Štadión AS Trenčín

Diskusia k priestorom klubu AS Trenčín, štadiónom, fanshopom atď.

Moderátor: Moderátori

Andy182
Príspevky: 400
Dátum registrácie: 27.06.2016 12:43:45

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa Andy182 » 05.06.2019 15:54:58

Juraj, pretože sa medzitým zmenili požiadavky a rozostavaný štadión už nie je povolený ...

skôr mi je divné, že to je na celú sezónu a nie len jeseň ... každopádne to nedopadne dobre ...

odkiaľ je tá info, že celá sezóna?

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa snapshot » 05.06.2019 16:01:27

Andy182 napísal:
05.06.2019 15:54:58
Juraj, pretože sa medzitým zmenili požiadavky a rozostavaný štadión už nie je povolený ...

skôr mi je divné, že to je na celú sezónu a nie len jeseň ... každopádne to nedopadne dobre ...

odkiaľ je tá info, že celá sezóna?
https://mytrencin.sme.sk/c/22138228/fot ... sihot.html
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa baki » 05.06.2019 20:48:33

Je tam napísané, že v zime, možno v lete. Takže nemusí to byť celá sezóna. Riešiť takého veci z pohľadu fanúšika je momentálne zbytočné, podľa mňa. Čítam to tak, že sa chcú vrátiť v zime, ale nechávajú si priestor, aby neboli kritizovaní, ak to nestihnú. Mne len vadí tá Myjava. Stále neverím tomu, že sa nedala pri troche snahy vybaviť Dubnica. Mohli sme tam hrať EL, ale FL už nie? Trnava a Dunajská? Oligarchovia si to vedeli vybaviť. LL nie je oligarcha, ale rovný biznisman.

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 06.06.2019 09:30:13

Podla mna keby sa velmi chce, tak sa vybavi Dubnica. Tamojsi stadion prednedavnom presiel ako takou rekonstrukciou, su tam 2 zastresene tribuny, kvalitny travnik, kabiny, mozno len vyhrievanie nemaju... Ale pre TN fanusika by to bola parada, je to kusok vlakom aj autom, za 15 min tam vie clovek byt z TN ked su neni zapchy, stanica je na skok od stadiona. Martin, su alebo boli snahy tymto smerom? Ci je to zakopane? Pretoze Myjava je sice sympaticky stadionik, ale pre trencanov pomerne daleko a navyse, moc sa nam tam nedari...

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa filipina » 06.06.2019 09:31:14

https://mytrencin.sme.sk/c/22138228/fot ... sihot.html sme-tiari sú rýchlejší ako vlastný klub ........ smutné ............. [smilie=axe.gif]
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 14.06.2019 18:30:45

Takže Žilina...
Žilina je lacnejšia,resp.bližšie ako Myjava???
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa martin » 14.06.2019 18:48:14

Jerry napísal:
06.06.2019 09:30:13
Podla mna keby sa velmi chce, tak sa vybavi Dubnica. Tamojsi stadion prednedavnom presiel ako takou rekonstrukciou, su tam 2 zastresene tribuny, kvalitny travnik, kabiny, mozno len vyhrievanie nemaju... Ale pre TN fanusika by to bola parada, je to kusok vlakom aj autom, za 15 min tam vie clovek byt z TN ked su neni zapchy, stanica je na skok od stadiona. Martin, su alebo boli snahy tymto smerom? Ci je to zakopane? Pretoze Myjava je sice sympaticky stadionik, ale pre trencanov pomerne daleko a navyse, moc sa nam tam nedari...
už to bolo neraz napísané - vyhrievanie, kamerový systém, turnikety, osvetlenie a asi aj sektor hostí, ktorí potrebuje dnes iné parametre
skúšali sme to aj tento rok otvoriť, ale to bol skôr naivný pokus, potom by Seredi museli povoliť v Senci a lavína by išla
toto rozhodnutie chápeme a akceptujeme

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa martin » 14.06.2019 18:50:35

baki napísal:
05.06.2019 20:48:33
Je tam napísané, že v zime, možno v lete. Takže nemusí to byť celá sezóna. Riešiť takého veci z pohľadu fanúšika je momentálne zbytočné, podľa mňa. Čítam to tak, že sa chcú vrátiť v zime, ale nechávajú si priestor, aby neboli kritizovaní, ak to nestihnú. Mne len vadí tá Myjava. Stále neverím tomu, že sa nedala pri troche snahy vybaviť Dubnica. Mohli sme tam hrať EL, ale FL už nie? Trnava a Dunajská? Oligarchovia si to vedeli vybaviť. LL nie je oligarcha, ale rovný biznisman.
EL nepotrebuje vyhrievanie, naša liga áno...
podmienky sa stále sprísňujú, iné to bolo, keď budovala trnava a tvrdšie podmienky mala už DS
ale to neriešime, keďže aj zázemie starej tribúny v DAC bolo výrazne lepšie ako to, čo poskytuje naša stará tribúna
zbytočné túto otázku otvárať

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 15.06.2019 12:10:57

Videl som na obrázku novú tribúnu. Stará pôjde dole, či sa len prerobí? Kedysi som čítal, že pôjde dole, takže či to platí.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa snapshot » 15.06.2019 16:40:03

Axel Wers napísal:
15.06.2019 12:10:57
Videl som na obrázku novú tribúnu. Stará pôjde dole, či sa len prerobí? Kedysi som čítal, že pôjde dole, takže či to platí.
Vzdy to zalezalo od financii
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa baki » 15.06.2019 19:40:27

Stará ostane. Rybníček naposledy v kine hovoril, že o jej zbúraní rozhodne návštevnosť počas niekoľkých sezón. Ak bude vysoká, tak ju zbúrajú a postavia novú. O tom ale pochybujem. Štadión má mať kapacitu 11 500 divákov, a to nie je v silách klubu naplniť. Možno, ak by sa hrala skupina LM/EL, prípadne reprezentácia by to dokázala. FL ani vo sne. Podľa mňa bude úspech, ak sa priemerná návštevnosť na ligu bude pohybovať niekde okolo 2-3 tisícok divákov. Niečo so starou tribúnou aj tak budú musieť robiť. Strecha vyzerá otrasne a asi aj sedadlá vymeniť.

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 16.06.2019 14:05:34

Stara musi ist jednoznacne dole! Jednak je dost daleko od travnika a po postaveni ucka bude uplne mimo misu cize by si na nu nikto nesadol, dalsia vec je vizual celeho stadiona ktory by bol potom katastrofalny a bolo by to na smiech + su tam stlpy, zly sklon, zastaralost, cize to by ani uefa neodobrila na EU pohare, cize tu klub musi urobit vsetko pre to aby sa zburala a postavila nova s napojenim na ucko. Nic ine necakam. Pozerat sa na to alibisticky ze “aka” bude navstevnost neni dvakrat dobre riesenie ani pre klub ani fanusikov. Si zoberte ze chytime supera svetoveho rangu v EU a aj kapacita 10 tisic bude malo. Ano, stane sa to mozno raz za cas, ale treba brat do uvahy aj nasu ligu, na zapasy z DS, TT, Slovanom ci ZA budeme vediet zaplnit aj 70-80% stadiona + hostujuci fans urobia svoje a aj pekne prostredie bude lakat viac ako doteraz a ak sa vratime k futbalu z majstrovskych sezon tak neni o com.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa baki » 16.06.2019 15:35:30

Jerry napísal:
16.06.2019 14:05:34
Stara musi ist jednoznacne dole! Jednak je dost daleko od travnika a po postaveni ucka bude uplne mimo misu cize by si na nu nikto nesadol, dalsia vec je vizual celeho stadiona ktory by bol potom katastrofalny a bolo by to na smiech + su tam stlpy, zly sklon, zastaralost, cize to by ani uefa neodobrila na EU pohare, cize tu klub musi urobit vsetko pre to aby sa zburala a postavila nova s napojenim na ucko. Nic ine necakam. Pozerat sa na to alibisticky ze “aka” bude navstevnost neni dvakrat dobre riesenie ani pre klub ani fanusikov. Si zoberte ze chytime supera svetoveho rangu v EU a aj kapacita 10 tisic bude malo. Ano, stane sa to mozno raz za cas, ale treba brat do uvahy aj nasu ligu, na zapasy z DS, TT, Slovanom ci ZA budeme vediet zaplnit aj 70-80% stadiona + hostujuci fans urobia svoje a aj pekne prostredie bude lakat viac ako doteraz a ak sa vratime k futbalu z majstrovskych sezon tak neni o com.
Náš klub má strop max. 6000 divákov. Ukázalo sa to aj v Európe. Ani na Rapid a Legiu neprišlo viac, a to tam bolo aj dosť divákov od súpera a predpokladám, že aj veľa Žilinčanov sa prišlo pozrieť na atraktívneho súpera. Ja som presvedčený, že stará ostane. Strechu treba vymeniť. Pozeral som ju z hradu a bola otrasná, a to už je pár rokov dozadu. Pokiaľ ide o štandardy UEFA, to asi majú ošetrené, inak by so starou tribúnou nekalkulovali. Čo sa týka divákov z DS, TT, skuBy, tak hádam ten štadión stavajú pre nás, nie pre nich.

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 16.06.2019 18:31:19

baki napísal:
16.06.2019 15:35:30
[quote=Jerry post_id=42627 time=<a href="tel:1560690334">1560690334</a> user_id=26854]
Stara musi ist jednoznacne dole! Jednak je dost daleko od travnika a po postaveni ucka bude uplne mimo misu cize by si na nu nikto nesadol, dalsia vec je vizual celeho stadiona ktory by bol potom katastrofalny a bolo by to na smiech + su tam stlpy, zly sklon, zastaralost, cize to by ani uefa neodobrila na EU pohare, cize tu klub musi urobit vsetko pre to aby sa zburala a postavila nova s napojenim na ucko. Nic ine necakam. Pozerat sa na to alibisticky ze “aka” bude navstevnost neni dvakrat dobre riesenie ani pre klub ani fanusikov. Si zoberte ze chytime supera svetoveho rangu v EU a aj kapacita 10 tisic bude malo. Ano, stane sa to mozno raz za cas, ale treba brat do uvahy aj nasu ligu, na zapasy z DS, TT, Slovanom ci ZA budeme vediet zaplnit aj 70-80% stadiona + hostujuci fans urobia svoje a aj pekne prostredie bude lakat viac ako doteraz a ak sa vratime k futbalu z majstrovskych sezon tak neni o com.
Náš klub má strop max. 6000 divákov. Ukázalo sa to aj v Európe. Ani na Rapid a Legiu neprišlo viac, a to tam bolo aj dosť divákov od súpera a predpokladám, že aj veľa Žilinčanov sa prišlo pozrieť na atraktívneho súpera. Ja som presvedčený, že stará ostane. Strechu treba vymeniť. Pozeral som ju z hradu a bola otrasná, a to už je pár rokov dozadu. Pokiaľ ide o štandardy UEFA, to asi majú ošetrené, inak by so starou tribúnou nekalkulovali. Čo sa týka divákov z DS, TT, skuBy, tak hádam ten štadión stavajú pre nás, nie pre nich.
[/quote]
Baki, myslim ze potencial fanusikovsky tam bude, kedze budeme hrat DOMA a nie v ZA a vela ludi odradzala aj cesta atd. Co sa tyka tribuny musi byt zburana, ved len dialka od travy je uz dost daleko, pri novych to bude 3-4 metre tu je to asi 18 metrov co je dost, vyhlad tiez nic moc a rekonstrukcia tiez nebude najlacnejsia, ak si to klub spocita a vyhodnoti, lepsie bude postavit novu aj s patricnym zazemim pre fanusikov...

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 16.06.2019 19:31:39

Nemozes provnavat navstevnost v Ziline a v Tn ked budeme hrat na novom stadione ...
AS trencin

Napísať odpoveď