Obsah fóra AS Trenčín - fórum AS Trenčín - fórum
Diskusné fórum priaznivcov trenčianskeho futbalu na stránke astrencin.sk

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

1. kolo. Senica - AS 1:2
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra AS Trenčín - fórum -> "A" mužstvo
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
18dominik18

Založený: 23 november 2012
Reputácia: 691
hlasov: 1

PríspevokZaslal: 23.07.2017 21:37:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som zo zapasom spokojny jdo 80 min. Potom uplne prestali branit .. Supera sme k ničomu dovtedy nepustili a mali sme aj dost šanci. Po vypadnuti sme sa museli dat dokopy co sa podarilo.
Zoso

Založený: 12 marec 2009
Reputácia: 170

PríspevokZaslal: 24.07.2017 05:27:02    Predmet: Odpovedať s citátom

18dominik18 napísal:
Ja som zo zapasom spokojny jdo 80 min. Potom uplne prestali branit .. Supera sme k ničomu dovtedy nepustili a mali sme aj dost šanci. Po vypadnuti sme sa museli dat dokopy co sa podarilo.

Aspon jeden normalny prispevok.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
GULIVER

Založený: 11 december 2014

Reputácia: 1341
hlasov: 6

PríspevokZaslal: 24.07.2017 06:42:24    Predmet: Odpovedať s citátom

18dominik18 napísal:
mali sme aj dost šanci. Po vypadnuti sme sa museli dat dokopy co sa podarilo.

Dosť šancí ? Dokopy 1 z ktorej dal Gong gól. Ten roh nebola sanca, to môžeme byť radi zato aký je Paur hlavičkar.

Dali dokopy. ? axe už si jak Sevela, ktorý povie, že sme hrali s veľmi dobrým súperom... Polovica ligových mužstiev by nás včera rozobrala.
Návrat hore
filipina

Založený: 07 august 2014

Reputácia: 256

PríspevokZaslal: 24.07.2017 09:07:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Podľa hry i zloženia kádra sme hrali s jedným s vážnych kandidátov na zostup. Dík za každé nové ráno alien . DS rozleptáme ! Včera sme sa šetrili !!
Balrog

Založený: 07 august 2007
Reputácia: 1104
hlasov: 11

PríspevokZaslal: 24.07.2017 09:07:42    Predmet: Odpovedať s citátom

ja sa bohužiaľ tiež musím prikloniť ku skupine, ktorá žiaľ nemá čo po včerajšom zápase chváliť...
iné by to bolo, keby na hráčoch bolo vidieť snahu "žrať trávnik"... ale bohužiaľ, ako ako s izraelcami tak aj tu... iba to čo treba a ani o chlp viac... čoho dôsledkom je aj gól v závere zápasu v našej sieti...
ako to tu už niekto písal vyššie... legionári posledných časov sú tu vyslovene ako na prestupovej stanici - ako keď čakáš na ďalší spoj a behneš si pri tom do bufetu na pivo... na Ubbinkovi to je vidieť posledných X zápasov... pri striedaní Kvoceru bolo vidieť v ako nasadení naskočil... behal a bolo ho minimálne prvých pár minút cítiť...
18dominik18

Založený: 23 november 2012
Reputácia: 691

PríspevokZaslal: 24.07.2017 12:15:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Možme byt radi za 3 body po sklamani z vypadnutia a predvedená hra bola v norme nebol top žiadny top výkon ale ani taka katastrofa ako tu píšete, je jasne keby hráme proti silnejšiemu superovi tak možno by sme prehrali ale na keby sa naštastie nehrá :)
Ideme od zápasu k zápasu boxing
snapshot

Založený: 03 január 2008

Reputácia: 2636
hlasov: 3

PríspevokZaslal: 24.07.2017 13:12:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Hra bola ciste obliehanie superovej sestnastky a strach o to, ktory unik im vide, to iste ako Yehude.

Keby mali sikovnejsich utocnikov, tak to skonci remizou.

Nuz ide sa dalej, suhlasim s tyum, ze Kvocera tomu pridal nasadenie, pohyblivost. Stale mi chyba Halgos, neverim, ze isiel tak dole alebo ze Ubbink je o tolko lepsi.
GULIVER

Založený: 11 december 2014

Reputácia: 1341
hlasov: 6

PríspevokZaslal: 24.07.2017 13:50:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Halgoš mi veru nechýba ani náhodou a som rád, že nehráva v základe. Je to také malé splašené kura medzi kohútmi.

Kvocera to vie rozbehať ale málokedy je to efektívne, vie používať iba pravú nohu a ľavú má len na podopieranie a to ho dosť limituje. Jeho kľučku na pravú nohu už pozná každý obranca.

Stred + krídla a útok je podľa mňa OK. Problém sú kraje obrany.

Šulek - Kleščík - Lawrence (Šalata/Maduka) - Skovajsa

Nemôže hrať Keston. Chudák beridze je potom mimo, žiadnu loptu nedostane od Kestona a ak áno tak už je nedobehne, lebo to poleno mu ju vždy pošle dlhú a silnú.
Návrat hore
snapshot

Založený: 03 január 2008

Reputácia: 2636
hlasov: 3

PríspevokZaslal: 24.07.2017 13:56:19    Predmet: Odpovedať s citátom

GULIVER napísal:

Nemôže hrať Keston. Chudák beridze je potom mimo, žiadnu loptu nedostane od Kestona a ak áno tak už je nedobehne, lebo to poleno mu ju vždy pošle dlhú a silnú.

Uplne suhlasim, ako z laveho kridla odisiel Skovajsa, Beridze je nevyrazny, nema ziadnu loptu, nevytvara mu priestor.

Nuz a Hlagos sa potrebuje otukat, vyhrat.

Nesuhlasim, ze stred je v poriadku. Mahdioui by mal ist do Interu nech sa rozohra a nech sa nauci hrat dopredu. Ubbink nech si sadne na tribunu na zapas nech sa spamata. Nie stred pola nie je dobry, ziadna ponukova cinnost a jediny, ktory sa snazi ist naplno je Paur.
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra AS Trenčín - fórum -> "A" mužstvo Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
Strana 2 z 2

Prejdi na: