10.kolo. AS - Slovan 2:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 25.09.2016 10:42:29

Danny napísal:A ešte si osobne myslím že Lawrence bol lepší a platnejší v strede ako v obrane.
To ja som tiež už hovoril dávnejšie. Ale Ševela si furt nenechá poradiť.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 25.09.2016 11:00:16

Danny napísal: A ešte si osobne myslím že Lawrence bol lepší a platnejší v strede ako v obrane.
Do obrany sme mali Salatu, ale ten je v Interi.

BTW do zakladu sa podla mna tlaci Udeh a Rafael, tak Skovajsa, po tom, co vyrobil uz viac golov bude mat tazke sa pobit o zaklad. Takto prihravka na hraca chrbtom k superovej brane a pod tlakom, je trestuhodna. To iste spravil aj v minulom zapase aj predtym myslim.

No a Lawrence pri vykonoch ake podal Halgos a Janco, neviem ci sa tak lahko dostane do stredu

Veru hovorim to dlho, rad by som videl Janca a Halgosa v strede, nech sa maldi ucia aj ked mozno body nebudu pribudat tak rychlo ako vsetci chceme
"Boh je laska" 1Jn 4:8

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 25.09.2016 14:30:29

snapshot napísal:No a Lawrence pri vykonoch ake podal Halgos a Janco, neviem ci sa tak lahko dostane do stredu...
Nielen pri výkonoch Halgoša a Janča, ale aj pri posledných výkonoch Lawrenca si tiež myslím že Lawrence nemá čo robiť v zálohe. Včera sa tam často ocitol, ale čo produkoval boli väčšinou prihrávky dozadu. V strede zálohy by pred DZ Gabrielom (bol opäť veľmi dobrý) mali byť dvaja z trojice Paur, Halgoš a Jančo, podľa aktuálnej formy. Momentálne má z nich najlepšiu formu Halgoš, tak nechápem prečo by nemal už teraz nastupovať v základe. Niekto namietal že nevie či bude fyzicky stačiť - veď makal celý zápas od začiatku do konca ako šrób.
V útoku bolo vidno že príchod konkurencie nakopol na vyššiu snahu aj obrátky aj Jangu :) je len dobre že o miesto budú s Uchem vzájomne bojovať. Jedno krídlo nám stále pokrivkáva, Kvocera nepresvedčil že by bol lepší ako Bala.
Slovanu kvitujem, že nehral špekulantský betón ako minule, možno aj preto sme vyhrali :) napriek nie úplne ideálnej hre.

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 25.09.2016 15:48:04

Mne sa vcera pacili najma Gabriel, Janga a Semrinec. Myslim, ze ani Klescik nesklamal. Bala potrebuje na seba tlak, aby zacal situacie riesit spravne, ale neviem, ci to Kvocera dokaze. Zatial nepresvedcil. Halgos by mal byt striedany s Jancom. Vcera mal svetle momenty, ale ako uz bolo spominane dost stracal loptu a este aj spomaloval hru. Na druhy polcas tam mal byt uz Janco.
Ja osobne som nepochopil vynechanie Udeha zo zakladnej zostavy. Podla mna bol v poslednom case nasim najlepsim stoperom. Dal by som ho do stredu a na lavu stranu obrany Skovajsu.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 25.09.2016 17:23:35

Podla mna sme vyhrali trochu so stastim, Slovan bol v tomto rocniku spolu so Zilinou (kde sme ale hrali chvilu po tazkom zapase na Rapide) nas najnebezpecnejsi super.
A vsetkym chalanom patri obrovska vdaka za velke nasadenie pri tomto vydretom vitazstve. Vyborne hral Gabriel, Kalu tiez, len trochu zlepsit strelbu.
Zial so strelbou zo strednych vzdialenosti to bolo od nas znova poslabsie, skoda ze ani Halgos nevyskusal tu svoju sibenicu i ked inak hral celkom dobre, najma s ohladom na svoj vek.
Este ze tam mame pohotoveho Jakuba Paura, ktoreho gol rozhodol zapas. V tomto je podobny nasmu "ex" Jakubovi Holubovi, ktory mal tiez pohotovu strelu, ten ale v ZA zial este nedostava vela prilezitosti. Aj Janga vcera skoroval (az na trikrat), nedostal sa vsak do vela prilezitosti ale dobre bojoval v poli.
Kvocera dal v Puchove v pohari vyborny center (asistenciu) na druhy gol, teraz to ale este nebolo ono. Puchov totiz sice nie je slaby a iste by potrapil nejedneho ligistu ale Slovan vcera ukazal velku silu a to bolo zatial nad sily tohto nadejneho mladeho hraca.
Vcera teda nemal byt podla mna Aliko striedany (alebo az ovela neskor), takmer nas to zoslabenie na jeho kridle stalo vitazstvo. Je pravda ze v centrovani i nahravkach ma este slabinu (Schet bol v tomto vyborny) ale momentalne jedine on a Kalu sa dokazu prebit cez takuto silnu obranu.
Dobry vykon podal aj Igor v brane, Klesco tiez hral dobre a podobne aj Sulek. Takze mam v podstate podobny nazor ako uz viaceri predo mnou.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 25.09.2016 22:44:55

da sa povedat, ze sme po dlhsom case hrali svoju hru, aj ked obrana ostava nadalej tragicka. na videu zo zapasu je krasne vidiet, ako pri gole zarvali postupne lawrence, skovajsa a klescik. jediny, kto si moze gratulovat je sulek, kedze cez neho neisiel po dlhej dobe ziadny gol supera. celu vcerajsiu obrannu stvorku by som poslal do nemsovej. inkasovany gol bol ako cez kopirak jedneho z golov sraltaka spred dvoch tyzdnov. cogley - rundic - ramon - madu, s laskou spominame...

k pozitivam urcite patril gabriel. zlepsuje sa kazdym zapasom a hra s prehladom. doniesol pokoj do stredu pola. nejako sa moc ti nigerijcania modlia. modlidba pred zapasom, modlidba pred druhym polcasom, modlidba po kazdom nasom gole, modlidba po zapase. niekto sa modli k bohu, iny k alahovi. nigeria je proste pobozna krajina...
halgos sa nestratil. inak vsimli ste si, ze z dialky vyzera ako odegaard? s loptou to vie, ale je obrovskou slabinou je chaby fyzicky fond, ako sa pise vyssie. skubaci k nemu tesnejsie pristupili a mal problemy. vekom sa to zrejme velmi nezlepsi, ked je to taky, slovami laca borbelyho povedane, somatotyp. bude musiet pracovat na hre s loptou. to je jeho zbran. aj rohy kope celkom slusne. nechapem, naco sme brali alda, ked ani nebyva na supiske. striedanie alika som velmi nepochopil. kvocera vela neukazal. ma cas, snad aj jeho chvila pride. semrinec zachranil pri sanci kubika v zavere, ktoru mu velkodusne pripravil lawrence. ak by sme dostali gol, sme v kosostvorci. janga zbiehal z hrotu nizsie a podla mna sa zbytocne snazil tvorit. celkovo ale pozitiva prevazuju. skuBA sa neporaza stale. dobry zaklad pre dalsiu pracu. musime sa zacat pomaly splhat hore. o tyzden je idealna sanca na dalsie tri body s presovom.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 25.09.2016 23:34:16

baki, môj pohľad kto pri góle zarval: Paur, ktorý si rukou žiadal od Skovajsu loptu ale nešiel k nej aj keď videl že sú pri ňom protihráči, Skovajsu krídlo následne obišlo, Paur nestihol centrovanie, a strelca gólu mal kryť najbližší Lawrence, keďže Kleščík si správne bral hráča bližšie k Šemrincovi. No Lawrence keď mal v rozhodujúcom okamihu zašprintovať a kryť De Kampsa, opäť spomalil a vznešene si vyklusával ako anglický plnokrvník na drezúre.
Skovajsa s Paurom to spoločne potom odčinili v útoku, keď Skovajsa krásne nacentroval na rozhodujúci gól Paurovi.

Alda sme brali tesne pred príchodom Gabriela, vtedy to bolo pochopiteľné, ba priam akútne. To čo Aldo do jeho príchodu odohral bolo slušné. Gabriel je ale lepší.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 26.09.2016 04:38:15

Mozeme mat iba 5 hracov v zapase s pasom mimo EU.
Cize pokial tam je Kalu, Aliko a Gabriel, na striedacke Nwofor a Udeh, tak Baez a istatni hraci s cuzdim pasom, musia byt na tribune.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 26.09.2016 12:01:12

GULIVER napísal:Mozeme mat iba 5 hracov v zapase s pasom mimo EU.
Cize pokial tam je Kalu, Aliko a Gabriel, na striedacke Nwofor a Udeh, tak Baez a istatni hraci s cuzdim pasom, musia byt na tribune.
Ja som predpokladal ze max. 5 cudzinci mimo EU priamo v zapase, ak to plati aj pre lavicku (t.j. celu supisku na dany zapas) tak je to pre muzstva s vyssim poctom legionarov tvrdsie pravidlo.
Inak do krajin EU na ktorych sa toto pravidlo nevztahuje su vraj zaradene okrem clenov EU aj krajiny EHP a krajiny so zmluvami o partnerstve. Takze napr. exTrencan Rundic a Sekulic zo Slovana ale i ostatni Srbi v nasej lige su podla tychto pravidiel na tom rovnako ako hraci EU, a takisto aj Macedonci (Tofiloski atd.).
Naposledy upravil/-a Hamer v 26.09.2016 12:05:41, upravené celkom 1 krát.

