Obsah fóra AS Trenčín - fórum AS Trenčín - fórum
Diskusné fórum priaznivcov trenčianskeho futbalu na stránke astrencin.sk

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

Spartak Trnava - AS Trencin
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra AS Trenčín - fórum -> Výjazdy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
nesto

Založený: 03 december 2008
Reputácia: 251
hlasov: 2

PríspevokZaslal: 13.12.2015 19:26:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Začapkajte si navzájom.. Nikto tu nikoho nevyháňa, je iba na škodu, že režimky smer TN-TT nefungujú a neumožňujú nejakú zľavu aj na trasách TN-MI , TN-RK, TN-MY a podobne. Čo tým chce jeden z čurákov napísať? Že najviac tu mudruje a ústa si obtiera o ľudí a veci, ktorým <> rozumie človek jazdiaci za svojím klubom raz za uhorský rok vďaka režimke. A vidí aj do prestupov, filozofie klubu, do diania na Meste, do zákulisia slovenskej politiky. ASTN fórum Baki Bel.. hell yeah FOAD :)
Hamer

Založený: 24 júl 2011

Reputácia: 1175
hlasov: 5

PríspevokZaslal: 13.12.2015 21:41:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Chalani klud.
Vsetci chceme aby toto forum fungovalo a vazime si kazdeho kto vyjadri svoj nazor (azda iba okrem toho nedavneho skratoveho prispevku o "udenacovi").
Aby to aj tu dobre slapalo, aby sme si vymienali nazory a idealne by bolo bez osobnych invektiv, aj forum prispieva k propagacii klubu.
A co sa tyka divakov, k historickemu uspechu aky sme ziskali by sme si jednoznacne zasluzili vyssie navstevy.
Preto nas klub potrebuje kazdeho fanusika aj ultras a takisto aj tych "tichsich".
Presne ako to vystihol ivanho :
"Ak by som mal vybrať buď takmer prázdny sektor s 200 aktívne povzbudzujúcich fans alebo plný sektor, kde síce povzbudzuje len 200 hlav som za druhu možnosť."
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
GULIVER

Založený: 11 december 2014

Reputácia: 1324
hlasov: 6

PríspevokZaslal: 13.12.2015 21:45:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Neviem čo máte stále proti nemu, niekto podporuje klub svojimi hlasivkami, niekto zase finančne prispeva vo fanschope. Je vela druhov fanušikov od jadierkárov až po ultras, každý z nich je pre klub potrebný. Pokial sa jedna skupina nadradzuje nad tu druhu tak je niečo na prd. Vy tiež nie ste svätí a klub musel za vás uhrádzat vela pokut ešte za čias ked ste boli lakomí zaplatit vstupné a chodili ste cez...nikto sa do vás nenavážal, tak isto ani vtedy ked ste mali bojkot a vtedy tí jadierkári povzbudzovali. Nemám rád reči, že ja som bol v tomto roku 6 krát na futbal a ty len 3 tak ja som väčší fanušik, A vela ludí chodí aj na zápasy von, ale sa boja íst do sektora hostí pokial by tam mali byt sami, tak radšej zostanu na hlavnej tribune, jednoducho si chceju pozriet futbal a nie dostat na nos len za to že boli v sektore hostí a nepreferuju násilie.
Návrat hore
bmTN

Založený: 14 júl 2014

Reputácia: 29

PríspevokZaslal: 13.12.2015 22:25:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Hamer: Bez srandy. Ja som za možnosť jedna. 1900 ľudí v TT bola len kvantita. Kvalitu to žiaľ moc veľkú neprinieslo. Preto vždy budem radšej, keď bude v sektore 200 ľudí, čo aktívne ženú svoj tím k víťazstvu, ako 1700 ľudí, čo sa prišli pokochať futbalom, pobiť sa o cigánsku a strhávať niekoľkohodinovú robotu aktívnych fanúšikov. Pri 200 ľuďoch mi aspoň nenapíše samozvaný argumentačný kráľ a internetový odborník na všetko, že ako som si dovolil jemu ... opakujem JEMU!!! dať pred ksicht gigantický erb.

Guliver: Prosím Ťa, utrieď si myšlienky a potom sem niečo napíš. Kde konkrétne sa Ultra nad niekoho "nadrazujú"? Kedy konkrétne jadierkari počas bojkotu podporili hráčov aktívnym fandením? Keď idem do sektoru hostí, automaticky preferujem násilie? A najdôležitejšia otázka... čo znamená prítomnosť "nemých" tvárí pre hráčov a atmosféru na zápase?
Návrat hore
baki

Založený: 30 máj 2012
Reputácia: 2686
hlasov: 3

PríspevokZaslal: 13.12.2015 23:04:12    Predmet: Odpovedať s citátom

nesto napísal:
Začapkajte si navzájom.. Nikto tu nikoho nevyháňa, je iba na škodu, že režimky smer TN-TT nefungujú a neumožňujú nejakú zľavu aj na trasách TN-MI , TN-RK, TN-MY a podobne. Čo tým chce jeden z čurákov napísať? Že najviac tu mudruje a ústa si obtiera o ľudí a veci, ktorým <> rozumie človek jazdiaci za svojím klubom raz za uhorský rok vďaka režimke. A vidí aj do prestupov, filozofie klubu, do diania na Meste, do zákulisia slovenskej politiky. ASTN fórum Baki Bel.. hell yeah FOAD :)

nikto ta nenuti, aby si cital moje prispevky. mas na vyber. ja tiez necitam vsetko, co sa tu pise. nehovorim, ze do vsetkeho vidim (to som kde povedal/napisal?). jednoducho ma zaujimaju veci verejne na komunalnej aj celostatnej urovni. co na tom je smiesne/nepochopitelne? ak sa nezaujimas o dianie v meste, o prestupy alebo ine zalezitosti, je to tvoja vec. ja ta za to neodsudzujem ani nezosmiesnujem. ze chodim "von" raz na "uhorsky rok", je len moje rozohodnutie. pravdou je, ze vacsina ludi "von" nechodi. ked ty chodis "von" stale, je to tiez tvoje rozhodnutie. mam aj iny zivot, ako len kazdy druhy vikend niekam cestovat. ak to teba bavi a robis to rad, nic proti tomu nemam. ak ta bavi na zapase fandit, robit choreo a robis to rad, nic proti tomu nemam (ze tym niekedy obmedzujete inych divakov, je na inu dikusiu, ktora tu uz vela raz prebehla. je to chyba nevyhovujuceho stadiona). toto je verejne forum a ja tu mozem pisat, co chcem, ak neporusujem kodex diskutujuceho. nikdy som ho neporusil, tak neviem, o co tu ide. chlapi, vy tu ucelovo vytrhavate nejake veci z mojich prispevkov, co nie je velmi korektne. ja tiez pri niektorych prispevkoch zdvihnem obocie, ale neriesim to osobnymi invektivami. ked uz ide o to, "jadierkarov", ako ich pohrdavo volate, vzdy bude viac ako vas. ludi, ktori chodia len na domace zapasy a nerobia aktivny support vzdy bude viac. mozete si podat ruky s tym ujom z dunajskej stredy, s ktorym nedavno robil rozhovor profutbal. futbal je zabava, tak bavme kazdy po svojom a neriesme tu "sudruha fica". ten fandi slovanu.
Návrat hore
bmTN

PríspevokZaslal: 13.12.2015 23:42:27    Predmet: Odpovedať s citátom

dojemné.. míňam už tretí balíček vreckoviek a to som len v polke príspevku.
Návrat hore
baki

PríspevokZaslal: 13.12.2015 23:53:32    Predmet: Odpovedať s citátom

bmTN napísal:
dojemné.. míňam už tretí balíček vreckoviek a to som len v polke príspevku.

som rad, ze som v tomto adventnom case prebudil tvoje citove prezivanie. na prekonanie tejto citovej nerovnovahy by si si mohol kupit napr. sveter so sobom.
Návrat hore
handel

Založený: 21 august 2011

Reputácia: 804

PríspevokZaslal: 14.12.2015 00:18:25    Predmet: Odpovedať s citátom

bmTN ty si osobne môžeš priať radšej 200 ľudí ako plný sektor, ale potom si v rozpore so záujmami klubu, ktorého pokladnica si určite myslí opak (na zápasoch doma pravdaže).
Strašne rád by som ťa videl o takých 20-30-40 rokov, čo budeš na túto tému hovoriť a ako budeš vnúčata učiť hádzať delobuchy v najhorúcejšom kotli :) Možno si teraz myslíš že sa nezmeníš a možno ty budeš naozaj výnimka, no väčšina ľudí vekom dosť mení svoje priority a tým i správanie.

Keď nato pozerám s odstupom, zbytočná a nezmyselná hádka. Vyjadrenie ultras mohlo byť k ostatným fanúšikom miernejšie, aj z nás sa mohli niektorí spočiatku viac krotiť, aj baki, aj ja som sa tiež nechal zbytočne vyprokovať a tú urážku na vašu stranu som písať nemal.
Prečo to hádanie nemá zmysel? Možno vekovo až generačné rozdiely medzi nami porozumenie v tomto nikdy nikdy neprinesú. Keby to aj neboli rozdiely len vekové, čo je natom že má niekto inú mentalitu, iný temperament, iné zanietenie a inak svoju priazeň ku klubu dáva či dokáže dať najavo?
Návrat hore
baki

PríspevokZaslal: 14.12.2015 09:50:20    Predmet: Odpovedať s citátom

ja by som to napisal este inak, ak dovolite. handel ma pravdu. je to nezmyselna e-hadka, ktora nic nevyriesi. ultras neprestanu so svojimi aktivitami a vacsina "ostatnych" im nebude tlieskat, ked im s nimi budu zavadzat vo vyhlade. ale: to, co tu predvadzaju bmTN a nesto (ano, ten sa o to snazi sofistikovanejsie, ale v konecnom dosledku to ma rovnaky efekt), nema nic spolocne s vecnou diskusiou. ak ste ultras vo fandeni, vsetci to respektuju. lenze niektori su tu aj ultras v spravani, co uz je minimalne na povazenie. fandenie nie je boj proti niekomu alebo niecomu. fandenie je za nieco. ja ziadneho ultra osobne nepoznam. mozno ste vacsina z vas v "civilnom" zivote fajn ludia. poznam ich par z trnavy a vsetci su normalni. o jednom chalanovi, ktoreho odtial poznam uz dva roky, som sa dozvedel, ze patri k ultras az po nasom poslednom zapase, ked mi ukazoval fotky z kotla. ide len o vasu komunikaciu s okolim. taky "bmTN" zhadzuje kazdym svojim prispevkom nie mna, ale seba a komunitu, ku ktorej sa hlasi. o tom to je, chlapi. naucte sa komunikovat s "verejnostou". potom sa k vam budu ludia pridavat, nebudu sa vas stranit a budu ochotnejsi s vami fandit. neberte to ako utok, alebo nieco podobne. berte to ako nazor cloveka, ktory sa na ultras komunitu pozera "zvonku". viem o x dalsich ludoch, ktori maju na tuto vec podobny nazor, len vam ho tu nenapisu. odporucam lubosovi na zvazenie, ci by nebolo rozumne tuto diskusiu zamknut, lebo asi bude nasledovat dalsi jednoriadkovy prispevok od bmTN, ze uz otvara desiaty balicek vreckoviek...
Návrat hore
bmTN

PríspevokZaslal: 14.12.2015 10:18:44    Predmet: Odpovedať s citátom

a) bavíme sa o výjazde do Trnavy
b) prečo keď sa bavíme o podpore klubu, tak sa bavíme rovno o financiach?
c) nebavme sa tak, ako keby medzi nami bol rozdiel 50 rokov.
d) som rád, že aktívne fandenie pre Teba znamená "hádzanie delobuchov v najhorúcejšom kotli". Apropo, koľko delobuchov si za posledné povedzme dva roky počul vybuchnúť v trenčianskom kotli?
e) súhlasím, zbytočná a nezmyselná hádka. Vyjadrenie Ultras k zápase v Trnave bolo venované iným Ultras táborom na Slovensku a v Čechách, preto bolo aj uverejnené na slovenských a českých Ultras stránkach. Nemyslím si, že mohlo byť miernejšie, ba som presvedčený, že malo byť aj tvrdšie. Hlavne po tom, čo sa k tomu začali vyjadrovať "nemé tváre". Budem sa opakovať, človek čo drží hubu na futbale, nech ju radšej drží aj na fóre a keď už sa vyjadruje ku všetkému, nech vynechá aspoň vyjadrenia smerom k aktívnym fans a ich aktivitám ... Lebo o nich vie hounou.
Návrat hore
GULIVER

PríspevokZaslal: 14.12.2015 10:37:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Netreba ist ani do sektoru hosti. Staci ist medzi ultras a mat iny nazor. Vid prehra 0:1 so zilinou a incidenty medzi svojimi. Asi vies co sa tam stalo a dialo cely polcas.

Podpora klubu sa berie z kazdej stranky a nie len z tej aktivnej.

A ano aj vy idete filozofiou ako nas klub. Vsetci sme neme tvare a vy ste elita bow . som rad ze su medzi vami aj normalni chalani.
Návrat hore
bmTN

PríspevokZaslal: 14.12.2015 11:19:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja viem čo sa tam stalo .. ty vieš čo sa tam stalo? Alebo len tliachaš, ako stále?
O tej podpore klubu je to diskutabilné. Ticho na štadióne jednoducho nepodporí nikoho a môžeš mi tu povedať aj 10tich suveníroch do auta, ktoré si si kúpil.
Svoje posmešné keci o elite si nechaj pre radovánky s bakim na tribúne. My sa za elitu neoznačujeme, nad nikoho sa nenadradzujeme a svoj klub aktívne podporujeme. Nezmení to ani nejaký guliverko z fóra, čo nikdy ani nevie, čo vlastne chce povedať.
Návrat hore
GULIVER

PríspevokZaslal: 14.12.2015 11:23:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Dobre mas pravdu. Koncim, nema to zmysel. Kazdy ma na vsetko rozny pohlad.
Návrat hore
handel

Založený: 21 august 2011

Reputácia: 804

PríspevokZaslal: 14.12.2015 11:51:38    Predmet: Odpovedať s citátom

bmTN napísal:
...My sa za elitu neoznačujeme, nad nikoho sa nenadradzujeme...

bmTN napísal:
...Budem sa opakovať, človek čo drží hubu na futbale, nech ju radšej drží aj na fóre...

Ozaj pekne férový a ani najmenej nenadradený prístup k spolufanúšikom vlastného klubu.
Som presvedčený že väčšina ultras by sa za teba hanbila, bmTN
Návrat hore
bmTN

PríspevokZaslal: 14.12.2015 12:08:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Guliverko: ty si nemal ani začať a bol by tu kľudnejší vzduch

Handel: Už som sa to raz v tejto téme pýtal pána najmúdrejšieho. Aký konkrétne prístup by si si od Ultras predstavoval?
Presvedčený buď o čom chceš, ale to či sa za mňa Ultras hanbí alebo nehanbí, nechaj láskavo na nás. Ty sa skôr staraj o to, aby sme sa my za vás nemuseli hanbiť pred celou fanúšikovskou obcou ...
Návrat hore
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra AS Trenčín - fórum -> Výjazdy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
Strana 2 z 3

Prejdi na: