Obsah fóra AS Trenčín - fórum AS Trenčín - fórum
Diskusné fórum priaznivcov trenčianskeho futbalu na stránke astrencin.sk

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

Spartak Trnava - AS Trencin
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalšia

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra AS Trenčín - fórum -> Výjazdy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
ivanho

Založený: 08 január 2015

Reputácia: 157

PríspevokZaslal: 10.12.2015 19:49:41    Predmet: Spartak Trnava - AS Trencin Odpovedať s citátom

http://www.ultras-magazine.com/fc-spartak-trnava-as-trencin/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ivanho

Založený: 08 január 2015

Reputácia: 157

PríspevokZaslal: 10.12.2015 20:12:21    Predmet: Odpovedať s citátom

toto je už druhy kritický príspevok na stránke ultras-magazine a myslím, že nie celkom opravneny.

Ano suhlasim aj ja s nazorom, že podpora nebola taká aká by sa pri počte cca 1900 hlav čakala. Do TT však necestovalo 1900 ultras ale zväčša ako sme mohli zažiť iba fanusikovia a vyletnici. Od nich support čakať nemozme a urcite to nie je tak, že by zaberali miesto aktívnym ultras v autobuse / vlaku.

Ak by som mal vybrať buď takmer prázdny sektor s 200 aktívne povzbudzujúcich fans alebo plný sektor, kde síce povzbudzuje len 200 hlav som za druhu možnosť.

Takisto spoliehať sa na "jadierkarov", že pomozu s choreom je utópia. Keď som videl ako jeden chlapík strhava ten jeden visiaci pas, ktorý bol súčasťou chorea, pretože mu zavadzalo na tu chvilu vo vyhlade mal som zmiesane pocity. Verim, je to nie je ľahké všetko naplánovať každopádne by mali byt ľudia z Legie prip. Ultras na takýchto miestach tiež aby takto dobre pripravene choré nebolo pokazene.

Týmto nechcem kritizovať nas Ultras resp. Legiu (ktorej som tiež clenom), len som chcel pridať zopar postrehov.
Návrat hore
baki

Založený: 30 máj 2012
Reputácia: 2686
hlasov: 3

PríspevokZaslal: 10.12.2015 20:25:41    Predmet: Odpovedať s citátom

my "jadierkari" nechapeme, preco nam niekto mava pred nosom zastavou alebo nam hadze na hlavu nejaky giganticky erb. my chceme pozerat zapas.

ps.: za "jadierkara" sa nepovazujem, kedze na zapasoch jadierka ani nic ine vacsinou nejem, kedze by ma to vyrusovalo pri sledovani hry.
Návrat hore
nesto

Založený: 03 december 2008
Reputácia: 251
hlasov: 2

PríspevokZaslal: 10.12.2015 22:21:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Baki, pre takych ako ty iba treti socialny balicek od sudruha fica.. Nic ine..
baki

PríspevokZaslal: 11.12.2015 18:33:09    Predmet: Odpovedať s citátom

ja som napisal svoj pohlad "umierneneho" divaka. myslim, ze vacsina "z nas" sa na to pozera podobne. potom sa stazujete, ze sa vase rady nerozrastaju. s takymto pristupom k "jadierkarom" sa ani nebudu. ku "socialnym balickom", "sudruhovi "ficovi" a podobnym veciam sa vyjadrovat nebudem, nakolko to nie je k teme. chod na sme alebo "n". tam sa mozes realizovat.
Návrat hore
matt-666

Založený: 07 august 2010
Reputácia: 1085

PríspevokZaslal: 11.12.2015 18:56:42    Predmet: Odpovedať s citátom

baki ked ti to tak prekaza preco nejdes do ineho sektoru? .. osobne si myslim ze tu chvilku sa da vlajka alebo dym na tavri vydrzat, nasi ultras su dvanastym hracom, som rad ze ich mame beer2
Návrat hore
nesto

Založený: 03 december 2008
Reputácia: 251

PríspevokZaslal: 11.12.2015 19:26:15    Predmet: Odpovedať s citátom

S tretim balickom nebudes ani potrebovat rezimku na cestu vlakom do trnavy, pojdes autobusom zadarmo.. Ehm bezplatne.. Mas recht, ty nie si jadierkar, ty si rezimkar..
baki

PríspevokZaslal: 11.12.2015 22:18:36    Predmet: Odpovedať s citátom

myslim, ze tato diskusia nema vyznam. skus sa zamysliet, kde je chyba, ci u "vas" alebo u "nas". vlaky "zadarmo" nevyuzivam. dopravu si platim v plnej vyske. to len tak na okraj.
Návrat hore
bmTN

Založený: 14 júl 2014

Reputácia: 29

PríspevokZaslal: 12.12.2015 22:05:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Na buduce radsej zostan pri svojom oblubenom sektore obyvacka a sedadle gauc. Na stadione urcite nikomu chybat nebudes...
Návrat hore
baki

PríspevokZaslal: 12.12.2015 22:27:37    Predmet: Odpovedať s citátom

bmTN napísal:
Na buduce radsej zostan pri svojom oblubenom sektore obyvacka a sedadle gauc. Na stadione urcite nikomu chybat nebudes...

ty tam nikomu nebudes chybat slap

aj sa dockam nejakej konstruktivnosti? myslim, ze nie. potom sa ale necudujte, ze sa k vam novi ludia nehrnu. ak si aj niekto precita tuto diskusiu, urcite sa k vam prida hned zajtra...
mily "bmTN", ak si si pozeral moje starsie prispevky, mozno si nasiel aj ten, kde pisem, ze nasmu klubu fandim rovnych 20 rokov. nerobim si ziadne "zasluhy", len konstatujem. uz niekolko sezon si kupujem sezonnu permanentku, suveniry, chodim na kazdy domaci zapas, obcas aj na vyjazdy a som (naposledy) aj clen OZ LL. nie je podstatne, ci tam cestujem s tebou a tvojimi ultras kolegami alebo inak. chvalabohu, zijeme v slobodnej krajine a kazdy si moze vybrat sposob, ako podporuje svoj klub. ak chces niekoho vyhadzovat zo stadiona pre iny nazor na urcite veci, mozes rovno zacat od seba. ja sa necitim byt o nic vacsi ci mensi fanusik nasho klubu ako ty alebo ktokolvek iny.

matt, velmi rad by som si kupil listok do ineho sektora, lenze nasmu klubu boli, ako je zname, poskytnute len listky do sektoru hosti (inak sa to tusim ani nerobi). nie som ten typ, co si kupi listok medzi domacich a potom provokuje. ani by ma nebavilo tam dve hodiny byt ticho ako v kostole a tvarit sa, ze akoze nic. na domacich zapasoch do sektoru ultras nechodim. vonku ale nie je ina moznost, ak sa nechces krcit niekde pod sedadlom.

vacsina ludi chodi na zapas koli samotnej hre, nie koli fandeniu. ja chapem, ze priprava chorea stoji nemalo casu a penazi a urcitym sposobom jeho tvorcov obdivujem, kedze tomu asi venuju nemalo volneho casu. ja by som to isto nerobil, a to nas klub milujem. prisli mi nejake ss, ze to nemam riesit, ze sice zdielaju moj pohlad, ale aj tak sa nic nezmeni. je to pravda, nic sa nezmeni. ale nazor snad vyjadrit mozem bez toho, aby som bol atakovany "sudruhom ficom", "socialnymi balickami", pripadne "vyhadzovany" zo stadiona. ja nie som nepriatel ultras. ja kazdeho rad na zapse uvidim. cim viac ludi na zapase, tym lepsie. ja chcem len v pokoji sledovat zapas a tesit sa z futbalu.
Návrat hore
GULIVER

Založený: 11 december 2014

Reputácia: 1324
hlasov: 6

PríspevokZaslal: 13.12.2015 10:15:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Preto toto sa necudujem, ze ultras nepribuda a ze ich je o par hokej.fans viac a to je vsetko. Maju ine nazory a aj je z ich prispevkov citit nadradenost. Nad nich nie je a bez nich by bol klub o nicom. beer2 pokora a skromnost by vam neuskodila, nie ste sami na stadione.
Návrat hore
handel

Založený: 21 august 2011

Reputácia: 804
hlasov: 5

PríspevokZaslal: 13.12.2015 11:38:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Ten kto povie fanúšikovi vlastného klubu nech radšej zostane doma len preto lebo nehuláka a nedusí dymom hráčov aj divákov, nie je fanúšik, to je čurák.
Návrat hore
bmTN

PríspevokZaslal: 13.12.2015 15:40:57    Predmet: Odpovedať s citátom

book
mily baki. Aky pristup k jadierkarom ako ty a Tvoji kolegovia nizsie, ktori v tejto diskusii prejavili vacsie emocie, ako za dva roky na tribune, by si si z nasej strany predstavoval? Mozno taky, ako v Ziline. Tam maju len takych, co miluju svoj klub, zavesia si suvenir na spatne zrkadielko a "vychutnavaju si hru".
Návrat hore
baki

PríspevokZaslal: 13.12.2015 17:59:46    Predmet: Odpovedať s citátom

to je uz vec nazoru. vsetko, co som v tejto suvislosti chcel, som napisal. dakujem chalanom vyssie za podporu (a vsetkym, ktori zdielaju moj pohlad na tuto problematiku). necakal som, ze sa tu niekto zapoji. este raz ale opakujem svoj nazor, ze kazdy si moze sposob stotoznenia sa so svojim klubom vybrat sam bez toho, aby mu to niekto iny vycital. kto bude citat tuto diskusiu, spravi si usudok sam, kto z nas dvoch ma lepsie argumenty.
Návrat hore
bmTN

PríspevokZaslal: 13.12.2015 18:50:18    Predmet: Odpovedať s citátom

baby keď už sme prešli do sentimentálnej roviny, tak ja sa teda pridám. Gratulujem Ti a zároveň skladám pred Tebou klobúk dole baki! Argumentami si podporil hráčov určite viac, ako celý ultras dokopy.
Návrat hore
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra AS Trenčín - fórum -> Výjazdy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
Strana 1 z 3

Prejdi na: