6.kolo. AS - MFK Ružomberok 3:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 22.08.2016 15:59:39

Zoso napísal:Ja si osobne nemyslim, ze Ket hral zle. Podla mna hral dobre, ale samozrejme este menej odvazne, kedze to bol jeho prvy cely zapas na pozicii DZ. Problem bol v tom, ze sa tam Janco prvy polcas "schovaval". Ten si mal pytat lopty a rozohravat akcie.

Som rad, ze to tam dvakrat padlo Alikovi, lebo ten potrebuje nabrat sebavedomie. Je rychly, ma techniku, ale je poplaseny. Verim, ze sa nam ho casom podari "vybrusit".

Skoda Paura, dufam, ze nebude chybat prilis dlho.

Co sa tyka Jangu, u nas to ma kazdy stredny utocnik tazke. Boli kritizovani Malec, Wesley, Maierhofer a teraz Janga. Podla mna je velmi dobry a chyti sa. Moj tip je, ze v jesennej casti bude kritizovany a po jarnej ospevovany. [smilie=smile1.gif]
Suhlas asi vo vsetkom.
Alikove goly boli pekne, inak este by si mohol zlepsit centrovanie a mozno aj presnost prihravok, ale to aj viaceri nasi hraci. Verme ze tvoje prognozy ohladne Janga sa splnia. Ono je mozne ze aj Diks sa este uchyti, najma ked si spomenieme ze Ryan i Schet sa az postupne zlepsili a dostali do zakladu.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 22.08.2016 16:45:31

snapshot napísal:Konecne je aj Sevela spat aj duchom...
...Mne skor pripada, ze Holub uz je hlavou v ZA.
Tak Sevela vtedy povedal ze ak sa kluby dohodnu...a kazdemu bolo jasne, ze my ho len tak lahko nepustime. Dat odstupne peniazky svojmu konkurentovi ale Slovan nechcel (napriek tomu ze oni si stadion nemusia platit zo svojho ale zo statneho http://sport.aktuality.sk/c/231846/foto ... y-stadion/). Zda sa ze radsej spekuluju ako nas oslabit. Nedolieceneho Rundica asi surne nepotrebovali kupovat, skor potrebovali aby nepredlzil zmluvu s nami, t.j. aby sme nemali silnu obranu. Najma ked sa pochvalili ze aj Scheta lanarili este pred jeho nehodou. Preto mam pocit ze aj pri Sevelovi potrebovali hlavne u nas zamutit vodu, lebo s odstupnym museli predsa pocitat.
Ale mas pravdu tato tema je uz nastastie za nami.

A co sa tyka Holuba, vdaka za dlhorocnu vernost svojmu materskemu klubu, cely stadion mu pripravil pred zapasom kratku standig ovation, zasluzil si to.
Odvdacil sa krasnou asistenciou na prvy gol a inak ono je zname ze on je skor ofenzivny typ (ale to aj Madu i Sulek), drzime mu palce v dalsej kariere.

uf
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 19.08.2016 10:47:00

Príspevok od užívateľa uf » 22.08.2016 17:26:04

áno,tá rozlúčka bola pekná,ale aj smutná... [smilie=baby.gif] Kubo,vďaka a drž sa tam.......

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 22.08.2016 18:15:33

hamer, tema odchodu sevelu vobec nie je za nami. skuBA predsa nebola jedina, ktora ho chcela.

Napísať odpoveď