Obsah fóra AS Trenčín - fórum AS Trenčín - fórum
Diskusné fórum priaznivcov trenčianskeho futbalu na stránke astrencin.sk

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

Senica - AS Trenčín (31.7.2011, nedeľa 19.30)
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalšia

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra AS Trenčín - fórum -> Výjazdy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Balrog

Založený: 07 august 2007
Reputácia: 1104
hlasov: 11

PríspevokZaslal: 02.08.2011 17:06:20    Predmet: Odpovedať s citátom

abot napísal:
Forrest napísal:
abot - ty sa tu furt ohanas nejakou inteligenciou, ale pravopis si sa nebol schopny na prvom stupni zakladnej skoly naucit. Co k tomu dodat? slap Skus najskor nahliadnut do svojej vzdelanej hlavy a potom posudzuj inteligenciu inych. (a to som myslel, ze uz na teba reagovat nebudem, ale zacina sa z teba stavat miestna hviezda)

Keď si človek číta tie stupídne odpovede od teba tak mu prestáva rozum stáť a niekedy sa proste pomýli. No ty si zrejme neomylný a inteligentný človek, tak už by si konečne niečo rozumné k téme mohol napísať a nie stále iba pritakávať druhým ako taká ovca bez názoru a urážať tu ľudí... Skús konečne niečo prihodiť z tej tvojej najmúdrejšiej hlavy...

abot,

ty si ozaj prototyp... takých by svet ani viac nezniesol laugh
Etrox49

Založený: 06 august 2007
Reputácia: 526
hlasov: 11

PríspevokZaslal: 02.08.2011 17:17:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Mikulenka napísal:
ok,fandilo sa?ale ako?to nebolo o pokrikoch Trencin do toho alebo podobne.ale uplne o niecom inom
Pozri, tvoj nazor ti vyhovarat nebudem, ja si pamatam normalne skandovanie do konca matchu, za ktore sa dokonca partia okolo starsich (Hody, Mico, Csaba a spol.) podakovala z ihriska.

Forrest napísal:
Ale ked niekto chce vytvarat a organizovat fankluby a nazyva svoju ucast na tribune supera "vyjazdom", tak mi tu nieco nesedi...
Ja som sa ani tak nezaoberal terminologiou, teda co konkretne sa da a co neda nazvat vyjazdom, islo mi v globale o to, nech si kazdy travi zapas doma/vonku jak mu najlepsie vyhovuje. Ako tomu kto hovori, to uz ja holt neovplyvnim.

filisvili napísal:
ked sme mali par zapasov kotol na tribune tak sa pridavali aj "tribuni" tak nechapem preco si nepridete zahulakat aj na nekrytu...
Uz som to tu raz pisal a janko to v podstate zduploval, po rokoch postavania v ochozoch si clovek lahko zvykne na komfort tribuny se vsim vsudy, kto chce za tym vidiet nieco ine, nemam mu uz co povedat, vsetko potrebne k tejto zalezitosti som zdelil v predoslom prispevku...
Musu

Založený: 03 august 2007

Reputácia: 438
hlasov: 13

PríspevokZaslal: 02.08.2011 17:25:31    Predmet: Odpovedať s citátom

orechman napísal:
Abot:Ja chodievam na duklu,nie pravidelne ale ilegalni velmo dobre vedia ze chodievam na futbal a nekricia ze som fetak...Mozno ako FETAK vyzeras potom sa neni comu cudovat,hladaj chybu na sebe nie vo fans AS
MUSU: ultras robilo cez sezonu 2 chorea (Jednota Trencin a Cerveno biely Trencin)...nevidim tam ziadnu politiku tak co furt spekulujes? beer2

Ale sak ja to tu nerozvadzam, ja som to povedal len raz a to v tom zmysle ze by bolo dobre keby sa kotol neorientoval a to bolo v setko. Momentalne cela diskusia je o tom ako to tu zlepsit, nik sa tu nevadi, hladame riesenia.
paulieTG

Založený: 02 august 2011

Reputácia: 10

PríspevokZaslal: 02.08.2011 18:28:59    Predmet: Odpovedať s citátom

ach jaj, normalne som sa musel regnut ked tu citam niektore perly od isteho uzivatela ...musu a spol. v pohode, chapem vas nazor a vobec vam ho neberem, kto chce fandi, kto nie sedi na tribune, len niektore vyhrady smerom od nas voci vam boli v tom, ze ked ste zakladali ten novy fanklub, kludne by ste sa mohli pridat ku nam a nikto by nic neriesil, pokial by tam nikto nedvihal pravicu a hukal 88 tak by sa politika neriesila, ale budis, vasa vec, ako som napisal, kazdy nech si robi co chce ...horsie to uz ale je s istym podla mna kratkozrakym individuom co mi pripada ako keby to bol sam byvaly minister Vladimir Palko s jeho nazormi ked sa snazi byt papezskejsi ako papez ...ale tak urcite ma pravdu, sme banda fetakov, marihuana je brana do pekiel, cela cesta smerom do sektoru je lemovana striekackami od heroinu a prazdnymi flaskami od toulenu, samozrejme len par jedincov od nas dosiahlo taky zivotny uspech, ze ma strednu skolu a rozbili sme na vyjazdoch uz aspon 5 autobusov ...budem sa s tym muset naucit zit, ze som fetak a fanusik TN beer
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Musu

Reputácia: 438
hlasov: 13

PríspevokZaslal: 02.08.2011 19:15:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Fanklub ktorý sa mal zakladat sa nezakladal, pretože práve to mal byt fanklub pod klubom. Proste nieco oficialne. To nebol výmysel, ale snaha niečo zmeniť. Vyšla z klubu nie od nás chlapcov na tribúne ako to tu rozoberate. Moje meno sa tam objavilo preto, lebo som myslel že pomôžem. Robila sa len nejaká propaganda a evidoval sa záujem. Zišlo z toho pretože by bolo zbytočne vytvárať 2 fankluby a ochota nebola taká aká sa očakávala.

Nakoniec sme sa zhodli v tom že záujem musí byt najskôr vo vás ľuďoch z kotla. Aby ste priniesli novy vietor. Ale aj pre skupinu 15-ročných či 50-ročných. Bez orientácie. S nadšením a vzájomnym respektom. Bez hanlivych pokrikov, osocovania. Bohužiaľ ako som uz písal, neni to asi možné :( aspoň ja to tak necítim že sa niečo zmení :( a to je na škodu všetkým športom v našom meste. Naďalej budem sedieť na tribúne lebo ako sa písalo svoje mám od 96 odfandene...
Opäť by mala vznikať grupa okolo dnešnej mládeže.
Uzavrel som to jednoducho : treba OZ pre verejnosť a ľudia z kotla buď vstúpia alebo nie. Ale ja zakladat nic nebudem, môžem len poradiť pripadne pomôcť, ale treba to nechať uz na nastrocnych. Prípadne na sucastnych fanklubakov. Ja som uz vycerpal nápady beer a ciganska, pripadne klobaska a pár fotiek z tribúny beer2
paulieTG

Založený: 02 august 2011

Reputácia: 10

PríspevokZaslal: 02.08.2011 19:40:33    Predmet: Odpovedať s citátom

musu: pozri sa, nikto by ludi co by prisli do kotla neosocoval a neposielal ich prec a jedinou podmienkou by bolo aby tam nerobili to co som pisal vo vyssie uvedenom prispevku, myslim, ze aj teraz sa tam objavia ludia ktorym je politika absolutne ukradnuta a nikto to neriesi, uz to tu bolo spomenute, nie je tam ziadne vyberove konanie ...a na margo naseho spravania, iste, aj u nas sa najde zopar idiotov, ale to je tak vsade a budeme sa to snazit eliminovat, len zas nikto z nas nie je policajt aby kontroloval cely zapas spravanie niekoho druheho ...este jedna vec, to teraz nie je adresovane tebe, uz je vrcholne trapne nas skatulkovat ako fetakov, preboha to ze si niekto zapali travu z neho este nerobi fetaka, v kazdom kotly na slovensku sa huli a v niektorych dokonca pada sneh aj ked je leto cool2
Návrat hore
nesto

Založený: 03 december 2008
Reputácia: 253
hlasov: 2

PríspevokZaslal: 02.08.2011 19:44:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja len doplním, že PaulieTG narážal na teba Abot, viem, že by ti dlhšie trvalo sa to dovtípiť, tak som ti podal pomocnú ruku.. thumbsup
mi_ke

Reputácia: 289
hlasov: 6

PríspevokZaslal: 02.08.2011 21:35:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Tomu, komu vadi, ze ho nejaky tupec na hokeji nazve fetakom za sal AS a on sa za to hanbi je mi luto...Jednak medzi fans Dukly a AS ( uz od cias Ozety) vladlo vzdy mierne napatie a jednalo sa o uplne inych ludi (ja sam som na hokeji nebol 17 rokov a ani neplanujem) a jednak nazvat par hulicov travy fetakmi moze len nejaky dusevne zaostaly jedinec.
Co sa tyka politiky, nehnevajte sa niektori pani, ale ja by som sa pod keltsky kriz nepostavil a ani by som nechcel vedla cloveka, ktory ho vyvesil stat, tak ako by som nerad videl, keby trencianski fans vyvesili nejake "Kosovo is Serbia", lebo toto je repertoar narodneho otvoru resp. vyholenych hlav zo Slovana....Aj preto vsetka cest ze tomu tak nie je. Ja mam problem s absenciou slusnosti a normalnosti, lebo ak pride po mna autom frajerka na Sihot a nejaki degenerovia s cirom na hlave (akoze ultras AS) nam zacnu buchat po kapote, tak verte, ze s takou skupinou sa tiez spajat nechcem a chapem antipatie musu a inych starsich chalanov k dnesnemu kotlu...Cielom je predsa zabekat si, zabavit sa a dat si pivo. To by nas malo vsetkych spajat! Bitky, vandalizmus a primitivizmus na futbal nepatria!
Návrat hore
marek2903

Založený: 31 júl 2011
Reputácia: 1

PríspevokZaslal: 02.08.2011 22:41:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Musu napísal:
Nemal by byt ani do ľavá ani do prava ani na stred. Andy to tu uz písal mal by byt otvorený pre všetkých ľudí ktorí chcú fanusikovat.
Neviem prečo sem Pan R.S. Ťahá Žilinu čo bola pred xy rokmi. Pozerajme dopredu. Zime pre podporu klubu v súčastnosti a do budúcnosti. Spravte akcie kde pozvete nových fanúšikov. Urobte si OZ : Ultras Trencin (poslem2%) zmodernizujte to, spropagujte, prehodnotte pokriky, nahrajte nové chorale, registrujte sa pod klubom a ten Vám s radosťou pozicia autobus(y).
Ak chce byt niekto ultras musí tým žiť 24hod denne. Tešiť sa na další týždeň kedy bude môcť opäť fandiť. Je to ako poslanie. Čo som starý čo mladý, biely či čierny, skaredy či pekný, proste jedna velka rodina.
Ultras nie je Hooligans...
Ultras je o fandeni, podpore, lojalnosti, respekte.

Naprosto s tebu suhalsim... a nejaky fanklub mi to pripomina:))))
Návrat hore
filisvili

Založený: 13 júl 2011
Reputácia: 33

PríspevokZaslal: 03.08.2011 13:21:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Ako si to tu tak citam, nic z toho co tu pise tych par jedincou sa v kotli nerobi. Neberu sa tam drogy, neriesi sa tam politika a ako tu uz bolo pisane kazdy z tych ludi co si chcu prist zahulakat su vitany. takze vobec nechapem tie drbnute pripomienky na adresu fans. podla mna problem nieje v ultras ale vo vasich hlavach. predsudky a este raz predsudky. sick
rudeboy

Založený: 09 máj 2008

Reputácia: 137
hlasov: 1

PríspevokZaslal: 03.08.2011 17:50:22    Predmet: Odpovedať s citátom

nechce sa mi reagovat na vsetko pretoze by to bolo na dlho a aj tak sa tym nic nezmeni, ale par veci musim:

- ultras trencin nikdy nespadal pod politicku organizaciu antifa. ide len o to, ze sa v kotly niekedy okolo rokov 2003-2005 zacali schadzat skini, punkaci a ostatne streetkids, ktore z trencianskeho stadiona vykopali poslednych par nackov, ktori na fotbal este chodili... postupne sa tak vyprofiloval kotol, ktory sa zacal explicitne hlasit k odporu voci ultrapravicovemu stylu zvysnych slovenskych ultras - to znamena, ze sme verejne odmietli rasisticke, fasisticke (ale aj komunisticke!) symboly, pokriky, myšlienky... Preto som s nesmiernym udivom cital niektore prispevky, ktore sa tu dozaduju tolerancie a respektu zo strany TN ultras, no neuvedomuju si, ze my sme ti najliberalnejsi fanusikovia na slovensku. kde inde na slovensku by mohli do kotla dojst romovia, aziati, cernosi... Tento fakt tu vsetci asi umyselne prehliadate!!! To pre vas nic neznamena, ze v trencine nikto nehajluje, neglorifikuje hitlera a holocaust a neburcuje proti romom a pristahovalcom??? A nehovorte, ze uz toto je nejake skatulkovanie, ved my sme jediny na slovensku co ctime zakladne ludske prava pre vsetkych!!! bielych, ciernych, modrych aj zelenych... Kazdy normalny clovek by mal byt len rad, ze do trencianskeho kotla nackovia nechodia. A my ich tam ani nechceme!!!

- je trapne ako tu z kotla robite nejaku politicku organizaciu s vyberovym konanim. kto tam chce prist fandit tak moze, ale ak tam bude podnecovat k rasizmu a k potlacaniu ludskych prav, tak si musi niest nasledky. bud ho niekto napadne (a ten dotycny si bude tiez niest nasledky za ublizenie na zdravy), alebo ho moze stihat iny orgán beer za porusovanie zakona...

- obcianske zdruzenie o ktorom ste tu tocili by bol podla mna dobry napad, ale v trencine chyba par ludi, ktori by mali na to volu a volny cas. ale ak si niekto mysli, ze by sa pomocou toho identifikovali vytrznici, tak je naivny, alebo nevie nic o tom ako to fuguje. slovanisticka belasa slachta vydava oz preukazy len na prezyvky a kazdy sa preukazuje len cislom klubovej karty - aby sa nedali identifikovat... ide naozaj len o to, ze skody napr. na bude potom hradi OZ a nie jednotlivci...

- ten kto huli ganju nie je fetak!!! zase si niekto myli pojmy a dojmy. a ako tu uz niektori hore napisali v inych kotloch na svk, ktore sa hraju na bielych tanecnikov proti drogam pada toho snehu viac ako dost

a uz na to prdim, nechce sa mi dalej pisat. BUDTE RADI, ZE NIE SME RASISTI A FASISTI myslim si ze aj ALDO a JORGE su radi
beer

PS:sorry gramatiku, len som to tu narychlo nabuchal
Návrat hore
Mikulenka

Založený: 18 júl 2011
Reputácia: 225

PríspevokZaslal: 03.08.2011 18:14:44    Predmet: Odpovedať s citátom

lepsie sa to nedalo ani napisat bow
Návrat hore
martin
Administrátor

Reputácia: 1532
hlasov: 10

PríspevokZaslal: 04.08.2011 15:12:25    Predmet: Odpovedať s citátom

zdr, k bohatej a obsiahlej diskusii... nazor o nieco vyssie povedal vela pravdy... ja k tomu doplnil pohlad klubu...

preco OZ???

je to dnes asi najflexibilnejsia pravna forma, rozhodujuce su stanovy a stanovy si urcuje organizacia, pokojne tam moze byt aj 100% konsenzus... OZ ma pravdu subjektivitu... jeho predstavitelia su iba zastupcami... pokojte to vsak moze byt neziskova organizacia alebo druzstvo...

preco OZ???

ak by sa isiel organizovat vyjazd, OZ je partnerom, medzi klubom a OZ moze byt zmluva na prenajom autobus (hoc aj za 10 eur), ale OZ ruci za vsetky skody... neverim, ze by si ktokolvek zobral nieco len na seba... prenajal bus na seba a rucil za vsetky skody...

preco OZ???

