Je TV Trenčín nezávislá alebo...

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Je TV Trenčín nezávislá alebo...

Príspevok od užívateľa ikotn » 12.10.2009 09:45:53

nerad sem taham politiku, no vcera som pozeral tv trencin a neveril som vlastnym ociam. je mesiac pred volbami do vuc. a co nevidim? v relacii mozaika o vyznamnych osobnostiach naseho regionu sa objavil kandidat koalicie sdku-ds, kdh na predsedu vuc martin fedor. nahoda?, zamer? aka uz je martin fedor osobnost? co spravil pre slovensko, pre nas region? cim sa preslavil, u nas, vo svete? no nicim, okrem toho, ze bol ministrom vo vlade. osobne som ani nevedel, ze je z trencina. pred jeho nastupom do funkcie ministra obrany som o nom ani nechyroval. clovek by si myslel, ze je to platena reklama [smilie=book.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 12.10.2009 10:14:23

hmm.. zeby som reagoval? to si nemozem nechat ujst, predsa [smilie=greedy.gif]
iko - ja ti odpoviem protiotazkou, lebo to sa mi zda najvhodnejsie na tvoju temu. Pozeral si uz niekedy relaciu na STV O 5 minut 12, ked tam vystupoval nas pan premier? Pocuval si uz niekedy relaciu v Slovenskom rozhlase, ked tam vystupoval nas pan premier? Pokial viem, tieto dve media su verejnopravne, platene z drvivej casti z nasich dani a poplatkov, cize by mali byt meritkom objektivity a nestrannosti. A to, co tam vzdy predvadza tento arogantny clovek, ked si tam rezervuje jednostrannu miestenku, je priam na zvracanie. To, ze sa dlhodobo vyhyba akemukolvek stretu nazorov s opoziciou si uz hadam kazdy zvykol a nemoze sa nikto divit, vzhladom k jeho argumentacnej (ne)schopnosti. V poslednom case si uz vsak zacal aj vyberat temy a relacie moderovat prakticky sam. Moderator je tam len ako postavicka na odstartovanie a ukoncenie relacie.

Spytam sa ta- toto ti vobec neprekaza?! Tebe neprekaza, ze niekto zneuziva verejnopravne media na svoje propagandisticke kecy? Media, ktore by mali byt objektivne? Tebe prekaza viacej nejake vystupenie politika SDKU-DS v nejakej bezvyznamnej regionalnej televizii s prakticky nulovou sledovanostou?! Tak v tom pripade je to tvoj obrovsky osobny problem a jasne davas najavo svoju zaujatost a na druhej strane zaslepenost.

lafo
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 09.11.2008 21:40:04

Príspevok od užívateľa lafo » 12.10.2009 20:59:59

a co by mal debatovat s tym ciganom zo spisa?ved ten je nauceny par viet ktore mu napise neomylny ekonom,ani uz neviem,jaj miklos a tie opakuje jak papagaj.ine nevie.a z krestanskych farizejov,s kym?ostavaju uz len feferoni,a stymi sa debatovat neda vobec.cize z toho vyplyva,ze si vystaci aj sam. [smilie=band.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 12.10.2009 21:39:41

lafo napísal: z toho vyplyva,ze si vystaci aj sam. [smilie=band.gif]
hej, hej, náš pán priemer si ozaj vystačí sám, kdekoľvek a kedykoľvek [smilie=clown.gif]

v dnešnej dobe, keď sloboda názoru na niektorých miestach, či funkciách prakticky neexistuje, je niečo také ako objektivita regionálnej televízočky, ozaj bezpredmetná, jednak kvôli sledovanosti, ako aj Forrest spomínal, a potom, že je tu ďaleko ale naozaj ďaleko viac dôležitejších tém, ktoré treba riešiť a ktoré sú dnes vďaka tejto "prosociálnej" a "ľudomilnej" vláde v riadnych [smilie=shit.gif]

škoda vôbec ťukať do klávesnice, bo si zase doj*bem celý večer.
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 13.10.2009 01:16:44

lafo - ach jaj..tie tvoje argumenty [smilie=sad.gif] ...v demokraticky vyspelej, slusnej spolocnosti by mala byt diskusia na politickej urovni (koalicia - opozicia) samozrejmostou. Najma co sa tyka hlavnych ustavnych cinitelov, ktori su voleni nami - obcanmi. Volic vacsinou vyzaduje od svojho kandidata, aby si vedel obhajit svoje argumenty vo vecnej diskusii a tym ho svojim sposobom "upokojil" a presvedcil o spravnosti svojej politiky. To sa vsak zrejme vobec netyka volicov Ficovej zlodejskej bandy, ktorym staci, ked ich "vodca" vystupi sam a zacne recnit a kazat. Podobny autoritativny a populisticky styl politiky predvadzal kedysi Meciar a tiez mal volicsky elektorat, ktoremu stacilo byt vedeny a slepo pocuvalo kazdu vodcovu "myslienku".

No a ked sme pri verejnopravnych mediach, tak by to malo toboz platit! Nech si na svoju populisticku politiku zneuziva svoje uspesne mitingy s Desmodom, Kazikom a gulasom zdarma. Ale STV a SRo su media, ktore si platime my vsetci a NESMU byt zneuzivane na propagandu jednej strany. (to uz sme tu kedysi mali...)

Ale to je debata na dlho a zrejme tu nic nevyriesime.. Len som chcel na porovnanie uviest priklad a rozmer ikovho velkeho problemu s regionalnou televiziou.

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 13.10.2009 10:51:35

forrest, ja nechcem nikoho poucovat, ale tato tema nie je o "velkej politike". tv trencin je bezvyznamna? v celoslovenskom meradle ano, ani nema ambiciu to zmenit a to je v poriadku, lebo je to spravodajska regionalna tv. ale ako som uz spominal, nebavime sa o politike na celostatnej urovni. tv trencin vysiela cca pre 100 000 ludi na strednom povazi. povedzme napr. ze z tychto ludi je 70 000 opravnenych volicov. to je pri ucasti na volbach do vuc poriadny "narod". pozrel si si tu relaciu? je tam pan exminister, vysmaty jak 5- koruna, jeho dokonale krasna, vyfesakovana zakonita a stastne, ocinka milujuce dietky. odohrava sa to na perfektne upravenom detskom ihrisku(mame take vobec v tn?) za slnecneho dna. vsetci su stastni a spokojni. no, mne to pripada ako predvolebny spot, nemozem si pomoct. kebyze na zaciatku daju oznam, ze je to platena politicka reklama, nepoviem pol slova. ze by som sa obratil na alianciu play mate? [smilie=alien.gif] . a k tvojej otazke, ano, snazim sa sledovat vsetky politicke relacie. zabudol si napisat, ze premier chodi sam aj na angeliku a ta3. ano, je to pravda. ale mediam nic nebrani jeho poziadavku o solo vystupeni odmietnut. aj verejnopravne na to maju pravo. ak si spomenies, aj miguel indurain chodil do medii sam. ved sa neboj, ide volebny rok, dockame sa aj konfrontacie premiera s opoziciou. robo kalinak, marek madaric, boris zala alebo aj dalsi maju v smere tiez silne postavenie a do diskusii s opoziciou chodia. tak kde je problem? ale opakujem este raz, toto nie je tema o "velkej politike" a tym tv trencin straca svoju bezvyznamnost. ved sam hluchan sa chvasta, ako stupli navstevy kulturnych, spolocenskych ci sportovych udalosti, odkedy tv trencin vysiela. v nasom regione je plne akceptovana a respektovana

lafo, ako aj pri prezidentskych volbach, aj teraz ti vravim, nehaj tak [smilie=rofl.gif]. uvidis, ze aj tieto volby dopadnu k vseobecnej spokojnosti [smilie=beer.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 13.10.2009 13:53:31

TV Trencin? Kde sa to da chytit? Ja mam celostatneho providera (Orange), tak ako aj vacsina ludi z mojho okolia, pokial viem a ti akosi tieto televizie do svojho balika nedavaju. Cize s tym poctom ludi si to podla mna mierne prehnal. Ak berieme do uvahy, ze sa da signal tejto televizie chytit mozno len na nejaku spolocnu panelakovu antenu alebo domacu sirokopasmovu, tak tento sposob sledovania televizie uz dnes vyuziva male percento ludi. V tomto kontexte som aj myslel to, ze je to co sa tyka sledovanosti, bezvyznamna televizia. Stupli navstevy sportovych podujati? [smilie=clap2.gif] a to vsetko vdaka TV Trencin? hmm..tak to potom klobuk dole [smilie=smart.gif]

Volby dopadnu k vseobecnej spokojnosti? [smilie=bounce.gif] No to nam bude hej! Tolko spokojnych ludi ma tato krajina, kazdy sa ma fajn, nikto sa nestazuje, kazdy ma pracu s vysokym prijmom - no co nam uz len chyba? Snad len nejake to zvysenie vianocnych premii a dochodkov. Ved ako inak lahsie nalakat tie "najspolahlivejsie" volebne ovecky... Vsak volby sa blizia - bude aj to [smilie=drunk.gif]

edit: tak prave mi prisla na facebooku pozvanka k sledovaniu stvrtkovej Lampy a skoro mi oci vypadli! Hostom bude Robert Fico, to si nemozem nechat ujst. Konecne bude mat nejaku nazorovu oponenturu a teraz ho chcem vidiet ako sa bude obracat! Kazdemu odporucam sledovat.

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 13.10.2009 14:51:40

neviem, kde zijes, ak v blave, tak tv trencin ozaj terestrialne nechytis. ze stupli navstevy sportovych podujati nevravim ja, ale peter hluchan. tv trerncin skutocne vysiela pre 100 000 ludi na strednom povazi, bez srandy [smilie=book.gif] . ale toto nie je o sledovanosti tv trencin. je to o martinovi fedorovi. nic mu nebrani, aby si priestor v tv trencin kupil. rovnako to robia aj sukromne spolocnosti, co tam inzeruju. vo stvrtok bude lampa s premierom? ktora stanica to dava? tusim hnoj plus. ako kto chce byt opozicia premierovi? suchohrib? fila? schutz? ollos? korda? [smilie=clap.gif] neprecenuju sa nahodou? ale fajn, v piatok nejdem do skoly, ak mi do toho nic nepride, vo stvrtok vecer som volny, pozriem si to [smilie=book.gif] . a mozme si tu o tej relacii aj podebatovat

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 13.10.2009 15:09:00

Myslel som samozrejme TN. A aj to, ze dnes vacsina ludi sleduje TV kablovo a kablovi operatori nezaraduju TV Trencin do vysielania. Cize tych 100 000 ludi, ktorych uzemie signal pokryva je sice peknych, ale realne cisla su podstatne nizsie. A ze stupli navstevy si citoval ty s odvolanim sa na respektovanost a akceptovanost TV Trencin, takze s tym zrejme suhlasis. Ale to je jedno...

Precenovat sa na diskusiu s Ficom? [smilie=grin.gif] To myslis vazne? Argumentacne podlozenu diskusiu (podotykam - nie populisticku!) zvladne s Ficom hociaky priemerny ekonom, pripadne lepsi novinar. A Fico to velmi dobre vie, preto sa tym diskusiam vyhyba. Neviem este presne, kto s nim bude vo stvrtok diskutovat, ale verim tomu, ze bude velmi dobre pripraveny. Ak teda vobec sam najvacsi dorazi, lebo uz sa viackrat stalo, ze SMER prislubil ucast a vzdy sa na nieco vyhovorili...

tak iko - prekvapenie sa nekona:
http://www.sme.sk/c/5060790/fico-bude-v ... e-sam.html
Snad ho preveri aspon Hrib.

lafo
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 09.11.2008 21:40:04

Príspevok od užívateľa lafo » 14.10.2009 17:02:17

iko,ja si myslim to isté.ved ludia uz niesu taki hlupi,aby naleteli takym farizejom ako dzurinda miklos,ta pani s patentom na rozum,co s kanikom ozobracila dochodcov a invalidov,co zrusili rocnu podporu v nezamestnanosti a teraz idu velkodusne navrhovat aby sa predlzila na osem mesicov.ved to je od nich doneba volajuce chrapunstvo.su to ludia bez chrbtovej kosti a bez charakteru.fuuuuuuuuuuj.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 15.10.2009 10:05:36

no lafo, myslim si, ze si nemaju co vycitat... len jeden priklad... ak by chlapci nepredali sklennikove plyny cez garage, tak mohlo byt aj na patnaste dochodky a aj tehotnym zenam nieco... alebo druhy??? ak budeme musiet platit Pente, nie vlada, MY!!! tak nebude ani na desiaty dochodok...

takze je jedno ci tam je miki, zeler alebo filcka, je to jedna pakazh!!! tu este dlho nebude politik sluzit ludom... zial... [smilie=axe.gif]

lafo
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 09.11.2008 21:40:04

Príspevok od užívateľa lafo » 15.10.2009 13:42:23

Martin,tak s tou poslednou vetou s tebou plne suhlasim.
Inak,ja mam celu politiku v prdeli.Len sem tam zareagujem na niektore nazory.A ze ten Dzurindov picino ide kandidovat na zupana?Ved ten chlapec nema svoj vlastny nazor.

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Príspevok od užívateľa erik » 16.10.2009 05:53:26

Kandidatúra bývalých ministrov obrany na predsedu VÚC je ... bez slov. Keď boli na postoch ministra nemali ani šajnu o armáde a tak to aj dopadlo, pripadá mi to ako keď chce ísť operovať pacienta napr. žeriavnik. Nemám nič voči ich osobám, ale nech sa radšej venujú svojmu kšeftu a nech neznepríjemňujú život ostatným spoluobčanom svojou neschopnosťou v politike

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 20.10.2009 06:44:21

spravil som chybu, moja vina. tento tyzden prezentuje tv trencin dalsieho kandidata na post predsedu vuc. asi maju serial alebo co. takze tato tema je trosku od veci [smilie=oops.gif] [smilie=sorry.gif]



lafo, viem, o com hovoris. mojej mame kanik zobral ciastocny invalidny dochodok, o ktory musela nasledne tvrdo bojovat, pritom nan podla tabuliek mala plne pravo. rovnako jej zvysil vek odchodu do dochodku o 3 roky. skratil nam rodinne pridavky aj moj sirotsky dochodok. takze roky jeho ministrovania mam v cerstvej pamati, bol som vtedy na strednej

forrest, tak co ta diskusia s hribom? sledoval si ju? co na nu vravis? som si myslel, ze hned po prichode hrib s kusnierikom premiera vymydlia vajickami ako to maju vo zvyku ich ceski kolegovia [smilie=bow.gif] . hrib ho ani nepredstavil a kusnierik sa ani nepostavil, ked mu podaval ruku. by som rad vedel, co mu hrib vravel mimo mikrofonov, ked odchadzal... co sa tyka samotnej diskusie, len sa potvrdilo, ze premier je medialne zdatny. uz na zaciatku ho chcel hrib zdiskreditovat jeho komunistickou minulostou, ake neocakavane [smilie=blink.gif] . ale mu cvakli zuby na prazdno, lebo premier sa za svoju minulost nehanbi a nic netaji. s jeho nazorom na socializmus sa stotoznujem. nic na svete nie je ciernobiele, ani socializmus. mali sa rozpravat o smere a socialnej demokracii ale hrib sa pytal na meciara, slotu, harabina. ake neocakavane [smilie=blink.gif] . a tyjatr s "dorotkou" nvotovou na zaver namal chybu [smilie=baby.gif]. no super, v tom tvojom linku som cital, ze lampu sleduje 1 precento divakov [smilie=alien.gif]

lafo
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 09.11.2008 21:40:04

Príspevok od užívateľa lafo » 21.10.2009 18:37:43

no,ja som sa len utvrdil v tom ze.....hrib je obycajny neschopny chudacik,ktory nicomu nerozumie a absolutne nevie udrzat debatu na urovni.premier sa mi pacil ako s usmevom vyvratil hribove narazky,a otazky od veci.pre hribovu schopnost,ma aj taky vysilaci cas a sledovanost.
podla mna by sa to malo volat zumpa a nie lampa.

Napísať odpoveď