Obsah fóra AS Trenčín - fórum AS Trenčín - fórum
Diskusné fórum priaznivcov trenčianskeho futbalu na stránke astrencin.sk

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

2. kolo. AS - DAC 1904 1:2
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra AS Trenčín - fórum -> "A" mužstvo
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Juraj

Založený: 03 september 2014
Reputácia: 634
hlasov: 4

PríspevokZaslal: 29.07.2017 21:23:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Martin Ševela:"Musíme zlepšiť podporu krajných obrancov smerom dopredu.”

A čo takto Peter Čogley-je stále voľný?
absolut

Založený: 20 január 2014

Reputácia: 350

PríspevokZaslal: 29.07.2017 21:40:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Plne suhlasim s tym ze Zubairu tam ma byt. Celu jar hladame idealnu trojicu do stredu kde sa zubairu javi ako rozdielovy hrac a my to na jesennu cast rozbijeme hracom ktory neni ani odskusany. Ubink je sedy priemer a ide hlavne o to, ze ta stredova trojica neni ani zla ale neni hlavne kreativna. Ani jeden z nich nezoberie loptu a neobtoci sa okolo hraca a trieli smer brana. Zlaty Matus, Ibi, Stanko a atd. Dnes pozitivum Sulek a Janga. Gong ma naznaky ale je este strasne kolisavy. Nepochopotilne striedanie Kestona v prvom polvase. Nekvalita nahradena takou istou nekvalitou len na druhy kraj obrany. Cakame na Lawrenca jak na spasenie. Pritom moze krasne hrat na stoperovi Salata a Skovajsa na kraji kde mu to viac pasuje
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
absolut

Založený: 20 január 2014

Reputácia: 350

PríspevokZaslal: 29.07.2017 21:40:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Plne suhlasim s tym ze Zubairu tam ma byt. Celu jar hladame idealnu trojicu do stredu kde sa zubairu javi ako rozdielovy hrac a my to na jesennu cast rozbijeme hracom ktory neni ani odskusany. Ubink je sedy priemer a ide hlavne o to, ze ta stredova trojica neni ani zla ale neni hlavne kreativna. Ani jeden z nich nezoberie loptu a neobtoci sa okolo hraca a trieli smer brana. Zlaty Matus, Ibi, Stanko a atd. Dnes pozitivum Sulek a Janga. Gong ma naznaky ale je este strasne kolisavy. Nepochopotilne striedanie Kestona v prvom polvase. Nekvalita nahradena takou istou nekvalitou len na druhy kraj obrany. Cakame na Lawrenca jak na spasenie. Pritom moze krasne hrat na stoperovi Salata a Skovajsa na kraji kde mu to viac pasuje
Návrat hore
GULIVER

Založený: 11 december 2014

Reputácia: 1341
hlasov: 6

PríspevokZaslal: 29.07.2017 22:02:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Ako môže tréner povedať, že zo záverečného tlaku sme nedokázali vyrovnať . Veď sme žiadny nemali. My sa už ani do šancí nedostávame. axe jaký som nasrany rant
Návrat hore
snapshot

Založený: 03 január 2008

Reputácia: 2636
hlasov: 3

PríspevokZaslal: 29.07.2017 23:31:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Pani, moje hodnotenie:

Niesom triezvy, nebudem radšej hodnotiť, ďakujem
handel

Založený: 21 august 2011

Reputácia: 808
hlasov: 5

PríspevokZaslal: 29.07.2017 23:59:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Znova a znova to isté, znova uspeli betónujúci sráči z pár protiútokov (až potom ku koncu im narástlo sebavedomie), znova zúfalé hľadanie ako by mohla obrana fungovať bez kiksov, znova nepochopiteľné nasadenie Kestona a až po polhodine jeho sabotovania súperovych únikov po jeho strane Ševela pochopil že je to beznádejné, ale nasadil tam nie o moc lepšieho Kloostera čo zavinil zase druhý gól. Ale vlastne koho tam nasadiť?? Akútne treba splašiť nejakého stopéra + poprosiť Čogyho nech odpustí a nech sa vráti ak je voľný. Súhlasím tiež že do zálohy vrátiť Zubaira.
Súhlasím s Guliverom, že už nedokážeme vyvinúť náš tradičný záverečný tlak pri nepriaznovom vývoji, videli sme to aj v zápasoch s Izraelcami.
Návrat hore
snapshot

PríspevokZaslal: 30.07.2017 05:40:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Prvy gol cisty Kestonov. Dufam, ze do zakladu sa tak skoro nedostane. Aj keby sme mali hrat na 3 obrancov.

Ashraff cele zle. Aj ked ho tu niektori obhajuju, neviem mu prist nachut.

Druhy gol bol Chovanov, ale zase predtym chytil vela golov.

Stred je velmi slaby, po lopty si zbieha iba Paur. Beridze trpi na Kestona.

Pri nasej obrane pustime prece Ranka, Salata stale sedi, Udeh isiel do Presova.
Sevela musi vidiet ze Keston je zla volba aj tak ho tlaci do zakladu, detto rozhodnutie Ashraff alebo Zubairu
Luboš
Administrátor

Založený: 03 august 2007

Reputácia: 1811
hlasov: 9

PríspevokZaslal: 30.07.2017 09:16:30    Predmet: Odpovedať s citátom

nebol som, nepozeral som....stací mi výsledok. sevo dostane len to co sem ling strci. a samozrejme a logicky vsetci mocipáni sa snazia kecat do vsetkeho. a ocakavate zmenu ? ja nie.
Hamer

Založený: 24 júl 2011

Reputácia: 1177
hlasov: 5

PríspevokZaslal: 30.07.2017 15:08:25    Predmet: Odpovedať s citátom

snapshot napísal:
Prvy gol cisty Kestonov. Dufam, ze do zakladu sa tak skoro nedostane. Aj keby sme mali hrat na 3 obrancov.

Ashraff cele zle. Aj ked ho tu niektori obhajuju, neviem mu prist nachut.

Druhy gol bol Chovanov, ale zase predtym chytil vela golov...

Podla mna ten El Mahdioui podal celkom dobry vykon, za druhy gol aj podla mna moze Chovan, preskocila ho lopta. Mas pravdu ze viackrat pochytal nejake sance ale aspon mne sa zda ze niekedy naopak nevie presne kedy treba rychle vyjst proti utocnikovi a zmensit uhol a do sirokootvorenej brany uz podostaval zopar velmi dolezitych golov. Mozno nebudete niektori suhlasit ale nielen v obdobi na zaciatku minulej sezony ale aj v tejto zacinajucej sezone sa mi Igor celkovo zda byt spolahlivejsi.
A este nieco k utoku - Jangova hlavicka bola nadherna.
Návrat hore
GULIVER

Založený: 11 december 2014

Reputácia: 1341
hlasov: 6

PríspevokZaslal: 30.07.2017 15:29:22    Predmet: Odpovedať s citátom

2 gol bol s casti aj Paurov, kedze on vypustil suboj a prehral loptu.
Návrat hore
snapshot

PríspevokZaslal: 30.07.2017 16:13:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Uz nam prave odisiel jeden nadejny brankar - Vozar. Chovan si zasluzi prilezitost.

Obrana uz minuly rok bola skusana a celu jesen nevedel Sevela najst spravnu zostavu. Mam pocit, ze sa to opat vracia.

A ano, hlavicka od Jangu bola lrasna. Toto vzdy vedel.
baki

Založený: 30 máj 2012
Reputácia: 2711

PríspevokZaslal: 30.07.2017 16:18:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Juraj napísal:
Martin Ševela:"Musíme zlepšiť podporu krajných obrancov smerom dopredu.”

A čo takto Peter Čogley-je stále voľný?

pochybujem. experiment "aldo" nevysiel, takze sa asi nebudu hrnut do angazovania nasich "ex" s otaznou vykonnostou. pravdou ale je, ze od jeho odchodu sme lepsieho krajneho obrancu nemali.
Návrat hore
majster

Založený: 15 november 2011
Reputácia: 45
hlasov: 1

PríspevokZaslal: 30.07.2017 20:04:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Hráčov s číslami 3,5 a 10 viac nechcem vidieť. Nemajú tu čo robiť. Hanba.
Návrat hore
Jerry

Založený: 22 júl 2011
Reputácia: 566
hlasov: 11

PríspevokZaslal: 30.07.2017 20:54:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Cogley by bol 5x lepsia volba ako Klooster s Kestonom dokopy. A hlavne je nas a srdciar. Neviem pani, ale nemam z urcitych hracov dobry pocit a ked aj Sevela kritizuje na tlacovke ci uz Beridzeho alebo Ubbinka, nie vsetko v teame bude z kostolnym poriadkom... Strasne mi nase vykony pridu take staticke, bez vacsej snahy, driny, napadu a hlavne bez lepsieho pohybu. Ubbink sa tam len prechadza a hra pesi futbal (to moze akurat tak v Slovane) a kraje obrany katastrofa cez ktore by presiel aj hocijaky hrac zo Suce... Beridze je totalne v lese, Mance na par zableskov moc toho neukazal a Catakovic bud sa do toho dostane alebo bude len sedym priemerom. Len sa treba modlit aby sme tuto jesen nespackali ako minulorocnu!
Návrat hore
Andy182

Založený: 27 jún 2016

Reputácia: 97
hlasov: 1

PríspevokZaslal: 30.07.2017 20:56:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Podľa mňa včera Beridze na Kestona netrpel ako tu píšete... Beridze trpí sám na seba a na jeho hlúpu klučku dovnútra ... ani 1 center z jeho nohy neletel... všetko v zápase riešil klučkou na pravú nohu a ťahaním lopty na 16tku ... keby po tej klučke aspoň zacentroval. ale ten chlapec hrá to isté už 4 zápasy ...

Včera s Ubbinkom najslabší hráči.

Pochválim Šuleka, až na jednú malú chybičku podal výkon, ktorý keby vie zopakovať týždeň čo týždeň, tak v U21 musí mať miesto.

Neviem, čo sa zase obúvate do Jangu a vravíte, že "dal gól tak je to dobre" ... nie len gól, ale šiel proti lopte, zakryl, vybojoval, napádal ... to napr. ani Mance, ani Hamza proti Yehude neurobili, takisto v Senici hrali slabo! Janga, či chcete, či nie, je stále náš najlepší útočník, hoci pôsobí neohrabane.

Gong takisto dobre včera, ako sa mi nepáčil v EL, tak včera zamakal.

škoda druhého gólu, jednoznačné podcenenie situácie aj Aďom, Šeďo by si zakričal ...

A ten stred chalani, Ashraf je lepší, ako Ubbink (tie jeho rohy, sorry ale raz ďaleko, raz padáčiky, raz do päťky...). Abdul, Ashraf a Kubo by bola lepšia trojka...

Každopádne, idem aj do TT! boxing
Návrat hore
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra AS Trenčín - fórum -> "A" mužstvo Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia
Strana 2 z 4

Prejdi na: