Štadión AS Trenčín

Diskusia k priestorom klubu AS Trenčín, štadiónom, fanshopom atď.

Moderátor: Moderátori

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa snapshot » 12.09.2018 15:48:06

18dominik18 napísal:
12.09.2018 14:29:34
je to obyčajný alkoholik to už môže naozaj každý kandidovať [smilie=drunk.gif]
Kedysi tu mal aj ucet, ale chalan sa uz asi boji prist :D
"Boh je laska" 1Jn 4:8

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa GULIVER » 12.09.2018 17:21:33

Ked sme pri nom. Stavali sme kedysi nieco v Tepliciach a on robil na urade(asi stavebnom), dost problemov nam tam robil. Takze mozeme od neho cakat hocico.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa baki » 12.09.2018 17:54:45

idu volby, treba nejako zaujat. aj zla reklama je reklama. od takeho cloveka sa da cakat vselico. ak sa zas bude hrat na zachrancu mestskych penazi, na poslenecku stolicku mu to vyda. na primatora nema potrebny "vytlak". mimo sihote je prakticky bezmenny.

absolut
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 20.01.2014 14:26:56

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa absolut » 13.09.2018 17:39:28

Ale nieco sa uz na stadione deje. Je tam asi o 4 bagre viac a kopu o sto šest jak keby zaklady.

LuckyLoser
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 15.03.2015 11:02:25

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa LuckyLoser » 13.09.2018 18:33:24

Hlavně že má na billboardu Trenčín perla považia [smilie=dots.gif] [smilie=construction.gif]

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa baki » 14.09.2018 09:00:06

uz pocitame aj bagre? to sme to dopracovali [smilie=cigar.gif]

Užívateľov profilový obrázok
OZ Légia Laugaricio
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 20.08.2014 19:50:19
Bydlisko: Jedine Trenčín!
Kontaktovať užívateľa:

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa OZ Légia Laugaricio » 16.09.2018 12:31:16

V pondelok treba prísť do Metra, pýtať sa, diskutovať a dožadovať sa informácií. Máme na to jedinečnú príležitosť, nie len komentovať a lamentovať po fejsbúkoch. [smilie=whip.gif]
Event: https://www.facebook.com/events/302278027225322/
Info: https://www.astrencin.sk/clanek.asp?id= ... -00-h-6888

Obrázok

Filip89
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 17.06.2017 13:58:45

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa Filip89 » 17.09.2018 22:04:54

akože žiadne horuce informacie ? ste ma sklamali, čakal som už o osmej aktualitky [smilie=bounce.gif] [smilie=blink.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 17.09.2018 22:29:29

Filip89 napísal:
17.09.2018 22:04:54
akože žiadne horuce informacie ? ste ma sklamali, čakal som už o osmej aktualitky [smilie=bounce.gif] [smilie=blink.gif]
Skončilo to pred 21 hod...
-štadión bude krajšie opláštený ako minulá vizualizácia
-nebude hranatý,ale oválny
-kapacita 10 000 divákov
-do budúcej sezóny by mala byť hotová nová hlavná tribúna za 10 000 000-,ktoré už sú zohnané
-jej kapacita bude 2600 + 400 vip
-začína sa betónovať základová doska
-RR mal dnes 3 hodinový rozhovor s Monitzom o klube a ďalšom smerovaní
-LL to potiahne ešte kým sa nepostaví štadión ,už bude mať 70
-celková cena štadióna cca 20 000 000-
-dnes si dlhodobo prenajal klub hotel na ostrove od Zamaroviec
-do konca Januára bunky-kabíny pre žiakov za 100 000-
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

pleco8
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 30.07.2011 16:22:14

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa pleco8 » 17.09.2018 23:18:05

Kapacita 10 tisíc dosť málo čakal som aspoň 13500 s možnosťou ďalšieho rozsirenia ale dakujem aj za to.keď trnava stavala štadión a písal som ze az sa raz spartaku začne dariť tak to budú mať malý štadión všetci ma mali za blázna a prešlo pár rokov a pozrime sa štadión vypredaju za 45 minút. Niečo podobné sa udeje aj nám keď príde úspech na medzinárodnej scéne a už budú bývať 3 európske súťaže ale ako som písal ďakujem aj za tých 10 tisíc uz nech stojí :-)

