9.kolo. AS - Nitra 2:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

9.kolo. AS - Nitra 2:1

Príspevok od užívateľa Luboš » 12.09.2017 18:13:08

streda 20.9.2017 18:30 hod.
Naposledy upravil/-a Luboš v 20.09.2017 20:57:54, upravené celkom 1 krát.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
OZ Légia Laugaricio
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 20.08.2014 19:50:19
Bydlisko: Jedine Trenčín!
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa OZ Légia Laugaricio » 18.09.2017 21:52:10

Hrdí, keď sa víťazí, verní, keď sa nedarí.
Nasleduje anglický týždeň a v stredu príde na Sihoť po 4 rokoch Nitra - aktuálny líder ligy - ideálny čas odraziť sa k lepším výsledkom.
Príď fandiť AJ TY!
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 20.09.2017 20:49:50

KONEČNE VYHRA !!! Van harem jednoznačne do zakladu a namiesto mahdiua zubairu !! A mame zalohu konečne . Cogy super velke ozivenie a bojovnost [smilie=boxing.gif]
Mahdui nikdy nic nevymysli ...on jedine co robi rozdava prihravky do zadu a do krajou aj to vo svojej linii.
AS trencin

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 20.09.2017 21:47:30

Haaren to paradne ozivil. Ubink nic moc, ale nahral na gol. Mance, Paur nevyrazne vykony. Cogy mal dost lahkych strat. Mahdioui slabota. Gong paradne, aj Beridze dobre. Janga 50% uspesnost v sanciach takze OK.

1. Gol bol Igorov. Nasi brankari boli vzdy slabí na centroch uz za cias Volesaka.

3 body potesili. Vykon ale horsi ako v Za a ako so Sba.

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 21.09.2017 05:41:40

Dolezite a hlavne vybojovane vitazstvo. Prejav nebol ako prvopolcasovy proti Ziline, ale treba si uvedomit aky styl hra Nitra a ako sa jej momentalne dari. Nieco podobne ako Myjava alebo Senica v minulosti. Branili vsetci a len cakali na chyby. Proti takemu stylu treba mat sebavedomie a ist do rizika. Ako povedali obaja nasi treneri po zapase, prave to sebavedomie nam teraz chyba. Dufam, ze hraci spravili prvy krok a bude sa to len zlepsovat.

Van Haaren a Janga priniesli velke ozivenie, ale myslim si, ze zakladnu zostavu momentalne nebudeme menit, aby sa to zas nerozhadzalo. Rovnako aj brankara, aj ked ako bolo spomenute, gol bol jeho. Cogley priniesol bojovnost a lepsie si drzal pravu stranu ako Sulek. Asi najhorsi vykon podal Skovajsa.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 21.09.2017 07:15:55

Chcel by som potvrdit, Cogy je prijemne prekvapenie, ano rozdal par nepresnych prihravok a centrov, na com zapracuje, ale pekne zdvojoval sgtrany, hasil nebezpecne brejky vzadu, bol bol, kde ho bolo treba.

Ubbink na pol plynu aj to prehanam. On keby hral 90% moznosti, kazdy zapas, je hviezda nielen ligy a uz tu aj nie je.

Ashraff mi nesedi odkedy sem prisiel. Vsetko dozadu alebo na istotu dopredu, ziadne prenesenie hry, ziadne zalozenie akcie, myslienka nic.

Paur stale si myslim, ze nema na to, aby v tempe odbehal cely zapas.

Ale zlozenie zalohy Ashraf defenziva, Paur sila a Ubbink hlava je zaujimava.

Ale hlavne vela zbytocnych strat lopt po prihravkach na kratko, to by sa stavat nemalo.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 21.09.2017 09:57:38

Futbalová spravodlivosť vstala z mŕtvych a vyhrala? Konečne. Dúfam že u nás nejaký čas zostane.
Inak sranda liga. Prvé mužstvo na ihrisku predposledného v druhom polčase zdržovalo a pišťalo po remízke. A neukázalo skoro nič, okrem gólu po súbehu našich viacerých chýb. Kleščo skákal ale tesne nedočiahol na center, Šemrinec tiež loptu nezasiahol a Skovajsa si nedržal hráča. Ale neviem Zoso prečo by mal byť Skovajsa najhorší, aj v závere pekným halfvolejom nastrelil žrď.
Janga nič nového, dve vyložené šance poserie, ale aj dá pekný gól. Ja by som Jangu nechal na krídle namiesto Gonga. Viem že Gong zacentroval na prvý gól, aj pekne a rýchlo unikal, ale percento presných prihrávok je veľmi biedne. Janga je ešte rýchlejší a aj keď štrikovať nevie, prihráva presnejšie.
Čogymu ešte pár zápasov, viac hernej istoty a kapurkár bude mať príležitosť ukázať že sa lieči z averzie voči všetkému trenčianskemu. Aj keď na Pekaríka Čogy stále nemá.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 21.09.2017 10:13:02

handel napísal:Futbalová spravodlivosť vstala z mŕtvych a vyhrala? Konečne. Dúfam že u nás nejaký čas zostane.
Inak sranda liga. Prvé mužstvo na ihrisku predposledného v druhom polčase zdržovalo a pišťalo po remízke. A neukázalo skoro nič, okrem gólu po súbehu našich viacerých chýb. Kleščo skákal ale tesne nedočiahol na center, Šemrinec tiež loptu nezasiahol a Skovajsa si nedržal hráča.
Nuz suhlasim, raz ta spravodlivost musela prist. Nuz taktiku niektorych muzstiev v lige pozname drzat 0-0 a snazit sa strelit jeden ulepeny gol.
Co sa tyka inkasovaneho golu, s protihracom zacal povodne cuvat Ashraff ale potom sa na to vykaslal a postavil sa na patku. Skor by som to jemu pripisal.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

joseph11
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 02.08.2016 19:23:36

...

Príspevok od užívateľa joseph11 » 21.09.2017 12:05:43

Každé víťazstvo poteší a toto teší ešte viac, že prišlo po dlhej dobe. Body však potrebujeme potvrdiť už proti Prešovu, ktorý tri zápasy nedal ani gól, tak dúfam, že sa nechytí práve proti nám...
Jedna poznámka k trénerom. Rozumiem, že každý tréner má svojich hráčov, ktorým dôveruje, ale prosím Vás toho Šemrinca už kopnite do zadnej časti...a nie že ho postavíte do brány...to čo ukazuje je doslova tragédia...A k Chovanovi treba druhého brankára, čím skôr...

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 21.09.2017 13:25:52

handel napísal:Janga nič nového, dve vyložené šance poserie, ale aj dá pekný gól. Ja by som Jangu nechal na krídle namiesto Gonga. Viem že Gong zacentroval na prvý gól, aj pekne a rýchlo unikal, ale percento presných prihrávok je veľmi biedne. Janga je ešte rýchlejší a aj keď štrikovať nevie, prihráva presnejšie.
quote]

Beridze vs Gong

Beridze 9z, 1G+0A
Gong 9z 2G+6A

všetky naše góle z hry išli cez jeho stranu. Ked už Janga na kridlo tak jedine za Beridzeho. Gong je už teraz najproduktívnejšie kridlo co sa týka asistenci na zapas ake tu bolo.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 21.09.2017 14:13:53

Guliver, áno štatistiky hovoria pre Gonga - v tejto sezóne, v ktorej vieme že Beridze mal pár zápasov riadny výpadok z formy, no postupne sa mu forma vracia a aj podľa celkovej kvality aj štatistík z minulej sezóny by som ja určite dal prednosť jemu pred Gongom (aj Janga hrá na krídle myslím lepšie napravo).

Snapshot, pozrel som znovu na ten gól a je pravda, že Achraf sa príliš do osobného bránenia neangažoval.
Po kopnutí rohu boli však k strelcovi gólu (6) rovnako blízko aj Achraf aj Lukáš, ale Lukáš si ho rukou pridržoval, tak sa dalo chápať že si ho berie on: https://i.imgur.com/yxeCijv.jpg

Pridám ešte nejaké obrázky kde vidno že viacerým chýbalo máličko aby loptu mali, na tomto obrázku Kleščovi. Achraf je už pri trojke a Lukášovi sa šestka vzdialila: https://i.imgur.com/Ym9dwWc.jpg
tu ide po lopte Igor, ale minul ju tiež, on mal asi najväčšiu šancu ju vyraziť: https://i.imgur.com/OiJN02c.jpg
úplne voľná šestka hlavičkuje: https://i.imgur.com/pEj7Qk3.jpg
Lukášovi chýbajú milimetre: https://i.imgur.com/BozrSrh.jpg
Čogy loptu zasiahol ale už len tečoval do brány: https://i.imgur.com/tE2tSlb.jpg

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 21.09.2017 16:07:16

Janga miesto gonga alebo beridzeho ? Si robite srandu ? Max ako striedajuci hráč
AS trencin

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 21.09.2017 20:41:05

Aj ja sa teším,že sme konečne vyhrali!
Výkon bol celkom fajn,aj keď proti Slovanu sa mi páčil viac.
Nitra ako líder sklamala...nechápem ako sa tam dostali...
Ja by som vyskúšal Van Harena do základu namiesto Ubinka,ten nech strieda...
Na krídlo by som dal tiež Jangu,je dostatočne rýchly a na krídle nieje naňho taký psychický tlak ako na hrote.
Gong nech strieda toho,komu to pôjde z tích dvoch horšie.
Čogy sa zlepšuje,ale ešte to nieje optimálne,ale maká naplno a o pár zápasov to bude opäť starý dobrý Čogy.
Vyskúšal by som Zubaira,nech získava skúsenosti,nech strieda El Mahdoiho aspoň na 20-25 minút.
My bohužiaľ nemáme ani jedného brankára istého,najmä pri rohoch a štandardných situáciách je to tragédia...
Ešte tak pri protiútokoch muž proti mužovi sú dobrí,ale brankár musí ovládať celé pokutové územie a štandardné situácie mnohokrát rozhodujú o výsledkoch zápasov...
Vozár je preč a poriadne ho ani nevyskúšali,mladý je v Podbrezovej,čo nemáme nejakú inú alternatívu?!
Dnes vo večerných športových správach v rozhlase hovorili o nejakom známom holandskom trénerovi,čo sedel na tribúne s LL a vraj je otázkou krátkeho času,kedy nastúpi u nás,buď sa čosi pečie,alebo už aj slovenský rozhlas je bulvár...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 21.09.2017 23:35:12

Co sa tyka brankara vobec nezdielam nenavistny nazor Josepha11 o kopnuti Igora do zadnej casti, suhlasim skor so Zosom ze by sme momentalne nemali menit zostavu a ani brankara.
Teraz neberiem ani tak do uvahy Igorove davnejsie zasluhy za 2xdouble ale fakt ze ked dostal teraz na jar znovu sancu tak podaval stabilne vykony a nakoniec sme s odretymi usami vybojovali aj ucast v EL. Ja osobne si myslim ze mozno ani neurobil chybu pri tom jedinom gole NR lebo ako napr. vidime zo zosnimanych obrazkov od Handela tak lopta povodne letela z rohu popri ciare az nad Klesca, ktory sa ju snazil v obrannom zakroku vyhlavickovat a zda sa ze nahle trocha zmenila smer do ihriska (bud ju predsa len Klesco v dobrom umysle nacechral alebo chytila nahlu rotaciu). Igor sa na tom v poradi 3. obrazku marne nacahuje za letiacou loptou smerom do ihriska (nevsimajte si tu nahradnu loptu za ciarou). Pri nahlej zmene smeru lopty nema brankar sancu, lopta sa potom cez klbko hracov odrazila ku Konovi, ktory skoroval.

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 22.09.2017 12:46:08

handel napísal: Ale neviem Zoso prečo by mal byť Skovajsa najhorší, aj v závere pekným halfvolejom nastrelil žrď.
Zrd sice nastrelil, ale len v zostrihu je vidiet jeho dve chyby, ktore sa mohli skoncit golom v nasej sieti, a to v zostrihu nie je vsetko. Robil vela chyba a unikali mu hraci. Plus dlhodobo zle dostupuje k hracom pri hlavickovani. Nie som nanho nejak vysadeny, len tvrdim, ze tento posledny zapas mu dost nevysiel.

Napísať odpoveď