Obsah fóra AS Trenčín - fórum AS Trenčín - fórum
Diskusné fórum priaznivcov trenčianskeho futbalu na stránke astrencin.sk

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

Senica - AS Trenčín (31.7.2011, nedeľa 19.30)
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalšia

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra AS Trenčín - fórum -> Výjazdy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
rudeboy

Založený: 09 máj 2008

Reputácia: 137
hlasov: 1

PríspevokZaslal: 18.07.2011 10:00:36    Predmet: Senica - AS Trenčín (31.7.2011, nedeľa 19.30) Odpovedať s citátom

Poskytne klub autobus pre fanúšikov, aby sme mohli našich povzbudiť na horúcej dedinskej pôde? Rozbitie autobusu ako v BA nehrozí, tak sa niet na čo vyhovoriť :) Každopádne by to malo byť jasné ešte pred zápasom s ružomberkom, aby to tam na zápase mohol vyhlásiť hlásateľ, nech je čo najplnší autobus.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
trado

Založený: 30 jún 2011
Reputácia: 2

PríspevokZaslal: 26.07.2011 10:20:38    Predmet: Re: Senica - AS Trenčín (31.7.2011, nedeľa 19.30) Odpovedať s citátom

rudeboy napísal:
Poskytne klub autobus pre fanúšikov, aby sme mohli našich povzbudiť na horúcej dedinskej pôde? Rozbitie autobusu ako v BA nehrozí, tak sa niet na čo vyhovoriť :) Každopádne by to malo byť jasné ešte pred zápasom s ružomberkom, aby to tam na zápase mohol vyhlásiť hlásateľ, nech je čo najplnší autobus.

Pripájam sa aj ja a pridávam sa k zájazdu... box
Návrat hore
Mikulenka

Založený: 18 júl 2011
Reputácia: 225

PríspevokZaslal: 27.07.2011 17:11:24    Predmet: Odpovedať s citátom

skoda,ze sa nerobia vyjazdy na Slovan,do Trnavy,Ziliny....zaujimave,ze do Sale a urcite aj do Senice sa autobus naplni boxing
Návrat hore
martin
Administrátor

Založený: 03 august 2007

Reputácia: 1532
hlasov: 10

PríspevokZaslal: 28.07.2011 08:28:14    Predmet: Odpovedať s citátom

klub zajazdy neorganizuje, v tomto smere cakame iniciativu od fanusikov, potrebujeme partnera na druhej strane. klub je otvoreny kazdemu stretnutiu, rokovaniu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
trado

Založený: 30 jún 2011
Reputácia: 2

PríspevokZaslal: 28.07.2011 10:19:54    Predmet: autobus Odpovedať s citátom

Vhodné riešenie by bolo ak by mal klub vlastný autobus alebo si ho prenajal od miestnej SAD-ky. V tom prípade by sme vyriešili to, že autobus by šiel vždy na výjazd a nepolemizovali by sme o tom. Či by sme ho naplnili do takého stavu aby sa to oplatilo aj druhej strane, je už vecou klubu, na akých podmienkah sa dohodnú. Myslím, že by sa to dalo vyriešiť... boxing
Návrat hore
Musu

Reputácia: 438
hlasov: 13

PríspevokZaslal: 28.07.2011 21:18:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Vyjazd bol aj na Slovane ;) ideme aj do Senice...
Považan

Založený: 12 júl 2009

Reputácia: 507
hlasov: 3

PríspevokZaslal: 28.07.2011 22:48:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Martin, možeš mi ešte vysvetliť tu "iniciativu od fanusikov" ako is som tomu nepochopil
par ludi vie že sme to riešili mesiac pred a ryba dal nakoniec 2 dni pred tym stop celemu vijazdu, vraj koli rizikovosti.. a este ste nevedeli ako to tam chodi a ako je to tam zabezpecene, preto ocakavam ze uz je to zistene..
podmienky , ze si to ukocirujeme /nerozbijeme ho my/a ze zaplnime bus by sme splnili- to ze by prislo nieco z "vonku" na to sme uz mali pani..
tymto stylom nebudeme chodit nikde! teda autobusom.
Návrat hore
Musu

PríspevokZaslal: 28.07.2011 23:11:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Iniciatíva je ale kým bude politicky orientovaný kotol ľudia nebudú...
Ani mna furt nebaví všade počúvať že som antifa-hooligans len koli tomu že som fanúšik AS. A nebaví ma dookola vysvetľovať, že mám od antifi ďaleko.

Ale zase idem všade ked mám voľno ;) a auto sa furt zaplni a ak sa chce niekto pridať do senice a ma auto tak : trencianskysport@gmail.com
TNpatriot

Založený: 28 november 2007
Reputácia: 274
hlasov: 12

PríspevokZaslal: 29.07.2011 14:11:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Musu : Iniciatíva je ale kým bude politicky orientovaný kotol ľudia nebudú...
Ani mna furt nebaví všade počúvať že som antifa-hooligans len koli tomu že som fanúšik AS. A nebaví ma dookola vysvetľovať, že mám od antifi ďaleko.

Musu, Antifa urcite nema s politikou nic spolocne.
Návrat hore
Považan

Založený: 12 júl 2009

Reputácia: 507
hlasov: 3

PríspevokZaslal: 29.07.2011 17:24:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Musuta a spol.
Toto uz dlho sledujem ze mate s kotlom pri vijazdoch akysi politicky-ci moralny problem. Poviem to inac -z mojho pohladu, citim sa byt hlavne fanusik Trencina vzdy to tak bolo aj bude.
Taktiez poznam x-ludi co napr. chodilo na ozetu a inkasovali, napriek tomu ze nemali nic spolocne s politickym smerom kotla a taktiez nemali problem a vzdy sa islo spolu- ako Trencin. Aj na nasich vijazdoch obcas sa najde clovek inak politicky orientovany, nemame s nim problem nezmasakrujeme ho, jemne povedane sa trosku ignoruje a ideme spolu, tak isto ja neviem preco ma napadli belasi, ked som isiel na futbal, ved som vtedy nemal s kotlom nic spolocne, bola tu druzba s tt -kotol bol viac-menej pravicovi, tak preco? Koli nasim klubovym farbam! a vobec sa so mnou nik nevykecaval, ci som praviciak ci nie, videli farby a bolo vymalovane. Snazim sa ti naznacit teda, ze bez ohladu na to aky je kotol, ty mozes dostat na budku uplne vsade.
Myslim ze prave ty si bol ochotny ist do toho vybavovat vijazdy, ale bez kotla, co si na klube zistil?, zohnal si ludi, mimo kotla?, v akom je to stadiu?, nemozes zohnat ludi koli politickej orientacii kotla? alebo autobus? lebo toto su celkovo problemy vsade -teda nelen v TN s ludmi aj s dopravou, ved vieme svoje...
p.s.,Vies, fanusika Trencina, ale ozajstneho co bude chodit na futbal, a nielen na futbal, nenajdes len tak na ulici pohodeneho.......... mnooooo teda obcas hej beer
Oice!
Návrat hore
Musu

PríspevokZaslal: 29.07.2011 18:44:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Na jednej strane máš pravdu ale na druhej všade kam ideš tak ti bud nadavaju alebo sa ti vysmievaju. A ja si nemyslím že to je tým že fandis AS. Proste každý ta uz bere ako antifu.
Bol som na klube áno máš pravdu. Aj bol záujem ale pre reg fanúšikov. Nik z kotla sa podľa zistení nechcel regovat.
Prečo sa neurobí jedna vlajka : Milijem Trencin alebo My sme Trenčania takto pod vlajkami antifa hooligans tu tam nik nepojde. Proste je to smerovane všetko pod jednu organizáciu. Žijeme v inej dobe dnešná mládež ma počítače a rôzne iné hovadiny. Chyba motivácia.
Moja predstava bola organizovať vyjazdy pre vsetkych fanúšikov, ale odozva bola mala skoro žiadna. Chcel som aby chodili ľudia od najmenších po najväčších , ale ked som oslovil nejednu rodinu problém bol zase v orientácii kotla. Vraj otec nezobere svoje deti na výjazd lebo sa boji...
Je to na škodu pretože sme celkom veľké mesto a kotol z 20-30 ľudí je malicko :(

Čo sa týka mna stratil som uz veskeru snahu niečo riešiť. Zobereme sa kamaráti do autá a ideme.

Každopádne držím palce aby sa to rozšírilo. Otázka je však či bude záujem aj od iných ľudí.
Musu

PríspevokZaslal: 29.07.2011 19:11:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Považan napísal:

p.s.,Vies, fanusika Trencina, ale ozajstneho co bude chodit na futbal, a nielen na futbal, nenajdes len tak na ulici pohodeneho.......... mnooooo teda obcas hej beer
Oice!

Vies takych nas je malo beer2
martin
Administrátor

PríspevokZaslal: 29.07.2011 20:31:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Považan napísal:
Martin, možeš mi ešte vysvetliť tu "iniciativu od fanusikov" ako is som tomu nepochopil
par ludi vie že sme to riešili mesiac pred a ryba dal nakoniec 2 dni pred tym stop celemu vijazdu, vraj koli rizikovosti.. a este ste nevedeli ako to tam chodi a ako je to tam zabezpecene, preto ocakavam ze uz je to zistene..
podmienky , ze si to ukocirujeme /nerozbijeme ho my/a ze zaplnime bus by sme splnili- to ze by prislo nieco z "vonku" na to sme uz mali pani..
tymto stylom nebudeme chodit nikde! teda autobusom.

ako som uz povedal, nie je tu osoba, skupina osob, ktora sa do toho vlozi... treba pochopit, ze ak to ma byt pod hlavickou klubu, musi to celkom inak fungovat, alebo si niekto prenajme bus od klubu... fyzicka osoba, spolok, druzstvo, zdruzenie, materska skolka a bude to riesit po svojej linke... myslim, ze chapesh, ze riesit sci-fi o ostrelovani policiou nie je prijemne kazdy druhy tyzden riesit... mozeme o tom diskutovat na fore, ale velmi to neposunieme...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
martin
Administrátor

PríspevokZaslal: 29.07.2011 20:39:57    Predmet: Odpovedať s citátom

dnes sme v dobe skatulkovania, kazdeho daju do prepazky a si zapisany... tyka sa to mna, patriota, musu, povazana... kazdeho, zial, dnes ludom chyba otvorena mysel... skor si hladame svojho nepriatela... takze to k oznacovaniu ultras...

a k ultras, mozno sa tam treba ist pozriet, pretoze podla mna je kotol AS vacsinou apoliticky... ostatne je len poza a nalepka... ak by to bola antifa, na "pamatny", policiou nezvladnuty zapas so Slovanom by zapas vynechalo ovela menej ludi...

jedna vec na zaver, trencin ma ako mesto oznacenie dost liberalny...
Návrat hore
ikotn

Založený: 15 január 2008

Reputácia: 1355
hlasov: 12

PríspevokZaslal: 30.07.2011 11:00:49    Predmet: Odpovedať s citátom

ja tu nechcem malovat certa na stenu, lebo ten tu az aj tak beha (okridleny vyrok vojta b.), ale odznelo tu, ze antifa robi politiku. to nie je pravda. nas politicky system je zalozeny na partokracii a antifa nie je politicka strana, nie je registrovana oficialne na ministerstve vnutra, nema stanovy ani program, takze politiku robit nemoze. aj ja som fanusik trencina uz 17 rokov, takze som s tym zacal este pred antifou. mnohi antifa tahali za sebou dreveneho kacera, ked som ja isiel prvy raz na futbal (nic v zlom). ja nemam pocit, ze ak som fanisik trencina, musim byt antifa. ani vlastne poriadne neviem, co to antifa je. jednoducho som fanusik trencina a nikde nie je napisane, ze fanusik trencina musi byt antifa. ako pise martin, dnes je to s toleranciou zle, lebo lepsie sa hlada nepriatel ako priatel a ja mu za to posielam reputacny hlas.
Návrat hore
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra AS Trenčín - fórum -> Výjazdy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalšia
Strana 1 z 8

Prejdi na: