Vedenie sa vykašlalo na hráčov v Košiciach ? Alebo výmysel ?

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

Vedenie sa vykašlalo na hráčov v Košiciach ? Alebo výmysel ?

Príspevok od užívateľa mattpro » 21.05.2008 16:07:42

no zda sa ze csaba vie o fungovani tohto klubu dost vela, ak je to pravda tak AS je teda poriadne j.bnuty klub, a nemuseli sa stale hrat na spickovy klub

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2672
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Vedenie sa vykašlalo na hráčov v Košiciach ?

Príspevok od užívateľa Luboš » 21.05.2008 16:29:04

http://www.futbalportal.sk/index.php?pa ... ok&id=8373

Dlhý článok, patrí to sem, v inej sekcii je vymazaný...
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

snapshot
Príspevky: 2730
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 21.05.2008 17:15:33

No myslkim, ze potom vyjadreni Csabu, dlho v klube nebude. Nielen ze si otovril usta na vedenie ale aj linga atd.
Inak s nim plne suhlasim a ako tak vidim, suhlasi s nim aj Stano ked odchadza. Inak uz mal odist davno to co som videl proti Dubnici to striedanie.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Borat
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 08.01.2008 19:35:13

Príspevok od užívateľa Borat » 21.05.2008 17:18:13

konecne otvorena spoved o funkcionaroch..len ci za svoju pravdivu uprimnost nebude chudak csaba potrestany

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2672
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 21.05.2008 17:19:34

Je možné, že mu /Csabovi/ končí zmluva... 8)
resp. určite bol z toho všetkého riadne frustrovaný, hlavne keď miesto tutovky Hloha pred koncom dostaneme gól mi... :evil:
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 21.05.2008 18:06:22

snapshot napísal:No myslkim, ze potom vyjadreni Csabu, dlho v klube nebude. Nielen ze si otovril usta na vedenie ale aj linga atd.
Inak s nim plne suhlasim a ako tak vidim, suhlasi s nim aj Stano ked odchadza. Inak uz mal odist davno to co som videl proti Dubnici to striedanie.
Ja byť Csabom tak by som odtialto ušiel čo najskôr,,,, :idea:

sergio
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 14.01.2008 18:30:31

Príspevok od užívateľa sergio » 21.05.2008 18:12:14

Divné sú výpovede všetkých zúčastnených strán. Nech sa na mňa nikto nehnevá, ale keď futbalista vrhá vinu aj na upratovačky za svoje zlé výkony, tak to už musí byť riadne drb.... Povedal by som, že C. H. trošku hráblo a je nepochopiteľné, že jeho reakcia prišla až teraz, ak je oprávnená. Doteraz figu trénovali a teraz "plačú"? Veď prehrali s "B" Košíc a herne boli slabší a menej aktívnejší. To, že zahodili nejaké šance na konci zápasu, predsa z nás nerobí nepríjemného súpera. Zápas jednoznačne v réžii domácich. Škoda, že tí ... nečítali fórum, postačili by napríklad len moje príspevky, keď som ich na vypadnutie pripravoval už dlhšie. To je už záležitosť niekoľkých týždňov a všetci navôkol okrem "kabíny" mali jasno v otázke zostupujúceho. AK má byť tento pán naším kapitánom do I. ligy, tak zbohom rodina. Treba ho kopnúť do riti a rýchlo s ním preč, možno sa nájde niekto kto si ho vezme pod svoje krídla. Celkovo si myslím, že by mala nastať obmena kádra, veď toto zoskupenie sa aj tak nedokáže vyhrabať z nižšej súťaže. A pán Stano? Ten sa na to vykašľal už na začiatku a napokon zápasy za neho koučujú iný. Posledná vec, ktorá stojí za zváženie, nebolo by dobré, ak by SBS tak trocha namasírovali L.L. Tak sku.... futbal, na ktorý chodím už X rokov. Jedna pekne veľká oje........

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 21.05.2008 20:51:51

sergio,
Csaba povedal ze tie vyroky uverejnene na nete boli vytrhnute z kontextu a ze sam bol prekvapeny co si precital a ze tak to nebolo (vid hlavnu stranku as - tam si to mozes precitat), druha vec ak by Csaba odisiel tak potom zbohom rodina lebo on je nas najlepsi obranca... poznas lepsieho u nas? ja nie. co sa tyka stana tak to bolo jasne ze je tam len figurka na leto a boxovacie vrece... jeho vec ze sa dal na tu habaduru nahovorit. no a co s LL? tak asi tolko ze ak mu tato facka nestacila tak ten chlap asi nema ani gule, lebo kazdy normalny chlap by si priznal ze nieco posral a snazil by sa to napravit.

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 22.05.2008 05:11:22

Uz zasa trapny clanok na tejto stranke . .. Ani by som nepovedal ze je o hladani tyrenera a vypovede Horvatha ako o tom ze ospravedlnuje vedenie...
Ja som len zvedavy s akymi hracmi to rokuju... V klube je nutne zmenit vedenie nakolko vedenie vybera hracov a realizacny tim a teraz sa ukazalo ze oboje nestalo za nic ...
Uz to zasa zacina v tych priblbnutych clankoch .... Same ko..tiny o tom ako rokuju zo super hracmi a super trenermi a ako ma AS tie najvyssie ambicie na navrat do CL... Je mi s toho uz zle ... Tieto blbosti uz pisali pocas zimy ked nabrali tie polena Depetris a spolk... ako len zachrania ligu...a to nehovorim o tom slavnom prichode Mc Donalda ...a dopadlo to tak ako to dopadlo.... Vedenie uz vyse roka totalne zlyhava a ja sa pytam kolko este treba pokazit aby sa konecne odstranil nador AS ... ci este treba padnut do III. ligy .. Zostupy im teda idu perfektne... A navyse zostupy s hanbou ... AS bol suverene najslabsi klub ktory si ako jediny zasluzil vypadnut... ale koho to bola chyba????
pravda sa zle počúva

Max Duke
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 11.03.2008 12:55:51
Bydlisko: Považská Bystrica

Pre Dr. House

Príspevok od užívateľa Max Duke » 22.05.2008 12:55:57

Vedeie zlyháva iba posledný rok ??? Minulý hral AS o majstra ? Veď aj minulý rok sa zachránil až v poslednom kole... Posledných pár rokov bol stále pri dne... Pre mňa to bola iba otázka času... Niekoľko sezón... Síce zima dokončila polčas rozkladu, ale že by bola nejaká zmena pri kúpach ako za minulé roky ? Stále tu chodili hráči ako Doubek a spol... A keď ešte púšťajú hráčov... Tak sa netreba čudovať ako je AS teraz na tom... A za to môže terajšie vedenie + vedenie pred tým a pred tým a pod... Ale už sa časy keď tu hrali Ivana a Škrteľ nikdy nevrátia... Tak treba čakať a držať palce...
Lopta je guľatá. Zápas trvá 90 minú, všetko ostatné je teória.

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 22.05.2008 13:27:31

Určite upratovačky su na vine že Csaba trafil z metra proti Dubnici tyčku.... Miesto toho čo sme mohli viesť proti "smaťárom" z DCA 2:0 dostali sme haluzarny gol na 1:1.....

Csaba, 2x meraj a raz rež... a bude lepšie.

Užívateľov profilový obrázok
momo
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 28.03.2008 21:25:54

Príspevok od užívateľa momo » 25.05.2008 21:48:14

sorry ale sak csaba je stoper preco radsej nepises o utocnikoch ktory maju gole na starosty to ony by mali radsej 2X merat a 1 rezat :D :D :D

Napísať odpoveď