27. kolo : DAC Dunajská Streda - AS Trenčín 1:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

falco
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 05.04.2014 06:55:09

Príspevok od užívateľa falco » 17.04.2016 09:08:16

aj prehrat musime skoda toho lebo sme mali neskutocne sance ako pista a holub inac striedania nechapem hlavne gino toho mal cez polcas nakopat do riti a ked sa nespamata tak ho dat dole v 60 minute a nie cez polcas lebo guba s holubom su tragedi inak velmi biedny vykon hlavne druhy polcas [smilie=bananadance.gif]

snapshot
Príspevky: 2730
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 17.04.2016 09:24:03

Ale aby sme iba nekritizovali, chvalim Svelu,ze stiahol olbranu na 3 hracov a vysunul Holuba vyssie. Po tomto sme si vypracovali asi najvacsie prilezitosti.

Mne skor vadi ta alibickost hracov, ze radsej hraju dozadu akoby mali vymysliet nejaku prihravku dopredu. Same nahravky Klescov/Lawrencovi.


inak aj Lawrence podal vyborny vykon a Sulek tiez hral podla mna dobre, na svoj vek a skusenosti. Kalu ak bude pravdelne hravat, bude skvely
"Boh je laska" 1Jn 4:8

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 17.04.2016 11:27:16

Hamer napísal:Uz dva zapasy po sebe sklamala aj mna zostava. V Ruzomberku bolo zbytocne silne muzstvo a nepostavil viac chalanov z lavicky a naopak dnes sme nehrali v najsilnejsom zlozeni.
To je úplne nepochopiteľné Ševelove konanie. Ružomberok postavil proti nám doslova svoje B-čko. Aj keby sme nasadili komplet lavičku, tak tam 4:0 neprehráme. Pohár je druhoradý cieľ, prvoradý všetci poznáme.
Férový tréner dokáže priznať aj svoju chybu, nielen všetko hádzať na hráčov. Včera asi "trestal" Koolwijka, v ďalších zápasoch bude trestať Kessela, len Maierhofer s Opatovským budú hrávať zrejme stabilne. Som zvedavý ako tú najdôležitejšiu fázu ligy dobačujeme.

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 17.04.2016 11:44:22

Toto trenerske konanie sa da chapat len ak by chcel pomoct Slovanu :-(
Podobne tiez striedat Gina uz v polcase (i ked tam boli ini vhodnejsi kandidati na striedanie) kvoli tomu ze nedostaval dobre prihravky (Ryan chybal ale i Cogy nam tam velmi chyba).
Gino vie vyborne zasprintovat, vie urobit klucku a vie aj zakoncit.
Je nas najproduktivnejsi hrac (aj celej ligy - goly plus asistencie) aj vdaka ktoremu sme tam kde sme.
Nerozumiem dobre tym prispevkom ktorym stale nieco na Ginovi vadi (neviem ci zo zistnych dovodov - aby niekto presadil svojho "kona" alebo preco?).
Drviva vacsina fans mu fandi - to vidime aj na domacom vytlieskani pri obcasnom prestriedani v zavere zapasu.
Nepoznam Gina osobne ale hviezdne maniere urcite nema - videi sme ako daroval dres chlapcovi v MI (ked ho trafila lopta) alebo s tym cistenim autobusu :-)

falco
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 05.04.2014 06:55:09

Príspevok od užívateľa falco » 17.04.2016 14:18:10

inak ja to tvrdim stale gino je jediny hrac ktoreho zatial nenahradime bez debaty [smilie=bananadance.gif]

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 17.04.2016 21:29:03

Aj na Profutbale píšu o Ševelovej kritike hráčov. Podľa jeho slov na taktickej príprave vraj dal za príklad hráčov Atletica Madrid v LM. Zápas DAC-AS sa čiste taktickým porovnaním fakt veľmi podobal zápasu Atletico-Barca. Napriek tomu, že Atletico hralo doma, väčšinou len bránilo a pár protiútokov im stačilo na víťazstvo - podobne (pravdaže v inej kvalite) zahrali DAC. Bezzubá obliehacia hra Barcy sa dá zase prirovnať postupnému zúfalému dobýjaniu múru DACu Trenčínom. Lenže kto určuje taktiku mužstva - hráči, alebo tréner? Ak Ševela vyčíta, že sme nezahrali ako Atletico, tak si má sám sypať popol na hlavu, lebo mal naordinovať iný spôsob hry, stiahnutejší, tak aby sme DAC vylákali viac dopredu a potom mali viac priestoru na rýchle protiútoky.
Poznám už dopredu námietky a súhlasím - že tak nehrávame a tak hrať nevieme a ktovie ako by to dopadlo... ale že nevieme využiť takúto taktickú variantu, ktorá by určite súpera zaskočila a ktovie ako by sa s tým vyrovnal, je chyba koho? Koho je chyba, že sme takéto spôsoby viac neskúšali v príprave? Hráčov určite nie. Možno teraz v závere súťaže, keď už vôbec nejde o krásu, ale o výsledky, by sa nám takého takticko-špekulantské "zručnosti" hodili.
---
(musím dodať, že napriek slovám k tomuto zápasu stále považujem Martina za najlepšieho súčasného slovenského trénera a hlavne jemu vďačíme zato, že máme na dosah opäť double)

