Obsah fóra AS Trenčín - fórum AS Trenčín - fórum
Diskusné fórum priaznivcov trenčianskeho futbalu na stránke astrencin.sk

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

5.kolo. AS - Michalovce 1:2
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalšia

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra AS Trenčín - fórum -> "A" mužstvo
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Luboš
Administrátor

Založený: 03 august 2007

Reputácia: 1811
hlasov: 9

PríspevokZaslal: 07.08.2017 16:11:55    Predmet: 5.kolo. AS - Michalovce 1:2 Odpovedať s citátom

sobota 19.8.2017 19:00 hod.

Naposledy upravil Luboš dňa 19.08.2017 20:58:36, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
18dominik18

Založený: 23 november 2012
Reputácia: 691
hlasov: 1

PríspevokZaslal: 18.08.2017 17:39:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Som zvedaví na zostavu aj výkon v tomto zápase bounce
joseph11

Založený: 02 august 2016

Reputácia: 128
hlasov: 2

PríspevokZaslal: 19.08.2017 19:54:23    Predmet: Čas na zmenu trénera Odpovedať s citátom

Nechcel som to písať pred zápasom, pretože niektorí by ma považovali za blázna...Možno ma budú považovať aj teraz, ale stojím si za tým čo píšem...Je čas na zmenu trénera. Ďakujeme p. Ševela, ale už nemáte kam posunúť tento tím...
Návrat hore
GULIVER

Založený: 11 december 2014

Reputácia: 1341
hlasov: 6

PríspevokZaslal: 19.08.2017 19:55:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Ako hovorí vedenie klubu; futbal je spravodlivý a čo do neho das, to sa ti vráti. Teraz môžu zozat urodu za to čo siali celý rok od leta 2016 a masívneho výpredaju až po futsalistov a tretoligovych posíl.

Klobuk dole ako sa dá dojebat klub za 1 rok. Cesta hore trvala 7 rokov, dole sme spadli za 1 leto 2016.]
Návrat hore
Zoso

Založený: 12 marec 2009
Reputácia: 170

PríspevokZaslal: 19.08.2017 19:59:59    Predmet: Odpovedať s citátom

GULIVER napísal:
Ako hovorí vedenie klubu; futbal je spravodlivý a čo do neho das, to sa ti vráti. Teraz môžu zozat urodu za to čo siali celý rok od leta 2016 a masívneho výpredaju až po futsalistov a tretoligovych posíl.

Klobuk dole ako sa dá dojebat klub za 1 rok. Cesta hore trvala 7 rokov, dole sme spadli za 1 leto 2016.

Toto je hlupost. Jednoducho su nasi pod dekou plus suhlasim s joseph11. Snahu nemozno upriet, ale nemame brankara, ktory by podrzal. To by dorazilo kazdeho.

Dnes El Mahdioui o dve triedy lepsi ako ostatni.
Návrat hore
GULIVER

PríspevokZaslal: 19.08.2017 20:08:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Tu deku mame uz rok potom axe
Návrat hore
ivanho

Založený: 08 január 2015

Reputácia: 157

PríspevokZaslal: 19.08.2017 20:26:15    Predmet: Odpovedať s citátom

a to uz vazne nevieme nikoho porazit?! axe
LuckyLoser

Založený: 15 marec 2015

Reputácia: 269

PríspevokZaslal: 19.08.2017 20:31:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Tato sestava na konci minulé sezony šlapala jak hodinky... Teď nám nejde nic... Ale zas nevím jestli by to měl odesrat zrovna Ševela..
Návrat hore
handel

Založený: 21 august 2011

Reputácia: 808
hlasov: 5

PríspevokZaslal: 19.08.2017 20:57:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Nechápem čo sa deje, neviem v čom to je a nie som si istý čo pomôže. Zmena trénera? Ja tiež nesúhlasím. Čo máme začať hrať systémom zaparkovaného autobusu aj my? Doma? Proti vyložene slabším súperom?
Čo by som v systéme hry ale zmenil je stereotyp ktorý u nás v pred-Jangovej ére nebýval - všetko drbať do vzduchu! -z čoho na 99% nikdy nič nie je. Z centrovaného rohu pokiaľ sa Skovajsa zázrakom znovu netrafí priamo do brány, tak nedáme gól 10 rokov. Lenže zas, kto prihrá v súčasnosti presne po zemi - jediný kto na jar dokázal adresne prihrať po zemi, bol Beridze, občas Kvocera. Lenže obaja sú teraz totálne z formy. A Gong síce unikne ale je jak splašený zajac, prihráva na slepo, finálnu prihrávku dokáže väčšinou iba zmršiť. Hroty potom dostávajú mizerne málo lôpt a aj to čo dostanú, poserú. Neviem vôbec kto by sa mohol z hrotov presadiť, ani Mance dnes nič nepredviedol, ani Čatakovič po príchode.
Skúsim nájsť aspoň nejaké pozitívum v tomto marazme: ušetrí mi to nervy, nebudem to tak prežívať keď vyššie pohárové méty sú túto sezónu pravdepodobne už v prdeli.
Návrat hore
Zoso

Založený: 12 marec 2009
Reputácia: 170

PríspevokZaslal: 19.08.2017 20:58:28    Predmet: Odpovedať s citátom

LuckyLoser napísal:
Tato sestava na konci minulé sezony šlapala jak hodinky... Teď nám nejde nic... Ale zas nevím jestli by to měl odesrat zrovna Ševela..

Tiez neviem ci by malo zmysel v tomto smere teraz nieco riesit. Skor suhlasim s tym, ze uz nema muzstvu co dat. Pride mi, ze aj jeho zasluhov sme sa dostali do krizy. Ale lahko sa to takto hodnoti. Dnes chalani makali a stale si myslim, ze mame dobry tim. Potrebujeme to nejak prekonat.
Návrat hore
matt-666

Založený: 07 august 2010
Reputácia: 1085
hlasov: 2

PríspevokZaslal: 19.08.2017 21:05:06    Predmet: Odpovedať s citátom

snaha, nasadenie, bojovnost lepsia ako minule zapasy .. zial, kto nepremiena sance, nemoze vyhravat a tych sanci sme mali neurekom, bodka .. tu je hlavna pricina, nie v slabej obrane alebo brankarovi .. prestupove obdobie v plnom prude, len u nas nikto novy, ani na skuske, nic .. prioritu ma stadion a nie tim, takze sa necudujem, ze z toho Sevela vela nevykuzli .. mnohi ho tu posielate prec, no co ine ma robit? skusa nove zostavy, neboji sa striedat, obcas aj zle, burcuje, motivuje, krici cely zapas, no on goly nemoze davat ...
Návrat hore
18dominik18

Založený: 23 november 2012
Reputácia: 691

PríspevokZaslal: 19.08.2017 21:13:20    Predmet: Odpovedať s citátom

V prvom rade nepremiename šance treba to zlomit a v druhom rade obrana hra kazdy zapas v inom zlození a tam nam chyba poriadny STOPER !!! A nie dvoch dorastencov spolu.. a v zalohe nam chyba rozdielovy hrač dufam že to bude van haren .
GULIVER

PríspevokZaslal: 19.08.2017 21:33:37    Predmet: Odpovedať s citátom

A kedy sa chceme chytit ? Teraz v Ruzomberku ? Potom so Slovanom a potom v Ziline ? Z tychto troch zapasov budeme radi za 2-4 body...

Na jar ta hra vobec nemala fazonu. My sme nezvladli ani len jarnu 7-zapasovu domacu seriu. Vtedy sme 2alebo 3x prehrali doma a EL sme vybojovali stastnou zhodou okolnosti.

Od zimy sme nikoho nepredali a ani nikto neodisiel a hra sa vobec nelepsi. V kazdom zapase dostaneme vzdy minimalne 1 lacny gol. Sme v takej prdeli momentalne, ze uz ani nie je koho predavat a ani tam nie je okrem Gonga ziadny predajny artikel.
Návrat hore
baki

Založený: 30 máj 2012
Reputácia: 2711
hlasov: 3

PríspevokZaslal: 20.08.2017 01:02:41    Predmet: Odpovedať s citátom

kedy ten sevela uz odstupi?ved on tu duchom nie je minimalne rok. toto ma byt ten majstrovsky tim, ktory sa budoval na jar? po 22. kole sa tabulka deli na hornu a dolnu polovicu. ked neskoncime do 6. miesta, je cela sezona v hajzli.
Návrat hore
marťas

Založený: 11 august 2011
Reputácia: 18

PríspevokZaslal: 20.08.2017 02:10:44    Predmet: Odpovedať s citátom

GULIVER napísal:

Klobuk dole ako sa dá dojebat klub za 1 rok. Cesta hore trvala 7 rokov, dole sme spadli za 1 leto 2016.]

Pod toto by som sa podpísal.

Tým minuloročným výpredajom, se sa vrátili o niekoľko rokov späť.
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra AS Trenčín - fórum -> "A" mužstvo Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
Strana 1 z 3

Prejdi na: