LM : AS Trenčín - Olimpija Ľubľana 2:3

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Príspevok od užívateľa filipina » 21.07.2016 07:48:19

Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 21.07.2016 08:33:52

na grcanie z tohto posraného štátu, z tejto neschopnej dosranej polície, o úplatných zločincoch v súdnych talároch už nehovoriac...
(Slovinská polícia je opačný extrém, ale tam si aspoň očividne poriadok dokážu zabezpečiť, aj metódami mimo zákonov)

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 21.07.2016 09:05:18

Vzjadrenie Sevelu je jenoznacne. Malo skusenych hracov. A ma pravdu. Ved si pozrime supisku. Najtarsi je Semrinec (28), Klescik (27) a potom Rabiu a Holub (25)

Jasne ze by sa zisiel Gino napriklad. Ktory by im na kridle spravil vacsi prievan

Inak vcera na druhy polcas Klescik natupil ako pokropeny zivou vodou. To bolo neuveritelne. Behal po superovu sestnastku, spat, dal do toho vsetko, tak isto ako Bero. To su nasi hraci, ktori za tim budu potit krv.

Uz to tu padol, mozno by som skusil Klesca na DZ a stopersku dvojicu Ket Skovajsa ale iba na treningu ale Klesco v druhom polcase vynikajuco. Skovajsa tiez hral velmi dobre

Mne tam chybal DZ, Holub moc nedrzal liniu pred obrancami aj ked sa snazil aj dopredu, ale ano som zvyknuty na Koolwijka, ten citelne najviac chyba

Inak Guilherme sa zranil Legii, tak dufajme, ze nenastupi
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 21.07.2016 09:53:28

este som vcera pocul, ze bero mal ist do herthy, ale kedze sme ho chceli udrzat na tento dvojzapas a s prestupom sme otalalli, hertha zobrala dudu. ak je to tak, mali sme ho radsej pustit skor.

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 21.07.2016 10:03:01

Takže nalejeme si čistého vína a triezvo (teda skôr než sa napijeme), si zhodnotíme tento dvojzápas, z môjho pohľadu:

+ útok dobrý, dal 6 gólov, viacero šancí zostalo nevyužitých, tam keď sa ešte popracuje, tak to bude fajn
+ káder sa dosť pozmenil, odišiel zhruba poltucet hráčov, ktorí tvorili kostru mužstva, tu musí každý uznať, že mužstvo sa proste oslabilo, napriek tomu dokázalo prejsť do 3. predkola LM
+ napriek oslabenému kádru AS stále dokáže hrať svoju naučenú hru
+ AS prešiel cez MAJSTRA Slovinska (slovenský futbal má s tým slovinským viacero blbých skúseností)


- obrana nehorázne kixy, súperi už budú len a len ťažší, zabrať nám dá Legia a ak by sme náhodou postúpili do play-off a potom náhodou aj do skupinovej fázy, kde by sme fasli napr. takú Barcelonu, tak nechcem vidieť aké rešeto z našej obrany narobia Messi-Neymar-Suaréz, keď nejakí Slovinci nám naložili 6 gólov.
- neistý brankár, Šemrinec vlani pochytal dosť toho, ale keď vidím aké ľahké lopty púšťa teraz, niekedy mám pocit, že to robí naschvál, pripadá mi, ako keby bol niekde vo sne, oneskorené reakcie, nečíta hru a pod. Ináč dovolím si tvrdiť, že je možné, že včerajší zákrok v nadstavenom čase, kedy zabránil takmer istému gólu (kludne mu lopta mohla prejsť okolo alebo pomedzi nohy), mu zachránil brankársky post, ak by dostal gól, tak by to jeho pozíciou vážne otriaslo, pretože celé mužstvo aj postup už by bol v riti.
- tím nevie podať rovnaký plnohodnotný výkon počas celého zápasu, čím lepšie začne, tým horšie skončí, najmä záver prvých polčasov je katastrofa, ako sme sa proti Slovincom mohli dva krát presvedčiť.
- slabá lavička po odchode viacerých kľúčových hráčov nedokáže adekvátne oživiť hru, posilniť útok, stred či obranu.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 21.07.2016 12:08:46

