7...kolo...AS Trenčín - Nitra 2:2

Diskusia k hráčom "A" mužstva a ich pôsobeniu v Corgoň lige.

Moderator: Moderátori

Luboš
Administrátor

7...kolo...AS Trenčín - Nitra 2:2

Post by Luboš » 10.08.2019 11:46:01

so 31.8.2019
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

branofly

Re: 7...kolo...AS Trenčín - Nitra

Post by branofly » 31.08.2019 19:37:13

Nemate niekto volne miesto v aute na futbal ?0948192565

pleco8

Post by pleco8 » 01.09.2019 19:17:59

Prvy gol semrincov druhy gol skovajsov slovenska klasika

Andy182

Post by Andy182 » 01.09.2019 19:46:25

keď to nedoserie Keston, tak to doserie niekto iný ...

To čo zahodí Bukari, by nezahodil snáď ani dorastenec ... Ten chlapec keby premenil polovicu šancí, tak je už dávno v Belgicku ...

nemám slov [smilie=chair.gif]

GULIVER

Post by GULIVER » 01.09.2019 19:53:15

[smilie=chop.gif] neda sa na to nic napisat.

Luboš
Administrátor

Post by Luboš » 01.09.2019 19:56:28

Takto si dosrať vyhratý zápas !!!
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

pleco8

Post by pleco8 » 01.09.2019 19:58:20

Da sa na tento zapas nejako vhodne reagovat? Asi neda takto zahodit vyhraty zapas to dokazeme len my. Tych zahodenych sanci ved to bolo na 3 stretnutia. Taky som nasraty ach.

18dominik18

Re: 7...kolo...AS Trenčín - Nitra 2:2

Post by 18dominik18 » 01.09.2019 20:05:23

Druhy polcas sme prestali hrat uplne vobec sme nebehali nedostupovali hračov ktomu chybs skovajsu a bolo to ..
AS trencin

snapshot

Post by snapshot » 01.09.2019 20:16:04

Tazko povedat po takomto zapase. Treba pochvalit Zubaira, Koolwijka, Suleka.
Bukariho poslat po treningu strielat na branu.
Kestona tazko. NEviem ako je na tom Neeskens.
Skovajsa. Nuz ked je to posledna obranna linia a je velmi vysoko, musi byt rychly a to Skovo zial nie je.
Sulek velmi dobre, len by mohol viac davat tie kolme prihravky do stredu pola. Ale zalezi od situacie.

V druhom polcase NR prehustila stred a my sme sa s tym nevedeli vysporiadat. To uz nebudeme reagovat na vyvoj hry vobec? Teraz reakciou nemyslim striedania. Co boli podla mna dobre vybery (aj ked mozno mal ist Bukari ale to je jedno)

Nuz co uz. otriast a ide sa dalej
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Hamer

Post by Hamer » 03.09.2019 06:28:06

Andy182 wrote:
01.09.2019 19:46:25
keď to nedoserie Keston, tak to doserie niekto iný ...
Prepac Andy182, ale znova najslabsi v obrane bol Keston (dve tycky NR, 1.gol NR, 2.gol mohol pomoct Skovajsovi ale nereagoval rychlo). S jeho branenim (vlastne nebranenim) mame na lavej strane v uplne kazdom zapase obrovsky problem a nie vzdy mame stastie (napokon sme ho vlastne v zavere aj mali). Je neuveritelne ako mu to u nas stale toleruju.
Tu je to v zostrihu podrobnejsie :
https://www.astrencin.sk/clanek.asp?id= ... Nitre-7833

2:51 min, Tycka NR - akcia vznikla na lavej strane, kde lavy obranca uz tradicne zabudol branit, len poklusaval za styrmi nasimi hracni, ktori boli aktivnejsi ako on.

4:15 min. 1.gol NR - nechal nitrianskemu kridelnikovi obrovsky priestor na beh, spracovanie lopty a potom tvrdy center (i ked sa ho snazil zblokovat), ktory sa dal brankarovi len vyrazit a po dorazke sme inkasovali.

4:34 min. - 2.gol NR - za´ten sice zdanlivo nemoze lebo hrac NR vyhadzoval zozadu ale i tak zbytocne postaval vo volnom priestore a na nahravku z protiutoku zareagoval az o 2 sek. neskor ako Skovajsa (ktory si to zasa vyžral na FB) a tradicne nenapadne poklusaval. Tu ale vidime ze Sulek bol povodne priblizne rovnako vzdialeny ako Keston ale bezal okamzite a takmer pomohol Skovajsovi zabranit golu.

6:57 min. - Tycka NR - nedostupoval dostatocne agresivne k protihracovi, ktory sa ho pomerne lahko zbavil, pricom potom uz len poklusaval popri nom a nechal ho odcentrovat na spoluhraca, ktory to trafil do tyce.

Aby som nebol len negativny, v zostrihu je vidiet ze raz hlavickou dobre vratil loptu vpredu do hry ale to samozrejme nevyvazi jeho tradicne golove hrubice.

Pre zaujimavost - mali sme kopat aj penaltu (aha piskal Kruzliak, takze samozrejme nic) ked Bukari bol brankarom zfaulovany (bez zasahu lopty) v 5:15 min. Je to potom aj spomalene kde sa zda ze predtym bola aj ruka NR obrancu.

GULIVER

Post by GULIVER » 03.09.2019 07:49:35

Tak 2 dni som potreboval na ukludnenie, teraz to už mozem zhodnotit bez emocii:
Igor zle, v 1. gole mal prsty, + najazd v prvom polcase kedy mal vybiehať.
Ligeon nic nepokazil, svoje si uhral.
Sulek podla mna dobre.
Skovajsa poslabsie, druhy gól ide na jeho triko, Kedze ostal visiet vzadu, kvôli tomu nebol ofside a ani utekat nevie poriadne ( oproti Sulekovi, ktory je rychly je velky rozdiel!)
Keston dozadu znova nedorazne, pri prvom gole nedostupenie protihraca, tak isto ani pri poslednej akcii zapasu nechal len tak odcentrovat kridlo.
Koolwijk velmi dobre.
Zubairu velmi dobre.
Roguljić musi zlepsit zakoncenie ( tutovka hlavickou ) ale uz zacina behat.
Comvalius nic, slabota, asistenciu mal ale len preto, ze sa obranca smykol. Mal by ist nabudúce Gino od zaciatku.
Bukari pokial nestriela je najlepsi kridelnik v lige, ak ma zakoncit vsetko doyebe.
Catakovic nechapem preco hra namiesto Depetrisa, asi sa ho chcu zbavit v zime tak musi hrat, lebo herne nic moc, stale striela (mimo), neprihrava, nech ide prec aj hned, nebude chybat.Sebec.

Nabudúce ocakavam nasadenie Depetrisa, Kessela a Kleščíka od začiatku. Dole Catakovic, Comvalius, Keston ( Skovajsa na lavo presunut.)

PS: pošlite Kadáka na sezónu do Púchov, tých 5 minút čo hráva, nepomôže ani nám ani jemu.

Andy182

Post by Andy182 » 03.09.2019 11:51:28

Hamer, ja sa nechcem dohadovať s tebou po každom zápase... Ale, to má všetko brániť krajný obranca? Vždy poukážeš na Kestona, ale môžeš poukázať aj na chyby iných... Toto je futbal, všetko je v rýchlosti... Nikto nie je neomylný a po vojne je každý generál. Chyby robia aj druhí a z nich plynú chyby iných - Kestona napríklad.

2:51 - Keston bol pri svojom hráčovi, Skovo so Šulom mali 1 hráča - ktorý prešprintoval Lukáša... či Keston mal mať dvoch?

4:15 - áno, hráč mal obrovský priestor, pri čiare ... otázne je prečo tú prihrávku dostal... kto vystúpil proti nahrávajúcemu hráčovi? Nikto... Keby stojí Keston pri tom krídeľníkovi a pustí nahrávku medzi Skova a Kestona, tiež by si vinil Kestona, že ho nepodržal. Toto sa v pohybe bráni ťažšie ako v stoji (držanie pozície a hráča). Musí sa ešte veľa učiť, čo sa pozičnej hry týka. Pamätáš si Šula keď hral pravú obranu? To bolo to isté.

4:34 - koho mal držať? vzduch vzadu? Tu zle stál Zubairu, ktorý bol vľavo (v strede boli 3 voľní NR) a nie Keston - ako ľavý obranca bol na správnom mieste... Zubairu držal Kestonovho hráča... a to že vyklusával ... čo čakáš, že by dobehol dlhú loptu ktorá je 30 metrov za ním? To by nedal ani Bolt v najlepších rokoch... Ja som ľavú obranu hrával a toto by som nebežal ani ja... Nemalo to zmysel aby bežal späť...

6:57 - 1v1 to je ťažko ... nevyriešil to najlepšie ale je to aj o šikovnosti protihráča... Tu ho mohol takticky pri čiare faulovať, keď už nie odobrať loptu. Skôr bolo otázne, kde ku*va bol Zubairu (10m za hráčom strieľajúcim na bránu)

Ešte jedna ved ku Kestonovi ... treba podotknúť, že ľavé krídlo mu hrá Comvalius, ktorý ani neprekročí hranicu polovice pri protiútoku súpera...

čo sa týka tej 11tky. Z prvého pohľadu to vyzeralo ako zásah brankára, z opakovačky spoza brány a spomalene to už bolo evidentne vidno, že loptu hral Bukari a brankár ho zrazil. Tu pomôže len VAR, toto rozhodca zozadu asi nemohol vidieť, bohužiaľ pre nás. Ruka obrancu tam nebola, to bolo koleno.

Bohužiaľ smolná strata bodov, mali sme dať viac gólov, šancí bolo dosť.

Hamer

Post by Hamer » 03.09.2019 21:24:38

Andy182 ani ja sa nechcem dohadovat ale nepaci sa mi ak niekto lezerne pristupuje v tymovej praci (a vedenie mu to z nejakych pricin toleruje). V podstate si ma nepresvedcil o opaku (snad okrem tej jedenastky mimo temu) ale myslim ze ani ja teba nie. Avsak co ja aspon viem tak dost fans ma v tomto podobny nazor ako ja.

Este reakcia na tvoju odpoved :

2:51 ano Lukas bol presprintovany ale aspon bezal spolu s dalsimi spoluhracmi z plnych sil kym Keston nechal svojho protihraca utiect a len si tam nenapadne poklusaval ! Niekto ho minule nazval arogantnym salamistom a sedi to aj v tomto pripade. Nechat bezat tohto protihraca bolo pritom velmi nebezpecne lebo mohol napr. doklepnut odrazenu loptu atd.

4:15 - je u nas uz stvrtu sezonu ale stale nedostupuje k protihracovi a toto prekaza mnohym fans.

4:34 - ja som hovoril o drzani ? Nie on mal tiez len jednoducho okamzite vystartovat a aspon sa snazit pomoct kolegom ale reagoval ako spomaleny film. Tymovi hraci a obrancovia obzvlast sa v takychto pripadoch bleskovo vracaju dozadu a nerozmyslaju ze toto by nedobehol ani Bolt. Stat sa moze totiz vselico, protihrac moze zakopnut alebo lopta sa moze odrazit atd. Jednoducho tu bola v porovnani s ostatnymi "len" velmi neskora reakcia. Uz mam pocit ze v takychto situaciach nechava vzdialit sa ostatnych aby to vyzeralo ze bol velmi daleko a s tou akciou nemal nic spolocne.

6:57 - skor by som povedal ze nie ze nevyriesil to najlepsie ale nevyriesil to vobec. Odstup od protihraca a potom bezanie popri nom nie je ziadne branenie

Jednoducho lava strana obrany je v tomto zlozeni ovela slabsia ako prava.

snapshot

Post by snapshot » 04.09.2019 11:06:41

Pani klud.
Vsetci vieme, ze ghrame s vysokou obranou a to moc hracom typu Klescik, Skovajsa, ktori nie su taki rychli ako Sulek napriklad moc nevyhovuje. Musia viac predvidat a premyslat.

Ale 2:53 je dobry priklad. Pozri Ligeon stoji pri hracovi a hbrani ho aj ked na ofsajdovu pascu by to nedalo. Ano pri Kestonovi tiez mozes povedat, ze stoji pri hracovi. Avsak protihrac uz je v pohybe na branu a kesto este 2s bude premyslat. A potom vyklusava.

4:16 kde ma Keston hraca? V podstate tam nebrani nikoho. Realne Sulek, Skovajsa tam mali potom 3 hracov 1 na patke, jeden v patke a cislo 25 vid 4:22. A to branenie Kestonom to ako fakt?

Inak pri druhom gole, hlavny vrub ibde na Koolwijka. Lahkovazne strati lotpu a potom sa prechadza po ihrisku.

4:55 zvyk bol, ze kraijni obrancovia doplnaju utok, Kestona nikdy a zrovna tam by sa mozno hiodil.

Fuu tazko hodnotit ale Catkovic no neviem fakt mi to pripada, ze ho chcu predat. Inak si to neviem vysvetlit.

Sulek, Zubairu najlepsi hraci z nasich

P.S. Ak ma Gino kondicku, do zakladu s nim
"Boh je laska" 1Jn 4:8

18dominik18

Post by 18dominik18 » 04.09.2019 13:19:30

Kessel si zni netukol tento zapas cize musi este poriadne zamakat aby mohol byt v zaklade...
AS trencin

Post Reply