Pomoc !!!

Diskusia k vedeniu Trenčianskeho AS.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2675
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Pomoc !!!

Príspevok od užívateľa Luboš » 06.04.2024 23:55:25

I move around the apartment with chopsticks...
at home... two clinics in FN Tn had the honor to take care of my person... in the first one they found a cracked titanium screw. so all 4 out and 6 new titanium screws...at the next clinic they accidentally lowered the medicine that keeps me afloat. forgiven. before taking blood, drink a lot of fluids and exercise less so that your veins don't get clogged like mine. In 60 minutes I drank a liter of mineral water and only then did the veins decide to release blood! pricked like a hedgehog, his back was too... but after a 5 hour operation he is eligible. joy? my most expensive Zippo is going to Italy in exchange for another, perhaps even rarer piece for a collector... Alessia, thank you... the social insurance company cut me off from the finances, because they only paid 70% of the titanium and I pay 30%... I'm happy my two daughters and their husband and boyfriend do. if you would help me move forward financially, here is the paypal account: lubos.sladecek@gmail.com or IBAN to the bank: SK150 200 0000 002039941202.
I have tears in my eyes... thank you all for your support, every € helps. Sorry.
https://www.facebook.com/share/p/GbpwxUoTtGksxYSk/
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2675
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

POMOC!

Príspevok od užívateľa Luboš » 06.04.2024 23:58:56

Pohybujem sa po byte s paličkami...
doma... dve kliniky vo FN Tn mali tú česť postarať sa o moju osobu... v prvej mi našli prasknutú titánovú skrutku. takže všetky 4 von a 6 nových titánových skrutiek...na ďalšej klinike mi omylom spustili liek, ktorý ma drží nad vodou. odpustené. pred odberom krvi pit vela tekutin a cvicit, aby sa ti nezapchali zily ako mne. Za 60 minút som vypil liter minerálky a až potom sa žily rozhodli uvoľniť krv! napichaný ako ježko, chrbát bolí tiež... ale po 5 hodinovej operácii má nárok. radosť? moje najdrahšie Zippo ide do Talianska výmenou za iný, možno ešte vzácnejší kúsok pre zberateľa... Alessia, ďakujem... VZP poisťovňa ma odstrihla od financií, lebo platili len 60% z titanu ako materialu a ja platím 40%... Som šťastný z mojich dvoch dcér.... ak by ste mi pomohli napredovať finančne, tu je paypal účet: lubos.sladecek@gmail.com alebo IBAN do banky: SK150 200 0000 002039941202.
Mam slzy v ociach... dakujem vsetkym za podporu, kazde € pomoze. Prepáčte...

https://www.facebook.com/share/p/J9kAgdtLFKdhBadn/
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

snapshot
Príspevky: 2732
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: POMOC!

Príspevok od užívateľa snapshot » 08.04.2024 20:09:44

Luboš napísal:
06.04.2024 23:58:56
Pohybujem sa po byte s paličkami...
doma... dve kliniky vo FN Tn mali tú česť postarať sa o moju osobu... v prvej mi našli prasknutú titánovú skrutku. takže všetky 4 von a 6 nových titánových skrutiek...na ďalšej klinike mi omylom spustili liek, ktorý ma drží nad vodou. odpustené. pred odberom krvi pit vela tekutin a cvicit, aby sa ti nezapchali zily ako mne. Za 60 minút som vypil liter minerálky a až potom sa žily rozhodli uvoľniť krv! napichaný ako ježko, chrbát bolí tiež... ale po 5 hodinovej operácii má nárok. radosť? moje najdrahšie Zippo ide do Talianska výmenou za iný, možno ešte vzácnejší kúsok pre zberateľa... Alessia, ďakujem... VZP poisťovňa ma odstrihla od financií, lebo platili len 70% z titanu ako materialu a ja platím 30%... Som šťastný z mojich dvoch dcér.... ak by ste mi pomohli napredovať finančne, tu je paypal účet: lubos.sladecek@gmail.com alebo IBAN do banky: SK150 200 0000 002039941202.
Mam slzy v ociach... dakujem vsetkym za podporu, kazde € pomoze. Prepáčte...

https://www.facebook.com/share/p/J9kAgdtLFKdhBadn/
To je priamo pre teba?
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2675
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Re: Pomoc !!!

Príspevok od užívateľa Luboš » 09.04.2024 19:46:00

sorry, áno...
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2675
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Re: Pomoc !!!

Príspevok od užívateľa Luboš » 13.04.2024 10:59:35

PÁNI Z "AS"..... hnusne ste sa na mňa vyebali, keď vas prosim o pomoc ! TO CO ROBIM PRE AS, ROBIM S RADOSTOU.... ZACIATOK ? SEDELI SME SO STARYM SK VEDENIM A STARY OVCA PRISIEL S DVOMA CHLAPCI, NEVEDELI ANGLICKY. ALDO BAEZ A DAVID DEPETRIS ! ZE CO S NIMI...MYSLIM ZE ROBO POVEDAL ODVEZ ICH TAM A TAM....
NIKDY SOM NECHCEL A NEPYTAL PENIAZE. STACIL MI PRISTUP NA TLACOVKU... S FOROM TO NEBOLI LAHKE ZACIATKY, MUSEL SOM SA VELA UCIT. PRESIEL SOM JEDNOTOU, TTS, OZETOU....
MAM 59 ROKOV, VÄCSINE MÔZEM BYT OTEC. ALE VAS POSTOJ MRTVEHO CHROBAKA NIE JE FER.
NA ORTOP UZ 6 TITAN PLATNICIEK, DOJEBALA MA NARKOZA S MORFIOM PO OPERACII ZMIESANA S MOJIMI STANDART LIEKMI. A TO MA VYSTRELILO POD STROP. 12 MIINUT SOM BOL NA REHAB ODELENI
NIC SI NEPAMÄTÁM. VRAJ SOM POVEDAL SESTRICKE ZE JU PICHNEM NOZOM. A V KUTE BOLI FAREBNE SLIEPKY. NA PSYCH MI OSETRUJUCA DALA ZLE LIEKY. MIESTO 2. 0. 2,5.....MI DALI VALPROAT V DAVKE 2. 0. 2. TO MA ODPALILO ZASE.
SOM VERIACI, ODPUSTAM. DOKONCA OTAZKA Z FORA OD JEDINEHO CLOVEKA snapshot ....... ZE CI JE TO PRE MNA.....
BUDE DLHO TRVAT ABY SOM ODPUSTIL VAM. MAM RAD AS TRENCIN. ALE V MOJOM ZIVOTE JE AZ NA 3 MIESTE. ZDRAVIE, NOHY POLOMRTVE, BARLE ALE UZ CISTA HLAVA BEZ DROG.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

snapshot
Príspevky: 2732
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: Pomoc !!!

Príspevok od užívateľa snapshot » 15.04.2024 17:42:24

Luboš napísal:
13.04.2024 10:59:35
PÁNI Z "AS"..... hnusne ste sa na mňa vyebali, keď vas prosim o pomoc ! TO CO ROBIM PRE AS, ROBIM S RADOSTOU.... ZACIATOK ? SEDELI SME SO STARYM SK VEDENIM A STARY OVCA PRISIEL S DVOMA CHLAPCI, NEVEDELI ANGLICKY. ALDO BAEZ A DAVID DEPETRIS ! ZE CO S NIMI...MYSLIM ZE ROBO POVEDAL ODVEZ ICH TAM A TAM....
NIKDY SOM NECHCEL A NEPYTAL PENIAZE. STACIL MI PRISTUP NA TLACOVKU... S FOROM TO NEBOLI LAHKE ZACIATKY, MUSEL SOM SA VELA UCIT. PRESIEL SOM JEDNOTOU, TTS, OZETOU....
MAM 59 ROKOV, VÄCSINE MÔZEM BYT OTEC. ALE VAS POSTOJ MRTVEHO CHROBAKA NIE JE FER.
NA ORTOP UZ 6 TITAN PLATNICIEK, DOJEBALA MA NARKOZA S MORFIOM PO OPERACII ZMIESANA S MOJIMI STANDART LIEKMI. A TO MA VYSTRELILO POD STROP. 12 MIINUT SOM BOL NA REHAB ODELENI
NIC SI NEPAMÄTÁM. VRAJ SOM POVEDAL SESTRICKE ZE JU PICHNEM NOZOM. A V KUTE BOLI FAREBNE SLIEPKY. NA PSYCH MI OSETRUJUCA DALA ZLE LIEKY. MIESTO 2. 0. 2,5.....MI DALI VALPROAT V DAVKE 2. 0. 2. TO MA ODPALILO ZASE.
SOM VERIACI, ODPUSTAM. DOKONCA OTAZKA Z FORA OD JEDINEHO CLOVEKA snapshot ....... ZE CI JE TO PRE MNA.....
BUDE DLHO TRVAT ABY SOM ODPUSTIL VAM. MAM RAD AS TRENCIN. ALE V MOJOM ZIVOTE JE AZ NA 3 MIESTE. ZDRAVIE, NOHY POLOMRTVE, BARLE ALE UZ CISTA HLAVA BEZ DROG.
Zial Asku na tomto fore cim dalej tym menej zalezi.

Co sa tyka teba, mas sukromnu spravu. Dohodnime sa tam
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2675
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Re: Pomoc !!!

Príspevok od užívateľa Luboš » 17.04.2024 16:20:26

v piatok by som sa rad dostal na Kosice. urobim pokus... odkazany som na auto, musim zajtra kupit benzin. cez facebook odfotim a zverejnim blocek zo Shell...

https://www.facebook.com/share/p/uvoTHEsyMPX9RoHF/
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

snapshot
Príspevky: 2732
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: Pomoc !!!

Príspevok od užívateľa snapshot » 17.04.2024 18:12:19

Luboš napísal:
17.04.2024 16:20:26
v piatok by som sa rad dostal na Kosice. urobim pokus... odkazany som na auto, musim zajtra kupit benzin. cez facebook odfotim a zverejnim blocek zo Shell...
Nie napis mi, natankujem ti na Slovanfte, plnu na moju kartu. To je moja forma pomoci a moznosti.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2675
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Re: Pomoc !!!

Príspevok od užívateľa Luboš » 17.04.2024 19:20:39

no tak nič, už sa stalo... dal som 27 litrov za 50 €. určite sa ešte zmesti....pozrel podklady : 60 litrov plná......ďakujem
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

snapshot
Príspevky: 2732
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: Pomoc !!!

Príspevok od užívateľa snapshot » 17.04.2024 19:22:59

Luboš napísal:
17.04.2024 19:20:39
no tak nič, už sa stalo... ďakujem
ked budes potrebovat, ozvi sa
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Napísať odpoveď