14.kolo. AS - Zlaté Moravce 2:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 29.10.2016 21:11:30

Dnes to bolo v nasej situaci celkom dobre, mali sme vela sanci.
3 Body su super a stale mame na dostrel EL.

Strasne som bol nasrdeny na Kalu-a, neviem co sa stalo, s vykonmi v LM/EL išiel strasne dole.
BALA ten mi pije krv, on nevie kedy strielat a kedy prihravat, slepý je jak patrón.
Kvocera sa ukazal celkom dobre, mal tam dobre prieniky a je fakt rýchly.
Gabriel dnes super, dozadu je vyborny.
Lawrence ajeho krizne pasy je kapitola sama o sebe, 50% ide uplne mimo.
Sulek dnes s prehladom a dobre uz aj smerom dozadu.
Halgos no neviem, ja by som ho menil s Jancom, Janco sa mi zda byt lepsi a nekazi tak casto ako Halgos, a nie je dobre aby nasa hrastála na dorastencovi.
Ostatok hral OK.

falco
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 05.04.2014 06:55:09

Príspevok od užívateľa falco » 30.10.2016 05:40:35

Teda neviem na akom futbale ste boli vy ale toto je totalna katastrofa co hraju normalne mi zhnusili futbal este ze uz nebudu hrat doma lebo na to sa nedalo pozerat hlavne druhy polcas totalny grc [smilie=bananadance.gif]

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 30.10.2016 07:46:18

Tiez mam pocit ze podaktori boli na inom futbale ako ja herny prejav katastrofa ..cez zimu polku tych zahraničnych pozbierancou treba poslat preč lebo beru nemale peniaze a kvalitu našich odchovancou nepresahuju a či maju potencial na vyhodny predaj o tom pochybujem.
AS trencin

uf
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 19.08.2016 10:47:00

Príspevok od užívateľa uf » 30.10.2016 10:04:01

ako by som to len....asi takto ...............BIEDA [smilie=angry.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 30.10.2016 11:50:52

Halgoš zase vyborny, proti Denisovi nemam nič. Konečne niekto kope slusne rohove kopy. Filip aj napriek postave sa neboji osobnych subojov, coz je velikanske plus. Bala a Kalu su pod tazkou dekou, okrem psychologa treba im aj Misa Kopcana.
Bol som pozitivne prekvapeny Kvocerom, ale....velke minus v have, aj ked som nasraty ze ma striedaju ale divaci mi tlieskaju za vykon a ocenuju ma, tak im to oplatim otocenim hlave k nim, ocnym kontaktom a potleskom. Takze Mato, tlmocit Sevovi zasady slusnosti a vazenia si divaka. Aby sa nam chlapec nezvrhol inym smerom.
Pred par tyzdnami som sa rozpraval s Filipovim tatkom, trenerom kedysi aj v AS, Soblahovanom a myslim ze to ma pevne v rukach aby chalan nezvlcil [smilie=beer2.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 30.10.2016 17:08:22

Ak tá ne-reakcia Kvoceru nebola z neskúsenosti, ale z nasratosti že je striedaný, tak by mu mal Ševela riadne pristrihnúť hrebienok, najmä preto že to od neho žiadny extra výkon nebol, Bala tam potom prenikal oveľa úspešnejšie - až na tú jeho tradične katastrofálnu finalizáciu, v tom sa vôbec nelepší ako sme dúfali.

Súhlasím s tými čo ich výkon sklamal, potešilo len víťazstvo - ale to bolo s tak mizerným súperom doslova povinné. Kalu-a nespoznávam, žiaľ veľký prepad formy. Janga sa viac snaží ako zo začiatku, ale aj tak je to slabota. To doklepnutie hlavou do prázdnej brány nebolo nič mimoriadne. Po slabučkých hrotoch v posledných sezónach naša latka na kvalitného útočníka riadne klesla. Už nám stačí ak sa mu jedna z 10 lôpt podarí sklepnúť na niektorého nášho hráča? Útočník má byť neustále v pohybe, aktívne sa ukazovať spoluhráčom, dokázať spracovať loptu a premieňať šance s oveľa väčším percentom úspešnosti.
Uche sa za 7 minút hodnotiť nedá.

Obrana bola preverená iba symbolicky, Šemrinec si tam mohol sadnúť a lúštiť krížovky. Halgoš striedavo oblačno, ale prihral na dôležitý prvý gól. Gabriel ho dal, tak pochvala asi najmä tam, lebo inak by som fakt ani nevedel koho.

LuckyLoser
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 15.03.2015 11:02:25

Príspevok od užívateľa LuckyLoser » 30.10.2016 17:19:18

nutno si uvědomit, že ZM mají jednu výhru za celou prozatimní sezonu.. však víme s kým..