OZ ako pravny subjekt moze spolupracovat s klubom roznymi sposobmi, od stretnuti s hracmi az po vyrazne zlavy na fanusikovske predmety... sme iba na zaciatku, ale chceme hladat najlepsiu cestu pre vsetky strany... priklad... klub poskytne pre vsetkych clenov fanklubu sezonne vstupenky so zlavou 20%, vsetci vsak zaplatia rovnaku cenu ako je v predaji... celkovy zisk sa moze pouzit na cinnost fanklubu... a je mnozstvo dalsich moznosti... cez zapas proti hracom... atd... atd...

na zaver

je iba mytus, ze klub si takto chce udrzat kontrolu nad fanusikmi... pri dnesnom kamerovom systeme a dalsich bezpecnostnych zalezitostiach je jedno ci ste alebo nie clenom fanklubu... OZ ma byt partnerom pre klub a ma byt o fanusikoch, fandeni a sireni tejto filozofie dalej... preto by malo byt tvorene samotnymi fanusikmi a nie umelo zo strany klubu...

spojenie "fanklub" je dnes trochu sprofanovane... berme ho ako pracovny nazov... ide o spolocenstvo ludi, ktorym ide o to iste... podporovat svoj klub... ci uz s jadierkami v ruke, salom na krku alebo v sektore ultras... vsetko je vsak o ludoch...

tolko na uvod moj trochu nesurody vstup do diskusie
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
ikotn

Založený: 15 január 2008

Reputácia: 1355
hlasov: 12

PríspevokZaslal: 04.08.2011 17:33:03    Predmet: Odpovedať s citátom

rudeboy, neda mi a dufam, ze moje okna ostanu cele beer2

pred par rokmi, bolo to este v druhej lige, takze to moze byt max tri roky dozadu. bol som na stati blizko kotla. bolo pred zapasom, ultras tam este neboli. v kotli posedavali mali chalani cca 8-12 rocni a nejake zaby, ktorych vek si nedovolim odhadnut, kazdopadne nemali 18. prisli "kotolnici" a zacali im vulgarne nadavat a robit nenavistne grimasy, ze deti utekali kade lahsie a ja som sa pre istotu tiez odsunul stranou. ako vravim, neviem, kedy to presne bolo, ale stalo sa to. tolko k tvojej myslienke, ze do kotla moze prist ktokolvek, len nemoze propagovat rasizmus, fasiszmus a komunizmus... tie deti nic z tychto "izmov" nepropagovali, len tam posedavali. nic viac

nikoho neobvinujem ani nevyryvam, popisal som len moju empiricku skusenost.
Návrat hore
TNpatriot

Založený: 28 november 2007
Reputácia: 274
hlasov: 12

PríspevokZaslal: 04.08.2011 19:59:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Čakal som reakciu od abota.... Prišla empiricka prihoda spred 3-5 rokov :-)
Čo k tomu dodať???

Určite chalani s kotla nerobia mendikov v kostole, ale mám pocit že zachvilu tu pár jedincov na nich zvali aj ekonomickú krízu v Europe a problémy daždovych pralesov v Brazilii...

Môj názor k OZ, je to zbytocnost ako každá partaj... Príde mi to ako SZM za komancov... Ale viem že je tu dosť ľudí s opačným názorom. Nie je nad slobodu a viazat sa v nejakom spolku len preto aby som dostal odznak a klobasu so zľavou je blbosť...
Návrat hore
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra AS Trenčín - fórum -> Výjazdy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalšia
Strana 7 z 8

Prejdi na: