Obsah fóra AS Trenčín - fórum AS Trenčín - fórum
Diskusné fórum priaznivcov trenčianskeho futbalu na stránke astrencin.sk

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

Klub nie sú len muži
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalšia

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra AS Trenčín - fórum -> Mládež na ihriskách Trenčína
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
erik

Založený: 25 jún 2008
Reputácia: 344
hlasov: 4

PríspevokZaslal: 06.03.2009 08:04:24    Predmet: Klub nie sú len muži Odpovedať s citátom

Je tragédia, že táto stránka je prázdna, svedčí to o tom, že záujem o mládež je nulový. Ak nechodia diváci, tak treba zmobilizovať spolužiakov, rodičov, známych a aj sponzorov. takto športová verejnosť nevie nič o dianí medzi mládežou. AS treba sa vzchopiť a zabojovať aj na tomto poli a nie iba na poli chválenkárstva o mužoch
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
D.R.House

Založený: 24 január 2008

Reputácia: 486
hlasov: 6

PríspevokZaslal: 06.03.2009 11:31:04    Predmet: Odpovedať s citátom

erik...

ale ake je tu chvalenkarstvo ohladom muzov...V poslednom case su skor hambou klubu ... pretoze co sa tyka nich tak znu len neuspechy ... prvy po dlohom case bude mozno ak postupia spat do CL.
To mladez robi AS dobre meno. Ked si pozries forum tak je tu skoro len krytika ..pretoze tazko nieco chvalit ...
martin
Administrátor

Založený: 03 august 2007

Reputácia: 1532
hlasov: 10

PríspevokZaslal: 07.03.2009 11:01:32    Predmet: Re: Klub nie sú len muži Odpovedať s citátom

erik napísal:
Je tragédia, že táto stránka je prázdna, svedčí to o tom, že záujem o mládež je nulový. Ak nechodia diváci, tak treba zmobilizovať spolužiakov, rodičov, známych a aj sponzorov. takto športová verejnosť nevie nič o dianí medzi mládežou. AS treba sa vzchopiť a zabojovať aj na tomto poli a nie iba na poli chválenkárstva o mužoch

celkom nechapem erik, mozesh ist trochu k veci, vdaka...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
ivan

Založený: 01 september 2008

Reputácia: 6

PríspevokZaslal: 10.03.2009 13:41:11    Predmet: mladez Odpovedať s citátom

Co sa uz da riesit s mladezou?Treneri su predlzenou rukou Stefanku a tak to aj vyzera.Je to smutne, ale je to tak.Chcete vediet kto bude hrat,nepytajte sa trenerov,je to strata casu.
Návrat hore
bangy

Založený: 09 február 2008
Reputácia: 8

PríspevokZaslal: 15.03.2009 13:13:43    Predmet: Odpovedať s citátom

tato tema by sa mala dalej rozvijat diskutovat o talentoch vysledky mladeznickych tymov a podobne ... a este odpoved na ivanovu spravu s tym stefankom je to taka polovicna pravda a boli aj taky treneri ktory si nenechali hovorit do zostavy a neskor ich vyhodili lebo boli pre AS neperspektivny ale v dubnici sa uplatnili a trenuju tam napr a-tym starsieho dorastu ini odisli uplne a netrenuju nikde
ivan

PríspevokZaslal: 17.03.2009 00:14:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Treneri mladeze su na to aby vybrali 13 eur ,kazdy mesiac od chalanov,lebo Rybnicek napisal list,ze je hospodarska kriza a bla bla bla.Rad ten list tu v plnom zneni zverejnim.A po vybrani eur trener zacne rozpravat o pristupe k hre?Ved su hracom na smiech.Ako moze ich srdce bit pre klub,ako?
Návrat hore
mrkvaTn

Založený: 04 august 2007

Reputácia: 120

PríspevokZaslal: 17.03.2009 13:09:00    Predmet: Odpovedať s citátom

tak ten list by som si rad precital.
Návrat hore
leonardo1

Založený: 25 február 2008

Reputácia: 140
hlasov: 1

PríspevokZaslal: 19.03.2009 22:57:30    Predmet: Odpovedať s citátom

IVAN,
tak daj ten list,nech už tí,čo sa im ešte nechcelo otvoriť oči,vidia "záslužnú prácu Rybníček,Cobori,Štefanko a spol."...
Návrat hore
boxo2

Založený: 14 február 2008

Reputácia: 199
hlasov: 4

PríspevokZaslal: 24.03.2009 23:20:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Ivan, uz sem hod ten list, ved si sam napisal, ze ho rad v plnom zneni zverejnis. Uz je to tyzden a stale nic, mas vlastne nieco???
Návrat hore
klobuk

Založený: 24 november 2007
Reputácia: 304

PríspevokZaslal: 25.03.2009 09:01:20    Predmet: Odpovedať s citátom

ivan,ivan...aj vlado ma daku kazetu a furt ništ :D :D :D
Návrat hore
ivan

PríspevokZaslal: 25.03.2009 10:31:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Vlado by si takticky pozical a postavil by bez problemov novy stadion.To je iny kaliber.Ak ste netrpezlivi,dajte emailove adresy a ja Vam to tam preposlem,nakolko to mam odfotene mobilom.Aj znak klubu tam je.Ale ak este chvilku vydrzite,kamarat mi to normalne doslovne prepise a ja to potom sem vlozim. Ked videl ten list,nebolo mozne ho zastavit.Na tomto si da zalezat.Aj tak je zaujimave,ze to vedenie samo od seba nezverejnilo na tejto stranke.Ale to by sme uz asi chceli vela.
Návrat hore
Musu

Reputácia: 438
hlasov: 13

PríspevokZaslal: 25.03.2009 13:11:39    Predmet: Odpovedať s citátom

My chceme original :lol:
sergio

Založený: 14 január 2008

Reputácia: 159
hlasov: 3

PríspevokZaslal: 25.03.2009 21:17:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak je zaujímavé, že veci, ktoré nemá význam dajako komentovať, majú najväčší ohlas a problémy, ktoré by sa mali riešiť, sa neriešia. Nwm, čo presne očakávate, že sa v tom liste dočítate, ale jednoducho povedané, každý kto robil šport, tak platil peniaze klubu, či trénerovi. Ja osobne som vyrastal v inom športe a nebolo to vôbec lacné. Ale to nikdy nebolo o peniazoch, ale o mojej chuti, byť čo najlepší, za "hocijakú" cenu a rodičia ma plne podporovali. A čo som mal ako proti-odmenu? No, zodpovedný a kvalitný prístup trénera, ktorý to nerobil pre peniaze a keby aj, tak nech, ale vždy si na neho rád spomeniem, pretože mi dal veľa a naštartoval ma k peknej kariére. Ja sám za seba hovorím, že oveľa väčšiu radosť mi robí pohľad na mládež AS ako na mužov. Ale, každému podľa jeho gusta.
Návrat hore
janoas

Reputácia: 481
hlasov: 3

PríspevokZaslal: 25.03.2009 21:21:31    Predmet: Odpovedať s citátom

sergio napísal:
Tak je zaujímavé, že veci, ktoré nemá význam dajako komentovať, majú najväčší ohlas a problémy, ktoré by sa mali riešiť, sa neriešia. Nwm, čo presne očakávate, že sa v tom liste dočítate, ale jednoducho povedané, každý kto robil šport, tak platil peniaze klubu, či trénerovi. Ja osobne som vyrastal v inom športe a nebolo to vôbec lacné. Ale to nikdy nebolo o peniazoch, ale o mojej chuti, byť čo najlepší, za "hocijakú" cenu a rodičia ma plne podporovali. A čo som mal ako proti-odmenu? No, zodpovedný a kvalitný prístup trénera, ktorý to nerobil pre peniaze a keby aj, tak nech, ale vždy si na neho rád spomeniem, pretože mi dal veľa a naštartoval ma k peknej kariére. Ja sám za seba hovorím, že oveľa väčšiu radosť mi robí pohľad na mládež AS ako na mužov. Ale, každému podľa jeho gusta.

To je to, že nie každý má tú podporu bohatých rodičov, a vôbec čím bohatší a vplyvnejší rodič tým väčšia šanca, že si syn dobre zahrá....
A radosť ti robí pohlaď na mládež?! Neboj sa, nebyť zbohatlých synáčikov je trenčianska mládež ešte vyššie, veľa ludí pčuje na Duklu, že v doraste hrajú len takéto protekčné decká či už Hartmann, Hlinka alebo kto, každopádne práve tieto decká majú výsledky narozdiel od mladých futbalistov...
Návrat hore
leonardo1

Založený: 25 február 2008

Reputácia: 140

PríspevokZaslal: 26.03.2009 00:03:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Pre sergia:
O chvíľu prídeš aj o túto radosť...
Návrat hore
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra AS Trenčín - fórum -> Mládež na ihriskách Trenčína Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalšia
Strana 1 z 8

Prejdi na: