ASTV (pripomienky, námety, komentáre...)

Diskusia k vedeniu Trenčianskeho AS.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 07.10.2015 18:51:06

riomare11 napísal:Ahojte
Neviem do akej temy to patri , ale ako sa vola skladba ktora hra po skonceni zapasu ?
Diky
https://www.youtube.com/watch?v=8ymG7LLz3zQ

ivanho
Príspevky: 130
Dátum registrácie: 08.01.2015 17:44:27

Príspevok od užívateľa ivanho » 07.10.2015 20:03:24

na ten zaverecny song si ja osobne stale neviem zvyknut [smilie=sorry.gif] .. zvucka pri nastupe je opacny pripad .. link?

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 07.10.2015 20:06:33

ivanho napísal:na ten zaverecny song si ja osobne stale neviem zvyknut [smilie=sorry.gif] .. zvucka pri nastupe je opacny pripad .. link?

https://www.youtube.com/watch?v=l3w4I-KElxQ

LuckyLoser
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 15.03.2015 11:02:25

Príspevok od užívateľa LuckyLoser » 07.10.2015 21:22:16

já zase dík za zmiznutí never walk alone [smilie=beer2.gif]

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 07.10.2015 21:28:57

co tak johana prespievat do slovenciny? teda ak by nebol problem s autorskymi pravami. melodia je fajn, ale ta holandcina je nam cudzia.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 07.10.2015 22:03:47

baki napísal:co tak johana prespievat do slovenciny? teda ak by nebol problem s autorskymi pravami. melodia je fajn, ale ta holandcina je nam cudzia.
Podla mna to moze zostat tak - aj z vdacnosti k holandskemu majitelovi s ktorym sme dosiahli historicky uspech.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 19.10.2015 22:10:51

baki napísal:co tak johana prespievat do slovenciny? teda ak by nebol problem s autorskymi pravami. melodia je fajn, ale ta holandcina je nam cudzia.
nie zlý nápad, ohľadom hudobnej produkcie, hymny a ďalších pesničiek hľadáme cestu... možno už v tejto sezóne, možno v ďalšej, rovnako ako chceme oživiť maskota

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 25.10.2015 12:31:44

Mám viacero pripomienok a nametov na určite veci, ktore by sme mali zlepsit.

1-Ta hlavna je ta, ze fanusik ma problem najt si nieco aktualne o nasej mladezi, napr. nasiel som supisku, ale nie su aktualizovane posledne kola ( posledne 3 zapasy ) a taktiez som nenasiel ziadnu tabulku a je ju problem najt i na internete.

Navrhoval by som k odkazom Články | Oznamy | Súpiska | Zápasy doplnit dalsi odkaz na vsetky nase mladeznicke kategorie a to | TABULKA . Nemoze to byt problem a myslim si ze by to bolo super, keby sme všetky informacie nasli na nasej stranke a po kope.

Dalej v informaciach o klube je uvedena zla kapacita stadiona, viacero webov prebera tuto zlu informaciu z našej stranky a tym mylia verejnost.

Dalej mi chyba anketa po kazdom zapase o najlepšom hráčovi. Kedysi bola a neviem prečo sa zrušila, asi novým webom.

A rád by som sa dozvedel z nasej stranky o hráčoch ktorí su tu na skuske alebo u nas podpisali zmluvu a nie z inych webov.

Celkovo mi pride, ze informovanost fanusikov zo strany vedenia klubu postupne upada. Nehovorim, ze je zla, ale myslim si a vacsina ludí to potvrdí ze v minulosti to bolo lepšie. Mozno toho maju chalani dost na starosti a preto niektoré veci zanedbavaju, ale verim ze sa to nejako zlepší.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 25.10.2015 13:32:58

GULIVER napísal:Mám viacero pripomienok a nametov na určite veci, ktore by sme mali zlepsit.

1-Ta hlavna je ta, ze fanusik ma problem najt si nieco aktualne o nasej mladezi, napr. nasiel som supisku, ale nie su aktualizovane posledne kola ( posledne 3 zapasy ) a taktiez som nenasiel ziadnu tabulku a je ju problem najt i na internete.

O TOMTO PROBLÉME VIEME A PRACUJEME NA JEHO ODSTRÁNENÍ, PROGRAMÁTORI MAJÚ PRIPRAVIŤ NAČÍTAVANIE ÚDAJOV Z FUTBALNET.SK, ALE PRIPRAVUJÚ AJ APLIKÁCIU A MOBILNÉ ZOBRAZENIE WEBU, TAK ČASOVO MEŠKÁME

Navrhoval by som k odkazom Články | Oznamy | Súpiska | Zápasy doplnit dalsi odkaz na vsetky nase mladeznicke kategorie a to | TABULKA . Nemoze to byt problem a myslim si ze by to bolo super, keby sme všetky informacie nasli na nasej stranke a po kope.

ÁNO

Dalej v informaciach o klube je uvedena zla kapacita stadiona, viacero webov prebera tuto zlu informaciu z našej stranky a tym mylia verejnost.

POZRIEME

Dalej mi chyba anketa po kazdom zapase o najlepšom hráčovi. Kedysi bola a neviem prečo sa zrušila, asi novým webom.

MOŽEME O TOM POUVAŽOVAŤ, DNES POTREBUJEME VŠAK DOKONČIŤ ROZPRACOVANÉ VECI

A rád by som sa dozvedel z nasej stranky o hráčoch ktorí su tu na skuske alebo u nas podpisali zmluvu a nie z inych webov.

OK

Celkovo mi pride, ze informovanost fanusikov zo strany vedenia klubu postupne upada. Nehovorim, ze je zla, ale myslim si a vacsina ludí to potvrdí ze v minulosti to bolo lepšie. Mozno toho maju chalani dost na starosti a preto niektoré veci zanedbavaju, ale verim ze sa to nejako zlepší.

AKCEPTUJEME, ALE V POROVNANÍ S MINULOSŤOU ROZŠIRUJEME INÉ ZDROJE, PRETO PO DOPLNENÍ KAPACÍT DOTIAHNEME FUNGOVANIE A INFORMOVANOSŤ AJ NA WEBE

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 25.10.2015 13:41:02

aj ja si myslim, ze informovanost fans upada... [smilie=blink.gif]

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 04.11.2015 23:11:01

martin, bolo by technicky mozne dat do online prenosov grafiku? aspon cas a stav. bolo by to velmi dobre.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 06.11.2015 22:02:36

baki napísal:martin, bolo by technicky mozne dat do online prenosov grafiku? aspon cas a stav. bolo by to velmi dobre.
vieme to urobiť, budeme však meniť počítače a nechceme to inštalovať pre jeden prenos

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 25.11.2015 23:42:28

Martin, čo sa týka ASTV, robíte to dobre. Asi ste jediný klub na SVK (keď nerátam Spartak TV) čo to takto robí. Ale sú veci ktoré by bolo možno zlepšiť. Prvá vec je mikrofón čo používa moderátorka. Namiesto toho bieleho nápisu čo je na ňom by ste mohli dať vyrobiť tú zvukársku penu s potlačou s logom klubu alebo nápisu ASTV pozdlž mikrofónu. Aj to je pekný detail. Čo sa týka záberov, možno viac by to chcelo dať nejaké z kabíny pred zápasom, prípadne pri domácich zápasoch aj po skončení zápasu keď je nejaká oslava. Je toho samozrejme veľa, ale každá takáto drobnosť poteší. Každopádne zatiaľ je to good a veľa štastia! [smilie=bananadance.gif]

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 26.11.2015 10:04:27

Jerry napísal:Martin, čo sa týka ASTV, robíte to dobre. Asi ste jediný klub na SVK (keď nerátam Spartak TV) čo to takto robí. Ale sú veci ktoré by bolo možno zlepšiť. Prvá vec je mikrofón čo používa moderátorka. Namiesto toho bieleho nápisu čo je na ňom by ste mohli dať vyrobiť tú zvukársku penu s potlačou s logom klubu alebo nápisu ASTV pozdlž mikrofónu. Aj to je pekný detail. Čo sa týka záberov, možno viac by to chcelo dať nejaké z kabíny pred zápasom, prípadne pri domácich zápasoch aj po skončení zápasu keď je nejaká oslava. Je toho samozrejme veľa, ale každá takáto drobnosť poteší. Každopádne zatiaľ je to good a veľa štastia! [smilie=bananadance.gif]
penu na mikrofón riešime, ale nie je to lacná záležitosť pri malom odbere, celkom nezmyselná investícia, ale hľadáme alternatívu, budeme sa snažiť priniesť aj nové formáty... oslavy z kabíny dávame, ale nechceme z toho urobiť rutinu a unudiť tým ľudí, v každom prípade ďakujeme

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 30.11.2015 10:41:29

martin

Chcem pochvalit grafiku na videu:
https://www.youtube.com/watch?time_cont ... puL2B_Q6rQ

Ale chcem sa spytat, ci planujete taky kratky film o historickom double?
T.j. nejake zostrihy peknych golov, historicky a zaujimavy semi zapas so Slovanom ktory chalani otocili v 10tich, kratky vstupo trenera/hraca ako si spomina na niektory duel alebo Seda na finalovy oenaltovy roztrel, alebo vychytanie Kalabisku ked skusal lob?

Ale gratulujem k uvedeniu do SS celemu timu
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Napísať odpoveď