Obsah fóra AS Trenčín - fórum AS Trenčín - fórum
Diskusné fórum priaznivcov trenčianskeho futbalu na stránke astrencin.sk

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

Klub...vízie...budúcnosť...
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  Ďalšia

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra AS Trenčín - fórum -> Vedenie AS Trenčín
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Jerry

Založený: 22 júl 2011
Reputácia: 558
hlasov: 11

PríspevokZaslal: 23.02.2016 10:34:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Martin, planuje klub aj tlacovu konferenciu pred jarnou castou ligy? Pripadne nemate v talone nejake pekne motivacne video pre fanusikov skrz nadchadzajucej jari? Tusim rok-dva dozadu tu jedno take bolo, kde dedko chcel otvorit klucku na brane stadiona :)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
baki

Založený: 30 máj 2012
Reputácia: 2670
hlasov: 3

PríspevokZaslal: 24.02.2016 15:04:36    Predmet: Odpovedať s citátom

velmi nechapem dnes ohlasenu spolupracu s interom bratislava. preco nepomahame klubom z nasho regionu? to nemsova vedie ligu s 20-bodovym naskokom? kde sa podel banik horna nitra? uz sa o nom vobec nerozprava. je v poriadku, ked rybnicek hovori, ze AS je otvoreny klub na diskusiu s kazdym, ale zas nemusi zacat spolupracu so vsetkymi, ktori ho oslovia. podla mna na toto doplati len nemsova. aky je rozdiel medzi nemsovou a interom? oba kluby hraju spicu 3. ligy. v tomto smere pre nas klub ziadne plus. mame tolko konkurencie schopnych hracov, ze sa nepomestia ani do nemsovej? spravme B-tim. nemame na to peniaze? tak nam musi stacit nemsova. navyse, bratislava je velmi daleko, co bude kazdodennu spolupracu dost limitovat. cestovat 120 km kvoli sledovaniu nejakeho mladeznickeho treningu... preco si inter nenasiel partnersky klub vo svojom okoli? blizko maju senicu, skalicu, trnavu a aj nitru, ked postupi do ligy. levarsky "zobral" svojho casu interu ligovu licenciu, tak preco mu teraz nepomoze? velmi nesuhlasim s rybnickom, ked hovori, aky potencial inter ma. ak by sa chcel presadit, musel by bojovat o zivotny priestor s kmotrom, co sa mi vidi ako marny pokus. dalsia vec, ktoru rybnicek hovoril je, ze chcu pomoct interu do ligy. to akoze ideme pomahat budovat moznu buducu konkurenciu? myslim, ze tych par mladeznikov z interu, ktori mozno k nam pridu, nam to nestoji. aj to nejake divne. to nam inter bude posielat svojich naj mladeznikov? akoze, na zdvihnutie mandli vyblednutym je to fajn pokus, ale tam to aj konci. v prvom rade to vidim ako nefer voci nemsovej. nemyslim si, ze mame dostatok hracov pre dva tretoligove kluby.
Návrat hore
GULIVER

Založený: 11 december 2014

Reputácia: 1407
hlasov: 6

PríspevokZaslal: 24.02.2016 22:42:34    Predmet: Odpovedať s citátom

To radsej dubnicu ako klub z ba
Návrat hore
18dominik18

Založený: 23 november 2012
Reputácia: 679
hlasov: 1

PríspevokZaslal: 24.02.2016 23:42:47    Predmet: Odpovedať s citátom

ide o to že v BA je obrovsky mladežnicky potencial čiže ked v interi zašnú hrávať mladé talenty môžu prejsť kunám :) Plus ak by sa Inter rozbehol a postupil do prvej ligy a získal silnejšieho sponzora pre ligu to bude len a len dobre .
snapshot

Založený: 03 január 2008

Reputácia: 2600

PríspevokZaslal: 04.04.2016 13:58:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Martin

Som rad, ze trener zacal chodit aj na zpasy v saku a slusne obleceny, len sa chcem spystat, ci by nebolo vhodne hracov, ktorych podpisujeme, tiez dotiahnut pred kamery v Ozeta oblekoch. Sice maju mikiny AS Trencin, ale tak imidz je imidz
Axel Wers

Založený: 22 september 2007
Reputácia: 658
hlasov: 2

PríspevokZaslal: 04.04.2016 23:02:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja tiež, podobne ako baki, som nepochopil zmysel tejto spolupráce, ale snáď vedia čo robia.
Luboš
Administrátor

Založený: 03 august 2007

Reputácia: 1806
hlasov: 9

PríspevokZaslal: 05.04.2016 20:15:57    Predmet: Odpovedať s citátom

inter... vedia ci nevedia....podla mna blbost na entu...v tn kraji mame fakt zaujimavsiu spolupracu...
a oslabili sme si nemsovu o vlka a rychtarecha !!??
Danny

Založený: 06 august 2007
Reputácia: 392
hlasov: 2

PríspevokZaslal: 06.05.2016 13:35:04    Predmet: Odpovedať s citátom

neviem či to patrí zrovna sem, ale chcel by som sa opýtať či tie tričká čo mali pri oslavách hráči v TT pôjdu aj do predaja
Návrat hore
riomare11

Založený: 03 február 2008

Reputácia: 121

PríspevokZaslal: 25.05.2016 16:33:40    Predmet: Odpovedať s citátom

to ste doteraz nemuseli mat vypracovany projekt na dopad stavby na zivotne prostredie? Takato somarina nam predlzi termin..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
snapshot

Založený: 03 január 2008

Reputácia: 2600

PríspevokZaslal: 25.05.2016 17:08:21    Predmet: Odpovedať s citátom

riomare11 napísal:
to ste doteraz nemuseli mat vypracovany projekt na dopad stavby na zivotne prostredie? Takato somarina nam predlzi termin..

Nehadzal by som na vrub klubu.

Zistovacie konanie muselo prebehnut a podla zakona toto konanie ma na starosti stat konkretne ministerstvo a ono rozhodne ci sa bude alebo nebude posudzovat. Ak nedoruci odpoved, tak sa neposudzuje. Tazko povedat ako to prebiehalo cele ale hlavne je to skoda pre fanusika

Mna skor trapi, ze sa martin vytratil
Jerry

Založený: 22 júl 2011
Reputácia: 558
hlasov: 11

PríspevokZaslal: 05.06.2016 19:42:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Martin, musím vás veľmi pochváliť za pár vecí. Prvá je, že snažíte sa ako klub "žiť" s fanúšikmi na úrovni rôznych tričiek s témami, rôznych foto súťaží, aktivít atd. Double decker a jeho tanečníčky s dj-om sú tiež super, oživí to veľmi predzápasovy čas ale aj prestávku. Čo sa týka nového fanshopu v maxe, to je neskutočné čo sa vám podarilo tam vytvoriť, palec hore a len tak ďalej, už len aby to napredovalo a ľudia kupovali suveníry. Chcel by som sa ozvať ohladne ozvučenia ktoré bolo na poslednom zápase zo Skalicou. Toto by ste mali zabezpečiť už na stálo tie reproduktory pretože pôvodne už očividne sú vo veľmi zlom stave a pri týchto externých by to mohlo zotrvať až dovtedy, pokiaľ nebude nový štadión. Fanúšik to ocení. Hlásateľske vsuvky moderatora boli tiež fajn, bolo by dobre nad tým popremýšlať že by sa mohol viac takto využívať náš dlhoročný pán hlasatel :) Čo sa toaliet týka, možno by sa zišlo 2-3 búdky ešte pridať za hlavnou tribúnou, pri návštevnosti 2-3 tisíc ľudí to je málinko to čo tam je. Zaujímalo by ma ešte, čo nové plánujete, či sa budú rozširovať led bannery (ktoré tu niektorí kritizujú) ale podľa mňa je to moderný nástroj tejto doby a už je na 80% štadiónoch vo svete. Inak, čo sa týka sieťok na bránkach, minule v tv prenose komentátori ich pochválili, že krásne červeno-biele sieťky majú v Trenčíne na Sihoti :) Som rád že ste predčasom dali na moje rady. Len tak ďalej! bow
Návrat hore
GULIVER

Založený: 11 december 2014

Reputácia: 1407
hlasov: 6

PríspevokZaslal: 06.06.2016 19:58:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Od novej sezóny máme ďalšiu farmu. Mosta F.C. budeme tam posielať hráčov na hosťovačky a na oplátku oni sa budú k nám chodiť vzdelávať blink
Návrat hore
martin
Administrátor

Reputácia: 1510
hlasov: 10

PríspevokZaslal: 09.06.2016 19:57:49    Predmet: Odpovedať s citátom

snapshot napísal:
Martin

Som rad, ze trener zacal chodit aj na zpasy v saku a slusne obleceny, len sa chcem spystat, ci by nebolo vhodne hracov, ktorych podpisujeme, tiez dotiahnut pred kamery v Ozeta oblekoch. Sice maju mikiny AS Trencin, ale tak imidz je imidz

aktuálne si nemyslím, že by bolo vhodné podpisovať zmluvy v oblekoch, tento druh oblečenia má asi trochu iné využitie... uvidíme ako sa to však vyvinie
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
martin
Administrátor

PríspevokZaslal: 09.06.2016 20:00:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Danny napísal:
neviem či to patrí zrovna sem, ale chcel by som sa opýtať či tie tričká čo mali pri oslavách hráči v TT pôjdu aj do predaja

už asi viete, ale v predaji vo fanshope v Maxe sú adidas tričká venované druhému double
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
martin
Administrátor

PríspevokZaslal: 09.06.2016 20:07:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Jerry napísal:
Čo sa toaliet týka, možno by sa zišlo 2-3 búdky ešte pridať za hlavnou tribúnou, pri návštevnosti 2-3 tisíc ľudí to je málinko to čo tam je. Zaujímalo by ma ešte, čo nové plánujete, či sa budú rozširovať led bannery (ktoré tu niektorí kritizujú) ale podľa mňa je to moderný nástroj tejto doby a už je na 80% štadiónoch vo svete. Inak, čo sa týka sieťok na bránkach, minule v tv prenose komentátori ich pochválili, že krásne červeno-biele sieťky majú v Trenčíne na Sihoti :) Som rád že ste predčasom dali na moje rady. Len tak ďalej! bow

dnes je asi zbytočné investovať ďalšie financie do LED panelov, veríme, že do dvoch rokov tu bude nový štadión, iná možnosť ani nie je :)

vďaka za pochvalu za siete

uvidíme ako s ozvučením, nie je to jednoduché riešiť na zápasy, ale samozrejme to bolo suppper

toalety, ach jaj, ak sú toiky, nikdy nie sú dosť dobré...
Návrat hore
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra AS Trenčín - fórum -> Vedenie AS Trenčín Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  Ďalšia
Strana 2 z 24

Prejdi na: