Ako zdolať Nitru ?

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Ako zdolať Nitru ?

Príspevok od užívateľa martin » 17.03.2008 21:58:19

pred nadchádzajúcim ligovým zápasom pre vás pripravujeme menej tradičné preview... hráčov teraz necháme oddýchnuť a obraciame sa na vás s otázkami...

Ako zdolať NITRU???
Čo sa musí zmeniť ak máme konečne naplno bodovať???


pre zápasom z toho zložíme pre kabínu recept, ktorý bude viesť k úspechu...

preto prosím iba o reálne návrhy, príchod troch hotových hráčov z prvého tímu Ajaxu je nereálny, ako aj návrat Linga do bývalej formy :)

varme z toho, čo máme...

vďaka

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 17.03.2008 21:59:48

Zdolanť Nitru?! Sorry, ale pre mna nereálne!

Footmark
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 26.11.2007 22:10:12

Príspevok od užívateľa Footmark » 17.03.2008 22:10:01

No nerealne to urcite neni, takze tu zas nepiste sprostosti. Touto temou je asi pomoct a nie este viac kidat na muzstvo asi im to moc nepomoze nemyslite? Ved slovenska liga je tak drevenna ze aj ti najdrevenejsi mozu porazit drevennych no nie?

No my ako fanusikovia asi pomoct nemozeme nicim inym nez povzbudzovanim. Je to iba na hracoh ako k zapasu pristupia a hlavne musia verit v zachranu lebo bez toho si myslim ze nemame sancu na zachranu ked si neveria. Podla mna uz do kazdeho zapasu nastupuju stym ze idu prehrat alebo aspon uhrat bodik.Ked uz dostanu gol tak sa moralka tymu enormne znizi a to je chyba. Ta bojovnost, snaha im chyba podla mna.To sa musi jednoznacne v hracoch dako prejavit a ked to pride, tak pridu aj vysledky. Ved kazdy z nich vie hrat futbal inak by nebol asi futbalista. Tak este nestracajme nadej ved je este velika v hre je 39 bodov!!!!!
Za moje chyby v textoch nerucim.

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 17.03.2008 22:16:39

Footmark napísal:No nerealne to urcite neni, takze tu zas nepiste sprostosti. Touto temou je asi pomoct a nie este viac kidat na muzstvo asi im to moc nepomoze nemyslite? Ved slovenska liga je tak drevenna ze aj ti najdrevenejsi mozu porazit drevennych no nie?

No my ako fanusikovia asi pomoct nemozeme nicim inym nez povzbudzovanim. Je to iba na hracoh ako k zapasu pristupia a hlavne musia verit v zachranu lebo bez toho si myslim ze nemame sancu na zachranu ked si neveria. Podla mna uz do kazdeho zapasu nastupuju stym ze idu prehrat alebo aspon uhrat bodik.Ked uz dostanu gol tak sa moralka tymu enormne znizi a to je chyba. Ta bojovnost, snaha im chyba podla mna.To sa musi jednoznacne v hracoch dako prejavit a ked to pride, tak pridu aj vysledky. Ved kazdy z nich vie hrat futbal inak by nebol asi futbalista. Tak este nestracajme nadej ved je este velika v hre je 39 bodov!!!!!
Písať sprostosti? Ak si videl ten zápas proti Košiciam tak by si to sprostosťou nenazval :wink: Nitra sa s nami hrať určite nebude, a nato aby sme vyhrali sa budú musieť tí naši hráči naozaj snažiť akoby hrali o život. a v to ja nedufam...., ale ja aj tak vo výhru neverím, ked niekto chce nech v to verí, on bude po zápase tým sklamaným :wink: , Ja AS fandím, ale ....
Naposledy upravil/-a janoas v 17.03.2008 22:21:31, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 17.03.2008 22:21:01

ako zdolat nitru?
tak na tomto by si asi zgustli iny futbalovy fajnsmekri :lol:
asi treba naozaj hrat aspon na 120% lebo inak nemame sancu a tym reciam o tom ze makaju a robia co mozu neverim lebo ani na jednom zapase som nic take nevidel.
ale co bude najdolezitejsie je to aby sme uz konecne pre boha ziveho NEDOSTALI GOL, pretoze sa to stale ukazuje my nevieme hrat ked prehravame.
cize je to viac menej jednoduche - kolektivny vykon (jeden za vsetkych vsetci za jedneho), kombinacna hra (lebo ten nas super system nakopavanych lopt nam nitra rozoberie ako stavebnicu) a hlavne dobra defenziva (nejlepsie nedostat gol a potazme jeden dat). ou a este hrat celych 90 minut plus nadstaveny cas lebo tie konce polcasov a konce zapasov mame naozaj tragicke.

Footmark
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 26.11.2007 22:10:12

Príspevok od užívateľa Footmark » 17.03.2008 22:24:56

janoas napísal:
Footmark napísal:No nerealne to urcite neni, takze tu zas nepiste sprostosti. Touto temou je asi pomoct a nie este viac kidat na muzstvo asi im to moc nepomoze nemyslite? Ved slovenska liga je tak drevenna ze aj ti najdrevenejsi mozu porazit drevennych no nie?

No my ako fanusikovia asi pomoct nemozeme nicim inym nez povzbudzovanim. Je to iba na hracoh ako k zapasu pristupia a hlavne musia verit v zachranu lebo bez toho si myslim ze nemame sancu na zachranu ked si neveria. Podla mna uz do kazdeho zapasu nastupuju stym ze idu prehrat alebo aspon uhrat bodik.Ked uz dostanu gol tak sa moralka tymu enormne znizi a to je chyba. Ta bojovnost, snaha im chyba podla mna.To sa musi jednoznacne v hracoch dako prejavit a ked to pride, tak pridu aj vysledky. Ved kazdy z nich vie hrat futbal inak by nebol asi futbalista. Tak este nestracajme nadej ved je este velika v hre je 39 bodov!!!!!
Kidať sprostosti? Ak si videl ten zápas proti Košiciam tak by si to sprostosťou nenazval :wink: Nitra sa s nami hrať určite nebude, a nato aby sme vyhrali sa budú musieť tí naši hráči naozaj snažiť akoy hrali o život....., ale ja aj tak vo výhru neverím, ked niekto chce nech v to verí, on bude po zápase tým sklamaným :wink: , Ja AS fandím, ale ....
Ja tomu neverim ja tomu len dufam :D sak prave preto nedokazali sme hrat futbal ani v jednom zapase tak nech to aspon dako takzvane ukopeme, lenze zas to by sme nemohli mat samich mladikov hmm...takze ako povedal Stano neni taky ktory by buchol v kabine po stole a este ked csaba nenastupi ach jaj...tak to bude hrozne... v zapase s kosiciami som prave nevidel ziadnu bojovnost ved boli drevenny ako my...takze mozme kludne vyhrat ale aj kludne prehrat...v slovenskom futbale sa nikto nevyzna...ja som si vzdy povedal ked vyhrali slovaci vo francuzku :shock: ze ked oni tam vyhrali tak uz moze kazdy nad kazdym vyhrat...
Za moje chyby v textoch nerucim.

leonardo1
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 25.02.2008 16:03:33

...

Príspevok od užívateľa leonardo1 » 18.03.2008 00:59:10

Ani ma tak ne.se.rie,že vypadneme,ako to že nebudeme hrať tú sľubovanú Ligu majstrov... :P :P ...xaxa...

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 18.03.2008 06:12:14

S tymto muzstvom Nitru nezdolame ....
Je zbytocne tuto temu i otvarat...
Viete uz sme mali tolkych zdolat ze az...
TAKZE UZ KONECNE NESNIVAJME
pravda sa zle počúva

aston14
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 03.08.2007 11:20:14

Príspevok od užívateľa aston14 » 18.03.2008 07:44:24

aha..ja mam napad..my fanuskovia si kupime tento klub od la linga :D a bude nas ako napriklad v bohemke :D a kupime si novych hracov aj stadion postavime :D nočes bude generalny, ja by som mohol byt hospodarom!!! :D

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 18.03.2008 09:03:32

pripajam sa :wink: vytrhame tu umelinu, nasadime novy travnik a ja ho budem chodit zalievat :lol:
ale vazne, na ten zapas s nitrou pojdem ale nech si ma hraci nezelaju ak tam nebudem vidiet srdce a bojovnost a hlavne ak tam aj dusu nevypluju len aby sme nieco uz konecne uhrali :!: :!: :!:

toni
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 19.10.2007 11:19:46
Bydlisko: Trenčin

Príspevok od užívateľa toni » 18.03.2008 11:55:14

neviem kam to mam dat ale pozrite si toto!!!! http://www.youtube.com/watch?v=SC7Bo8nqsBc mne sa to lubilo :!: :!: :!:

kestl
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:43:20
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa kestl » 18.03.2008 17:10:44

No jedna možnosť by tu bola ako poraziť Nitru, ale to asi len tak 50-50. Ukecať nitranov aby sem poslali kompletné "B", snáď potom by sme tých 50 % mali šancu vyhrať. Ináč už neverím.

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 18.03.2008 21:10:02

Balrog napísal:pripajam sa :wink: vytrhame tu umelinu, nasadime novy travnik a ja ho budem chodit zalievat :lol:
ale vazne, na ten zapas s nitrou pojdem ale nech si ma hraci nezelaju ak tam nebudem vidiet srdce a bojovnost a hlavne ak tam aj dusu nevypluju len aby sme nieco uz konecne uhrali :!: :!: :!:
a co im spravis, ked to tam nebude? :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 18.03.2008 21:26:10

ikotn napísal:
a co im spravis, ked to tam nebude? :wink:
mozno budes prekvapeny ale aj nad tym som sa zamyslal.
mam v plane uniest autobus aj s hracmi pripadne ak sa mi zadari tak aj mercedes s mr.Fishmenom a budem ziadat vykupne v podobe vysledkov a dozivotneho statusu quo co sa tyka otazky nezburania stadiona. budem len potrebovat nejakych komplicov, sam to nezvladnem, hlasi sa niekto? :lol: :lol: :lol:

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

V stredu sa to otáča...

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 19.03.2008 08:56:40

Ja im aj napriek mojej nasratosti stale verím.... Nitra sa dá zdolať, maju jedneho stralca... Semeníka a ten na umelej trave hrať nebude, lebo...

Takže radím sa medzi minimum optimistov na tomto fore...

Napísať odpoveď