19.kolo: Trnava - AS 1:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 22.12.2015 12:18:19

Ked sa teda este vraciame k tejto teme - ano aj na Gina a Rabia tam tych zakrokov bolo dost - z onlajnov napr. :

"-16.min
Na zemi teraz skončil hosťujúci Rabiu, ktorého fauloval Majtán. Na trávnik musia prísť aj lekári, ale pevne veríme, že to pre zraneného hráča nebude nič vážne.
-17.min
Rabiu za pomoci lekárov odkráčal za postrannú čiaru a tam bude pokračovať jeho ošetrenie. Z výrazu jeho tváre je zrejmé, že má veľké bolesti a netrúfame si povedať, či ešte bude môcť pokračovať.
-64.min
Žltú kartu dostáva Lukáš Greššák (FC Spartak Trnava), ktorý fauloval zozadu. Faulovaným hráčom je opäť Rabiu, ktorý toho dnes už musí mať skutočne dosť."

Bratislavskemu Slovanu sme stratou nejakeho toho bodiku pomohli znizit naskok a bratislavsky rozhodca Kruzliak ponechal najma v prvom polcase velmi tvrdu hru (nepovedal mu nahodou delegat cez prestavku ze to je uz extrem ?)
Inak nase zakroky boli posudzovane prisne - aj my sme dostali 4 zlte karty ale 2 zlte nie za fauly :

"-41.min
Martin Šulek (AS Trenčín) za ruku v pokutovom území inkasuje žltú kartu.
-67.min
Dávid Guba (AS Trenčín) za svoje nešportové zakončenie z ofsajdu dostáva žltú kartu."

Naopak TT sa tie zlte aj vyplatili - prva zlta znamenala zastavenie uniku Gubu na branku a druha zlto-cervena zastavenie uniku Bero-Wesley - z rovnakeho uniku tejto dvojice totiz chvilu predtym padol nas krasny vyrovnavajuci gol.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 22.12.2015 12:27:13

na lafa je už škoda reagovať, mal by sa prestať hrať na schizofrenického špióna a konvertovať do fóra jeho milovaného Spartaka

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 22.12.2015 12:39:35

Ja este predsa len zareagujem - ale na moje slova : ze niektore zlte (ci zlto-cervene) sa TT vyplatili.
Len som chcel doplnit ze TT je samozrejme naozaj aj silne muzstvo a ze vedia obetavo zahrat aj s 10.hracmi.
Aj s nami sa potom zomkli este viac a prekvapivo im to vylucenie trochu pomohlo (a aj rozhodca by si proti nim uz urcite rozmyslel dalsiu kartu).
To inak dokazali predtym doma aj proti ZA ked ju porazili v dlhej oslabovke.
Jednoducho je vidiet ze u nich sa aj proti 10.hracom len velmi tazko vyhrava - najma muzstvam z čela tabulky na ktore sa dobre pripravia.
Nasi ma totiz po tom vyluceni troska sklamali lebo sa akosi uspokojili a mysleli si ze uz to pojde samo.
Je to skoda lebo prave dovtedy sme to uz zacali utocne celkom pekne roztacat.

Napísať odpoveď