UPOZORNENIE PRE VŠETKÝCH !!! !!!!!! !!!!!

Tu nájdete všetky dôležité informácie ako pravidlá a novinky na fóre od administrátorov a moderátorov.

Moderátor: Moderátori

Zamknuté
Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

UPOZORNENIE PRE VŠETKÝCH !!! !!!!!! !!!!!

Príspevok od užívateľa Luboš » 08.10.2013 09:51:33

a) nepíšte príspevok 2 x, vyskytuje sa tu nejaká chyba, počkajte chvíľku, on nabehne sám....mne sa to stáva hlavne pri smartphone

b) nepíšte svoje príspevky krížom krážom do tém, kde nepatria, presúvať ich nedokážeme, môžem to len vymazať....najskôr si prečítajte názov "chlievika", vyberte ten správny a potom píšte

Ďakujem za pochopenie.
Naposledy upravil/-a Luboš v 16.07.2016 19:22:23, upravené celkom 2 krát.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 13.07.2016 21:48:12

chcem vás znovu požiadať, nepíšte svoje príspevky krížom krážom do tém, kde nepatria, presúvať ich nedokážeme, môžem to len vymazať....najskôr si prečítajte názov "chlievika", vyberte ten správny a potom píšte...

spolieham na vašu inteligenciu.

ďakujem za pochopenie [smilie=beer2.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 16.07.2016 19:35:02

Takže takto:
Myslel som, že to píšem jasne, že to chápete (nepísať krížom, krážom....používať nevhodné slová štýlu do piče, piča, *****...a iné urážky). Ale vidím, že nie. Takže začínam mazať, lebo presúvať sa to v tomto systéme nedá. A bordel a humus tu nestrpím.
A novinka ! Opäť ste začali písať citácie aj po dvoch príspevkoch....je problém napísať NICK na úvod ako oslovenie, aby každý vedel, komu to patrí ? Na smartphonoch sa to nedá takto čítať..... a pri svojich 25 palcových monitoroch sme nie často, že ? Takže mažem aj citácie....
No a presne, za jednotlivca trpí kolektív...nemám na mysli Ľublanu.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Zamknuté