joseph11
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 02.08.2016 19:23:36

Príspevok od užívateľa joseph11 » 26.09.2016 12:03:09

Myslím, že sme vyhrali zaslúžene už len preto, že sme prejavili väčšiu túžbu po víťazstve. Osobne sa mi páčil Janga, ktorý bol aktívny, chodil si pre lopty, dal aj gól a tak to má byť. Tiež mladý Halgoš ukázal, čo v ňom je. Hoci v prvom polčase párkrát stratil loptu, v druhom už vedel, že ju musí dávať rýchlo od seba. Taktiež bol veľmi aktívny a čo je dôležité nestratil sa...
Čo sa týka gólu, ktorý sme dostali jednoznačne ide na vrub Skovajsu. To, že pokazil prihrávku to sa stane, ale mal dosť času na to, aby zatiahol ručnú brzdu, prerušil hru aj za cenu žltej karty. Osobne neviem, čo rozoberajú na taktickej príprave pred zápasom, ale keď im to nevedia povedať tréneri, tak za domácu úlohu nech si pozrú zápasy LM v utorok a v stredu.
Dobrý výkon podal aj Gabriel, ale niekto by mu mal vysvetliť, že vo futbale sa dá aj šprintovať a nebehať celý zápas len v jednom tempe. Osobne by som skritizoval okrem obrany aj Balu. Prvý polčas super snažil sa, ale druhý polčas sa vytrácal z ihriska. Ako tu už niektorí spomenuli hrá čím ďalej viac na seba a nie pre tím, čo sa mu môže veľmi rýchlo vypomstiť. Práve Bala mohol nahrať v druhom polčase Halgošovi do tutovky a ten by sa už len spýtal Muchu, kde to chce.
Celkovo futbal nič moc ako tu už viacerí napísali, ale z našej strany bolo vidieť túžbu po víťazstve.

Na záver ešte môj názor na Slovan. Asi som bol na inom zápase ako tréner Slovanistov, ktorý povedal, že si vypracovali viacero šancí akurát, že boli málo efektívny. Za celý zápas Slovan nepredviedol jedinú akciu, ktorej by sa dalo zatlieskať. Žiaden rýchly prechod do útoku...Gól dali po našej chybe a aj šanci v závere, ktorú mal Kubík predchádzala naša chyba. Osobne si dovolím tvrdiť, že taký slabý Slovan som tu nevidel posledných desať rokov.

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 26.09.2016 13:58:46

joseph11 napísal: Osobne by som skritizoval okrem obrany aj Balu. Prvý polčas super snažil sa, ale druhý polčas sa vytrácal z ihriska.
On sa na druhy polcas uplne vytratil z ihriska, kedze ho Sevela vystriedal Kvocerom. Asi si myslel Kalua.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 26.09.2016 15:36:46

joseph11 napísal: Na záver ešte môj názor na Slovan. Asi som bol na inom zápase ako tréner Slovanistov, ktorý povedal, že si vypracovali viacero šancí akurát, že boli málo efektívny.
Dali gol po peknej akcii, i ked to bolo po dvojitej chybe Skovajsu ale futbal je o chybach. Este mali 2 1000% šance. Mali sme stastie, ze to nepremenili a Igor to záchranil.
Aj naše góly padli po ich ich chybach v zadných radoch...

joseph11
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 02.08.2016 19:23:36

Príspevok od užívateľa joseph11 » 27.09.2016 06:26:07

Zoso napísal:
joseph11 napísal: Osobne by som skritizoval okrem obrany aj Balu. Prvý polčas super snažil sa, ale druhý polčas sa vytrácal z ihriska.
On sa na druhy polcas uplne vytratil z ihriska, kedze ho Sevela vystriedal Kvocerom. Asi si myslel Kalua.
Áno, myslel som Kalua.

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 27.09.2016 20:01:06

Neviem či niekto pozerate futbal Dortmund vs Real ale ten pressing čo robi Dortmund tak to je krasa tak by sme to mali aj mi robit :)
AS trencin

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 28.09.2016 09:39:48

18dominik18 napísal:Neviem či niekto pozerate futbal Dortmund vs Real ale ten pressing čo robi Dortmund tak to je krasa tak by sme to mali aj mi robit :)
Ja som mal prave v zapase proti Slovanu pocit, ze prave ten pressing mame tuto sezonu horsi. Ze hraci po strate lopty neatakovali supera tak ako tomu bolo v minulosti.

Napísať odpoveď