32. kolo : AS Trenčín - MŠK Žilina 5:2

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 13.05.2016 16:35:03

Plus tam chceme hrat predkola LM
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 13.05.2016 21:25:21

Takže v Žiline sa po tejto exhibícii predkolo LM hrať nebude.

[smilie=grin.gif]

Chovan zopár kiksov, ale aj zopár dobrých zákrokov, Lawrence dobre a van Kessel si robil srandu z Volešáka.

Skalica vyhrala nad DS, takže k nám príde hrať o záchranu. To bude derby. Michalove ovce remizovali so Slovanom, takže skončíme minimálne so 7 bodovým náskokom. Žilina o EL už hrať nemusí.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 13.05.2016 21:42:12

Tak Kessel si robil srnadu z Vavra a Mazana ako sa len dalo. Par krat pekne ponahanal aj Volesaka.

To bol zapas. Ach o tyzden som na stadione/musim byt.


Bero nadherne prihravky na goly a je jasne, ze je frustrovny z toho, ze nemoze dat gol.

A spojnica od Kessela? Fuha pani


ale gol mesiaca - Sulek. Aj ked par krat zakixoval v obrane, ten gol bol nadherny.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 13.05.2016 22:00:03

Uvoľnená exhibícia majstrov a miestami až hranie sa s nešťastnou šošonskou myšou :)
Matúšovi ozaj veľká poklona za príkladnú nezištnosť voči Ginovi. Najkrajšie bolo ako sa potom navzájom narážačkami ponúkali, bolo vidno že Ginovi to už bolo blbé aby strieľal stále on a chcel aby si dal gól aj Matúš -prišli sme tým o ďalší gól, ale nevadí, bol to unikátny zážitok - neviem či sa niekedy na svete stalo aby aktuálne dvaja najlepší strelci krajiny sa v predposlednom kole súťaže ponúkali navzájom - ty daj gól! -nie, ty ho daj! :)
Ale o týždeň by sa už nemali toľko ponúkať, aby im náhodou kráľa nevyfúkol nenápadne David.

wawo
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 26.08.2009 15:55:58
Bydlisko: piešťany

Príspevok od užívateľa wawo » 13.05.2016 22:32:06

Naozaj krásne. Matúš je super kolektívny hráč. Škoda šance v prvom polčase, ale je to ozaj nevídané, ako sa snažili si prihrať. Bravó.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 13.05.2016 22:43:25

mne sa nepacila nasa defenziva. predsa to je liga a nejaku tvar by to malo mat. uz dva inkasovane goly su vela, a to sme mohli dostat este 2-3. my sme mohli dat mozno aj dalsie 4. chceli sme mat z bera najlepsieho strelca a mozno budeme mat niekoho uplne ineho. dva goly sme dali assist by milos volesak. myslim, ze sa zelinkarom nemozeme divit, ked na neho pizduju. verim, ze u nas uz nikdy nebude hrat. ked toto stvara v brane tridsiatnik, tak fakt neviem... chovan nebol o moc lepsi, len mal viac stastia a obetavejsich obrancov. zelinka hrala totalne tragicky. ak by bol polcas 6 : 1, nemohli by nic povedat. nasi ex tam horeli jak fakle, hlavne milos a mazan. hlohovsky neviditelny. ak takto prisli bojovat o europu, tak to je na odvolanie trenera. myslel som, ze k nam pridu nadupani a od zaciatku na nas vybehnu a oni sa tam len motali a dostavali goly od gina. predpokladam, ze skalica nas potrapi viac, ked bude bojovat o zachranu. celkovo asi nie je velmi co hodnotit. ponali sme to exhibicne a podla toho to aj vyzeralo.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 13.05.2016 23:01:09

No málokedy ťa nechápem baki, ale teraz totálne. Veď sme to čakali, že budú hrať uvoľnene, nezviazane taktickými pokynmi. Ja som čakal že možno aj prehráme - veď o čo už ide- ale želal som si pekný futbal. Že naši z toho vytvorili ešte k tomu takúto krásnu exhibíciu, čo si viac môže fanúšik želať? Pri totálne otvorenej hre -oboch mužstiev! všetka česť Žiline- to majú obrancovia veľmi náročné a chyby zákonite prichádzajú. Žilina mala stále šancu na EL aj výsledok v Podbrezovej to ukázal, a ja si ich veľmi vážim, že nešpekulovali ako na jeseň, teda na slovanistický spôsob, ale hrali odvážne a aj to prispelo k pekným gólom a k dnešnej óde na krásu otvoreného futbalu.

Ešte k kráľovi strelcov. Je jedno či to bude napokon Gino, alebo Matúš, hlavne aby to bol náš hráč - a ideálne by bolo aby v poslednom zápase dal Matúš o 1 gól viac ako Gino a boli králi obaja. Bolo by to pre oboch zaslúžené a spravodlivé.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 13.05.2016 23:25:12

ja nehovorim, ze to bol zly zapas alebo, ze som nespokojny, ale ocakaval som od neho trochu nieco ine. nerad vidim, ked dostavame lacne goly. ale asi toto zapasove fluidum vychadzalo aj z toho, ze ziline jednoducho nic neislo a nasi prepadli pocitu bezstarostnosti. dnes to bol taky nevsedny zazitok.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 13.05.2016 23:29:22

To áno, nevšedný zážitok to bol, to si vystihol.
V mnohých dlhých pasážach sme hrali tak dokonale ako som ešte nikdy od našich nevidel - prihrávky na jeden dotyk, rýchly prechod do útoku presným kolmicami do voľného priestoru, narážačky, kľučky, pätičky, streľba... Bol to názorný príklad čo všetko robí pozitívna psychika, radosť z hry a uvoľnenosť - áno tá uvoľnenosť sa väčšinou nevypláca v obrane - ideálne by bolo prísť nato ako skĺbiť smerom dopredu odvahu, pohodu a v obrane obozretnosť a zodpovednosť :)

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 14.05.2016 07:02:29

Tu sú góly, nahrávalo sa to zrejme v blízkosti žilinskej striedačky, počuť to hlavne v čase 1:38 :D
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 14.05.2016 07:41:02

baki napísal:uz dva inkasovane goly su vela, a to sme mohli dostat este 2-3.
Hrali otvorený futbal s náhradným brankárom v bráne. Oba góly boli pomerne prudké strely, myslím že v tomto prípade je to adekvátne. To už Volešák na druhej strane si môže spytovať svedomie za tie jasle a ako sa nechal prelobovať.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 14.05.2016 08:44:29

No co dodat a ako dalej?
V pripade odchodu koolwijka, Bera, kessela, bude trenciansky fanusik spokojny s 4 miestom ale zapracovanim mladych ako Salata, Janco, Kochan, Aliko?

Ja si myslim, ze ano ak budeme tvorit nasu hru.


Inak je vidiet aka je hra, ked maju nasi volnu hlavu.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 14.05.2016 08:56:29

Tak ja dufam ze sa muzstvo pred zapasmi LM neoslabi (reprezentuje tam cely SK futbal) a potom ze v lige aspon EL vybojujeme (4.mieto ho vzdy nezarucuje).
Mas pravdu ze spominane odchody by nas naozaj dost oslabili.
Co sa tyka EL - jedine co ma po vcerajsku trosku mrzi ze ZA si nezahra EL aj kvoli tomu ze sme vtedy doma prehrali s TT (i ked s tymi ofsajdikmi).
Ale boli tam samozrejme aj ine zapasy kde to ZA mohla voci TT zvratit takze asi to takto ma byt. A dalsi ucastnik EL okrem Slovana teda Myjava i ked mensie mesto ale nenapadne avsak zasluzene si vybojovala EL (a aj nam pomohla so 6 bodami zobranymi Slovanu).
Teda prvykrat ma Trenciansky kraj az dvoch zastupcov v europskych ligach a drzim nielen im ale samozrejme aj TT a Slovanu v europskych ligach palce.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 14.05.2016 09:03:52

A este k vcerajsiemu zapasu - chalani (i ti Žilinskí) vdaka za fantasticky utocny futbal a takmer bez faulov !
Uplne suhlasim so Sevelom (i Gulom, ktory bol ale po prehre logicky urcite sklamany) ze sa hral asi najkrajsi zapas sezony a ze takyto futbal by pritiahol viacej ludi na stadiony.
Ginovi sa zo zaciatku na jar strelecky nedarilo az v pohari prisiel sebavedomy RK, ktory dovtedy na jar vsetko vyhraval a Lačný dal vzdy aspon gol.
Takze az RK hral otvorenu hru, ktora Ginovi vyhovuje a aj dal 3 goly, potom Slovan v pohari za stavu 1:1 otvoril hru a Gino dal 2 goly.
Takisto Slovan aj v matchballe musel otvorit hru a Gino sa znovu presadil, aj teraz ZA hrala otvorenu partiu a Gino sa znova citil ako šťuka v rieke.
A k Matusovi - je stale vyborny a dravy strednopoliar ale v poslednom case ma trosku smoly pri premienani sanci a snazi sa viacej prihravat na goly ako sam strielat.
Extrencan Milos za goly podla mna nemoze (myslim ze ani zilinski fans mu to v inych diskusiach nevycitali), vychytal viackrat dalsie nase sance a napr. za jasle brankar nemoze ked je pred nim osamoteny utocnik.
To uz ma malu sancu takmer ako pri penalte a musi byt trochu rozkroceny aby ho neobstrelil a aj mohol lepsie reagovat na strely.

falco
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 05.04.2014 06:55:09

Príspevok od užívateľa falco » 14.05.2016 09:33:45

krasny futbal uzasny takto by sa malo hrat na slovensku stale to nemalo chybu a k ginovi ked ho nechaju hrat tak je schopny znicit kazdeho inak vsetci skvelo [smilie=bananadance.gif] [smilie=bananadance.gif] [smilie=bananadance.gif] [smilie=bananadance.gif] [smilie=bananadance.gif] [smilie=bananadance.gif] [smilie=bananadance.gif]

Napísať odpoveď