Obsah fóra AS Trenčín - fórum AS Trenčín - fórum
Diskusné fórum priaznivcov trenčianskeho futbalu na stránke astrencin.sk

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

FK Iskra Borčice
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra AS Trenčín - fórum -> Ligové zápasy nižších súťaží na Slovensku a v TN kraji
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Luboš
Administrátor

Založený: 03 august 2007

Reputácia: 1811
hlasov: 9

PríspevokZaslal: 01.11.2015 20:51:42    Predmet: FK Iskra Borčice Odpovedať s citátom

http://www.iskraborcice.sk/181-jednogolova-vyhra-nad-nitrou/
Luboš
Administrátor

PríspevokZaslal: 01.11.2015 21:17:31    Predmet: Odpovedať s citátom

dedinka za Nemsovou.....ucastnik DOXXbet ligy....hlavna postava a financie klubu p. Fabuš, majitel mäsokombinátu v Púchove....v branke Penksa, hraju Novak, Basista, Siva....ale hlavna postava na travniku je mister Barčík ktory v pohode zvlada vsetko...
Luboš
Administrátor

PríspevokZaslal: 01.11.2015 21:26:00    Predmet: Odpovedať s citátom

v sobotu som bol....press na super urovni oproti asku....tazky teren, chlapci z nitry mladsi, lahsi, behavejsi...ale borcicani bojovali, dali gol a tusim dve abo tri tyce....krasne pocasie
Forrest
Administrátor

Založený: 04 august 2007
Reputácia: 995
hlasov: 2

PríspevokZaslal: 01.11.2015 21:50:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak ja by som mal hned otazku: vie niekto, ci v pripade vitazstva by bol majitel schopny ufinancovat aj Fortuna ligu? Maju take ambicie? Je mi jasne, ze by museli mohutne zrekonstruovat a dostavat stadion, ale ak su financie, preco nie... bow
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
baki

Založený: 30 máj 2012
Reputácia: 2711
hlasov: 3

PríspevokZaslal: 01.11.2015 22:17:41    Predmet: Odpovedať s citátom

ten stadion by bol na FL nesposobily. tusim aj na druhu ligu maju nejaku vynimku. pravdepodobne by hrali v dubnici. ozaj, co dubnica? tak pekne zakapala. puchov ani nehovorim. ten kedysi hraval aj europske pohare. neviem, ci by bolo dobre, ak by borcice postupili do FL. ja tymto "dzedzinam" velmi nefandim. do FL vela pridanej hodnoty neprinesu, budu tam, kym nedojdu prachy a historicke basty (NT, KE, PO, BB) sa nam potlkaju v druhej lige.
Návrat hore
Luboš
Administrátor

PríspevokZaslal: 02.11.2015 06:04:44    Predmet: Odpovedať s citátom

ambície sú, len vsetko ukaze cas....
erik

Založený: 25 jún 2008
Reputácia: 344
hlasov: 4

PríspevokZaslal: 12.11.2015 07:58:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Borčice riešia cez mäso aj vtáky čo letia cez ihrisko. Normálne to ihrisko nesplňa ani treťoligové parametre. Celé je to pomýlené, ako keby sme urobili vystúpenia Elánu v Závade
Návrat hore
baki

PríspevokZaslal: 12.11.2015 10:59:45    Predmet: Odpovedať s citátom

dubnicu maju 7 km, takze by asi hravali tam. vo valaliku s 300 ludmi stadion stavat isto nebudu snap problem maju ten, ze klub funguje na poloamaterskej baze. hraci fachcia v majitelovom masokombinate. ak by postupili do ligy, museli by s tym prestat a prejst na profi system. otazka znie, ako dlho by to majitel financne utiahol. ini sponzori by sa do takej diery asi velmi nehrnuli.

pozname uz take pripady z minulosti. napr. druhu ligu hral kedysi TJ Družstevnik Báč (ternoval ho milan albrecht, pokial si spravne spominam). ten klub sa absolutne vytratil. myslim, ze zbankrotoval. v polsku hra tusim teraz ligu valalik s 300 ludmi, v CR bol kedysi v lige bohdanec a dalsie dedinky. ak sa obcas nejaka taka anomalia vo velkom futbale objavi, je to vitane spestrenie. ak je malych klubov v lige vela, je to skor na skodu. taku situaciu mame tuto sezonu.
Návrat hore
Musu

Reputácia: 438
hlasov: 13

PríspevokZaslal: 12.11.2015 12:56:15    Predmet: Odpovedať s citátom

baki napísal:
dubnicu maju 7 km, takze by asi hravali tam. vo valaliku s 300 ludmi stadion stavat isto nebudu snap problem maju ten, ze klub funguje na poloamaterskej baze. hraci fachcia v majitelovom masokombinate. ak by postupili do ligy, museli by s tym prestat a prejst na profi system. otazka znie, ako dlho by to majitel financne utiahol. ini sponzori by sa do takej diery asi velmi nehrnuli.

pozname uz take pripady z minulosti. napr. druhu ligu hral kedysi TJ Družstevnik Báč (ternoval ho milan albrecht, pokial si spravne spominam). ten klub sa absolutne vytratil. myslim, ze zbankrotoval. v polsku hra tusim teraz ligu valalik s 300 ludmi, v CR bol kedysi v lige bohdanec a dalsie dedinky. ak sa obcas nejaka taka anomalia vo velkom futbale objavi, je to vitane spestrenie. ak je malych klubov v lige vela, je to skor na skodu. taku situaciu mame tuto sezonu.

Dubnica alebo Puchov su rozpracovane miesta v pripade postupu
Forrest
Administrátor

PríspevokZaslal: 12.11.2015 21:56:41    Predmet: Odpovedať s citátom

baki, co je to valalik? confused niekedy mam problem porozumiet tvojmu slangu... ujo Google mi nasiel len nejaku vychodoslovensku obec Valaliky, fanusika FC Barcelony Vladimira Valalika a manzelsku hudobnu skupinu RELAX zo spominanej osady grin
Návrat hore
baki

PríspevokZaslal: 13.11.2015 10:39:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Forrest napísal:
baki, co je to valalik? confused niekedy mam problem porozumiet tvojmu slangu... ujo Google mi nasiel len nejaku vychodoslovensku obec Valaliky, fanusika FC Barcelony Vladimira Valalika a manzelsku hudobnu skupinu RELAX zo spominanej osady grin

http://slovnik.azet.sk/synonyma/?q=valal

treba sa obcas s tym slovencinom pohrat book

valalík je zdrobnenina slova valal beer2
Návrat hore
Forrest
Administrátor

PríspevokZaslal: 13.11.2015 12:32:21    Predmet: Odpovedať s citátom

aha, dik za objasnenie :) ..este som to v tejto forme nepocul
Návrat hore
filipina

Založený: 07 august 2014

Reputácia: 257

PríspevokZaslal: 13.11.2015 13:18:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Preboha nestrašššššš axe -tam to bude fungírovať dokedy to Fabušovi pôjde s podnikaním, alebo dokedy ho to bude baviť (i teraz príklad Podbrezová-Soták). Ja by som bol radšej za futbalové mestá KE, BB, NR .....

baki napísal:

baki

PríspevokZaslal: 13.11.2015 15:35:34    Predmet: Odpovedať s citátom

ja som tiez za basty v lige. aj ked jeden mecenas skonci, vo velkom meste sa vzdy najde dalsi. u tychto malych kluboch je to problematicke.
Návrat hore
Luboš
Administrátor

PríspevokZaslal: 15.11.2015 11:36:25    Predmet: Odpovedať s citátom

borcice - nove mesto n/m 0:0
suboj aj dvoch trenerov - majoros kontra lintner.....dvoch znamych brankarov - penksa kontra belic
zapas na mokrom, ale upravenom terene bol vyslovene remizovy. sance na oboch stranach. nastupil aj novak po zraneni, snazil sa, bol dokonca rychlejsi ako barcik. chlapci z nm sa snazili tvrdo dohravat suboje, z coho vznikla zbytocna nervozita. bolo aj dost fans z nm, po zapase lietali aj päste.....lebo borčice ma jedného, opakujem jedného ultras fanúšika v čiernej koženej bunde a rifloch...vek cca 40 rokov bow bow beer2 beer2
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra AS Trenčín - fórum -> Ligové zápasy nižších súťaží na Slovensku a v TN kraji Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Strana 1 z 2

Prejdi na: