15.kolo. Podbrezová - AS 2:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Dominik46
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 22.10.2015 23:28:23

Príspevok od užívateľa Dominik46 » 04.11.2016 21:13:24

Tak dlho som nepisal, podme si naliat cisteho vina, ale pacit sa Vam to nebude…zacnem od trenera pretoze on je hlavna postava ktora udava zostavu. Nech sa na mna nehneva ale co predvadza posledne mesiace, ma stastie ze je v TN inak by uz bol niekde davno out, a je jedno kolko titulov ziskal, za to co momentalne predvadzame moze z vacsej casti on, zle striedania, hraci ktory nehraju dobre hraju stale a podobne, hraci nepripraveny takticky dobre si myslim.... myslim ze to je otazka casu a utopi sa, skonci tu, ako moze byt spokojny ako sam na tlacovke povedal s druhym polcasom nechapem ked sme hrali o jedneho viac a neschopny dat gol...ano kader je taky aky je, ale so vsetkym sa da pracovat, obrana je aka je aj tak ma nebavi stred a utok, ktory je kompletne mizerny, Halgos, Paur, Kalu, Bala, Janga by mali sediet na lavicke. Ano vsetci a ak sa chcete uspokojovat s vysledkom 2:1 je to zbytocne proste sme prehrali treba zmeny aspon 3-4, na lavicke mame 3 odchovancov musia dostavat cca 30-40min v kazdom zapase k comu je toto ziadne striedania hraci dostavaju malo priestoru, sak aj tak prehravame aj ked tam hraju ti ,,najlepsi" nema sa kto ukazat ked Vam da niekto 10min. nestihnete nic ukazat...trochu nech sa zobudia uz

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 04.11.2016 21:20:05

bala katastrofa...co prihravka to strata lopty keby som tam ja tak radsej ani nevymyslam a prihram prvemu volnemu spoluhracovi a urcite by to malo vacsi efekt...

kalu mimo...a uz mi lezie na nervy to jeho padanie nech radsej hra futbal nie sa furt vala po zemi...toto uz nie je ani na smiech tato naivita

halgos bieda dnes vela nepresnosti. semrinec za goly nemohol. pri prvom mal smolu trochu

k ostatsnim as mi ani nechce vyjadrovat, celkovo nemozno uoriet chalanom snahu ale proste tam chyba kvalita a um

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 04.11.2016 22:28:10

Nechapem. Vyhravali sme ked Lawrence bol v strede a na stoperskom poste Udeh s Klescom. A dnes to zmenime? Na co? vseko je povedane, napisane ide sa dalej
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 05.11.2016 07:02:44

Prosim co je s Aldom?
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 05.11.2016 10:21:39

Musu napísal:Prosim co je s Aldom?
HOLD Gabriel je lepsi a dvoch defenzivnych nepotrebujeme. Skor nas talci topanka inde podla mna
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 05.11.2016 11:16:34

Som sklamany. Aldo bol omyl. Do kabíny stmelit black and white? Neviem. Zase sa opakujem, Kalu a Bala je problem v hlave, chce to psychologa a mentalneho trenera Miša Kopčana. Inak to nejde a nepojde.
P.S. Priznam sa a prepacte mi to. Ja telom a dusou jednotak, teteeskar, ozetak a askar od 6 rokov som pri obede zapocul kurzy vo fortune na vcerajsok...za 50 € som dal na zeleziarov...a prvy krat po prehre ma hreje vyhra vo vacku rifli z lidla.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 05.11.2016 12:18:13

Aldo v aktualnej kondicnej forme moze byt rad ze ma na vobec na Nemsovu

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 05.11.2016 12:45:59

Tak som si to masochisticky pozrel zo záznamu a súhlasím so všetkým napísaným predo mnou...
Podbrezová nehrala nič moc a my sme to trestuhodne nevyužili!!!
Potrebujeme súrne niekoho skúseného do stredu poľa, aby sa mladí mali o koho oprieť a učiť, ďalej ľavého obrancu, aby sme sa mohli vrátiť k našej efektívnej hre po krídlach...
Ja by som nabudúce posadil Balu aj Kalua a dal tam dvoch mladých nech lietajú...
Chýba tomu systém, je to na náhodu, nakopávanie je o ničom, najmä keď sú obaja krídelníci sebci a Janga jalový v koncovke...
Nech už je zimná prestávka, dovtedy to lepšie asi nebude, najmä, keď sa experimentuje stále v obrane namiesto stredu a krídel.
Ja by som vyskúšal aj Richtárecha a Janča...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

uf
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 19.08.2016 10:47:00

Príspevok od užívateľa uf » 05.11.2016 19:07:45

prečo,skutočne prečo po každom zápase tu musíme hovoriť o tom istom...?prečo meníme obranu,prečo je tam stále Halgoš,prečo neskoro striedame,prečo nevieme zmeni´t systém na ihrisku ....ja tomu už fakt nerozumiem...Pozerá sa náš trénerský team na tie isté zápasy ako my,alebo na niečom šlape ,..ja nerozumiem [smilie=baby.gif]

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 05.11.2016 21:54:23

pri nasom sucasnom tabulkovom postaveni som pozabudol, ze sme majstri. kliknem na sme a tam na titulke nieco v zmysle, ze prekvapenie z podbrezovej zdolalo aj majstra. hovorim si: chachaj, tak tej zelinke treba! a vzapati mi ti to doslo: dpc, ved my sme majstri [smilie=yikes.gif]

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 05.11.2016 23:43:17

Ti ktori by chceli dat Kalua na lavicku by si mali uvedomit ze po koho krasnej akcii a strele sa dostala vyrazena lopta k autorovi nasho jedineho golu !
A ak sme mali nejaku nebezpecnu akciu tak ju vypracoval vacsinou prave on, napokon i zlto-cervena karta domacim bola po jeho uniku.
Skoda aj tej nevyuzitej presilovky, mali sme si v nej naozaj vypracovat toho viac ako len dva trochu nebezpecnejsie centre či strelu Prekopa tesne ponad brvno, inak Podbrezovcania tie dve svoje golove lopty vobec nezdvihali vysoko a vyplatilo sa im to.
A vsimli ste si ako vulgarne niektori domaci fans pokrikovali na postrannu rozhodkynu za odmavane ofsajdy alebo aj fauly a pritom oni druhy gol dali naozaj z tesneho ofsajdu.
Pozrite si obrazok - v case ich golovej hlavicky (dotyk s loptou - vid zvislu sipku) bol k nasmu brankarovi ich hrac v bielom najblizsie (stoji za tesne za nasim hracom - vid vodorovnu sipku).
Pri druhom obrazku o zlomok sekundy neskor je to uz vidiet lepsie.
http://imgur.com/a/s4e42
http://imgur.com/a/gwimz
Odkaz pre Gulivera :-) ja postrannej rozhodkyni nic nevycitam, svoju pracu si inak vcera zastala svedomite, v tomto pripade to bolo v case prihravky tesne, a najma tam bola aj skrumaz.
Len som chcel poukazat ze niektori domaci fans i tak vykrikovali a ze keby podobna situacia bola opacne v prospech TN (co je uplna zriedkavost) tak by to media nezabudli zdoraznit (aj hejteri i ked oni si vzdy nieco vymyslia).
Treba ale uznat ze Podbrezova nie je druha nahodou, je to kompaktne braniace muzstvo ktore s jednou - dvoma sancami dokaze vyhrat zapasy, skoda ze si svoju slabsiu chvilku vybrala prave pred tyzdnom na Slovane.

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 06.11.2016 08:08:36

Zbytočne sa tu budeme rozculovat Sevela aj ryba su len figurky.
AS trencin

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 06.11.2016 11:06:48

Hamer napísal:Ti ktori by chceli dat Kalua na lavicku by si mali uvedomit ze po koho krasnej akcii a strele sa dostala vyrazena lopta k autorovi nasho jedineho golu !
Nuz ale to bola jedna akcia a este jednu mal asi, co presiel cez dvoch a na sestnastke mu hrac zobral loptu. Inak nic viac. aj behat zabudol. Pozri sa kolko sa vala po zemi, rozculuje sa, jeduje sa a ine veci, ktore ho potom rozptyluju od futbalu
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 06.11.2016 21:01:20

snapshot napísal: ...Nuz ale to bola jedna akcia a este jednu mal asi, co presiel cez dvoch a na sestnastke mu hrac zobral loptu. Inak nic viac. aj behat zabudol. Pozri sa kolko sa vala po zemi, rozculuje sa, jeduje sa a ine veci, ktore ho potom rozptyluju od futbalu
Tak ja som tam od neho videl este aj ine dobre akcie ale ked mas taky nazor nebudem sa hadat.
Co sa tyka valania sa, bolo to ak si dobre spominam len 2 krat, raz v sestnastke tam mozno zial bol pad typu "nejaky kontakt tam bol tak spadnem" ako to robi vacsina hracov ale nie som si isty tak mu nechcem krivdit.
Druhy krat bol uplne opravneny pad, ked dostal protihrac zlto-cervenu kartu, trafil ho do citliveho miesta ked ho Kalu preskakoval, postranna co tam bola blizucko okamzite dvihala zastavku a samotny dotycny protihrac ani velmi neprotestoval.
snapshot napísal:Co zatial dodat?
Z nasej strany strasne vela nepresnosti, druhy gol je Halgosov nuz a Gabrielovi treba ruky za chrbatom uviazat.
A Paura ukludnit, strasne vela faulov z jeho strany.
Nuz a co dodat k Semrincovi?
Nuz ja mam k tymto spominanym hracom iny nazor a urcite sme neprehrali ich vinou ale asi to napisal s emociami po cerstvo prehratom zapase.
Vyjadrim sa teraz len k Paurovi a k faulom ze hral tvrdo.
Asi si to pozeral v TV bol si ovplyvneny neobjektivnym (domacim?) komentatorom (vseobecne na nizku uroven komentatorov na takychto TV opravnene nadava na diskusiach velmi vela ludi).
My potrebujeme aby nielen nasi superi ale aj nasi hraci mali zdravu agresivitu v ramci pravidiel ale tento komentator bol prilis jednostranny.
Nemyslim si ze sme hrali agresivnejsie ako super ale komentator stale hovoril takmer pri kazdom nasom zakroku ze je to na kartu a naopak pri spominanej zlto-cervenej kartepre ich hraca to spochybnoval.
Az ked to dali spomalene tak to musel uznat.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 07.11.2016 09:01:26

Hamer

pozeral som to na Huste bez zvuku, lebo ani tam sa to neda pocuvat.

Nuz Paur hral tvrdo, ale to sa nie vzdy moze vyplatit. Rozhodca pripiskoval domacim, mohlo sa stat, ze by ho vylucil.

Gabirle uz 2x pred sestnastkou potlacil supera k zemi, raz z toho bola CK a teraz PK po ktorom padol gol.

to ze sme mali vela nepresnosti alebo ze Halgosovi usiel hrac do 16stky a jeden na 16stke ktory aj hlavickoval zostal nepokryty je vidiet aj na zazname.

Ale tak vsetky nase riesenia kedy nakopavame lopty dopredu su vacsinou stratene lopty. Ano viem, ked hrame po zemi, super zacne vysoko napdat a hrame cez brnakara, ktory vacsinou musi aj tak vykopnut
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Napísať odpoveď