Štadión AS Trenčín

Diskusia k priestorom klubu AS Trenčín, štadiónom, fanshopom atď.

Moderátor: Moderátori

Filip89
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 17.06.2017 13:58:45

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa Filip89 » 13.02.2018 18:51:40

Jerry napísal:
13.02.2018 18:16:09
Mna by hlavne zaujimalo aky postoj maju k tomu kompetentny z klubu. My si tu mozeme polemizovat co a ako, ale pokial sa nevyjadri klub a neda dane podklady verejnosti, stale to bude bludny kruch. A pojdu len a len proti sebe! Uz to nebude pre verejnost ten “sympaticky novacik” z Povazia, ten velmi dobre perspektivne fungujuci klub ktore vletel do ligy ako velka voda... Pojdu po vas ludia a media ked sa nezacnete konecne bavit o teme. My mozeme tomuto nasmu klubu fandit roky, chodit na zapasy doma/vonku, trtkat sa 3 sezony na predkola do Ziliny za svoje € a svoj vlastny cas a najazdene kilometre ci je pekne alebo prsi, ale uz by to chcelo aj zo strany klubu trosku zivsej sebareflexie pretoze toto uz je hranicne. Tak?!
a pritom ľudom by stačila tak málo, nejaká informácia, že toto sa rieši a tamto, projekt vyzerá takto nejako alebo je v takomto riešení, len nato treba profesionalizmus a nadšenie pre svoju prácu. Radšej sa ludia z klubu a ľudia ako martin schovajú do ulity, lebo nemajú dobré správy, tak radšej sú tu zrazu ani neni. Bohužial tu ludia nevedia niest za svoju prácu zodpovednost. To už ale my neovplyvníme, maju to na starosti ľudia takí, akí majú.

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 13.02.2018 21:17:07

Filip89 napísal:
13.02.2018 18:51:40
Jerry napísal:
13.02.2018 18:16:09
Mna by hlavne zaujimalo aky postoj maju k tomu kompetentny z klubu. My si tu mozeme polemizovat co a ako, ale pokial sa nevyjadri klub a neda dane podklady verejnosti, stale to bude bludny kruch. A pojdu len a len proti sebe! Uz to nebude pre verejnost ten “sympaticky novacik” z Povazia, ten velmi dobre perspektivne fungujuci klub ktore vletel do ligy ako velka voda... Pojdu po vas ludia a media ked sa nezacnete konecne bavit o teme. My mozeme tomuto nasmu klubu fandit roky, chodit na zapasy doma/vonku, trtkat sa 3 sezony na predkola do Ziliny za svoje € a svoj vlastny cas a najazdene kilometre ci je pekne alebo prsi, ale uz by to chcelo aj zo strany klubu trosku zivsej sebareflexie pretoze toto uz je hranicne. Tak?!
a pritom ľudom by stačila tak málo, nejaká informácia, že toto sa rieši a tamto, projekt vyzerá takto nejako alebo je v takomto riešení, len nato treba profesionalizmus a nadšenie pre svoju prácu. Radšej sa ludia z klubu a ľudia ako martin schovajú do ulity, lebo nemajú dobré správy, tak radšej sú tu zrazu ani neni. Bohužial tu ludia nevedia niest za svoju prácu zodpovednost. To už ale my neovplyvníme, maju to na starosti ľudia takí, akí majú.
Ja by som moc nechcel nadavat na ludi v klube, su to dobri ludia, robia svoju pracu dobre od Martina az po Linga cez bez.manazera, GM, PR az po hlasatela. Na to ze AS neni ziadny velkoklub tak robia paradnu robotu na nase pomery. Skor mi vadi len to neinformovanie resp.mlcanie na nieci ukor. Chapem, su to interne info klubu, z pravneho hladiska nic hovorit nemusia, ale na druhej strane, sme tu aj MY fanusikovia, obcania mesta, sponzori, hraci, mladez. Vela ludi by chcelo vediet-vidiet pravdu. Co sa deje a co nie. Mozno aj ten maly chlapec v pripravke ked bude vidiet raz ten pekny stadion pod hradom bude mat jedneho dna vacsiu motivaciu sa tam raz “dostat” do toho Acka a byt najlepsi. Cisto psychologicky... ;) Aj fanusik co mozno vaha ist na futbal kvoli tomu tichu a momentalnemu zlemu stadionu si potom povie, kurna, kupim permicu a budem tam chodit, uz len pre pocit kulturneho prostredia, potom dobre hry, lojalnosti a lokalpatricnosti zo svojim klubom, mestom. Je tu vela aspektov preco + ale serie ma ze zatial klub ukazuje v tomto smere skrz stadiona uz dlhu dobu viac - - - a to stve urcite nielen mna. Ved aj taka moja babka co ma 80 rokov frfle ze co ten stadion, kedy bude...?! Ona sice nan uz nepride, ale pozerava AS v TV alebo na hustom.