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 18.09.2018 12:51:39

Ano vypredaju na pohare ale na ligu pride ledva 5000 [smilie=clap2.gif]
A v lige sa hra podstatne viac zapasov ako v LM
AS trencin

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa GULIVER » 18.09.2018 13:07:01

V lige bude chodiť tak 2500-3500, na Slovan, TT, DAC, ZA okolo 4000-4500. Načo niečo väčšie ? kľudne stačí okolo 8 000 aby to spĺňalo kategóriu 4.
Zase si nemyslime, že bude divácky booom, nič také nebude.
Ak nebudeme chodiť na zápasy, nemôžeme byť prekvapení, že sa postaví len hlavná tribúna oproti, niektoré veci záležia aj od Nás (fans).

delos
Príspevky: 102
Dátum registrácie: 18.11.2012 15:14:37

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa delos » 18.09.2018 13:30:25

Zdravim, vedel by tu niekto postnúť dneskajší rozhovor RR pre dennik SME? DAKUJEM

Majhok
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 23.09.2017 14:20:53

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa Majhok » 18.09.2018 13:50:47

Rybníček: Trenčín nie je pripravený hrať skupinu Európskej ligy

Vypadnutie z Európskej ligy vníma ako dobrý koniec.

Pred sezónou vystriedal na trénerskej stoličke Vladimíra Cifraniča Holanďan Ricardo Moniz. Prečo ste pristúpili k tomuto kroku?
- Vlado bol začínajúci tréner. S jeho prácou sme boli spokojní, ale pri vzájomnej analýze sme sa s majiteľom zhodli na tom, že klub by potreboval niečo viac. Mužstvo má veľmi mladý vekový priemer. Okrem športovej pripravenosti sa jednalo aj o mentálne záležitosti, čo bolo pre Vlada veľké sústo.
O Ricardovi sme mali veľmi dobré referencie. Jedná sa o človeka s neuveriteľným egom, možnosťami a potenciálom. Na druhej strane je mimoriadne impulzívny človek, ktorý sa na základe svojich emócií dokáže zmeniť na neriadenú strelu. Je pre nás veľkou výzvou správneho ho uchopiť a viesť.
Za ostatné tri mesiace môžeme jeho prácu hodnotiť pozitívne. Na mužstve je vidieť posun či už v oblasti výsledkov, herného prejavu a prístupu hráčov. Z mužstva však určite dokážeme vydolovať ešte viac.
Už na začiatku sezóny sa tréner Moniz prezentoval veľmi emotívne po zápase proti Ružomberku. Konzultovali ste s ním situáciu?
- Pre klub je podobné správanie neprípustné. Zobrali sme človeka, ktorého sme čiastočne poznali a vedeli, čo od neho môžeme očakávať. Jeho povaha sa prejavila veľmi skoro. Sme radi, že to bolo už na začiatku. Naša následná diskusia bola impulzívna a emotívna.
Sú isté parametre klubu. My ich tvoríme desať rokov. A nezmenia sa, či tu bude figurovať Moniz, Capello alebo hocikto iný. Sú jasne dané.
Niečo obdobné sa nemôže stávať a verím, že sa už ani nestane bez ohľadu na intenzitu vnútornej emócie.
Chápem, že robí futbal s totálnym srdcom a všetkým nasadením. Niekedy pri náročných situáciách stratí hlavu. Tieto aspekty sa snažíme brzdiť a hľadať na ňom silné stránky, ktoré by mohli byť pre klub prospešné.
Prebolelo vás už vypadnutie z Európskej ligy?
- Bolo to pre nás veľké sklamanie. Skupinovú fázu sme mali na dosah. Poviem úprimne, tento klub nie je momentálne pripravený na to, aby hral skupinovú fázu európskych pohárov. Dnes sme stále cestovatelia. Jeden týždeň sme v Myjave, potom v Žiline. Nemáme vlastný domov. Nemáme mužstvo, ktoré je dostatočne pripravené z pohľadu skúsenosti, aby zvládlo záťaž štvrtok-nedeľa-štvrtok.
Ďalšou záležitosťou sú finančné zdroje. Potrebujeme ich na štadión.
S odstupom niekoľkých dní od vypadnutia poviem za seba, že som rád, ako všetko dopadlo. Ukázali sme silnú tvár. Vytvorili sme si v Európe meno.
Máme priestor na to, aby sme dokončili to, po čom dlhšie obdobie voláme. Skupinová fáza príde, bude to doma v Trenčíne, pre vás, pre nás, pre všetkých. Nie v Žiline ani v Myjave. To vám hovorím a môžem sľúbiť.
Tréner Ricardo Moniz hovoril niečo iné. Podľa jeho názoru tento tím bol pripravený hrať Európsku ligu.
- Mal som s ním nedávno dvojhodinový osobný rozhovor. Riešili sme rôzne záležitosti. Povedal som mu otvorene, čo si myslím. V podstate rovnaké slová ako teraz. Bol z toho prekvapený. Zobral to tak, akoby sme nemali záujem o úspech.
On sa na celú záležitosť pozerá z iného uhla pohľadu. Je prirodzené, že veľmi túžil po úspechu. Čudoval by som sa, ak by to bolo inak. Vedenie klubu má však zodpovednosť aj iné záležitosti ako len športové úspechy.
Na všetko zlom treba hľadať aj pozitívne veci. Nemôžeme sa na veci pozerať iba zo stránky veľkej emócie, ktorá vznikla. Boli sme blízko, ale opäť nám chýbal povestný posledný krok. Tie veci sa nestávajú náhodou.
Spoločne s La Lingom a kolegami máme zodpovednosť za vedenie klubu ako takého. Je ďalších tisíc zložiek, ktoré sú veľmi dôležité na to, aby výsledok bol umocnený racionalitou, že klub je zdravý a má vytvorené všetky podmienky.
Zdravotné problémy trápili v letnom období Petra Kleščíka. Zatiaľ nastupuje sporadicky. Končí mu kontrakt a do filozofie klubu z hľadiska veku nezapadá. Počítate s ním aj naďalej?
- Samozrejme, Peťovi pribúdajú rôčky. Mať však takého človeka v kabíne, ešte k tomu Slováka, ktorý u nás vyrastal od dorasteneckého veku, je na nezaplatenie. Žiadny hráč klubu neodovzdal toľko ako on. Patrí sem. Momentálne si klub bez neho nevieme predstaviť.
Chránime si športovú úroveň. Keď nebudeme mať parametre na základnú zostavu, čaká ho úloha náhradníka. Je veľmi náročné nahradiť ho ako človeka v kabíne. A keď s futbalom skončí ako hráč, bude mať miesto v štruktúrach ako človek, ktorého potrebujeme.
Čo je najhlavnejšou ingredienciou v ceste za tímovým úspechom pre súčasný Trenčín?
- Na dosiahnutie konečného úspechu potrebujeme jednu veľmi dôležitú emóciu. Tú vie vytvoriť domáci štadión. Som presvedčený, že v Trenčíne by na Larnaku prišlo desať tisíc ľudí a hralo by sa v úplne inej atmosfére. Športovú úroveň sa budeme snažiť udržiavať aj naďalej. Máme know-how také silné, že sa o svoju budúcnosť nebojíme.
Potrebujeme niečo obdobné, čo zažila Dukla vo finále proti Banskej Bystrici. Inak budeme stále okolo nášho cieľa iba „smrdieť“. „Voňať“ môžeme až vtedy, keď budeme vo vlastnom.
Klub a tréner mal na európsky úspech rozdielny názor. Nemôže prísť k strate motivácie?
- Po odvete na Cypre som mal pocit, že mu budeme volať záchranku. Prežíval neskutočné sklamanie z vypadnutia. Našťastie, na druhý deň sa z emócie vyspí a na tretí je stopercentne pripravený a profesionálne zabudne na to, čo sa stalo. A ide ďalej. Nemám strach z toho, že ho nevrátime späť, alebo že by sa veci vykašlal. Pred nami sú veľké ciele. Hráme Slovnaft cup, veľmi dobre máme rozohranú Fortuna ligu, kde sme nepotratili veľa bodov. Z pohľadu hráčskeho kádra musíme mať ambície na najvyššie priečky.
Futbalová verejnosť často hovorí, že klub pretláča do základnej zostavy hráčov zo zahraničia. Čo na to poviete?
- Pre La Linga aj pre mňa má každý šancu akú si zaslúži. Veľa zahraničných hráčov sa nepresadilo. Prišli a odišli. Neexistuje priestor na to, aby bol niekto tlačený do popredia.
Ja ani La Ling sme trénerovi nikdy nepovedali, kto bude hrať. A ani to tak nikdy nebude, pokiaľ budeme v klube pôsobiť. V momente kedy sa tak začne diať, prichádza začiatok konca celej štruktúry fungovania. Keby tu sedel Guľa, Ševela, Moniz alebo Koník, ktokoľvek by povedal niečo iné, klame.
Dôverou verejnosti voči klubu otriasol odchod Jamesa Lawrencea pred dôležitým zápasom proti Larnake. Nedala sa situácia riešiť inak?
- V prípade Jamieho sa jednalo o veľkú emóciu. Strávil u nás štyri a pol roka. Dve prestupové obdobia chcel veľmi odísť. Nám ani agentom sa nepodarilo pre neho nič nájsť. Pokračovali sme v spolupráci ďalej. Proti Feyenoordu dosiahol extrémny výkonnostný level na to, aby sme odolali ponuke a nechali si ho. Ak by sa tak stalo, bola by to od nás veľká nezodpovednosť. Stratili by sme financie, a entuziazmus, ktorý on ako hráč prinášal.
V jeho prípade nebolo všetko vždy ružové. Mali sme voči nemu za to dlhé obdobie určitú výhrady.
Jeho odchod bol pre nás jednoznačná záležitosť. On odišiel, my mu držíme palce. V nedeľu za mnou prišiel a objali sme sa. Cíti sa veľmi šťastný. Ak by sme si tu toho chlapca nechali, zničíme ho.
Na adresu majiteľa klubu Tschena La Linga padli z futbalovej verejnosti rôzne názory. Dokonca aj také, že z Trenčína odčerpáva peniaze. Vníma podobné reči?
- Začína cítiť, že ho tu ľudia nemajú radi a myslia si, že kradne peniaze z prestupov. La Ling je neuveriteľne tvrdý a nepríjemný, ale charakterný, chlapský a hrdý človek.
Z klubu neukradol ani korunu, rovnako ako som ju ja neukradol jemu.
Dnes ideme stavať štadión, ktorý bude v konečnej fáze stáť dvadsať miliónov eur, z čoho sme dostali dotáciu necelých dva a pol milióna od štátu. Ostatné sú naše zdroje.
La Ling nie je chudobný človek, ale nemá na účte voľných sto miliónov ľudí. Sme jediný športový klub na Slovensku, ktorý profituje. Snažíme sa búrať mýty. Snažíme sa ukázať inú cestu.
La Ling už nie je žiadny mladík. Čo bude v čase, keď odíde zo scény?
- Jeho koniec sa blíži. O päť rokov bude mať sedemdesiat. Sám si veľmi dobre uvedomuje, že mu už veľa času nezostáva. Hovorí o tom, že chce postaviť štadión, dokončiť akadémiu a potom nám to tu nechá a musíme sa o všetko starať sami.
Blázon z Amsterdamu ide každý mesiac do Trenčína. Pýtam sa, pre koho? ... Je mi ľúto ako ho ľudia vnímajú.
Úprimne ho aktuálny stav trápi a viackrát mi hovoril:
„Robert, keď sa lokálni ľudia nestotožnia s klubom, nebude mať identitu. Ak sa to nepodarí, nezvládli sme svoju rolu. Milujem klub i mesto. Snažím sa klub budovať, ale ak do toho nezapracujeme ľudí z regiónu, je to problém. Ja si ten štadión so sebou nezoberiem. On tu zostane...“

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 18.09.2018 17:31:13

Veď presne toto včera hovoril v kine Metro...
To je novinárov prepis včerajších odpovedí,nie rozhovor...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Napísať odpoveď