ZOH - Slovensko:Švédsko 4:3

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

ZOH - Slovensko:Švédsko 4:3

Príspevok od užívateľa Luboš » 25.02.2010 20:35:09

super [smilie=bow.gif] [smilie=bow.gif] [smilie=bow.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 26.02.2010 10:56:52

a posielame svedov do... boja o miesto pri okne v lietadle [smilie=clap.gif]

raz sme prehrali, mame najlepsieho brankara na turnaji, vo stvrtfinale sme vyradili dovtedy stopercentny tim, v semifinale hrame s domacimi, co zapas vyhrali uz pred jeho zaciatkom...

pripomina vam to nieco? ja si nemozeme pomoct, ale mne napadne goteborg 2002 [smilie=book.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 26.02.2010 11:57:18

No s tym najlepsim brankarom by som si nebol az taky isty. American Miller je zatial lepsi a ma aj skvelu sezonu v NHL, kde je vo vsetky stats v najlepsej patke.
Kanadania idu jak pila. Dolezite bude ustat prvu tretinu. Ak sa nam to podari, mozme pomyslat na priaznivy vysledok. Ale Kanada je znama tym, ze sa rozbieha pomalsie a zacne drvit vsetkych az v PO (Rusko)...takze treba byt realista. Ale ten bronz by sa zhodou okolnosti mohol podarit. Ked si zoberiem, ze motivacia bude na nasej strane rozhodne vacsia ako u zdolaneho v druhom semifinale.

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 26.02.2010 12:05:53

forrest, netvrdim, ze sme jasny favorit, no je to semifinale a podla mna je mozne vsetko, je to o jednom zapase. a statistiky nhl tu nerozhoduju. ide o to, je jaro je skutocne vyraznou osobnostou timu a co je najdolezitejsie, nedostava lacne goly. preto sme tam, kde sme. je mi jasne, ze direktoriat turnaja hraneho v kanade ho za naj brankara asi nevyhlasi, lebo aj tu hra velku ulohu politika a zakulisne hry. ak by sa halak stal naj brankarom turnaja, vedenie montrealu by vyzeralo ako zvieratka s dlhymi usami. to sa asi nestane...

Napísať odpoveď