16.kolo. DAC - AS Trenčín 2:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 19.11.2016 21:07:49

Nuz tazko nieco hodnotit. Bol to zl zapas. Prvych 35 minut sme sa nevedeli vymotat od vlastnej sestnastky, kde nas vysoko napadal super. V druhom polcase sme zcali hrat nasu hru a nic z toho.
Halgos pokazil vacsinu lopt, ano teren a fyzicka hra.
Aliko nehra to co hraval. Stred pola, nuz na sestnastku si zbehle strednopoliar. Ale potom nie je ziadneho hraca az 10m po superovu sestnastku a nie je hraca, komu nahrat.

Nuz Sevela za to nemoze, hra s tym, co ma. Treba nam kridelnika a rychlo. Laveho obrancu nemame ziadneho. Skovajsa sa snazi, ale nie je to ono.
Halgos by mal ist teraz do Nemsovej, spolu s Alikom. A zacat budovat kader na jarnu cast.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 19.11.2016 21:39:52

presne tak, cez zimu zemetrasenie, jarnu cast budovat tim nanovo, s hracmi, ktori tu chcu hrat a bojovat za Trencin ako kolektiv a daju do toho vsetko .. na zvysok jesene odporucam nacvicit taktiku branenia s rychlymi kontrami, pretoze my uz nevieme hrat ani stredom ani kridlami ani dlhym drzanim lopty .. skusame len nakopavat a vraciame lopty superovi, nevieme co s loptou, rychlo sa jej zbavit odkopnut prec

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 19.11.2016 21:47:07

treba sa zmierit s tym ze tato sezona je fuc. europa nebude a mozno ju ani nechceme. z muzstva sa mi zda ze vobec nehra za jeden povraz co je najhorsie. na profutbale som cital ze hraci po prehre spievali v autobuse zaujimalo by ma co je na tom pravdy...

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 19.11.2016 23:16:46

Ako to Juraj spomenul, dnes som aj ja zistil prekvapujúcu vec, že Sedlák vie pískať aj úplne objektívne a to vtedy keď kmotríkovská mafia necíti AS ako ohrozenie a nie je potreba rozhodcov dotovať :)
Súhlasím aj s tým že Borbély bol dobrý. Ako vždy neschopný Hlavena mal šťastie že ho aspoň mal kto opravovať a napovedať mu :)

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 20.11.2016 07:25:30

legolas380 napísal:treba sa zmierit s tym ze tato sezona je fuc. europa nebude a mozno ju ani nechceme. z muzstva sa mi zda ze vobec nehra za jeden povraz co je najhorsie. na profutbale som cital ze hraci po prehre spievali v autobuse zaujimalo by ma co je na tom pravdy...
Martin,ak je to pravda treba žoldnierov,ktorým nebije srdce za farby klubu povyhadzovať,takto ako hráme na jeseň dokážu zahrať aj dorastenci...
Dobre to povedal Bero,že toto v Trenčíne nebývalo...
Bero:" Samozrejme, týka sa to viac-menej tých zahraničných hráčov, pri ktorých som po niektorých prehratých zápasoch nemal pocit, že by ich to mrzelo. Toto sa v Trenčíne predtým nikdy nedialo a klub by si to mal uvedomiť. Nemal by som to hodnotiť, no mám dojem, že niektorí chlapci v súčasnom tíme si nevážia tú príležitosť hrať za Trenčín.“

http://www.profutbal.sk/ms_2018/clanok2 ... nebolo.htm?
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 20.11.2016 07:32:20

Všetko vlastne povedali tréneri na tlačovke...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 20.11.2016 09:18:22

Stale mam pocit, ze Klau na to sere, lebo h onepredali po predkolach. Janga sa snazi, ale je vidiet aj jeho frustraciu, hlavne ked netrafi loptu hlavou pred prazdnou brankou. Aliko sa mi zda bez duse. Treba uznat silu protivnikov, dali do toho viac srdca a chcenia.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 20.11.2016 19:28:40

slovan RK: 76. min 0:1 .. 85. min 2:1 po dvoch penaltickach .. cirkus .. dalsie kolo verim, ze ich Zilina vyprasi a vykroci za titulom, ale cakam ze Kmoter bude robit carymary zase

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 20.11.2016 21:56:44

snapshot napísal:Stale mam pocit, ze Klau na to sere, lebo h onepredali po predkolach. Janga sa snazi, ale je vidiet aj jeho frustraciu, hlavne ked netrafi loptu hlavou pred prazdnou brankou. Aliko sa mi zda bez duse. Treba uznat silu protivnikov, dali do toho viac srdca a chcenia.
kalu by isiel sam proti sebe, ak by to flakal. chce ist predsa do zahranicia. s takymito vykonmi ho nikto nekupi. jednoducho sa od neho ocakava prilis vela a on to nezvlada. 19-rocny hrac ale nemoze byt lider timu. tych musime hladat inde.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 21.11.2016 14:44:08

legolas380 napísal:na profutbale som cital ze hraci po prehre spievali v autobuse zaujimalo by ma co je na tom pravdy...
jeden z príkladov klasickej dezinformácie z diskusií,
sú veci, ktoré sú na diskusiách pravda, čiastočná pravda,
ale veľká časť sú hlúposti
toto je jedna z nich

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 21.11.2016 15:33:38

Posledné 3 zápasy jesene, všetky vonku :

Ružomberok
Žilina
Trnava

ideme si po body [smilie=bandana.gif]

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 21.11.2016 16:04:33

GULIVER napísal:Posledné 3 zápasy jesene, všetky vonku :

Ružomberok
Žilina
Trnava

ideme si po body [smilie=bandana.gif]
v sucasnej forme budeme radi za 3b z najblizsieho zapasu.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

falco
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 05.04.2014 06:55:09

Príspevok od užívateľa falco » 21.11.2016 16:49:11

V sucasnej forme to bude bez bodu a v ziline sa bojim velkej nakladacky [smilie=bananadance.gif]

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 21.11.2016 23:41:20

A mozno ze ze uz nakladacka nebude resp. nie do nasej siete :-) inak vsak nielen Trencin ale aj Leicester to tento rok s titulom budu mat asi narocnejsie :-(
http://sport.sme.sk/c/20388737/slovensk ... ref=njctse
K samotnemu zapasu v DS v pravej futbalovej atmosfere - nasi to uz len preto mali tazsie, ze ich netlacili skveli divaci (a to je DS momentalne v dolnej casti tabulky!).
Uz tu bolo popisane toho dost a s mnohymi suhlasim napr.s Jurajom okrem ineho aj s hodnotenim Igora lebo za goly nemohol a ostatne zakroky i rozohravky vyriesil profesionalne.
Takisto suhlasim s Handelom ze rozhodca naozaj podal profi vykon a tiez aj ze Borbely to v TV dobre spolukomentoval.
A co sa tyka Kvoceru, je pravda ze v sobotu to ani jemu s centrovanim az tak velmi neislo, ale aj teraz posobil aj rychlostne aj technicky dobrym dojmom.
Ja ho povazujem za dalsiu nasu velku nadej (ak bude takto dalej napredovat) ja by som si dokonca vedel aj teraz predstavit hru na tri kridla Kalu,Bala(v strede by nemusel tak vela centrovavat) a Kvocera.
Uz sme kedysi takto uspesne obcas hravali, ja viem v lepsom osadeni (Gino,Jairo,Simon) ale tri kridla vedia urobit velky vietor v ofenzive z ktoreho profituju aj dalsi hraci.
Lebo sanci sme si v sobotu zase vytvorili velmi malo, inak vieme ze uz boli casy ked sme hrot vyuzivali len ako zolika (Malec) a napriek tomu mu to tam sypalo.
Pozitivom je ze v zavere prveho a takmer cely druhy polcas sme mali loptu pod kontrolou a vtedy uz super nebol nebezpecny.
Lebo prvy gol padol naozaj uz len z ojedineleho protiutoku (druhy bol uz vabank) a k takemu nadhernemu vinklu bolo treba kus stastia (v prvom polcase ale mali smolu pri tycke).
Na Sulekovej strane sme sa uz zda sa ze zlepsili, na opacnej to zial este nie je ono.

joseph11
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 02.08.2016 19:23:36

Môj názor na zápas v D. Strede

Príspevok od užívateľa joseph11 » 22.11.2016 12:33:15

V sobotu predviedli naši hráči za prvý polčas jeden z najslabších výkonov za posledné roky. Na to sa jednoducho nedalo pozerať. Dovolím si povedať, že minimálne polovica hráčov tu momentálne nemá čo robiť. Aby som však nehanil len hráčov, tentoraz si zaslúži aj tréner...!
Za výsledky mužstva je zodpovedný v prvom rade on. A práve tu si myslím, že je náš ďalší problém, aj keď poniektorí obhajujú, že hrá s tým čo má...
Osobne si myslím, že nielen tento, ale ani predchádzajúce zápasy nezvládol v prvom rade náš tréner p. Ševela.
Už si všetky mužstvá v lige obkukali aký hráme systém a my s tým absolútne nič nerobíme. Všetci vedia, že nám robí problém vysoké napádanie a pri slabej kvalite hráčov v obrane sa to len potvrdzuje každým zápasom.
Ako môže dať rozostavenie na zápas v D. Strede s tromi útočníkmi, keď ideme na ihrisko súpera, od ktorého každý očakával, že bude nabudený - hlavne kvôli novému štadiónu, navyše mohutne povzbudzovaný divákmi...?
Celý prvý polčas sme prepadávali v zálohe, obrana bola preťažená a ja som nezaregistroval žiadnu zmenu systému. To musíme čakať na prestávku, aby sme urobili zmenu rozostavenia, príp. prestriedali hráčov? Na čo ste čakal p. Ševela?
Ďalšia vec, za ktorú zodpovedá tréner je motivácia hráčov na zápas. Úprimne, zaujímala by ma samotná príprava pred zápasom, pretože v prvom polčase sme nepredviedli nič. Žiaden prechod do útoku, žiadna strela do priestoru brány a o tom, že tam nebolo povestné srdiečko ani nebudem diskutovať.
Súhlasím s tým, že za posledné roky sme sa snažili hrať atraktívny futbal, ale niekedy netreba netrpezlivo tlačiť na pílu, ale hoci aj škaredým futbalom zobrať súperovi body. Ani veľké mužstvá nevyhrajú vždy atraktívnym výkonom, ale dôležité sú v prvom rade víťazstvá a body...

Napísať odpoveď