32.kolo. Trnava - AS 0:2

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Re: 32.kolo. Trnava - AS 0:2

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 20.05.2018 08:28:10

Ja tomu nerozumiem, o akú miestenku hráme? Kvaldu LM bude hrať Trnava a do kvaldy EL idú Kmotríkovo, Pápayovci a Žilina.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Heimerdinger
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 13.03.2015 21:13:45

Re: 32.kolo. Trnava - AS 0:2

Príspevok od užívateľa Heimerdinger » 20.05.2018 09:00:51


Andy182
Príspevky: 400
Dátum registrácie: 27.06.2016 12:43:45

Re: 32.kolo. Trnava - AS 0:2

Príspevok od užívateľa Andy182 » 20.05.2018 10:49:47

ZA na istotu miestenky musela predskocit SBA... A kedze prehrali tak o 3 miestenku do EL sa hra baraz

17:30 Streda, ASTN - RK

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Re: 32.kolo. Trnava - AS 0:2

Príspevok od užívateľa Hamer » 20.05.2018 22:15:44

Vitazstvo v TT potesilo ale neprekvapilo. My sme uz v prvom vzajomnom zapase v auguste u nich drzali viac loptu a napriklad na rohy sme vtedy vyhrali 11:2 ale vtedy sa piskalo trochu inak a bola aj penalticka aj 2 ČK proti nam. Terajsiu vyhru vsak neprecenujem, lebo domaci su v majstrovskej euforii a momentalne asi aj vo volnejsom rezime. Catakovic sa zasa presadil a tie 2 jeho tycky boli tiez pekne, v poli sice nevynika ale zakoncovatelske schopnosti ma, gratulacia ku golu aj Sleegersovi a tiez Igorovi k vychytanej nule u noveho majstra.
Andy182 napísal:
20.05.2018 10:49:47
ZA na istotu miestenky musela predskocit SBA... A kedze prehrali tak o 3 miestenku do EL sa hra baraz...
Presne tak a tato neuveritelne dolezita vyhra Slovana nad Zilinou nas potesila ovela viac ako nasa vyhra v TT. Vobec nesympatizujem so Slovanom ale tentoraz klobuk dole pred nim ze nevypustil tento zapas, lebo on ako vitaz domaceho pohara ma EL istu aj keby skoncil na stvrtom mieste a posunul by Zilinu pred seba. Potom by sa totiz ziadna baraz nekonala. Ak by sme si teda nebodaj naozaj vybojovali EL, o co dufam ze sa snazi aj nas klub, tak by to bolo aj vdaka Slovanu.

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Re: 32.kolo. Trnava - AS 0:2

Príspevok od užívateľa Jerry » 20.05.2018 23:03:14

Stale sa tu basni o europe, ale nalejme si cisteho vina... Naozaj si niekto mysli ze s takou obranou v nej nieco uhrame? Uz nielen fans ale aj rozny futbalovy odbornici, treneri prizvukuju ze trencianska obrana sa musi vystuzit, posilnit, stabilizovat inak nikdy nic s takouto obranou neuhrame. Dufam ze LL a RR su si toho plne vedomy pretoze je to naozaj pravda. Toto muzstvo sa musi dobre posilnit, slabotu treba poslat prec svinskym krokom, takych 5 hracov by som naratal...

Andy182
Príspevky: 400
Dátum registrácie: 27.06.2016 12:43:45

Re: 32.kolo. Trnava - AS 0:2

Príspevok od užívateľa Andy182 » 21.05.2018 06:12:41

Tak ako môžeme "ďakovať" Slovanu za šancu na EL cez baráž, tak isto môžeme byť na seba samých nasratí, že koľko zápasov sme stratili slabou obrannou hrou celého mužstva.

Inak ta Trnava bola neskutocne jalova, slabucka.

Presne aj Radolský povedal, že kto chce hrať o titul, musí mať v prvom rade dobrú obranu. To všetci vieme. Čo sa útoku týka, tam nemáme v lige konkurenciu, snáď s výnimkou ZA a čiastočne už aj SBA.

V stredu prosím prídite, kto môžete, podporme chalanov, pre niektorých to bude posledný zápas doma za AS (predpokladám, že Gong je už predaný), Beridze sa asi tiež vráti do Belgicka..

Inak v Belgicku musel agent Gonga (a Kalua) dementovať správy o ich prestupe... Za Kalua vraj mala prísť 20 milionova ponuka z AS Monaco, za Gonga vraj 10 mega z Anderlechtu.. Ageng povedal ze su to usmevne sumy za hracov a dementoval ich. Kazdopadne aj tretinove sumy za tych hracov by asi pekne prilepsili kasicke AS (respektive tej sukromnej TLL).

Uz teraz som zvedavy na letne obdobie, prichody (snad aj kvalitne, nie len teenagers z Afriky a Holandska, hlavne teda obrana) a aj odchody.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: 32.kolo. Trnava - AS 0:2

Príspevok od užívateľa GULIVER » 21.05.2018 06:44:56

Co sa tyka hry obrany. Nie su v tom sami. Vsimal som si to cely zapas s TT. Ked nam super zoberie loptu, nasi maju uplne v prdeli, vacsinou ostavaju v tom nasi obrancovia sami, sem tam sa vrati El mahdioui, aj to len poklusom. Inak vsetci salamisti dozadu krokom. Van Arnhem vobec nehrani, Ubink len niekedy, kridla tiez len podla toho, ci stratia loptu, ak ju nestratia oni, tak nebrania. 2-3 roky dozadu, nebranili nase kridla tak isto, ale Koolwijk, Rabiu a Bero boli vzdy poctivo naspat. To sa teraz nedeje. Verim, ze s uzdravenim Zubaira sa toto zlepsi, on je dobry dozadu.
Dalej nase obranne standartky stoja za prd, po kazdej horime vzadu, vzadu sme cez vysoke lopty slabi. Mali by sme to riesit osobnou obranou pri standartkach. V zonovej nevieme zachytit nabiehajucich hracov, kedze si drzime zonu a nie hraca.
Pride mi to tak, ze obrannu fazu nevie nikto u nas naucit. Ved hrame zle dozadu od odchodu starej zalohy a ti novi sa to nevedia za 2 roky naucit.
Treba skusit pozazit RK a ZA a ist do el,uz len kvoli koeficientu potrebujeme hrat v europe kazdy rok.

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Re: 32.kolo. Trnava - AS 0:2

Príspevok od užívateľa filipina » 21.05.2018 08:13:26

Aj ked to sem celkom nepatrí - ale dobrý článok k baráži : https://sport.sme.sk/c/20830010/fortuna ... -ligu.html
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Re: 32.kolo. Trnava - AS 0:2

Príspevok od užívateľa Hamer » 21.05.2018 08:46:51

Guliver suhlas s tym ze mnohi nasi hraci malo vypomahaju nasej obrane (treba na to aj dobru kondiciu) a ze aj osobka pri braneni by mohla byt lepsia. Takisto suhlas ze o EL musime bezpodmienecne zabojovat aj kvoli tomu koeficientu ale aj kvoli cennym skusenostiam a kvoli tomu ze si udrzime svoje meno v europskej futbalovej verejnosti. Potom mame vyhodu aj pri predaji hracov aj pri lepsom vybere superov na zimnych sustredeniach atd.

Este k zapasu, zabudol som spomenut aj Beridzeho, urobil tam viacero nebezpecnych akcii, uvidime ci sa ho bude snazit nas klub udrzat. Gonga asi budeme chciet predat ak teda pride lukrativna ponuka. Treba spomenut aj atmosferu a uctyhodnu navstevu na stadione, v tomto smere sa im nemozeme rovnat aj ked sme mali nedavno 2x double. Podla mna je to okrem asi trochu vacsieho fanusikovskeho zapalu aj tym ze z ich regionu v nedavnej minulosti odislo menej mladych ludi ako z nasho, profituju z blizkosti BA, z viacerych automobiliek v ich okoli (teraz uz dokonca troch) a ich dodavatelov, zo vselijakych samsungov (i ked jeden asi odchadza ale boliet ich to asi az tak nebude) a podobne.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: 32.kolo. Trnava - AS 0:2

Príspevok od užívateľa GULIVER » 04.06.2018 14:20:21

Handel/Hamer, a ja som sa s Vami hádal, že to bolo neumyselné od rozhodcov...

https://sport.aktuality.sk/c/340126/crt ... gn=HP-new2

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Re: 32.kolo. Trnava - AS 0:2

Príspevok od užívateľa handel » 04.06.2018 17:44:07

GULIVER napísal:
04.06.2018 14:20:21
Handel/Hamer, a ja som sa s Vami hádal, že to bolo neumyselné od rozhodcov...
https://sport.aktuality.sk/c/340126/crt ... gn=HP-new2
Guliver, lepšie ak sa ti otvoria oči voči smutnej realite neskôr, než vôbec.

Inak o machináciách mečiarovského zlodeja Poora a jeho fubalovej čvargy dobre vycvičených simulantov vedela roky väčšina športového Slovenska. Najprv bol ich vykonávacou čiernou sviňou hlavne Vlk:
http://www.tvnoviny.sk/sport/1691064_ta ... -z-ofsajdu
https://www.cas.sk/clanok/89930/pani-ro ... to-videli/
http://sportky.zoznam.sk/c/130903/obrov ... tyri-chyby
V tejto sezóne sa im podarilo získať ďalšie úplatné svine ktoré hrabali predtým len od kmotrov (ako napr. známa slovenská medzinárodná "hviezda" ktorá pískala zápasy v TT proti DAC, TN, NR, ZA a vždy keď mali domáci problémy, tak vylúčila hráča súpera, nám dokonca dvoch), iba preto získali titul.

Ak by sa stal zázrak a v tejto balkánskej kolónii korupcie a zlodejov by vyhralo raz konečne právo a spravodlivosť a podvodníkom by titul odobrali, bolo by to krásne. Prekvapilo ma, že SFZ posunul záležitosť na NAKA a neututlalo sa to opäť len nejakým vzájomným vyrovnaním mafiánov. Že by v tom zohrala úlohu skutočnosť že zhodou okolností na druhom mieste skončila bratislavská kmotrovská pobočka futbalovej mafie a titul by pripadol im?

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Re: 32.kolo. Trnava - AS 0:2

Príspevok od užívateľa Hamer » 07.06.2018 19:36:31

Z tej zalezitosti co sa vysetruje sa este nedaju robit ziadne uzavery.
Ale ked ste teda otvorili temu o TT tak tu bol nedavno publikovany jeden nie velmi lichotivy nazor o ich hre (ako si rozhodcovia zahadne nedokazali spravit poriadok na ihrisku) :
https://sport.aktuality.sk/c/338754/spo ... -rozhodca/
...Po akomkoľvek zákroku (a to nielen na neho, ale aj na akéhokoľvek kolegu, rovnako však aj pri zákrokoch svojich na súpera) stihol pribehnúť, strčiť do súpera, či uraziť ďalšieho, ktorý následne v strese často odplácal alebo urobil inú nerozvážnosť. Yasin vzápätí kolegiálne interpeloval rozhodcu a vysvetlil mu, kto má dostať žltú alebo nedajbože už aj červenú kartu.
Zblbnutí rozhodcovia, ktorým sa na ihrisku sústavne vytvárali skupinky strkajúcich sa a diskutujúcich hráčov, sa pod tlakom rýchlo snažili situáciu vyriešiť a v strese sa potom dopúšťali takých chýb ako Chmura v rozhodujúcom zápase s Dunajskou Stredou, kde dokonca povylučoval nesprávnych.
O tom, že táto taktika bola veľmi efektívna (Pehlivana vhodne dopĺňal Čanturišvili, a rýchlo sa stala blízkou aj našincom ako Godál, či Čonka) svedčí fakt, že Pehlivan napriek množstvu napomenutí nebol za celý ročník ani raz vylúčený. Kým pomer červených kariet v prospech Trnavy v domácom prostredí bol desať ku jednej (!), a aj tá jedna bola spomínaná chybná Čanturišvilimu. Pričom žiadne hosťujúce masakry sa očividne nekonali...

Napísať odpoveď