Slovnaft cup 2015/16

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

absolut
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 20.01.2014 14:26:56

Príspevok od užívateľa absolut » 30.04.2016 11:57:31

Ale co sa mi tu vlastne riadime statistikami, slovan mal vsetky tie tri zapasy co sme s nimi odohrali pod kontrolou.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 30.04.2016 13:01:29

dnes v radiu hovorili, ze po zapase bola v nejakej kaviarni v TT bitka a zatknutych bolo vyse 20 ludi. niektori boli prepusteni s pokutou, proti dalsim konanie pokracuje. verim, ze do toho nie su zainteresovani nasi a je to len sucast "blafacko-cervenocirneho" kabaretu.

LuckyLoser
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 15.03.2015 11:02:25

Príspevok od užívateľa LuckyLoser » 30.04.2016 13:11:48

já bych chtěl požádat Pištu o odpuštění [smilie=baby.gif] dnes to fakt zlomila jeho přítomnost a Gino opět ve svojí kůži [smilie=beer.gif] .. Rabiu jak to bral na sebe a pořád pendloval hore-dole, neskutečné [smilie=bow.gif]
jinak nutno pochválit fakt celý tým [smilie=band.gif] super zážitek, super obrat, zasloužené vítězství..

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 30.04.2016 16:04:24

Pridávam sa s gratuláciou a poďakovaním za pekný zážitok, aj keď u mňa to až také náramané emócie neboli a sledoval som to v úplnom pokoji, keďže pre mužstvo to síce hodí päťdesiattisícovú omrvinku aj sa zapíšeme do análov Slovnaft cupu, ale keďže účasť v EP máme dávno istú, pre fanúšika to neprináša praktického lautr nič (okrem krásneho pocitu že sme to vyfúkli práve Slovanu, to áno :)
No po prípadnom zisku titulu v lige nás všetkých čaká repríza nádherného dobrodružstva v LM, očakávania a nádeje na prípadný úspech medzi najlepšími mužstvami celého kontinentu. Úspech myslím účasť v skupinovej fáze. Dúfam preto, že slová Ševelu o striedmych oslavách dodržali.

Preto pridám praktické úvahy hlavne z hľadiska oveľa, oveľa dôležitejšej odvety o týždeň:
Pišta super, splnil s čím ho tréner tam posielal, a proti jeho úlohe takéhoto žolíka v priebehu zápasu nemám ani do budúcna vôbec nič.
Kalu zistil aké to je, keď už o ňom súperi vedia a zdvojujú/strojujú jeho bránenie. Prekľučkovať sa mu podarilo už len veľmi zriedka. Gubovi žiaľ zápas vobec nevyšiel, potvrdil čo som u neho tušil, že čím silnejší súer, alebo očakávanejší zápas, on je o to nervóznejší a zviazanejší.
Ginovi to tiež väčšnou nevychádzalo ale tým grandióznym záverom dokázal, že je pre mužstvo veľmi dôležitý a dokáže rozhodnúť aj pri nie úplne najlepšej forme. Najmä posledný hokejový powerplay-gól keď jeho rýchlosti nestačila po zemi uháňajúca nešťastná mucha, ten som si náramne zgustol :)
Stred bol dobrý, škoda len že to Berovi stále najmä strelecky nevychádza.
No obrana, to boli diery! Väčšina nebezpečných únikov Slovana bola po Šulekovej strane a mnohokrát vôbec nestačil. Z toho dôvodu mám obavy ak by sme znovu hrali aj v BA tak otvorene. Slovan nehrá dokopy nič, ale rýchle protiútoky po presných pasoch, to majú skvelé, to sa musí uznať. Keby tam bol namiesto korytnačky Vitteka taký Priskin, tak po úniku ich dvoch hráčov za stavu 0:1 by bolo asi 0:2, úplne zhodný priebeh ako vo februári. Nato musíme v nedeľu pamätať a mali by sme niečo v hre, taktike zmeniť (môj názor).

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 30.04.2016 16:16:38

mas pravdu, ze cez suleka sa tam dostavali castejsie ako cez maduho. sulek ma 18 rokov a madu je reprezentant jednej z najlepsich africkch krajin, takze je to pochopitelne. sulek je asi najslabsi clanok nasej obrany, ale uci sa a je snazivy. v tejto faze sezony skusat niekoho noveho uz asi nema vyznam. myslim si, ze nikoho lepsieho na sulekovu poziciu v sucasnosti ani nemame.

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 30.04.2016 17:20:00

Šulek je mladý, učí sa.


Je alebo bude niekde záznam zo stretnutia, neviete? Rád by som si to uložil do archívov.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

GULIVER
Príspevky: 1486
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 30.04.2016 18:04:34

Suhlasim, ze sulek je slaby. Oproti ostastnym clenom obrany, ale treba povedat, ze mame najslabsiu obranu za posledne roky. Ramon/Rundic/Cogy velmi chybaju. Stred obrany je neisty, slabsi v subojoch aj v hlavickach. Slaba podpora utoku z pravej strany. Je to trest pre gina hrat so sulekom. Ked sa presunul na druhu strNu, opet to bol ten stary gino. Neda sa ani len porovnavat Madua a Suleka, madu je o moc lepsi dopredu a aj dozadu. Treba jednoznacne posilnit pravu obranu a aj hrotoveho utocnika. Keby cogy podpisal zmluvu @ Edmond nestratil papiere, boli by sme silnejsi. Preto treba trochu zapracovat na skautingu na tieto 2 posty, predovsetkym na pravu obranu, lebo Sulek zapas co zapas hori jak fakla, ma 18 rokov a je to pre neho zatial privelke susto.

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 30.04.2016 18:37:43

nesuhlasim, ze v tomto zapase pre nas o nic neslo .. nejde o pohar, ani o tych 50000 ale o tom ako to nabudi a zomkne cely tim pred poslednymi zapasmi v lige, toto presne chalani potrebovali, prival pozitivnej energie od fanusikov a kopec radosti, taky Gino je v uplne inej nalade nez povedzme tyzden dozadu .. inak sa nam bude hrat teraz a inak keby prehrame .. psychika dokaze vela, chalani sa zomkli zabojovali a dokazali otocit zapas vybornym futbalom, to je podstatne .. co sa Suleka tyka, pomohla by mu konkurencia na jeho poste a zlepsil by sa .. taky Cogy tu ma dvere otvorene, ale to by GM musel dat svoju hrdost bokom

snapshot
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 30.04.2016 20:01:46

Neviem, nechapenm, preco porovnavate Cogyho spred roka. Mal skoro 10 rocne skusenosti s najvyssou ligou aj s II ligou. Sulek este neodohral ani komplet sezonu.

Kazdym zapasom, kazdou sezonou sa aj Sulek zapracuje. Nemozete porovnavat 18 rocneho chalana s 28 rocnym "veteranom"

Ano cez Suleka chodil Zrelak ako na nakupy. Ale mal aj zopar peknych potiahnuti dopredu. Ano tiez mi vadilo, ze je trochu pomalsi. Ale pred rokom Cogy dal vlastny gol na zaciatku zapasu finale SC napriklad.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 30.04.2016 21:08:27

ked sa nad tym zamyslime, zrelak by mu mal byt viac-menej vyrovnanym superom. vekovy rozdiel medzi nimi nie je velky...

inak tu je clanok o tej kaviarni, co spominam vyssie. cerveno-cirne a vyblednute bula si tam dali caj o piatej a "jofovi" to tam trochu "rozjofovali". bude musiet viac kradnut, aby si to vynahradil... bez ohladu na to, ze ide o "jofa", toto by sa nemalo stavat. este dobre, ze my sme v tom nevinne.

http://www.hetrik.sk/takto-dopadla-kavi ... deo/1-3476

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 30.04.2016 21:26:11

https://www.youtube.com/watch?v=YUbIi7Ozrw4

Zostrih zo zápasu. Dobre sa na to pozerá, štadión a kamera na úrovni, pekné momenty aj góly, človek by ani nepovedal, že je to na Slovensku.

No a čo sa týka toho tzv. ofsajdu, ktorý vraj videli na TA3 a tuším aj slovanistický exot Podaný, toto je moment, kedy lopta letela od hlavy hráča 37 (myslím, že Kleščíka), v tej chvíli Gino v ofsajde nebol, keďže tam na čiare sa takmer celý slovanista nachádza bližšie k bráne, najmä jeho ľavá laba.

Obrázok
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 01.05.2016 12:19:23

O nasom vitazstve vedia vdaka nasim legionarom uz aj v Holandsku, v Nigerii i v Rakusku :
http://www.ajaxshowtime.com/article/voe ... akse-beker
http://nigeria.tvcnews.tv/2016/05/01/ib ... p-trencin/
http://www.krone.at/Fussball/Stefan_Mai ... ory-507997
A este by som chcel opravit svoj minuly prispevok - na ten dolezity vyrovnavajuci gol Stefana (po prituknuti Schetom) pekne centroval Madu.

GULIVER
Príspevky: 1486
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 01.05.2016 16:19:01

Kde a kedy sa bude hrat zapas AS a vitaz ceskeho pohara??

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 01.05.2016 16:27:32

To by mohol byt zaujimavy zapas :-)
Ja este odbocim k piatocnemu zapasu - diky aj za obrazky v diskusiach od niektorych fans, ktorymi dokazali ze nas 2. gol bol o.k. Ale uz asi aj ich trener, ci niektori ich hraci a media uznali ze to bolo o.k. lebo teraz uz tuto temu neotvaraju.

Inak k futbalu patri aj stastena a ako Sevela spravne povedal v piatok sa od nas neodvratila.
Napriklad v nastavenom case nam v sestnastke hrozili aj s Muchom (co bolo samozrejme takticky o.k.).
Po odvrateni nebezpecnej lopty Matusom sa lopta odrazila k Muchovi, jeho strelu ale odrazil James.
Potom ju vybojoval znovu Matus a vysunul Gina ktory z kridla pred vracajucim sa Muchom dal nas pamatny poistovaci treti gol.
Pisem to preto ze Matus aj ked mal v prvom polcase smolu pri tej tycke (lebo trafil to pekne) tak ma vlastne aspon asistenciu pri tretom gole :-)
Podobne ako Madu-Schet pri prvom a Klesco pri druhom.

snapshot
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 01.05.2016 17:22:48

treba prizxnat, ze Schet hral sice chvilu, ale opat vyborne naskocil do zapasu. Myslim, ze by bolo fajn opat povazovat, ci je Guba do zakladu
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Napísať odpoveď