11.kolo. AS - Prešov 1:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 02.10.2016 20:12:07

snapshot napísal: Dnes nas stal 2 body Ket na pravej strane, ktory nepokryl dorazajuceho hraca.
súhlas
snapshot napísal: Kto pochopil striedanie Bala-Janco-Uche ?
Prvé striedanie hádam jasné, Bala hral hovno. Druhé tiež pochopiteľné, do záverečného tlaku skúsil dať Ucheho či mu náhodou lopta netrafí hlavu [smilie=smile1.gif] Či opačne?
Okrem toho Jančo hral dnes tiež hovno. To mi pripomenulo toto:
GULIVER napísal:Halgoš na to ešte nemá, Jančo je o triedu lepší.
[smilie=grin.gif]

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 02.10.2016 20:22:50

Prišiel som na zapas cca v 28 minute .tažko nieco k tomu povedat muzstvo sa formuje a vyvija momentalne hra kazdy zapas ina zakladna zostava to sa tažko buduje system v obrane atd.
Určite treba doplnit ešte muźstvo kvalitou ale asi bude az cez zimu .Kazdopadne my nic neurychlime treba byt trpezlivy ved stale sa da nato pozerat [smilie=beer2.gif]
AS trencin

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 02.10.2016 20:24:28

prvy polcas sme nevedeli co mame hrat, druhy uz bol nastastie inde, skoda premrhanych sanci, aj take zapasy musia byt ..

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 02.10.2016 20:38:32

...
Naposledy upravil/-a GULIVER v 02.10.2016 20:39:43, upravené celkom 1 krát.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 02.10.2016 20:38:41

Ano je pravda, ze Ket nepokryl dorazajuceho hraca, ALE sanca by nevznikla, keby semrinec vybehol na tu dlhu loptu, pozrite si to v zazname, Igor chytal vyborne ale tuto situaciu zle vyhodnotil a gol ide aj na jeho triko.

Handel - Halgoš bol dnes výborný až na malé chybičky [smilie=beer2.gif]

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 02.10.2016 20:58:18

Guliver: [smilie=yes.gif] [smilie=beer2.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 03.10.2016 00:20:55

Na môj vkus máme stále veľmi deravú obranu.
Aby sa človek triasol pri každej šanci súpera,či nebude gól...
Taktiež rozohrávka pomalá,málo priamočiara dopredu,veľmi chýba kvalitný tvorca hry,ktorý by to ukľudnil...
Výstavba útoku pripadá chaotická a na náhodu,Kalu aj Bala sebčia,neprihrajú...
Janga sa dnes snažil,ale tá koncovka mi pripadá ako u Jaira-nie a nie dať gól aj z veľkých šancí...
Jančo slabota,aj Paur bol dnes polovičný,Halgoš sa snaží,ale ešte potrebuje veľa času,Prekop na to ešte nemá a o obrane škoda hovoriť-nechápem prečo nehráva Udeh...
Celkovo je naša hra bez ľahkosti,upracovaná a hlavne stereotypná,veľmi sa nadrieme na šance a potom ich zahadzujeme...
Čaká nás ešte veľa roboty-som zvedavý na zápasy vonku...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 03.10.2016 05:47:46

Juraj napísal:Na môj vkus máme stále veľmi deravú obranu.
Aby sa človek triasol pri každej šanci súpera,či nebude gól...
Taktiež rozohrávka pomalá,málo priamočiara dopredu,veľmi chýba kvalitný tvorca hry,ktorý by to ukľudnil...
Výstavba útoku pripadá chaotická a na náhodu,Kalu aj Bala sebčia,neprihrajú...
Janga sa dnes snažil,ale tá koncovka mi pripadá ako u Jaira-nie a nie dať gól aj z veľkých šancí...
Jančo slabota,aj Paur bol dnes polovičný,Halgoš sa snaží,ale ešte potrebuje veľa času,Prekop na to ešte nemá a o obrane škoda hovoriť-nechápem prečo nehráva Udeh...
Celkovo je naša hra bez ľahkosti,upracovaná a hlavne stereotypná,veľmi sa nadrieme na šance a potom ich zahadzujeme...
Čaká nás ešte veľa roboty-som zvedavý na zápasy vonku...
Tiez vobec nerozumiem preco nehra Udeh, ktory bol nasim najlepsim stoperom.
Absolutne nam chyba stred pola. Sice tu viaceri chvalia Halgosa, ale podla mna na to este nema. Nie je tam ziadna tvorba hry, aj ked snahu mu nemozno upriet. Janco dnes nic nehral, ale neviem nakolko to bolo sposobene tym, ze boli na rvnaky post dvaja. Ja by som ho skusila od zaciatku ako tvorcu hry.

