Vyhodnotenie jesene 2015 i kalendárneho roku

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Vyhodnotenie jesene 2015 i kalendárneho roku

Príspevok od užívateľa Hamer » 29.12.2015 14:39:39

http://www.profutbal.sk/ligy/svk1/clano ... rencin.htm
A to este aj nasmu Igorovi len tesne unikla nominacia :
"V tesnom štatistickom súboji sa najlepším na poste brankára napokon stal Ján Mucha, neohrozená jednotka v bráne Slovana, ktorému doslova na päty šliapal brankár AS Trenčín Igor Šemrinec..."
A je tam aj takato veta :
"Podhrotový diamant Trenčína Matúš Bero je už dnes v hľadáčiku európskych veľkoklubov a vôbec nie je vylúčené, že na jar sa dočká v príprave na európsky šampionát aj reprezentačnej premiéry."

Samozrejme ze by bolo logicke ze tento mlady rychlik, ktory sa dokaze bleskovo prebit do superovej sestnastky a strelit za pol sezony 10 golov jednoznacne patri do seniorskej reprezentacie. A to na rozdiel od o 1 gol lepsieho Tawambu ktory premenil aj tri penalty Matus (a ani Gino) nestrielali ani jednu z penaltu ale vsetky dali z hry.
Ale pri kormidle je tam Jan Kozak a preto Matus asi nema sancu.
Najnovsie ma Kozak totiz smiesnu vyhovorku ze nechce oslabovat 21-repre.
Ako keby to bolo na prekazku - tam su ME az v 2017.

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 29.12.2015 15:05:56

Tu je ten link o Kozakovi z ktoreho vyplyva ze on vyborneho Matusa asi nepotrebuje a ponechava ho Hapalovi (i ked ich sampionat je az o rok neskor) :
http://www.pluska.sk/plus-7-dni/rozhovo ... tbalu.html
Otazka : "Dokázali by ste nominovať nového hráča aj tesne pred šampionátom, ak by zrazu herne vyskočil?..."
Odpoved : "...Sú tam šikovní hráči. Bero, Rusnák, stopér Škriniar, no všetko má svoj čas. Dohodol som sa však s trénerom Hapalom, že mu dvadsaťjednotku nechám pokope..."

snapshot
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 29.12.2015 17:21:13

Neviem asi som zaslepeny, ale Mucha nie je lepsi ako Semrinec. mozu byt na rovnakej urovni, ale z pohladu potencionalu ale viem, beru sa do uvahy aj asluhy.

Bero, Koolwijk, Sulek, Gino si to zasluzili.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

GULIVER
Príspevky: 1485
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 29.12.2015 20:20:32

Mucha je o triedu lepsi ;-) sulek je dobry ale v tej jedenastke mal byt cogy / Mabouka. Ti su od neho zatial lepsi.

snapshot
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 31.12.2015 11:58:40

Cogy moc toho neodohral uz teraz a Mabouka je tien minulosti plus bol zraneny. Cize nie Sulek je tam pravoplatne
"Boh je laska" 1Jn 4:8

falco
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 05.04.2014 06:55:09

Príspevok od užívateľa falco » 31.12.2015 12:14:22

moj nazor je ze sulek urcite nie este je stale chaby inak ok [smilie=beer2.gif]

snapshot
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 31.12.2015 14:37:13

falco ano ale nie je RB ktory by mal na to, aby ho prekonal zatial.
Ti internetovi pisalkovia na profutbale tam tlacia Conku co je LB, a potom aj Salatu alebo Sekulica blazni.
Mabouka nie je to co byval pred rokom
"Boh je laska" 1Jn 4:8

GULIVER
Príspevky: 1485
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 31.12.2015 17:08:16

Ono je to všetko tesné, za mňa má isté miesto v 11. jesene GINO, BERO, Tawamba, Skriniar a Mucha. Na iných pozíciach tam mohol byt ktokolvek. Ale títo hráči boli najeseň najlepších na svojich pozíciach.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 693
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 31.12.2015 23:06:31

Veľké ďakujem všetkým,ktorý sa akokoľvek podieľali na mega úspešnom roku pre AS! Každému jednému,kto sa pričinil o takýto úžasný rok počnúc hráčmi,realizačným tímom,vedeniu,klubu,všetkým pracovníkom v klube,ultras,aj každému fanúšikovi AS!!!
Želám všetkým fanúšikom,vedeniu klubu aj všetkým súčasným aj bývalým hráčom AS a obzvlášť návštevníkom fóra všetko dobré v roku 2016,veľa zdravia,pohody a radosti z hry aj úspechov nášho klubu,začatie stavby dlho očakávaného štadióna,obhajobu titulu a postup v LM !!!
[smilie=beer2.gif] [smilie=clover.gif] [smilie=happy2.gif] [smilie=wizard.gif] [smilie=yay.gif] [smilie=clover.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 02.01.2016 09:12:43

GULIVER napísal:Mucha je o triedu lepsi ;-) sulek je dobry ale v tej jedenastke mal byt cogy / Mabouka. Ti su od neho zatial lepsi.
Mucha aj s Igorom dostali najmenej golov a obidvaja chytali spolahlivo, podla mna su na rovnakej urovni.
To ze tam dali Muchu bolo mozno aj tym ze tam bolo uz moc Trencanov.
So Sulekom suhlasim s tebou - je dobry, avsak tiez som toho nazoru ze normalne by tam mal byt vynikajuci Cogy (este ho vtedy prekvapivo aj Kozak nominoval do sirsieho vyberu).
Kedze Cogyho ale odstavili od futbalu tak ani tu v nominacii nemohol figurovat (a co sa tyka Mabouka, to si netrufam hodnotit).
Jednoznacne mi tam ale v nominacii chyba Ibi Rabiu - ten tam mal z TN urcite byt ako velmi vyrazna osobnost popri Ginovi, Matusovi ale i Rundicovi.
To ze okrem nich vybrali este aj Koolwijka i Madua ma samozrejme tiez tesi.

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 02.01.2016 10:57:24

Juraj napísal:Veľké ďakujem všetkým,ktorý sa akokoľvek podieľali na mega úspešnom roku pre AS! Každému jednému,kto sa pričinil o takýto úžasný rok počnúc hráčmi,realizačným tímom,vedeniu,klubu,všetkým pracovníkom v klube,ultras,aj každému fanúšikovi AS!!!
Želám všetkým fanúšikom,vedeniu klubu aj všetkým súčasným aj bývalým hráčom AS a obzvlášť návštevníkom fóra všetko dobré v roku 2016,veľa zdravia,pohody a radosti z hry aj úspechov nášho klubu,začatie stavby dlho očakávaného štadióna,obhajobu titulu a postup v LM !!!
[smilie=beer2.gif] [smilie=clover.gif] [smilie=happy2.gif] [smilie=wizard.gif] [smilie=yay.gif] [smilie=clover.gif]
Vyborne napisane.
Chcel by som este spomenut aj niektore veci ktore sa mi v uplynulom rocniku nepacili :
1. odstavenie Cogyho od futbalu v jeseni - toto sa stalo v nasom klube prvykrat a prave ikone nasho klubu - toto si Cogy nezasluzil a toto ma oproti dalsim pripomienkam najviac sklamalo.
2. prekvapivo rychly predaj Leona Baileyho tesne pred vrcholmi sezony - zapasmi so Steaou (bolo to vyrovnane a mohol nam pomoct k postupu - pravdepodobne aj financne by to potom bolo lepsie).
3. nejasnosti okolo talentovaneho hrotu Edmonda - najprv strata dokladov pocas dovolenky v jeho rodnej krajine - potom ziadne info.
4. este taka malickost na zaver, viaceri fans sme boli trosku sklamani ze pri tom zapase bez divakov s Podbrezovou nebola (stacilo len v niektorych miestach) demontovana vrchna cast (vrchne platne) dreveneho plota.
Mohla byt este vyssia navsteva na hradzi i pri Sokolovni. Myslim ze to nebolo az take pracne a ak to nebolo v silach klubu (alebo sa obaval dalsieho postihu) tak sa patrilo napisat aspon kratke info pred zapasom, lebo diskusia na toto tema tu bola.

Bol by som rad ak by aspon niektore opravnene pripomienky aj od dalsich fans boli nametom na zlepsenie.
A samozrejme aj ja sa pripajam k peknej gratulacii ktoru napisal Juraj.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 02.01.2016 12:36:09

Veru tak, v jedenástke roka mal byť Čogley. Keď už aj šaleny ožran bol nútený nominovať aktuálneho hráča AS, tak to svedčí o jeho vtedajšej špičkovej forme, na ktorú bude musieť Šulek ešte veľa mlieka popiť. Ešte raz zopakujem čo som tu už písal. Ako sa klub zachoval k svojmu 16 rokov vernému srdciarovi, zostane naveky škvrnou v dejinách AS Trenčín.
-----------
až na to nepochopiteľné jednanie to bol samozrejme krásny a úspešný rok a verím že úspechy sa budú už len navyšovať - keďže v domácej scéne sa už viac nedá, poďme to ukázať tej medzinárodnej

GULIVER
Príspevky: 1485
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 17.01.2016 13:29:51

myslím, že tento članok stojí za prečítanie. Kto nevie anglicky, google pomoze.

http://inbedwithmaradona.com/journal/20 ... ral-europe

snapshot
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 18.01.2016 11:50:06

GULIVER napísal:myslím, že tento članok stojí za prečítanie. Kto nevie anglicky, google pomoze.

http://inbedwithmaradona.com/journal/20 ... ral-europe
Zaujimavy clanok a je dobre, ze sa o AS pise aj v zahranici.

Inak MSK vzdala boj o titul, asi zrejme chcu prejst nejakou obnovou. Zostal Slovan, ktory bude velmi silno tlaceny aj spoza zeleneho stola aj rozhodcami. Ale Markoutz ci ako sa vola vyzera byt dobra nahrada, nasi mladi su tiez prislubom.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 21.01.2016 16:50:59


Napísať odpoveď