Čo môže byť obrovskou prekážkou nášho úspechu v európskych pohároch (okrem výpredaja najlepších hráčov), je neschopnosť zahrať takticky, nevedieť počas zápasu zmeniť svoju hru na opatrnejšiu. Ševelovi vďačíme za veľa, je to výborný tréner, ale treba priznať že toto nedokázal naučiť hráčov za celé jeho pôsobenie.
Veď keď sa hrá doma a náskok krátko pred polčasom je taký že by súper musel dať 4 góly aby postúpil, tak každé aj iba priemerne skúsené európske mužstvo začne hrať viac na istotu, neriskuje, dokáže viac zabezpečiť obranu. Je hrozné ak napriek skúsenosti z prvého zápasu a vedomia že góly do šatne sú najhoršie, nedokážeme opäť takticky ustriehnuť aspoň ten záver polčasu.
Je nevyhnutné sa čo najskôr naučiť vedieť hrať aj škaredo :) (nemyslím škaredo ako hrubo)

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 21.07.2016 13:37:34

handel

Suhlasim. A hlavne treba vsetpit do hracov, ze ked sa vyhrava a hra sa taky dolezity zapas ako vcera, prestaneme si davat paticky na polovici ihriska, mozno trochu stiahneme krajnych obrancov, DZ a hlavne prestaneme skusat 1vs1 alebo 1vs2 teraz myslim na Madua a Ibyho
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 21.07.2016 15:46:34

GRATULÁCIA CHALANOM K HISTORICKÉMU POSTUPU!!!
Ale to bola jedna z mála pozitívnych vecí včera...
Bol to včera ťažký návrat domov-radosť sa miešala s nostalgiou a hnevom...Neveril som,že naši dokážu spraviť podobný nervák,ako v prvom zápase,ale oni opäť prekvapili-dokážu!!!
"Vedenie by malo prehodnotiť bonus pre permanentkárov a pribaliť 3-balenie liekov k permanentke,proti infarktu,vredom žalúdka a lieky na upokojenie,aby sme dokázali po zápase vždy zaspať!"
Nechápem čo sme to hrali po prestávke-nakopávané lopty,keď nevieme vyhrať ani jeden hlavičkový súboj-to nieje AS!!!
Nechápem,.prečo nehrá UDEH od začiatku,veď je to jediný hráč čo dokáže prehlavičkovať hráčov súpera!
Príjemne ma prekvapili KALU,JANGA,BERO a hlavne čo som si nikdy nemyslel-KLEŠČÍK !!!
Gratulácia Matúšovi k postupujúcemu gólu-dúfam,že nebol posledný v drese AS a jeho prestup sa ešte posunie!
ŠULEKOVI uškodilo zatrdenie do 11-tky fortunaligy,chlapec si to ešte nezaslúži a akoby mu napršalo do nosa...
V poslednom období náš najslabší hráč-otrasná pozičná hra a slabá podpora útoku!
Ale má zdatného sekundanta v podobe ŠEMRINCA...
Každý zápas jeden jeho gól,slabá istota,zlé vybiehanie,slabý výskok-všetky centre a rohy by mali byť jeho.../už ide v Milošových šľapajách...)
Skovajsa je menej skúsený,preto má väčší podiel na 3 góle Igor!!
Nepáči sa mi absolútne Diks,príde ako striedajúci hráč a žiadna energia,len ďalšia neistota a opatrnosť... A tá naša lavička...
Páni LL a RR budíček!!!
Včera som bol pevne rozhodnutý na Legiu neísť,ale ktovie,kedy budeme mať opäť možnosť vidieť hrať AS v Lige Majstrov,tak som si to rozmyslel a je mi ťažké neísť povzbudiť chlapcov v ťažkom boji,keď mi tak prirástli k srdcu...
Ale mám veľké obavy,že pri podobnej hre v obrane to"nemdopadne dobre"
Ale fanúšik je už raz taký,že jeho srdce vždy verí v zázrak pre svoje mužstvo,tak verím aj ja napriek tomu,že rozum a oči hovoria niečo iné...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 21.07.2016 16:08:46

Juraj suhlasim, ale pisem to vsade a npisem to aj sem. Chodil som ked sme hanebne vypadli do druhej ligy s trenerom BigMacom, na II ligu a na Legiu pojdem isto aj ked sme prehrali.

Ano, bol som vytoceny, mal som nervy ale to ma neodradi ist si pozriet III predkolo LM.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 21.07.2016 18:24:16

Slovan pukol 0:3, táto prehra nepriamo vyzdvihuje výkon a postup AS.

Vicemajster slovenskej ligy nedokázal postúpiť cez 4. mužstvo lotyšskej ligy, fasol 3 góly a nedal ani jeden.

Majster slovenskej ligy postúpil cez slovinského majstra.

A kde je slovinský a kde lotyšský futbal... tak to netreba moc rozpisovať.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 21.07.2016 18:36:01

Juraj napísal: Ale má zdatného sekundanta v podobe ŠEMRINCA...
Každý zápas jeden jeho gól,slabá istota,zlé vybiehanie,slabý výskok-všetky centre a rohy by mali byť jeho.../už ide v Milošových šľapajách...)
Juraj vacsinou suhlasim s tvojimi prispevkami ale v otazke brankara si na jednej vlne najma s protitrencianskymi hejtermi (ale zial aj s niektorymi TN fans) na roznych diskusiach.
Napriklad v otazke tretieho golu Slovincov je podla nich vinnik jasny (Igor) najma ked niekedy zacuju podobny nazor aj od "odbornika" v TV (kde napr. nedavno nespravodlivo kritizovali aj Kozacika za vynikajucu Baleho strelu).
Ja sa pytam preco musime za vsetkym hladat vinnika, nebolo v tom vcera aj kus umenia zo strany Slovincov bleskovo si nabehnut na zdanlivo strateny padacik.
Ved oni nemaju pravo na peknu a rychlu akciu ?
Hejteri poznaju vinnika a este pisu ze sme vyradili slabeho supera, ale Olimpija predstihla v lige Maribor, ktory sa v predminulej sezone LM dostal do skupiny G kde boli aj Chelsea, Schalke 04 a Sporting Lisabon a kde neurobil hanbu ako mnoho inych tymov ale uhral 3 remizy.
Je zname prislovie co ta nezabije to ta posilni - a z kazdeho takehoto zapasu kde boli aj chybicky vychadzame posilneni.
Ale ked uz chces hladat vinnika a kritizujes tak si pozri aj ine nazory :
http://www.profutbal.sk/ligy/champions_ ... _video.htm
Zmiešané pocity mal po stretnutí stopér Skovajsa. Ten si spytoval svedomie hlavne za tretí inkasovaný gól: „Šeďo kričal: Chrbát. Rozumel som: Mám. Je to určite môj gól. Beriem ho na seba.

http://www.onlajny.com/match/index/date ... /id/179585
Kirmův centr z levé strany nikterak nebezpečně nevypadal, díky podcenění situace ze strany domácích beků (t.j. po slovensky stoperov) však balon doputoval k DENISI KLINAROVI, který se ve stoprocentní tutovce nemýlil!

90+3
Postupový gól Olimpije nebyl daleko! Stoper Zarifović se vydal na hrot útoku, vyhrál hlavičkový souboj a prodloužil balon pro Velikonju, který se vřítil do šestnáctky a vypálil na zadní tyč, brankář Šemrinec však klíčový moment ustál a vytáhl skvělý zákrok!

ALE NECHCEM ANI KRITIZOVAT STOPEROV LEBO PODALI AKO AJ OSTATNI CHALANI HRDINSKY VYKON.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 22.07.2016 19:12:03

Hamer,väčšinou sa nepridávam k haiterom,ale bol som frustrovaný a veľmi sklamaný z veľa gólov v našej sieti...
Možno o dva dni by som to už takto nenapísal...
Ja fandím všetkým našim hráčom aj Igorovi a prajem mu,aby sa mu darilo a uznávam,že za takou obranou a pri takom útočnom štýle sa mu ťažko chytá...:-)
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 22.07.2016 22:27:51

Juraj diky za odpoved, suhlas, emocie aj v diskusiach patria tiez k futbalu. Drzime chalanom palce aj proti dalsiemu superovi, respektive proti dalsim :-) superom v LM.

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 25.07.2016 22:09:50

Martin, otazka. Co to bolo za hlasatela v Ziline pri nasom poslednom zapase v LM? Myslim ze velmi dobre to hlasil, velmi dobra intonacia, akcny radius atd. Je to niekto zo ZA, ci to ste si externe zohmali? Mne hlasom pripominal velmi Milana Ondrusa, uz tusim byvaleho hlasatela Senice, ktory bol teraz na Euro team spikerom pre nasu repre :)

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 25.07.2016 22:30:29

To bol Slavo Jurko z Bratislavy,čo často moderuje športové podujatia,či komentoval stretnutia reprezentácie 21...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Napísať odpoveď