Tiez nerozumiem nasadzovaniu Prekopa, ktory uz viackrat nepresvedcil. Neviem ako by zahral Uche na poste Paura, ale podla mna sa to tam vcera vyslovene pytalo.

Janga sa zlepsuje kazdym zapasom a viditelne maka. Skoda, ze vcera zahodil dve velke sance.

falco
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 05.04.2014 06:55:09

Príspevok od užívateľa falco » 03.10.2016 05:55:13

Pride gino na hostovanie a ideme hore [smilie=bananadance.gif]

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 03.10.2016 07:36:51

Vidim ze sa zhodujeme v zakladnych veciach:

1. Nase kridla po strate lopty ide od supera pas za nasu obranu
2. Nikto nechapeme, preco nehra Udeh ked zjavne ani jedna kombinacia Klesco-Skovajsa-Lawrence a ani Klesco-Lawrence-Skovajsa si nevedia poradit s pasmi za obranu
3. Halgos sa zlepsuje zapas od zapasu a zasluzi si zaklad
4. To co Janga predviedol v nadstavenom case je neodpustitelne. Z celej sily napalit loptu z patky na branu je blbost a ked potom trafi brvno, tak si zasluzi zauche ci zaucho pardoon


Pani Pista Meierhoffer je volny minimalne by priniesol emocie do timu a nove sluchatka
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 03.10.2016 10:29:15

Nastal čas udeľovať tresty:

Čo gól v sieti AS, to 1 kolečko okolo Breziny. Navrhujem začať dole na Zábraní, nech si pobežia kilometer do kopca, potom cez Dušovú dolinu na Liptovskú ulicu, odtiaľ zase do kopca na Kiosk, odtiaľ na hroby partizánov a odtiaľ okolo hradu dole do mesta a na štadión.

Za remízu 1 kolečko navyše.
Za remízu s nižšie postaveným mužstvom v tabuľke 1 kolečko navyše.
Za domácu remízu s nižšie postaveným mužstvom v tabuľke 1 kolečko navyše.

Spolu - 4 kolečka okolo Breziny. Nech si prevetrajú hlavy. Vidieť, že to potrebujú.

Ak bude namiesto remízy prehra, tak ku každému kolečku treba pripočítať jedno navyše.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 03.10.2016 11:41:45

Axel Wers napísal:Nastal čas udeľovať tresty:

Čo gól v sieti AS, to 1 kolečko okolo Breziny. Navrhujem začať dole na Zábraní, nech si pobežia kilometer do kopca, potom cez Dušovú dolinu na Liptovskú ulicu, odtiaľ zase do kopca na Kiosk, odtiaľ na hroby partizánov a odtiaľ okolo hradu dole do mesta a na štadión.

Za remízu 1 kolečko navyše.
Za remízu s nižšie postaveným mužstvom v tabuľke 1 kolečko navyše.
Za domácu remízu s nižšie postaveným mužstvom v tabuľke 1 kolečko navyše.

Spolu - 4 kolečka okolo Breziny. Nech si prevetrajú hlavy. Vidieť, že to potrebujú.

Ak bude namiesto remízy prehra, tak ku každému kolečku treba pripočítať jedno navyše.
Ty by si bol druhy Tichonov :D
"Boh je laska" 1Jn 4:8

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 03.10.2016 12:05:54

Tichonov dával za prehru iba jedno kolečko. Okolo Sibíri :)

jon77
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 25.09.2015 05:20:11

Príspevok od užívateľa jon77 » 03.10.2016 12:49:58

Mne sa včera hra Jangu páčila. Spálil síce 2 čisté goly, ale dokázal sa presadiť cez stoperov, prihrával, po strate sa snažil brániť a dal gol. V predchádzajúcich zápasoch sa často ani s loptou nestretol. Keď sa zohrá so zálohou bude veľký prínos. Našu hru na krídla už majú mužstvá prečítané a toto je šanca na niečo nové. Strašne ma desí ked si obrana začne prihrávať medzi sebou do šírky a všeci čakajú čo z toho bude. Už len čakám kedy im zoberú loptu protihráči. Za hru v druhom polčase by som ich pochválil lebo bolo vidieť snahu . Bala sa snaží ale bohužial ešte som ho nevidel trafiť bránu. Hrá dosť stereotypne a neefektívne. Halgoš ak sa zohrá s Paurom môžu vytvoriť dobrú zálohu. Remíza s Prešovom nie je príjemná ale verím že sa nezložia a budú bojovať už v ďalšom zápase od prvej minúty na víťazstvo.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 03.10.2016 12:59:51

Mne tam stale chyba typ hraca s vitaznou mentalitou ako bol Pista, nemozem si pomoct. Nemozem zabudnbut ako bol na striedacke a potom cez zapas sa rozcvicoval a spoza ciary povzbudzoval a prezival zapas s chalanmi.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Napísať odpoveď