Prípravné zápasy v sezóne 2015/2016

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

GULIVER
Príspevky: 1485
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 03.02.2016 23:18:10

Moje poznatky.

- Sulek, hral slabo
- ziadne sance a golove akcie ( ginove citanie hry nepocitam )
- bez klasickeho hrota je to zle.
- skovajsa, cele zle
- zase hrame len po 16-tku supera

+ Udeh, v obrane dobre, pri nasich rohoch sa takmer vzdy dostal k hlavicke, co doteraz nebyvalo zvykom aby sme boli po rohu nebezpecni.
+ Gino, i ked na hrote to nie je ono.

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 04.02.2016 00:29:04

Ale ved Skovajsa nehral.
Skoda prehry - ale radsej teraz ako so Slovanom.
Dufam ze sa niektorych nepochopitelnych chyb v dolezitejsich zapasoch uz vyvarujeme (inak ale ich treti gol bola tazko chytatelna delovka).
Suhlas s predchadzajucimi prispevkami ze relativne dobre zahrali Gino (i ked pri jednej sanci bol lahkovazny), Rabiu, Udeh, Schett ( a snad aj Madu).
Doplnil by som este aj Bera aspon za ten pohotovy gol lebo inak nam takato nekompromisnost v sestnastke chybala.
V poli sme ich najma druhy polcas velmi pekne tlacili, miestami bola radost divat sa ale za to sa body vo futbale nedavaju.
Sklamalo aj zahravanie rohov - to uz aj na kratko byvalo lepsie a aj tych par striel zdialky vysoko nad branu (to uz radsej po zemi aj ked menej razantne).

GULIVER
Príspevky: 1485
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 04.02.2016 06:55:55

Sorry myslel som Opatovskeho.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 04.02.2016 11:19:44

ja by som z prehry tragediu nerobil. ano, my chceme vzdy vyhravat a mame nato. lenze treba si uvedomit aj silu supera. stetin je 4. tim relativne silnej polskej ligy, ktora patri medzi top 4 v "ostbloku" (RUS, UKR, POL, ROM). neviem, v akom zlozeni hral stetin, ale my sme hodinu experimentovali. ked tam prisel bero & co., aj obraz hry sa zlepsil. penalta vymyslena, treti gol lacny a ide na konto chovana. nevadi, ideme dalej. superi na tomto sustredeni su kvalitni, a to sa mi paci. vacsina lig uz zavrela prestupove okno, takze je velka sanca, ze kader uz udrzime pokope.

LuckyLoser
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 15.03.2015 11:02:25

Príspevok od užívateľa LuckyLoser » 04.02.2016 16:54:02

když to prozatím shrneme, tak v bráně je to jasné.. obrana.. šulek je stále nejslabší člen (škoda, že někdo z trojce holub, jamie, madu není pravák :-D) kleščíka musím v přípravě pochválit, rundič bude těžké se mět vrátit protože skovajsa hraje zatím výborně a Udeh bude taky schopný no a madu na levo je důležitý při hře dopředu.
záloha je zatím asi jasná Koolwijk-Bero-Rabiu, ikdyž Jančo se jeví velice dobře a dle videa na FB vypadá, že má i rozum a dost dobře chápe hru okolo sebe.. opatovský dle mého dopadne jak Mazan/Mondek
kraje zálohy.. tam bych čekal trošku víc od "hračiček" Bala, Mensah, Kalu.. včera jim to do plných moc nešlo.. a nutno pochválit Scheta, který se jeví velice dobře..
no a dá-li se to tak brat tak hroti Gino je asi jasný a Guba se každý zápas snaží.. do zahustené obrany těžko říct jak to Ginovi půjde, neboť je to spíš tahový hráč.. uvidíme, co nám ukažou další přáteláky..

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 04.02.2016 17:29:46

LuckyLoser - suhlas s tvojim zhrnutim.

Baki - k top ostbloku by som doplnil este minimalne CZ a niektore staty ex-YU.
A co sa tyka penalty - taketo sa budu proti nam piskat aj v lige.
Delovka pod brvno na treti gol - ja neviem ale myslim si ze by mal s nou problemy asi kazdy brankar - tu sme asi nemali nechat volny priestor pre polskeho hraca k strelbe zdialky (lepsi pressing) i ked neda sa vzdy vsetko ustrazit.
Ale aj my by sme mohli strely z dialky castejsie skusat (len nie klasicky vysoko nad - to je potom lahko zahodena utocna prilezitost).

snapshot
Príspevky: 2730
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 04.02.2016 22:12:40

Ja nesuhlasim tym, ze naslabsi je Sulek. Najslabsi je Opatovsky. V pripade v poharoch alebo na striedacku je tam Ranko.

Klescik nestiha. V pripade rychlejsich utocnikov ma problemy.

Stred je jasny so askokom Janca, ktory je vyborny prislub do buducna.

Schet by mohol na hrote zahrat je aj silnejsi a zvladol by aj take siove suboje.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 04.02.2016 23:34:40

Šulekovi sa tento zápas totálne nevydaril. Je len dobre, že tam má slušnú konkurenciu v Rankovi, je to predpoklad na väčšej snahe o zlepšovanie sa (oboch).
Schet sa v poslednej dobe v krídelnej hre veľmi zlepšil, neviem či by bol tak úspešný aj na hrote, ale za vyskúšanie to určite stojí. Niekto písal že Gina je na hrote škoda. To isté by sa dalo povedať aj o Schetovi. Ešte je pár zápasov na zistenie kto by sa na ten post v súčasnej situácii hodil najlepšie a ktoré šikovné krídlo tam teda tréner obetuje :)

snapshot
Príspevky: 2730
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 06.02.2016 15:36:14

No som zvedavy ako vazne boli vynutene striedania hlavne v prpade Matusa.

Sulek hraval ja lepsie a je dost hlboko pod svojimi moznostami.
detto Holub na lavej strane.

klesco dnes s prehladom.

Stred nam viazol, akoby hraci hrali prvy krat spolu a to hraju uz dos dlho na to, aby boli zohrati. Rabiu opat vycnieval z na CK.

Ale hra je celkovo slabsia ako na jesen a nieco nam chyba, naozaj je to odchodom wesleyho? Nemyslim, ze toto by stacilo na obhajobu.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

absolut
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 20.01.2014 14:26:56

Príspevok od užívateľa absolut » 06.02.2016 15:44:30

A co si si myslel, ze Steavu rozbijeme 3:0 alebo co ? zatial najlepsi zapas v turecku. Sa nato pozri trochu objektivne, steava je trosku niekde inde ako ti superi ktorych sme doteraz mali. chyby su a budu. prvy polcas sme boli prispaty a aj tak sme dali gol. druhy uz sme boli lepsi do CK. tak o co ide.

Jedine s cim nesuhlasim je ten rakusan, to ani nech zo srandy neangazuju.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 06.02.2016 16:17:59

vysledok je cenny, o tom niet pochyb. co sa tyka urovne zapasu, ide o pripravu, a tak to treba brat. vyvoj bol ovplvneny cervenou kartou. co sa tyka maierhofera, nehral slabsie ako wesley. dal gol, takze za dnesny vykon ho asi velmi nemozeme kritizovat. vykon nworaha bol ovplyvneny vylucenim.

GULIVER
Príspevky: 1485
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 06.02.2016 17:50:26

Nworah? [smilie=axe.gif]

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 06.02.2016 19:47:12

GULIVER napísal:Nworah? [smilie=axe.gif]
ked sme sa stale branili, co mal robit? ale neospravedlnujem ho.

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 08.02.2016 11:29:51

Gratulacia k vyhre nad zvucnym superom.
Samozrejme spokojnost s vysledkom ale v ziadnom pripade ho neprecenujme.
Steaua si totiz vytvorila vela nebezpecnych sanci ktore neskoncili golom len vdaka Igorovi alebo ich nepresnej muske.
Spokojnost s efektivitou Maierhofera ktory z jedinej sance strelil nas gol ale tu treba pochvalit aj Schetta za jeho vynikajucu nahravku (a aj Gina za vypracovanie tohto protiutoku).
Som zvedavy aj na zajtrajsiu konfrontaciu s Mariborom, ktory dosiahol nedavno v europskych sutaziach tiez viacero dobrych vysledkov.

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 08.02.2016 12:16:01

A este by som doplnil ze slovenske muzstva nad zvucnymi klubmi ako Steaua nevyhravaju casto ale napr. na profutbale pri tejto peknej sobotnajsej vyhre nepokladali (doteraz) vhodne spomenut v titulku nad kym sme vyhrali.
Citujem titulok "TRENČÍN A TRNAVA VÍŤAZNE, SLOVAN REMIZOVAL, SENICA A MICHALOVCE PREHRALI (VIDEO)"
Zaujimave ze v inych clankoch tam superov uz v titulku spominaju, vyznieva to ako keby sme porazili nejakeho bezvyznamneho druholigistu.
Ale nevadi mozno je to len nahoda a ze bol vikend, pre nas je dolezita hra nasich chalanov.

Napísať odpoveď