22.kolo. Zlaté Moravce - AS 1:4

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

22.kolo. Zlaté Moravce - AS 1:4

Príspevok od užívateľa Luboš » 03.11.2017 20:09:08

sobota 3.3.2018 14,00 hod.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Re: 22.kolo. Zlaté Moravce - AS

Príspevok od užívateľa Luboš » 03.03.2018 14:30:50

A coze coze, Tonko sa nam zobudil? 21 minuta a 0:2 !!!!
No a ze tretí ?!
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Re: 22.kolo. Zlaté Moravce - AS 1:4

Príspevok od užívateľa baki » 03.03.2018 18:12:24

no dobre, takze na europu stracame tri body, ak chceme byt druhi, tak 5. na sraltak asi uz nemame. ako sa teraz bude hrat? kazdy po 2 zapasy (doma - vonku) s kazdym, teda spolu 10 do konca ligy? toto bol asi posledny "lahky" zapas v tejto sezone.

Andy182
Príspevky: 400
Dátum registrácie: 27.06.2016 12:43:45

Re: 22.kolo. Zlaté Moravce - AS 1:4

Príspevok od užívateľa Andy182 » 03.03.2018 21:35:04

ano 10 zapasov, 5 doma 5 vonku.

14b na tt je vela, ale druhe miesto mozme ziskat vlastnymi silami..

Momentalne vyzera zle zilina, ruzomberok nie je tiez moc presvedcivi.. Europu mame vo svojich rukach, kedze rozdiel na 2.miesto je mensi ako 6b.

Po tom zaciatku by to bol maly zazrak

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: 22.kolo. Zlaté Moravce - AS 1:4

Príspevok od užívateľa GULIVER » 03.03.2018 22:44:27

K dnesnemu zapasu. Prvy polcas vyborny vykon Gonga, ktory nam zabezpecil vedenie.
V druhom polcase sme polavili, súper vyuzil zle postavenie Igora, ktory naznacil vybehnutie a zacal cuvat = jeho chyba. Chvilku nam horelo za ritou. Nastastie sme dali 3. gol a zavreli zapas.
Vyborne Gong, Mance
Ostatok dobry vykon.
Slaby bol Sleegers a najhorsie Ubink, ten mal uspesnost prihravok 30%.

V hornej sestke verim v 3.miesto a EL. Muzstvo mame dobre, okrem Slovana su si vsetci rovni, oni maju vyborny kader.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Re: 22.kolo. Zlaté Moravce - AS 1:4

Príspevok od užívateľa baki » 04.03.2018 07:58:18

tiez to vidim najlepsie na tretie miesto. sraltak je hratelny, no privelmi bodovo vzdialeny. moze sa stat, ze prehraju 2 zapasy po sebe a budu mat skuBu za chrbtom. v tom momente maju po titule. skuBy maju prachy, ale ktovie, ake su tam vztahy. ak by s nimi sevela nespravil aspon europu, dost by si u jr. zavaril. madari a smradi vyzeraju byt priechodni, zilina sa moze nastartovat jednym zapasom, aj ked tam tuto sezonu kvalita chyba. ak to gula porve a nedajboze nespravi europu, tak asi skoncil. uz tam nejaky ten piatok je a v globale nic velke nedosiahol. odkedy od nas odisiel, vyhrali sme 4 trofeje. v komunite ich fans silneju hlasy za jeho odvolanie. pre nas je ciel jasny - europa. to je minimalne tretie miesto.

absolut
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 20.01.2014 14:26:56

Re: 22.kolo. Zlaté Moravce - AS 1:4

Príspevok od užívateľa absolut » 04.03.2018 08:24:08

Suhlasim s zhodnotenim. Ubink najslabsi hrac uz druhy zapas po sebe.
Na europu mame, TT titul neziska. Nezvladnu tlak a tou hrou sa titul nevyhrava.
Zaujimalo by ma ako je natom zubairu? Dufam ze nam nevypadol na nejak dlhsie. To by bola citelna strata pred nadstavbovou castou.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Re: 22.kolo. Zlaté Moravce - AS 1:4

Príspevok od užívateľa Hamer » 04.03.2018 13:52:11

GULIVER napísal:
03.03.2018 22:44:27
K dnesnemu zapasu. Prvy polcas vyborny vykon Gonga, ktory nam zabezpecil vedenie.
V druhom polcase sme polavili, súper vyuzil zle postavenie Igora, ktory naznacil vybehnutie a zacal cuvat = jeho chyba. Chvilku nam horelo za ritou. Nastastie sme dali 3. gol a zavreli zapas.
Vyborne Gong, Mance
Ostatok dobry vykon.
Slaby bol Sleegers a najhorsie Ubink, ten mal uspesnost prihravok 30%.