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 30.10.2016 20:42:59

Tak vedeli sme ze su na konci ale suhlasim s Jamesom ktory sa v predzapasom bulletine vyjadril ze kazdy super si zasluzi respekt a ze nemaju co stratit. Napokon sme si naozaj tych sanci az tak nevytvorili. Prvy polcas sa ale este dal pozerat, suhlasim ze druhy polcas bol slabsi, asi sa prisposobili komornejsej atmosfere i slabsej navsteve (jesenna rozlucka doma, dobre pocasie a len 1675 divakov!).
Ale vitazstvo sme si v druhom polcase bez problemov ustrazili, nikto sa nezranil a kupodivu ani nevykartoval :-).
A ak sme si namiesto dalsich dvoch golov do siete ZM radsej nieco usetrili na velmi dolezity piatkovy zapas v Podbrezovej tak to nasim radi odpustime :-)
Gratulacia Gabrielovi k nadhernemu premierovemu golu i k presnej asistencie od nadejneho juniora Halgosa, taktiez gratulacia Jangovi za gol ktoremu predchadzala asistencia po peknej akcii od Kalua (a mal inak aj niekolko uspesnych driblingov 1:1).
Aj dalsi mladik Kvocera zahral dost dobre najma s ohladom na svoj vek (to neodmavanie tlieskajucim divakom pri striedani bolo podla mna len v neskusenosti).
Tiez Bala tam mal niekolko rychlych prienikov i nebezpecnych striel tesne mimo brany, ktorych sme inak v zapase vela nevideli, verme ze v tej Podbrezovej nas potesia este viac i ked ta teraz prehrala na Slovane a nebude chciet 2x po sebe prehrat.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 31.10.2016 12:49:00

Pani uz davno som chcel napisat jednu vec.

Uz dlho si napatam hraca, ktory by daval take kopy z rohu ako dava Halgos. Dokonca Koolwijk tak nekopal. Dava to pres tam, kam sa roh ma kopnut. Medzi 11stku a patku. Co je vyborne. No a tiez sa snazi vysuvat hracov dopredu kolmicami.

Ano nevladze zvadzat suboje celych 90 minut a striedanie je na mieste, ale kopacia technika je vyborna.

Nuz a Gabriel sa zleposuje zapas od zapasu, len tak dalej.

P.S. Dufam, ze konecne sme nasli obrannu stovricu a uz to nebudeme menit tak skoro
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 01.11.2016 22:32:51

Hamer napísal:Prvy polcas sa ale este dal pozerat, suhlasim ze druhy polcas bol slabsi, asi sa prisposobili komornejsej atmosfere i slabsej navsteve (jesenna rozlucka doma, dobre pocasie a len 1675 divakov!).

... verme ze v tej Podbrezovej nas potesia este viac i ked ta teraz prehrala na Slovane a nebude chciet 2x po sebe prehrat.
Hamer, ja som tiež nebol,lebo som sa venoval tentoraz rodine a veciam,ktoré súvisia so sviatkami,toto tiež mohol byť jeden z dôvodov slabšej návštevy,lebo je nielen futbal...
Na druhej strane som počul od tých čo boli,že druhý polčas naši hrali katastrofálne...
A keďže toto bola moja prvá absencia túto sezónu a tiež som už videl nejedno naše trápenie a bezmocnosť ani sa nedivím ľuďom,ktorých to už prestáva baviť aj vzhľadom na prostredie na štadióne...
Nieje to môj prípad ja stále verím,ale niekedy prídem z futbalu unavený z toho"ako útočím s našimi",aby už konečne padol gól a"vytláčam očami šance súperov"po našich chybách....

A čo sa týka Podbrezovej,majú u nás niečo požičané- nech tvoria domáci a my im tam fukneme víťazný gól!!! :-)
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Príspevok od užívateľa sammy » 02.11.2016 13:38:13

hmm, nieco ako vcera city hej? nechali barcu a potom brejky, ale v plnej rychlosti, nie ako my, ze to trva pol dna. zbozne zelanie. musime predavat hracov, takze musime utocit do bezvedomia, aj ked na to nemame kader. na zmenu tempa hry alebo nebodaj taktiky, ako to robia vyspele mancafty, tu rovno zabudni. asi by sme boli tym padom necitatelni pre skautov a to nechceme. mne sa vcera zdali fanusikovia city velmi spokojni po zapase, aj ked ich tim prvych 40 minut iba branil. urcite svojim hracom nevycitali, ze neutocili celych 90 minut. no ale tam nie je priorita predavat, ale vyhravat.

Napísať odpoveď