31. kolo : Slovan BA - AS Trenčín 0:4

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 10.05.2016 15:14:33

Krizovatka nie je na vine. Ako sa tam casto stavaju nehody ? Isto to nie je velmi problematicky usek, oproti inym usekom a je tam dobry vyhlad a 50-tka z kazdej strany. Isiel v noci a to ke este lepsie vidiet svetla aut. Lenze bol opity, treba s nim nakladat ako s kazdym inym, rok basy si zasluzi. Keby sedeli v tom aute ktoremu nedal prednost Vasa rodina, rozmyslali by ste inak.

Mal som ho rad, ale je to jeho blbost. Futbalista je na nase pomery vyborny.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 10.05.2016 15:45:26

neviete niekto, na kolko mal este zmluvu? toto je nova situacia. necakal som, ze ho klub rovno vyrazi. hlohovskeho nevyrazili. ale je pravda, ze on nikoho nezranil. teraz by sme podla mna mali udrzat gina. ak by isiel prec, mame dost velky problem s kridlami. myslim, ze kalu sa posunie definitivne do zakladu. guba nema formu a aliko sa nejako vyrazne zatial neprejavil. asi jedneho skusenejsieho kridelnika budeme na europu potrebovat. co uz. toto je ponaucenie pre vsetkych chytrolinov. verme, ze viac ich ozratych vlastnymi autami domov neislo. a ak ano, tak si to nabuduce rozmyslia.

tiez si myslim, ako tu uz niekto pisal, ze na slovensku su pacienti, ktori su schopni ho angazovat, konkretne traja. jedni su bezdaci, u druhych sme vyhrali pohar a treti nas fejkuju.
Naposledy upravil/-a baki v 10.05.2016 18:00:02, upravené celkom 1 krát.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 10.05.2016 16:18:16

Krizovatka je zla, vznikaju tam smrtelne nehody a nebezpecne situacie.

Uz je no krizovatka navrhnuta, je na stavebnom urade, naposledy je zastavena kvoli pripomienkam cyklistov a pesich. Ale mala by sa robit na jesen
"Boh je laska" 1Jn 4:8

ivanho
Príspevky: 130
Dátum registrácie: 08.01.2015 17:44:27

Príspevok od užívateľa ivanho » 10.05.2016 21:11:35

tak toto je nepríjemne, verím, že ucastnici sa dajú rýchlo dokopy .. napriek tomu, že jazda pod vplyvom alkoholu je neospravedlniteľná ako futbalistu som si ho celkom oblubil ..verim, že to bude pre neho dostatočným ponaučením .. keď som videl tie bombastické nadpisy článkov na internete, vedel som, že je s nim koniec .. veľa ľudí sposobi dopravné nehody a z práce ich nikto nevyhodí, meno klubu je však dôležitejšie .. škoda, že sa klub takto cestne nezachoval aj pri mene Peter Cogley
Double je len zaciatok

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 11.05.2016 08:28:58

Klub musel z marketingového hľadiska a pozitívneho imidžu klubu vyhodiť Scheta,taktiež kvôli mladším hráčom ako výstrahu pre budúcnosť,aby sme tu nemali problémy ako v Žiline...
A myslím,že sa vedenie poučilo na Hlohoského nehode,ono ho podržali a on im za odmenu ufrngol do Slovana...
Napriek všetkému je škoda,že prichádzame o šikovného krídelníka...
Taktiež aj ja prajem všetkým zúčastneným skoré uzdravenie a Mischelovi pekný zvyšok kariéry,mimo územia Slovenska...
Väzenie mu neželám,nech uhradí všetky škody,materiálne aj náhradu za práceneschopnosť zraneným a pekne spomína na AS,napriek nemilému rozchodu... [smilie=clover.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 11.05.2016 08:38:29

Juraj napísal: Väzenie mu neželám[smilie=clover.gif]
Uvidime ako to bude, lebo podla noveho zakonnika nad 1promile je basa. Ale kedze nie je slovensky obcan, je mozne, ze ho vydaju do NL

Uvidime.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Príspevok od užívateľa filipina » 11.05.2016 09:34:59

snapshot napísal:
Juraj napísal: Väzenie mu neželám[smilie=clover.gif]
Uvidime ako to bude, lebo podla noveho zakonnika nad 1promile je basa. Ale kedze nie je slovensky obcan, je mozne, ze ho vydaju do NL

Uvidime.
Tak zase až také ožehavé to v tomto Bananistane nie je .............. síce postaršie štatistiky, ale neverím, že by sa niečo v ďalších rokoch menilo ........ http://autobild.cas.sk/clanok/198724/po ... ch-vodicov
Tak aj u Scheta počítam max. s pokutou (cca 800 € a nejaký ten rok jazdy len na sedadle spolujazdca, príp. taxíkom ....... )
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

traffic
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 18.05.2014 21:40:07

Príspevok od užívateľa traffic » 11.05.2016 11:01:26

Myslim, ze vyviazne iba s pokutou, neviem ci mozu nase organy len tak zadrzat vodicsky zahranicnemu vodicovi.
Ak mu ho tu vezmu, tak si v Holandsku necha vyrobit dalsi a povie, ze ho stratil. Nemyslim si, ze by tie databazy v EU boli uz tak dobre prepojene.
Akurat sa bude vyhybat jazde po Slovensku.
Je to poucenim pre ostatnych, dufam ze to prilis nenarusi naladu v kabine a dalsie oslavy.

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 11.05.2016 12:08:47

„V prvom rade sa chcem ospravedlniť všetkým fanúšikom AS Trenčín, klubu a ľuďom na Slovensku. Urobil som hlúpu chybu. Viem, že to už nemôžem vziať späť. Beriem celú zodpovednosť na seba. Verím, že moja autonehoda sa stane výstrahou nielen pre všetkých mladých hráčov u nás v klube, ale pre celý AS Trenčín a vôbec všetkých, ktorí to zaznamenali. Pre mňa osobne to bola tvrdá lekcia. Jediný fakt, ktorý mi môže aspoň trochu uľaviť, je skutočnosť, že sa nestalo niečo ešte horšie. Rozumiem rozhodnutiu klubu a rešpektujem ho,“ vyjadril sa Mitchell Schet prostredníctvom facebookovej stránky trenčianskeho AS.

http://sport.aktuality.sk/c/215774/hrie ... upom-cine/
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 11.05.2016 12:15:50

Juraj napísal:Klub musel z marketingového hľadiska a pozitívneho imidžu klubu vyhodiť Scheta,taktiež kvôli mladším hráčom ako výstrahu pre budúcnosť,aby sme tu nemali problémy ako v Žiline...
A myslím,že sa vedenie poučilo na Hlohoského nehode,ono ho podržali a on im za odmenu ufrngol do Slovana...
Napriek všetkému je škoda,že prichádzame o šikovného krídelníka...
Taktiež aj ja prajem všetkým zúčastneným skoré uzdravenie a Mischelovi pekný zvyšok kariéry,mimo územia Slovenska...
Väzenie mu neželám,nech uhradí všetky škody,materiálne aj náhradu za práceneschopnosť zraneným a pekne spomína na AS,napriek nemilému rozchodu... [smilie=clover.gif]
Juraj takmer uplny suhlas len tym ufrgnutim Hlohovskeho to bolo inac.
Jeho vtedy nas klub regulerne predal a zinkasoval za to peniazky tak ako v aj mnohych dalsich pripadoch.

To ze sa na internete mnohi hateri navazaju do AS je davno zname, ved uspech sa neodpusta a toto je velmi vdacna tema.
Samozrejme aj media (ktore si inak napr. uspechy AS nejako zvlast nevsimaju) si na tom samozrejme zgustnu.
Bolo to aj v TV a poculi sme to aj vo vecernych spravach SRO hned popri vcerajsej prehre na MS.
A napriklad na Sme.sk ktore sa AS tiez inokedy venuje malo je sprava o Schettovi ako 6.najcitanejsia za poslednych 24 hodin.
Je to negativna sprava takze mas pravdu ze klub potreboval z toho marketingovo "vybruslit".
A zda sa ze vytlkol z toho svojou nekompromisnostou aj "marketingovy" kapital bez ktoreho by sme sa my fans (ale aj klub) velmi radi obisli.

Aj ja Schetovi (i ostatnym ucastnikom nehody) drzim palce a dufam ze mu klub pomoze v tychto pre neho tazkych chvilach.
Ja som na Schetovi najviac obdivoval jeho presne golove nahravky - aj v nedelu bol pre nas popri Ginovi klucovy hrac na kridle.
Velmi dolezity druhy gol v podstate vypracoval on v strede pola a po narazacke s Matusom on sam ustedril ranu, z ktorej sa Slovan uz len tazko spamataval.
Potom mal este viacere pekne sance, v niektorych sa mu na nekvalitnom travniku smyklo (tak ako aj viacerym nasim hracom).
Kedze nam Mitchell bude v utoku veeelmi chybat, nevidim nasu ucast v LM prilis optimisticky.

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 11.05.2016 12:26:23

GULIVER napísal:Krizovatka nie je na vine. Ako sa tam casto stavaju nehody ? Isto to nie je velmi problematicky usek, oproti inym usekom a je tam dobry vyhlad a 50-tka z kazdej strany. Isiel v noci a to ke este lepsie vidiet svetla aut. Lenze bol opity
Tadiaľ má ísť problém aj triezvy, nieto opitý. Tá križovatka na prvý pohľad nevyzerá nejako strašne, ale je to len klamlivý dojem, pretože na vlastnej koži som si viac krát skúsil aké to je, keď človek chce prejsť buď zo Stankoviec do Turnej (alebo opačne), či smerom od Chocholnej odbočiť do Turnej.

Problém križovatky je v tom, že leží na úpätí svahu, takže kto chce cez tú križovatku prejsť musí dávať pozor na autá, ktoré si to hasia dolu zo svahu a aj na autá, ktoré šliapu na plyn, pretože idú do svahu. Horšie je, že od Chocholnej nie je žiadny stredový pruh, takže musíš stáť tesne pri stredovej čiare, ak chceš odbočiť do Turnej a dúfať, že ťa nezostrelí nejaká Avia, ktorá si to bude za tebou hasiť do svahu - ako sa to mne raz stalo, len mi autom zatriaslo ako sa okolo mňa prehnala. A v noci? Žiadne terno, križovatka je slabo osvetlené (ak vôbec!!!) a tie autá, čo sa ženú zo svahu, vodičov, ktorí potrebujú odbočiť, len oslňujú. Proste, kto tadiaľ chodí, vie, že tá celá križovatka je na hovno!
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 11.05.2016 12:28:48

za scheta urcite niekto pride. ako poznam nase vedenie, ten niekto bude este lepsi.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 11.05.2016 13:07:13

My vacsinou nekupujeme hotovych hracov ktori okamzite mozu nastupit ale vacsinou sa az u nas vypracuju.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 11.05.2016 13:10:23

Axel Wers napísal:
GULIVER napísal:Krizovatka nie je na vine. Ako sa tam casto stavaju nehody ? Isto to nie je velmi problematicky usek, oproti inym usekom a je tam dobry vyhlad a 50-tka z kazdej strany. Isiel v noci a to ke este lepsie vidiet svetla aut. Lenze bol opity
Tadiaľ má ísť problém aj triezvy, nieto opitý. Tá križovatka na prvý pohľad nevyzerá nejako strašne, ale je to len klamlivý dojem, pretože na vlastnej koži som si viac krát skúsil aké to je, keď človek chce prejsť buď zo Stankoviec do Turnej (alebo opačne), či smerom od Chocholnej odbočiť do Turnej.

Problém križovatky je v tom, že leží na úpätí svahu, takže kto chce cez tú križovatku prejsť musí dávať pozor na autá, ktoré si to hasia dolu zo svahu a aj na autá, ktoré šliapu na plyn, pretože idú do svahu. Horšie je, že od Chocholnej nie je žiadny stredový pruh, takže musíš stáť tesne pri stredovej čiare, ak chceš odbočiť do Turnej a dúfať, že ťa nezostrelí nejaká Avia, ktorá si to bude za tebou hasiť do svahu - ako sa to mne raz stalo, len mi autom zatriaslo ako sa okolo mňa prehnala. A v noci? Žiadne terno, križovatka je slabo osvetlené (ak vôbec!!!) a tie autá, čo sa ženú zo svahu, vodičov, ktorí potrebujú odbočiť, len oslňujú. Proste, kto tadiaľ chodí, vie, že tá celá križovatka je na hovno!
Axel uplny suhlas, obidve nebezpecne krizovatky pred Turnou od Stankoviec (Chocholnej) i za Turnou na TN su zial este napr. bez kruhoveho objazdu alebo inych opatreni (v niektorych krajinach su este aj bezpecnostne rolety ktore "zobudia" vodica pred krizovatkou).
Su tam sice obmedzenia na 50km/h ci 70km/h ale mas pravdu - a aj v noci to vodici casto "preletia" a niektori zda sa ze so zapnutym tempomatom na 100 km/h a popri tom tak pomaly reaguju ako keby jazdili na "autopilota".

Este by som chcel spomenut ze najma hateri najviac spominaju ze Mitchell s alkoholom za volantom mohol niekoho zabit.
Aj to zial hrozilo a nastastie sa to nestalo ale vseobecne alkohol uz zdaleka nie je najvacsie zlo co zabija v premavke.
Napr. Nemci na to robia casto statisticke prieskumy, alkohol zapricinil len 2,1 percent nehod na nemeckych cestach.
http://www.welt.de/motor/article5747035 ... u-tun.html
A to oni maju oproti nam 0,5 promile alkoholu tolerovanych podobne ako takmer vsetky staty zapadnej a juznej Europy.
Hlavnou pricinou nehod je rozptylovanie sa vodicov (najcastejsie pisanim a citanim SMS, najma cez den) dalej unavou (najcastejsie v noci) a prepracovanostou.
U krizovatkovych nehod 68 percent vodicov (a tam su zapocitani vsetci ucastnici nehody) neurobilo ziadne opatrenia na zabranenie nehody - ani brzdami ani volantom.

falco
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 05.04.2014 06:55:09

Príspevok od užívateľa falco » 11.05.2016 13:45:45

a to je iba prva strata pred europou ak odidu aj dalsi ktorym konci zmluva alebo budu predany to ani europu hrat nemusime vid sevelov rozovor v sporte [smilie=bananadance.gif]

Napísať odpoveď