Andy182
Príspevky: 400
Dátum registrácie: 27.06.2016 12:43:45

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa Andy182 » 15.02.2018 16:44:05


Užívateľov profilový obrázok
havran blondak
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 01.11.2015 10:02:11
Bydlisko: Trenčín

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa havran blondak » 15.02.2018 16:47:21

Sa krútil jak had pri otázke o štadióne. Mohol by kandidovať na politika odpovede nato má. Som z neho sklamaný a nasrany.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa snapshot » 15.02.2018 18:00:10

havran blondak napísal:
15.02.2018 16:47:21
Sa krútil jak had pri otázke o štadióne. Mohol by kandidovať na politika odpovede nato má. Som z neho sklamaný a nasrany.
Ale tak aspon vieme ze budu pokracovat prace na sietach. a ze bola administrativna chyba klubu, ze sa zastavili.


Nuz toto je problem ked takyto projekt nedate spravovat firme ale robi to klub sam. Otazneje, ci to setrenie par tisic eur stoji za to
"Boh je laska" 1Jn 4:8

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa GULIVER » 16.02.2018 18:04:07

Amateri, kolko ste usetrili na tom ze ste to nedali nejakej akciovke na starosti ? 100 000 ? A za aku cenu ? 2-3 rocny sklz ? Bravo

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa Balrog » 17.02.2018 15:55:20

ten rozhovor s rybnickom smrdel jak ryba... tie tlachaniny a vyhybacky pochytil asi od bracha... jeden jak druhy...
vys*at sa fanusikom na hlavu a este ich presviedcat ze to neni hovno...
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 21.02.2018 12:27:11

Balrog napísal:
17.02.2018 15:55:20
ten rozhovor s rybnickom smrdel jak ryba... tie tlachaniny a vyhybacky pochytil asi od bracha... jeden jak druhy...
vys*at sa fanusikom na hlavu a este ich presviedcat ze to neni hovno...
Asi tak. Vobec ma ten video rozhovor neuspokojil, GM sa tam usmieval ako slniecko do hnoja, cele to bolo zase v hadankach prezentovane a ruskom tajomstva s tym ze “zbiera skusenosti”... O co tu komu potom ide? Naozaj chcete ako klub fanusikov len znervoznovat a drzat v napati? Naco je to dobre Martin?! Keby ste viac komunikovali na rovinu bolo by to osoznejsie ako toto.

odin
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 02.02.2018 10:10:49

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa odin » 01.03.2018 11:57:59

Martin, a teraz skús dať niečo aj o štadióne.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa martin » 01.03.2018 15:08:22

štadión je vo fáze, ktorú sme už opísali... práce (síce veľmi voľne), ale vzhľadom na počasie pokračovali aj počas tohto týždňa...

Filip89
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 17.06.2017 13:58:45

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa Filip89 » 02.03.2018 12:26:04

Asi sa treba zmieriť s tým, že Trenčín "dosiahol svoj vrchol", kde to vyzeralo, že čo sa týka profesionality a koncepčnej práce patrí medzi to najlepšie u nás. Bohužiaľ, bolo to vtedy porovnanie jednookého so slepými. Teraz pri vzostupe a porovnani s napr. Dunajskou Stredou vyzerá práca v Trenčíne dosť amatersky, ked si to porovnáme a nastavuje to zrkadlo, ako sa má robiť futbal. Od štadiona, informácii, promo akcií, youtube a dalších komunikácií v mediach až po tú cestu vlastnej značky, napr dnes predstavujú vlastné muzeum, vlastné dresy špeciálne pre DAC, radosť ich sledovať ako to dokážu predať a s akou vášnou robia všetko okolo toho klubu......Nechcem moc vyčítať, lebo väčšina sa odvíja od finančnej stránky, aj ked veci, ako zápal pre fanúšikov a informovanosť sú vec, ktorá mi strašne vadí a nedá sa ospravedlniť. Uprimne, to je katastrofa. Rybníček ja chlap na správnom mieste, ktorý má dobré umysly aj myšlienky, len sa potrebuje obklopiť ludmi s podobným zmýšlaním a zápalom. Pri všetkej ucte k ludom, čo majú napr informovať o dianí v trenčíne. Je to dosť frustrujúce isť sem každý deň s maličkou nadejou, že konečne sa človek dozvie niečo o vizualizáciach, alebo obširnejších plánoch a každý deň ho čaká len to isté dookola. Ako keby klub žil len vo svojom vnútri kdesi v tej schátralej tribune a snažil sa oddeliť od fanúšikov.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa GULIVER » 02.03.2018 13:30:33

Mne to pride, ako keby sa po 2x double klub uspokojil. Teraz si myslia, ze vsetko pojde samo bez poctivej roboty sa to ale neda. ALE jedine co sa deje je to, ze sa stava z nas priemerny klub bez ambicii, bez zazemia, casom aj bez fanusikov, kedze to ide ruka v ruke. Aj vedenie uz je ako keby uspokojene a nie je tam vidno ziadne nadsenie pre pracu, skor len omielanie omacok pred fans.

Stal sa tu z toho biznis pre par ludi, ktori si myslia ze vedia vsetko. Neviem, koho je to chyba, ale dost to skripe.
Filip ma pravdu, ostatne kluby na obiehaju ale my im to nestazujeme, kedze oni vsetci idu na kopec ale my sme v slepej ulicke, v ktorej sa tocime dokola a ideme skor z kopca ako na kopec.

falco
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 05.04.2014 06:55:09

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa falco » 02.03.2018 15:07:47

Presne ako tu pisete ale tak to ide aj v tejto republike takze sa neni comu divit ale sklamanie enormne chodil som od zaciatku ale potomto uz nebudem koncim to sa fakt neda [smilie=bananadance.gif]

Bari
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 13.07.2015 10:07:45

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa Bari » 02.03.2018 15:44:57

lepsie sa to snad ani napisat nedalo ..... a to su presne veci pre ktore ludia prestavaju chodit ..... smitec, permicu si uz nekupim, nech si zije ta particka v tej starej schatralej tribune sama ..... ako malo staci na znechutenie ..... ako citam dalej, ako sa rozpravam s inymi, tak takych ludi je viac a viac .....

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: Štadión AS Trenčín

Príspevok od užívateľa snapshot » 02.03.2018 16:45:44

PAni je to tazko cele. ale porovnavat sa s DAC, SBA, TT co sa tyka procesov stavby je scestne.

Na jednu stranu je dobre, ze mame holandskeho majitela. Na druhu stranu je to v tomto zlozitejsie. Jednoducho TT, SBA su napojeni na statny rozpocet, jasne ze sa da stavat lahsie. Tak isto vsetci traja, lahsie sa stavia aj bez povoleni ale lahsie sa dohaduje s p. Slavikom.

Dalsia vec je to som tu uz kritizoval, nie aby to dali papiere a projekty vybavit firme, ale najali si cloveka na to na TPP a to je podla mna chyba. Keby to robila profi firma uz staviame.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Napísať odpoveď