V hornej sestke verim v 3.miesto a EL. Muzstvo mame dobre, okrem Slovana su si vsetci rovni, oni maju vyborny kader.
Vcelku suhlas, ale napr. Igor mal vcera niekolko vybornych zakrokov a podla mna ani gol nebola jeho chyba, ked sa utocnikovi podari dobry lob tak aj brankari v tych najlepsich ligach sveta su prikratki https://www.youtube.com/watch?v=XRr9Uw8dtog.
Brankar musi dopredu i dozadu casto menit svoje pozicie (zmensovat strelecky uhol, zapajat sa do hry ale aj cuvat aby ho neprekluckovali, neprelobovali atd.)

Dalej Ubbinkovi sice nevysli niektore prihravky ale dost veci mu vyslo a najma ten gol bol paradny (uz proti Presovu mal podobny nebezpecny pokus), takych by sme mohli strielat viacej, dobru strelu ma aj Sleegers, ktory aj vyborne viazal na seba 2 obrancov pred nasim druhym golom.

A co sa tyka Slovana suhlas ze je silny a asi len on ma sancu zosadit z prveho miesta TT (lebo my mame na nich uz velku stratu) ale dufam ze my s nim tak ako aj s ostatnymi zohrame uspesny dvojzapas a tiez dufam ze to 3.miesto ziskame.

kestl
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:43:20
Bydlisko: Trenčín

Re: 22.kolo. Zlaté Moravce - AS 1:4

Príspevok od užívateľa kestl » 04.03.2018 14:55:40

vsetko pekne prva sestka je uspech, ale neviem ci je rozumne sa silou mocou tlacit do poharovej Europy. Z hladiska divackeho pre koho by ju vybojovali. Pre ZA, TT, SE, MY alebo tie 2-3 autobusy trencianskych divakov, ked nemame svoj stadion. Peniaze za ten drahy prenájom stadiona by som vedel vyuzit aj rozumnejsie. I ked co najlepsie umiestnenie nie je na skodu co im prajem ale silou mocou by som sa do tej europy netlacil.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Re: 22.kolo. Zlaté Moravce - AS 1:4

Príspevok od užívateľa handel » 04.03.2018 16:10:15

kestl napísal:
04.03.2018 14:55:40
...I ked co najlepsie umiestnenie nie je na skodu co im prajem ale silou mocou by som sa do tej europy netlacil.
kestl, to myslíš vážne? :) A ako by si si to predstavoval? Najprv bojovať o najlepšie umiestnenie, ale keby nám hrozila účasť v EL, tak začať schválne prehrávať aby sa tam dostali kluby, čo tam chcú? A to si môžeš byť istý, že po účasti v pohárovej Európe túžia všetky kluby nielen z prvej šestky, ale aj z druhej, lebo aj tam je šanca zo 7.miesta. Prečo tam chcú? Lebo dobre vedia, že aj keby oba zápasy predkola prehrali a nezískali ani bod, aj keby si musel prenajímať najdrahší štadión u nás, aj tak im len peniaze za účasť v EL prinesie zisk. A ten bude väčší každým ďalším kolom. Okrem toho 99% fanúšikov tých klubov túži po tom aby videli svoj klub v konfrontácii s Európou a to aj keby to mohli z nejakých dôvodov sledovať iba v TV. Čítaj a ak schválne nechceš škodiť klubu tak zmeníš názor: https://sport.aktuality.sk/c/288933/slo ... uzomberok/

Ubbinkovi sa prihrávky v posledných zápsoch daria menej, ale sú aj so Sleegersom jedinými hráčmi, ktorí vedia strieľať. Kašlem na krútenie dokola a iné fintičky Azanga, keď doteraz vôbec nič z toho. Som zvedavý ako sa bude dariť snaživému Van Arnhemovi.
Víťastvo super, hlavne dúfam že Mance už chytil slinu, psychická pohoda je u hroťáka veľmi podstatná.
Môj pohľad na obdržaný gól: Šemrinec vyštartoval dopredu v okamihu keď sa zdalo že Harba unikne našim obrancom a vtedy je vybehnutie najlepším riešením. No Harba nespracoval loptu na prsiach a nezrýchlil ako by sa čakalo, naopak, spomalil, nechal si loptu spadnúť, nechal našich obrancov dobehnúť a pohodlne Igora prehodil, aj keď hneď vedľa neho stál Lawrence a len sa na neho díval. Keby Igor pokračoval k Harbovi keď už pri ňom boli obrancovia, bola by to obrovská hlúposť. Otázka je už len, či by v tých sekundách stihol zacúvať späť k bráne, to neviem.

kestl
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:43:20
Bydlisko: Trenčín

Re: 22.kolo. Zlaté Moravce - AS 1:4

Príspevok od užívateľa kestl » 04.03.2018 21:41:30

handel napísal:
04.03.2018 16:10:15
kestl napísal:
04.03.2018 14:55:40
...I ked co najlepsie umiestnenie nie je na skodu co im prajem ale silou mocou by som sa do tej europy netlacil.
kestl, to myslíš vážne? :) A ako by si si to predstavoval? Najprv bojovať o najlepšie umiestnenie, ale keby nám hrozila účasť v EL, tak začať schválne prehrávať aby sa tam dostali kluby, čo tam chcú? .
Ja som to nemyslel tak ze ak by hrozila europa zacat prehravat, nech bojuju a aj vyhraju titul, len som myslel ze potom zvazit ucast v europe. Nie som si isty ci ta ucast v predkolách by vyvazila naklady na start, ale o tom sa nemienim natahovat. Hlavne to bolo myslene v dobrom. Mne je len luto ze by trencianski fanuskovia v prevaznej miere z toho nic nemali. Z tejto stranky som sa na to pozeral. Ja osobne som okrem minulorocneho vyjazdu na "kopanice" bol na vsetkych zápasoch, ale nie vsetci maju tie moznosti.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Re: 22.kolo. Zlaté Moravce - AS 1:4

Príspevok od užívateľa handel » 05.03.2018 00:03:36

kestl OK, tvoj názor, iba sa mu divím. Prečo by z toho naši fanúšikovia nič nemali aj keby sa to hralo na inom štadióne? Kto by mohol a šiel tam, tak by mal väčší zážitok, kto by nemohol a sledoval to v TV, tak by mal zážitok menší, ale tiež by bol predsa rád že by videl zaujímavé zápasy, minimálne dva. Alebo fakt by si bol radšej keby si nevidel žiadny futbal svojho klubu a hompáľal si nohami? Práve tomu vôbec nerozumiem.

kestl
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:43:20
Bydlisko: Trenčín

Re: 22.kolo. Zlaté Moravce - AS 1:4

Príspevok od užívateľa kestl » 05.03.2018 19:32:51

handel ja si tiez rad pozriem dobry futbala bol by som rad keby tak bolo aj po tejto sezone, len som sa zamyslel nad ekonomickou strankou tejto ucasti. Ale uz to nechajme tak a drzme palce chalanom nech sa im podari co najlepsi konecny výsledok.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Re: 22.kolo. Zlaté Moravce - AS 1:4

Príspevok od užívateľa Hamer » 06.03.2018 08:45:54

handel napísal:
04.03.2018 16:10:15
...Ubbinkovi sa prihrávky v posledných zápsoch daria menej, ale sú aj so Sleegersom jedinými hráčmi, ktorí vedia strieľať...
Este doplnim ze dobre zdialky striela aj Achraf, aj teraz tam mal minimalne dve vyborne strely ktore zavanali golom a len tesne minuli branu. Skoda len ze Achraf dostal teraz dost prekvapivo ŽK a kedze je to jeho piata ŽK nemoze hrat v nasledujucom dolezitom zapase s TT. Aj teraz bol totiz dirigentom celej nasej hry.

Napísať odpoveď