22.kolo : AS Trenčín - Nitra 1:2

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2675
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

22.kolo : AS Trenčín - Nitra 1:2

Príspevok od užívateľa Luboš » 18.03.2008 16:32:56

Sobota, 17,30 hod., niekto do kostola, niekto doma s rodinou a pár bláznov na futbale v Trenčíne... 8)
Naposledy upravil/-a Luboš v 22.03.2008 19:49:48, upravené celkom 1 krát.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 18.03.2008 17:36:16

hlasim sa k taboru blaznov :lol:

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 19.03.2008 06:21:52

No ... je biela sobota a patrilo by sa skor do kostola..
Ale pridem sa pozriet ako Nitra hra futbal a hraci AS tam pobehuju akoby si pomylili sport....
Od tohoto zapasu si neslubujem nic.. Moj tip na vysledok je 0:2...a viac.
Dufam ze ked prehraju tak p. Stano povie ze nic sa nedeje pretoze jar sa zacala.
pravda sa zle počúva

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 19.03.2008 09:40:48

D.R.House napísal:No ... je biela sobota a patrilo by sa skor do kostola..
Ale pridem sa pozriet ako Nitra hra futbal a hraci AS tam pobehuju akoby si pomylili sport....
Od tohoto zapasu si neslubujem nic.. Moj tip na vysledok je 0:2...a viac.
Dufam ze ked prehraju tak p. Stano povie ze nic sa nedeje pretoze jar sa zacala.
p. stano by mal odstupit a nevraviet, ze sa nic nedeje.

Užívateľov profilový obrázok
ghoul
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 13.01.2008 10:39:17

Príspevok od užívateľa ghoul » 20.03.2008 12:05:31

po tom co uz prebolela prehra z moraviec a s prichodom velkonocnych prazdnin som plny optimizmu..vyhrame 2-0

Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

nova ,,posila,,

Príspevok od užívateľa mattpro » 21.03.2008 13:51:28

tak na zaciatku jarnej casti som veril ze sa zachranime. tie vysledky po prvych kolach ma vsak bohuzial presvedcili o tom ze to asi nebude mozne. myslim tym hned ten vyber hracov, kt. mali byt rozhodne skusenejsi a nie taki mlady. myslim si vsak ze tito hraci kt. do klubu prisli budu za dva tri roky fakt dobri, min. 4 z nich. lenze v tom bola la lingova chyba. my sme potrebovali hracov kt. ihned po prichode do muzstva zacnu hrat velmi dobre a dokazu hrat aj za nepriazniveho stavu, v tomto smere to la ling pos.ral. aku taku nadej my momentalne dava prichod princa addaia. je to dalsi stoper a po boku s csabom by mohli byt fakt dobri. ak sa este na stranach k tomu pridaju ree a godal tak ta obrana by fakt mohla byt velmi dobra. problem vsak v tom je ze ta obrana musi zacat hrat dobre hned a nemaju moc casu na zohratie sa. takze to bude o tom aky dlhy cas budu potrebovat aby sa zohrali. myslim ze v zalohe je dost kvalitnych hracov a momentalne je len na nich kedy zacnu do toho naozaj davat vsetko a zacnu si futbalovo rozumiet. no a utok. mame tam takisto hodne hracov kt, dokazu dat gol. takze aj ked niekomu prave nepojde stale ho moze zastupit. celkovo do timu to chce proste vacsiu dravost, chcenie, a sebavedomie. sice som tento tim uz na jar odpisal ale stale v kutiku duse verim ze to nejak daju. myslim ze proti nitre maju poslednu sancu s tym potapajucim titanicom nieco urobit. pokial sa im to nepodari bude na 90 percent iste ze zostupia. dalsie zapasy budu mat o hodne tazsie a nijake body z nich na 99 percent nedonesu. tot vse, a pozdravujem la linga :D pretoze s tou taktikou mladich hracov to na jar dost pokazil.

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 21.03.2008 21:11:29

no co povedat pred zajtrajskom? snad len ked uz je ten sviatok tak poprosit tych co chodia do kostola aby za ASko stratili nejake to slovko u Najvyssieho :D . potrebujeme bodovat, najlepsie naplno, aj ked to proti nitre bude nesmierne tazke ak vobec mozne. AS do toho :!:

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 22.03.2008 19:56:39

stale dokola ta ista pesnicka. nedokazeme vyvinut na supera tlak, nedokazeme premenit ani tie polosance co mame a inkasujeme, znova inkasujeme a znova aspon 2krat. to ja na zaplakanie, vazne. nemozeme sa udrzat v lige ak hrame druholigovy futbal, to je nielen nerealne ale aj nespravodlive. raz nam uz zazrak v minulej sezone pomohol a ako sa hovori ze ani blesk dvakrat neudrie na to iste miesto, tak necakam ze zazrak by udrel. musime sa zmierit s tym ze na buducu sezonu budeme hrat o sutaz nizsie a je jedno kolko kol je do konca, pretoze my s takouto hrou na CL nemame. to by sa muselo nieco radikalne zmenit ale naozaj radikalne, a na to je myslim uz pramalo casu :( ale na druhej strane by nam mozno druha liga prospela, teda za predpokladu ze holand company zostane, skonsolidovanie kadra, zohranie atd. v kazdom pripade ma to mrzi lebo som sa po vyrokoch nasich hracov tesil na dobry futbal - konecne - a videl som trapenie a zase iba trapenie.

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 22.03.2008 20:00:55

Hm, čo dodať... :roll:
Hrali sme o niečo lepšie než minule to jj, ale aj tak to bola bidea! Ako hrozní hráči sa mi javia Ree a Chanti :!: V druhom polčase to bieda pokračovala, Nitrania si robili s našou obranou čo chceli, nebyť skvelých zákrokov Volešáka môžme prehrať ovela väčším rozdielom... :x
Naposledy upravil/-a janoas v 22.03.2008 20:18:53, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2675
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 22.03.2008 20:00:57

Musím to najskôr predýchať a vychladnúť. Ako sa to hovorí ? Že na chudobného aj hajzel padne...Proste nie a nie a nejde to...
Pár drobností k zápasu :
- Volešák - lopta padajúca do päťky je brankárova, keď nie, tak tam brankár nemá čo robiť
- Križko - dnes zase zbytočný hráč, ktorý nie je schopný nič vyprodukovať...dnes skutočne nie že nespracoval, ale ani sa od neho neodrazila žiadna lopta
- Ree a Chanti - nemám čo k ním povedať, naša umelina je krásne rovná a lopty im skáču a skáču ako na krivom a hrbolatom trávniku

Nitra dnes vyhrala kombinačnou a jednoduchou hrou, na rozdiel od našej upotenej, ubolenej a vydretej snahy o futbal...
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

benci12
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 08.08.2007 20:01:52

Príspevok od užívateľa benci12 » 22.03.2008 20:14:21

tak po dnešnom zápase čo som videl, tak záchranu už ani neočakávam. Také polená ako Ree, ktorého si každý vyzvrta a potom padne na riť ako aj celá naša obrana. Všetko nakopávane lopty, nič sa nehralo cez stred pola. A nechápem prečo nehral Baez :?:

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2675
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 22.03.2008 20:23:25

benci12,
zranený Baez, Depetris, Godál...karty Gergel, Horváth...
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

takze

Príspevok od užívateľa mattpro » 22.03.2008 21:03:08

tento zapas patri opat k tym nie velmi dobre vydarenym. avsak tento tim preukazal ze pri urcitej zhode nahod ( treba stastie, vyvarovat sa velkych individualnych chyb a dostat sa viac do sanci) moze este nieco s tim postavenim urobit. pre tich kt. sa na futbal neodvazili prist , :D zhodnotim vykony jednotlivych hracov a dam im aj znamky od najhorsej -1 az po najlepsiu - 10.(treba vsak dodat ze to je moj osobny nazor a preto ked s nim niekto nebude suhlasit nech to slusne napise), ale k tomu hodnoteniu:
Volešak - 5.5 - treba podotknut ze ten prvy gol bol jasne jeho. napriek tomu tam mal 4 SUPER zakroky kt. nas este drzal v zapase.

van der Ree - 3.5 - opat prehraval hodne osobnych subojov. prakticky nic v tej obrane nespravil az na par zakrokov, navyse mu lopta dost odskakovala od noh takze aj dost stracal lopty kt. by mal mat pod kontrolou

Kasalek - 5 - ani toho moc nepokazil, ale zas ani v tej obrane nevytrcal. jednoducho taky priemer. ale bol to prenho jeden z lepsich vykonov v tejto sezone

Čogley- 5- mal zopar defenzivnych zakrokov kt. urcite pomohli k vacsiemu kludu v obrane. dokonca zabranil takmer istemu golu. ale aj tak bol to opat taky priemerny vykon

Kleščík- 4.5 - dalsi z nasich nevyraznych obrancov. nemastny- neslany vykon navyse par kiksov ale aj zopar svetlych momentov

Hlohovsky -7- tak tento zapas sa mu podaril. neustale rozohraval akcie smerom dopredu a navyse ako jeden z mala stracal loptu. jeho prihravky boli presne navyse bol silny aj v osobnych subojoch. pridal aj strelu kt vela nechybalo

Slujter -6.5- jediny stabilny hrac AS. dnesny zapas sice nebol az tak vydareny ale bojoval v osobnych subojoch a neunavne zakladal akcie

Marček- 4.5- dalsi z tych ,,neviditelnych,, hracov AS. nepodal zly vykon ale chybala tam iskra, vacsia dravost v osobnych subojoch

Chanti-5- v defenzive to bola nula ale smerom dopredu bol jednym z mala co tam nnieco vymyslel. navyse po jeho strele padol gol AS. ale dostkrat zase stratil zbytocne loptu z coho pramenil ten 2 gol v sieti AS.

Križko-3.5- vpredu nevytvoril vobec nic. takmer vzdy unho skoncila cela akcia. proti nitre sa nedokazal absolutne presadit. vacsinou len sklepaval centre kt. isli nanho aj to bez vyraznejsieho uspechu

Šebek -3- v utoku nic nevymyslel. loptu mal v prvom polcase hadam len raz a bol total neviditelny. v 2 polcase mal zopar sol ale hned loptu stratil cize osoh z neho nebol takmer ziadny

Jašurek-6- po jeho striedani sa cela hra ozivila a celkovo dodal hracom este snahu zabojovat. z jeho strany uz lepsi vykon za tych 20 minut ani nemohol byt

Depetris-7.5- dalsi hrac kt. po striedani ozivil tu hru AS. jediny sa dokazal dostat do sance a jednu aj vyuzil. skoda tej dalsej kt. chybalo malicko. ukazal vsak ze je to strelec a ak sa dostane do pohody moze byt este velmi platnym hracom

Rožnik- 5.5- nieco mu v utoku vyslo nieco nie. bojoval vsak a svojou dravostou pomohol vybojovat zopar lopt.

tak to je vsetko. mozete nieco k tomu potom dodat ak sa niekomu nebude pacit hodnotenie. ale tak som to videl JA.

snapshot
Príspevky: 2732
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 22.03.2008 21:03:53

Luboš napísal:benci12,
zranený Baez, Depetris, Godál...karty Gergel, Horváth...
Cim dalej, tym horsie. O chvilu bode hrat Stano, Jenner a aj Ancica zavolaju.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
TrenchEaglet
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 07.10.2007 16:26:38

Príspevok od užívateľa TrenchEaglet » 22.03.2008 21:04:57

Dnes bol niaky futbal? Ja som teda prisiel o 17:30 na stadion a aj som bol obidva polčasy ale futbal som teda nevidel :evil: Bohužial nie len dnes to tak bolo. Aj keď som donedávna patril takpovediac medzi "pesimistov" tak asi jediné čo nám fanúšikom ostavá je zmieriť sa s druhov ligou aj keď ja osobne sa s tým zmieriť jednoducho nemôžem...ako mi to tak pripadá tak do Trenčína prišla skupinka "investorov" len z dovodu postavenia novej polyfunkčnej budovy v TN a je im úplne jedno, že Trenčín nebude hrať corgoň ligu a pre istotu aby to fanúšika ešte viac bolelo a aby si každý chuj mohol robiť z neho srandu tak robia ešte trápne vyhlásenia :evil: aj keď nikomu neprajem nič zlé tak si prajem SMRŤ PODVODNÍKOM
pozn.autora: prosím všetkých moderátorov aby príspevok nechali v pôvodnom znení...Veď všetci bohužial vidíme, že je to pravda!

Napísať odpoveď