15.kolo. AS Trenčín - Žilina 0 : 2

Diskusia k hráčom "A" mužstva a ich pôsobeniu v Corgoň lige.

Moderator: Moderátori

Post Reply
Luboš
Administrátor

15.kolo. AS Trenčín - Žilina 0 : 2

Post by Luboš » 04.10.2018 13:36:20

so 10.11.2018 14:30
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

GULIVER

Re: 15.kolo. AS Trenčín - Žilina

Post by GULIVER » 10.11.2018 16:37:48

[smilie=console.gif]

Juraj

Re: 15.kolo. AS Trenčín - Žilina 0 : 2

Post by Juraj » 11.11.2018 10:44:26

[smilie=idea.gif] [smilie=hmm.gif] [smilie=idea.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Balrog

Post by Balrog » 11.11.2018 11:01:01

skoda aj nieco komentovat...
cele zle... naozaj sa nenajde nikto kto by zdvihol zastavu, otocil kormidlo alebo zobral na seba zodpovednost?
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

handel

Post by handel » 11.11.2018 15:16:01

Vyzerá to, že všetkým už došli nápady čo by ešte mohlo pomôcť. Ale čo navymýšľame keď je jasné, že na zmenu systému hry v AS neexistuje žiadna šanca a proti každému súperovi bez ohľadu na jeho kvality musíme hrať dokola stále to isté nech by sa tu vymenilo aj sto trénerov...
Aj variantam na zostavu asi už došli možnosti. Boli tu pičungy na Kleščíka, ale vidíme, že Šulek&Mašovič vyrobia ešte väčšie diery či kiksy...
Boli tu pičungy na zálohu Abdul-Ubbink a vidno že kombinácia Arnhem-Corryn je ešte horšia a vyprodukuje oveľa menej presných prihrávok dopredu...

Čo sa týka môjho názoru, stále mi to vychádza tak, že je to hlavne blok v hlavách, strata sebavedomia, dôvery vo vlastné schopnosti - opakujem sa, ale je to tá istá kostra tímu, ktorý sme obdivovali v mnohých zápasoch začiatkom sezóny či v EL... a futbal sa hrať nezabúda, iba forma klesá a stúpa. Kedy sa vráti, neviem, že by po repre-prestávke v DS? Ozaj najvyšší čas.

Andy182

Post by Andy182 » 11.11.2018 16:36:18

Mna napriklad stale nepresvedcil Hrdlicka, chytat mohol mlady... Aspon by si odskusal muzsky futbal.

Ja teda trener nie som ale nemam pocit, ze by sme poskladali to najlepsie. Zial... Viaceri nepresvedcili.

Chudy - Keston, Klescik, Sulek, Yem - El Mahdioui, Zubairu - Sleegers, Paur, Catakovic - Mance

Snad sa nastartujeme, potrebujeme to

Jerry

Post by Jerry » 13.11.2018 07:39:08

V zime to tu treba poriadne prekopat od zakladov, niektori hraci na to bohuzial nemaju a niektori na to seru... A neobstoji u mna ani fakt, ze sme vyradili poliakov a holandanov v predkolach velmi hladko. To bolo a je sice pekne, ale nepostupom sa to akurat tak cele posralo na celej ciare. Moniza mi je luto, ale bohuzial... A Cifranic, uvidime, sancu na a ci s tymto muzstvom nieco urobi ani Boh nevie...

branofly

Post by branofly » 13.11.2018 19:36:25

Je to trochu mimo temy a je to len moj nazor, ale mne tu chyba hrac ako Cogley, a mozno aj Aldo,
Vtedy sa vravelo uz herne to uz z ich nema potrebnu uroven, a ze Aldo ma zlu zivotospravu bez snahy ktora by viedla k k jej zlepseniu.
Ale su to hraci ktory tu boii od zaciatku "novej ery AS TN", tak ako je v klube Klesco a Igor, a myslim si ze mozno by kabina lepsie fungovala.
Opakujem sa ale stale mi tu chyba take fluidum z kabiny, ked boli zduplovane posty a hned ked niekto odisiel , sa nahranil niekym kto bol minimalne dobry ako koho zastupil , ,
ZAcalo sa to srat po druhom titule, ked v den zapasu s Lublanou oznamili Ginov predaj,
Co bolo smutne , ze aj ked sa na nas futbal dalo pozerat aj dalsie dva roky uz zacalo chodit menej divakov ,/jasne ze aj kvoly stadionu, ,..../, ale za seba hovorim ze mi je jedno ze som musel chodit na stary stadion,

jon77

Post by jon77 » 14.11.2018 13:13:28

Zapas so Zilinou sa mi javil ako stretnutie timu ktore je konsolidovane a je rozbehnute s timom ktore sa este len sklada zohrava a hlada svoju tvar. Pozitivne v tomto zapase bolo ze v druhom polcase hraci behali viac ako v predchadzajucich zapasoch a bolo vidiet viac snahy. Je jasne ze vzhladom na
to v akej zostave nastupili tak chybala suhra a u niektorych sa prejavilo ze nehravali alebo hrali menej /Corryn, Masovic, Umeh/. Problem je ked sa pozriem na to aky superi nas cakaju este v tomto roku tak kazdy bod bude mat cenu zlata a tazko odhadnut kde budeme v tabulke na konci roka. Pokial sa tyka obrany tak to je nas dlhodoby problem a nevidim perspektivu do buducnosti aby sa obrana budovala okolo Klescika vzhladom na sposob nasej hry a jeho vek a menili sa len hraci okolo neho. Šulek a Skovajsa v sucasnosti mam pocit stagnuju a striedaju vykony. Klescik nepochybne odviedol vela prace pre klub ale predpokladam ze bude potrebne dat sancu aj inym. Problem s obranou dokazala zakryt efektivita v utoku ale ta nam v sucasnosti chyba a nevieme si pocas zapasu vypracovat prakticky ziadnu sancu. Este vidim velky problem v tom ze p.Rybnicek tvrdi ako ma klub zaujem o to aby vlastni odchovanci hrali a ziskavali skusenosti v A time ale realita tomu nenasvedcuje. Na jednej strane tvrdi aki su sikovni a presadzuju sa mladeznickych reprezentaciach / Kadak, .../ ale na druhej strane nevidiet ze dostavaju sancu aspon ako striedajuci hraci v zavere zapasov. Nie som si isty ci by to tak bolo aj inych kluboch a tvrdenie ze nehravaju lebo klub ma urcitu kvalitu a oni este nemaju taku kvalitu tak pri pohlade na vysledky a postavenie v tabulke asi by velmi nepokazili. Posedavanim na lavicke asi vela skusenosti neziskaju. Na zaver verim ze muzstvo sa psychicky pozbiera cez reprezentacnu prestavku a hraci budu ochotni bojovat jeden za druheho a o kazdu loptu. Drzim palce v narocnych zapasoch ktore nas cakaju v dalsich kolach.

Post Reply