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Príspevok od užívateľa erik » 18.04.2016 08:02:04

(musím dodať, že napriek slovám k tomuto zápasu stále považujem Martina za najlepšieho súčasného slovenského trénera a hlavne jemu vďačíme zato, že máme na dosah opäť double)
To je vyjadrenie Handela.
Podľa mňa je to jeho individualistická myšlienka. Mne to pripadá ako keby sme začínajúceho lekára / 3 roky praxe/ považovali za lepšieho ako 50 ročného primára. Veď na Slovensku je trénerov: Weiss, Kozák, Hapal, Vukušič atd.

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Príspevok od užívateľa filipina » 18.04.2016 08:59:59

Trocha bojovnosti a taktický výkon v obrane na nás stačí ........ Akonáhle nehráme proti mužstvu a lá Ruža, ktorá sa snaží o otvorený futbal - sme v prdeli .......... a nie prvýkrát .......
P.S. Ešte som neprišiel na prínos Maierhofera - asi len tá kabína [smilie=alien.gif] . Drevo a lá Malec, ale ten aspoň góly dával .......... !!
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 18.04.2016 10:16:22

erik, veď som to jasne napísal, že považujem - ja považujem - čiže je to môj názor. Schválne som napísal súčasného, preto tam nerátam napr.Vengloša. Notorik nedosahuje Ševelovu úroveň ani odborne a hlavne mentálne. Postup na ME pri 24 mužstvách nerátam ani najmenej za nejaký úspech, ale povinnosť. Jediný kto dosiahol úspech za éry Slovenska bol Weiss. Za éry Československa to bol Vengloš. Úspech na klubovom poli Michal Vičan + veľmi si vážim aj Jozefa Jankecha, ale to je tiež história.

LuckyLoser
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 15.03.2015 11:02:25

Príspevok od užívateľa LuckyLoser » 18.04.2016 13:57:57

kdosi tady vzpomínal Barcelonu..budiž nám odstrašujícím případem, před třema týdnama 9 bodů a ted jen vzájemný zápas a z LM venku..
já věřím, že už zitra to otočíme a jedem na vítěznou vlnu, pak nás čeká Senica, která byla včera fakt jalová.. a pak finále, takže není čas na zaváhání.. jedem dál..

snapshot
Príspevky: 2730
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 18.04.2016 18:43:52

Vsetci sme vedeli, ze obhajoba je tazsia ako prvy krat ziskat.

Dalsia vec je, ze DS je neprijemny super a ani Slovan by tam zrejme nevyhral nebyt rozhodcu.

Caka nas nepredvidatelny RK, ktory sa dlhsie trapi, aby sa nechceli na nas chytit. Nuz a potom suboje TT, SBA, ZA to budu dolezite veci aj ked teraz sme si to skomplikovali.

Ale konecne musime sa naucit vyhravat aj nad SBA, cakaju nas s nimi 2 dolezite suboje, finale SC a zapas "roka"
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 18.04.2016 19:45:13

Ryan mal po zapase s Myjavou drobne zranenie, predpokladam ze kvoli tomu nesiel do zaklady, Gino bol totalne pokryty nedokazal sa presadit, co zrejme vyustilo do frustracie, tak preco neskusit prekvapit inym kridelnikom, Gubovi par utokov a centrov preslo .. samozrejme netreba trestat Gina lavickou, nemam taky naskok aby sme si to teraz mohli dovolit .. zajtra verim v 3 body v treningovom rezime

snapshot
Príspevky: 2730
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 18.04.2016 20:16:56

matt-666 napísal:Ryan mal po zapase s Myjavou drobne zranenie, predpokladam ze kvoli tomu nesiel do zaklady, Gino bol totalne pokryty nedokazal sa presadit, co zrejme vyustilo do frustracie, tak preco neskusit prekvapit inym kridelnikom, Gubovi par utokov a centrov preslo .. samozrejme netreba trestat Gina lavickou, nemam taky naskok aby sme si to teraz mohli dovolit .. zajtra verim v 3 body v treningovom rezime
Ja hlavne dufam, ze Opatovsky uz nezasiahne do tejto sezony. Nemal jedinu dobru standardku, nic. Co viac este z neho chceme?
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 18.04.2016 20:33:48

opatovsky ma na ligu, ale mozno niekde na myjave alebo v podbrezovej. u majstra rozhodne nie.

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 19.04.2016 13:52:42

zo stredu ak niekto vypadne tak treba Holubka postavit jednoznacne

Napísať odpoveď