24. kolo : AS Trenčín - ŽP Podbrezová 2:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

snapshot
Príspevky: 2735
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 20.03.2016 10:58:08

Konecne hra, ktora nas zdobila davno.

Ale bola hlavne kvoli terenu. Takyto styl futbalu by sme si nemohli dovolit v KE napriklad. Tam je Pista vyborny.

Dnes vyborny vykon od Lawrenca, uzasny univerzal.A ta vklzacka v 16stke proti superovi a pekne cista aj komentator na Huste hovoril nieco ine.

Dnes chcem pochvalit Sevelu za reagovanie na Suleka. Klescik tam zahral dobre, aj ked som nesuhlasil, ze nastupil Opatovsky a nie Janco, ale budiz.

Nech si hovori kto chce co chce, Matus opat ukazal svoju bojovnost pri prvom gole.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 20.03.2016 11:17:07

Šulo mal uz v tyzdni problem s trieslami. Gino v strede je strateny. Konečne bojoval aj Schet, ten chlap bol vsade. Aliko Bala a Kalu su perfektny v sprinte a kluckach, len potom je to uz problem. Aliko je tu uz dlho, hral v Nemsovej a nie a nie sa to naucit.
Zvladol to aj sudí, aj vďaka slusnej hre Podbrezovej.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 20.03.2016 11:32:56

ifo28 napísal:Spokojnost, snad sa o to horsie bude hrat dnes bledym.
Drzime Myjave palce, aj ked velmi dolezity bude nas neskorsi vzajomny zapas na Slovane.
Este by som sa chcel vratit k tomu ze vcera nehral Stefan.
Velka skoda toho trestu pre neho, my fanusikovia by sme velmi radi videli zostrih z dotycnej akcie v zapase v KE - t.j. za co takto dodatocne dostal ten velmi prisny trest lebo doteraz sme od neho nikdy nevideli nejaky umyselny faul. A ani na nasom zazname na youtube nie je nic takeho vidiet, z coho teda vlastne cerpala DK ?
Mna to mrzi, lebo chalan dal na jar uz dva goly a v tychto zapasoch by urcite este nejake pridal. A aj medialne je to velka skoda - ako byvaly rakusky kanonier je stale sledovany nielen rakuskymi mediami ale ked skoruje tak mu v komentoch vzdy vypisuje aj vela rakuskych fans. Teraz si mozu mysliet ze sa nepresadil do nasej zostavy alebo nieco podobne, ohrozuje to aj jeho repre ambicie (lebo sa vyjadril ze by sa do repre este rad vratil).
Aj pre nas by bolo super ze mame popri nigerijskych reprezentatoch (i Curacao) aj rakuskeho, lebo seniorskych slovenskych zial zo znamych dovodov nemame.
Je to pre Stefana jednoducho neprijemne a preto by bolo zaujimave zistit ci to naozaj bolo opodstatnene ale sa znova nejedna o nejaku sikanu voci nasmu klubu.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 693
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 20.03.2016 13:13:47

Ja som si včerajší zápas užil-konečne žiaden stres,ako na jar v každom zápase a aj na našu hru sa dalo pozerať.
Po druhom góle,keď sa chlapci uvolnili dosahovala miestami aj naše minulo sezónne parametre.
Čo sa týka Pištu a prispôsobovania našej hry-som za to nech hrá v strede,lebo ostatným ten post nesedí,ale s tým dodatkom,že nemeniť našu krídelnú,kombinačnú hru.
Pišta nech sa bije s obrancami a nech čaká na centre z krídla.
Veľmi sa mi páčil najmä Lawrence,aj keby nedal ten gól,ale v pohode hrali v podstate všetci,okrem Gina-ten sa zatiaľ iba hľadá,ale to sa určite časom upraví...
Nevadí,že sa herne dlhšie rozbiehame,aspoň nám to,ak sa už rozbehneme dlhšie vydrží-možno až do skupinovej fázy nejakého európskeho pohára... [smilie=blush.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 20.03.2016 14:49:11

snapshot napísal:...aj ked som nesuhlasil, ze nastupil Opatovsky a nie Janco...
tiež to nechápem, má priebojnejšieho agenta? :) Jančo za desať minút ukázal viac ako Opatovský za 60

Ani ja by som Gina nedával na hrot v zápase kde tlačíme do plnej obrany, niečo iné by bolo v zápasoch vonku kde by sa dala využiť jeho rýchlosť. Aj keď ten jeho volej z otočky do žrde tesne pred prvým gólom bol nádherný.
Najlepší bol Schet, ostatní solídne. Škoda zbrklosti Kalu po jeho krásnych únikoch, ako by to bol vírus čo chytil od Alika :)

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 20.03.2016 15:10:54

Slovan - Myjava zatial (40.min) 0:1
19.min Peter Sladek dal pekny gol do vinkla, gratulujeme.
Prajem Myjave 3 body aj ked to iste bude pre nich este tazky zapas, nas Trencanov by ale potesila aspon remiza v tomto zapase.

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 20.03.2016 16:24:57

dakujeme chalanom do Myjavy! .. 9 bodov, to uz nepustime

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 20.03.2016 16:29:11

9 bodoff [smilie=beer.gif]

opat sme na bodovom naskoku z jesene. toto by sme uz nemali pustit. som zvedavy, komu z nasich da kmoter trest nabuduce. [smilie=beer2.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 20.03.2016 16:29:42

Tá Myjava to na Slovane vie, tretie víťazstvo 1:0 v rade.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Užívateľov profilový obrázok
ifo28
Príspevky: 203
Dátum registrácie: 07.11.2009 15:52:36
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa ifo28 » 20.03.2016 16:34:27

Parada.Slovan pustil v dvoch poslednych zapasoch 5 bodov.
Ta ich snura sa raz musela pretrhnut.Okrem toho hraju buduce kolo v Dac a vyzera to, ze i ked maju najlepsiu obranu, maju problem strielat goly.

Teraz budu dolezite najblizsie 3 zapasy povyhravat a potom uz budu mat bledi noz na krku.
Takyto komfort naskok sme nemali ani pred rokom.
[smilie=blush.gif]


[smilie=beer2.gif]

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 20.03.2016 16:42:47

Bravo Myjava, ďakujeme! [smilie=clap2.gif] [smilie=clap.gif]
Prekvapila ma najmä jedna skutočnosť: že kmotráci si nekúpili Chmuru. Počas zápasu síce viditeľne odvádzal percentá domácim, ale v rozhodujúcich momentoch zápasu nenaletel teatrálnym simuláciám Vitteka a penaltu neodpískal, hoci som čakal že to spraví. Hviezdy MS 2010 sa ukázali v krásnom svetle. Vittek špinavo simuloval, Mucha pri rohu Slovana v pozícii útočníka zahral rukou...
Matematika je veľmi priaznivá: ak by sme aj v závere na Slovane prehrali, stále si okrem toho môžeme dovoliť ešte jednu prehru a jednu remízu (ak by Slovan všetko ostatné vyhral, čo tiež pochybujem). Verím, že to už nepustíme.

LuckyLoser
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 15.03.2015 11:02:25

Príspevok od užívateľa LuckyLoser » 20.03.2016 16:47:31

Už po naší vzájemné prohře sem psal, že jsem zvědavý, až bude muset Slovan tvořit hru.. A je to tady..

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 20.03.2016 17:41:38

Ano Slovan ani u nas nehral pekne len mu vysli 2 goly z 3 sanci aj to po nasich chybach - ale aj taky je futbal.
Inak Slovan ma ako bolo spominane 1 bod z poslednych 2 zapasoch s MY a ZM ale uz aj v tom predtym doma s Michalovcami zvitazil az v nadstavenom case.
Dakujeme Myjavcom za dnesne vitazstvo a drzim im palce (okrem zapasu s nami :) aby sa prebojovali do EL - nielen za to ze v obidvoch zapasoch na Slovane uchmatli 6 bodov.
Slovan sice nastrelil aj tyc a mal niekolko sanci (ale to aj Myjava) ale mozno nepriamo zaucinkovala aj nejaka futbalova spravodlivost za ten nezmysleny tvrdy trest pre Stefana (a predtym Rabiua), ktorym chceli oslabit Trencin.
Vyhra Myjavy nas teda potesila ale my ako spominal uz predtym Sevela musime pozerat predovsetkym na svoje vykony a neurobit podobne zavahania ako Slovan.

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 20.03.2016 19:02:14

Opravujem sa, ZMÝLIL som sa, Myjava vyhrala ŠTVRTÝ krát v rade na Slovane 1:0.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Heimerdinger
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 13.03.2015 21:13:45

Príspevok od užívateľa Heimerdinger » 20.03.2016 19:05:58

Hamer napísal:Este by som sa chcel vratit k tomu ze vcera nehral Stefan.
Velka skoda toho trestu pre neho, my fanusikovia by sme velmi radi videli zostrih z dotycnej akcie v zapase v KE - t.j. za co takto dodatocne dostal ten velmi prisny trest lebo doteraz sme od neho nikdy nevideli nejaky umyselny faul. A ani na nasom zazname na youtube nie je nic takeho vidiet, z coho teda vlastne cerpala DK ?
Nikto nevie za čo má ten trest, ale u takého vysokého hráča to ani umýselný faul nemusel byť...stačí keď nevie, že za ním niekto je, otočí sa a už je lakeť v tvári. Taký Baéz je mu asi po pás...

Napísať odpoveď