27. kolo : DAC Dunajská Streda - AS Trenčín 1:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 19.04.2016 18:39:13

lubos, v nadpise temy mas preklep...

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 20.04.2016 13:18:17

LuckyLoser napísal:kdosi tady vzpomínal Barcelonu..budiž nám odstrašujícím případem, před třema týdnama 9 bodů a ted jen vzájemný zápas a z LM venku..
Však práve, sa tu rieši jedna prehra boha a Barca stratila v štyroch zápasoch 11 bodov, čo sa jej nestalo ani neviem či vôbec. Treba vyhrať v Senici, Trnavu snáď zdoláme, pri Žiline istotu nemám.
Najviac ma štve tá jalová efektivita, to je problém celého mužstva. Keby (!!!!) Maierhofer hlavou trafil prázdnu bránu a Holub z troch metrov netrafil brvno, tak ten zápas by skončil úplne inak. Ach boha.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

snapshot
Príspevky: 2732
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 20.04.2016 15:23:13

Ale ved to ma stve, keby to boli 18-20 rocni mladici, tak nic nepoviem,ze zazmatkovali, zlakli sa, trema.

Ale obaja su dost stari na to, aby taketo sance premenili. A Obom sa to stalo uz dva zapasy po sebe.

Keby sa Janco netrafil 2x tak, ako Holub, vobec by mi to nevadilo, ale Holub, ktori ma rozhodovat zapasy....
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 21.04.2016 09:33:11

Furt som nasratý za túto prehru, lebo už to mohlo byť viac menej v suchu. Takže očakávam ospravedlnenie výhrou v Senici a doma s Trnavou a na Slovane minimálne bod.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

snapshot
Príspevky: 2732
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 21.04.2016 09:41:37

Axel Wers napísal: a na Slovane minimálne bod.
Ja dufam, ze trener konecne pride s niecim novym pri hre proti Slovanu. Ved nie je mozne, aby sme hrali stale naivne proti nim. Vsetci vieme, akym systemom Slovan hra ale tvarime sa po kazdom zapase prekvapeni, ze smenedali gol, prehrali atd.

a to nas s nimi cakaju 2 velmi dolezite zapasy.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 21.04.2016 14:34:30

Ja by som skúsil schválne zabetónovať obranu, nech majú nervy, že nebudú schopní dať gól, nám stačí držať hru na remízu.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

ivanho
Príspevky: 130
Dátum registrácie: 08.01.2015 17:44:27

Príspevok od užívateľa ivanho » 21.04.2016 17:35:18

Axel Wers napísal:Ja by som skúsil schválne zabetónovať obranu, nech majú nervy, že nebudú schopní dať gól, nám stačí držať hru na remízu.
Axel dobre pises, ja nerozumiem skutočne nerozumiem prečo sme sa aj v prvom jarnom zápase tvrdohlavo drzali nášho štýlu hry [smilie=wall.gif] .. oni musia vyhrať, nie my .. keby sme iba drzali loptu ich taktika by sa rozsypala ako domček z karat, boli by v prdeli .. verim, že sa už aj Sevela poucil, nemozu nas predsa porazat našimi zbraňami. [smilie=angry.gif] [smilie=arrow.gif]
Double je len zaciatok

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 21.04.2016 18:10:40

ivanho napísal:skutočne nerozumiem prečo sme sa aj v prvom jarnom zápase tvrdohlavo drzali nášho štýlu hry
Vtedy sme boli doma a bola šanca náskok riadne zvýšiť, to sa pochopiť dalo. Na Pasienkoch som aj ja za hru zo zabezpečenej obrany /ak to dokážeme. Tvoriť by mali oni a my ich doraziť rýchlymi protiútokmi /ak si spomenieme ako sa to robí. Tým im oplatiť čo nám vyviedli vo februári.
No určite by som tak nehral oba zápasy, nech sa nato potom nepripravia. Najprv v Trnave hrať našu holandskú útočnú hru, tam ešte nejde o titul majstra. Ak sa nám budú dariť zakončenia, možno ich rozprášime aj tam, o to lepšie.

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 21.04.2016 18:55:17

problem je ze my nevieme hrat inak ako nasim utocnym stylom a drzanim lopty, neverim ze dokazeme betonarit a kazit hru co je uplne proti nasej koncepcii a hernemu stylu .. aj ked v tomto pripade by to na skodu nebolo, treba k tomu zapasu pristupit rozumne a nie oplasene bezhlavo utocit

Napísať odpoveď