17.kolo. AS - Ružomberok 1:2

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

17.kolo. AS - Ružomberok 1:2

Príspevok od užívateľa Luboš » 03.11.2017 20:03:34

sobota 25.11.2017 14:00
Naposledy upravil/-a Luboš v 25.11.2017 20:09:40, upravené celkom 1 krát.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Všetko najlepšie k Igorovej 30-tke

Príspevok od užívateľa Juraj » 24.11.2017 11:35:03

Neviem do akej témy to zaradiť...
Gratulujem Igorovi Šemrincovi k 30-tim narodeninám a prajem mu veľa zdravia a pohody,aby sa mu darilo v rodine aj v kariére najmä v drese nášho AS !!!
Ďakujem mu za dlhoročnú vernosť farbám AS,keď musel dlho čakať na svoju šancu popri Milošovi,za krásne dve majstrovské sezóny,ktoré už natrvalo zostanú zlatým písmom zapísané v histórii nášho klubu aj v našich srdciach a mysliach! Za to,že sa môžeme spoľahnúť na to,že vždy nechá na ihrisku všetko,ak keď nie vždy to vyjde,ale nieje jednoduché chytať v systéme,ktorý preferuje AS !
Nieje ideálny,má svoje rezervy,ani najlepší brankár v lige,či histórii klubu,ale má charakter a srdce pre klub a fanúšikov a vždy je na ňom vidieť,že ho prehra,či chyba mrzí a trápi,čo sa nedá povedať o všetkých hráčoch v našom drese...
Radšej budem vždy vidieť v našom drese nedokonalého hráča s charakterom a srdcom,ako výborného,bez štipky vzťahu ku klubu,jeho farbám a histórii...
SRDEČNÁ VĎAKA IGOR A VŠETKO NAJLEPŠIE !!! [smilie=beer2.gif] [smilie=hbd.gif] [smilie=thankyou.gif]

A spoluhráči by mu mali dať pekný darček v zajtra v podobe víťazstva nad Ružomberkom v dôležitom 6-bodovom zápase a pomôcť mu neinkasovať gól !!!
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 24.11.2017 12:42:12

Juraj, pekne napísané, pod tvoj príspevok sa aj podpisujem. [smilie=bow.gif]

K zapasu: je dolezite vyhrat, neviem co je s Van Haarenom, kedze klub sa v týchto veciach nevyjadruje, Caka nas tazky tyzden, kedy odohrame 3 zapasy. Verim v zisk aspoň 7 bodov, nech potvrdíme hornu 6-ku.

Ako vzdy moj tip : 4:1 (Janga 2x, Ubbink, Klescik - Haskic) 2 300 duší. [smilie=beer.gif]

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 25.11.2017 16:51:54

zbohom, super six [smilie=blink.gif]

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 25.11.2017 17:13:31

Te Ubbink je fakt zly vtip, doyebal cely zapas, v zime ho treba predat.
Dnes velmi chybal Van Haaren.
Paur, Gong, Lawrence velmi slabo.
Hrali sme slabo.
RK bol nebezpecnejsi.

Azango potesil, inak to stalo za hovno.

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 25.11.2017 17:46:15

Neskutočne som nasraty... Zaloha nula bodov. A ja nemozem pochopit ako mozme dostat cervenu skoro v kazdom zapase ved to nieje normalne. Ubink spravit blbost ale aby ho rozhodca vylucil za 30 sekund s dvomi zltymi a to prva bola totalny vysmech .
AS trencin

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 25.11.2017 17:51:43

zbohom, super six [smilie=blink.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 25.11.2017 19:11:40

Keď som dnes išiel na zápas bol som plný očakávaní...
Hovorím si:"Dnes je chladno,chalani budú behať,aby zahriali výkonom seba aj ľudí,ktorý im prišli fandiť aj v chladnom počasí"...
Ale opak bol pravdou...
Poviem na rovinu:na AS som bol naživo naposledy z rôznych príčin v Ševelovom poslednom zápase proti Slovanu a "pod novým vedením " som ich dnes videl live prvýkrát,ale hrali horšie smerom dopredu ako za Martina...
Tak aký to malo význam ponúknuť trénera,ktorý žil s mužstvom zadarmo a zbytočne Slovanu...?
Naši hrali málo aktívne a keby bolo po 1 polčase 1:3 tak by sme sa nemohli čudovať...
A korunu tomu nasadil rozhodca "svojim výkonom"...
Chlapci budú musieť získať budúci týždeň 6 bodov,aby prišla na Žilinu aspoň taká návšteva ako dnes a mali ešte šancu na prvú 6-tku...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 25.11.2017 19:47:58

Takto dohebanú športovú sobotu som už dlho nezažil.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 25.11.2017 23:28:55

18dominik18 napísal:Neskutočne som nasraty... Zaloha nula bodov. A ja nemozem pochopit ako mozme dostat cervenu skoro v kazdom zapase ved to nieje normalne. Ubink spravit blbost ale aby ho rozhodca vylucil za 30 sekund s dvomi zltymi a to prva bola totalny vysmech .
Zial ked budu v nasich dolezitych zapasoch piskat rozhodcovia ako Glova, Marhefka, Kruzliak tak s tou cervenou proti nam asi musime pocitat, takto ludom uplne znechutia futbal. Pred prvou zltou sa rozhodca rozbehol k sestnastke a nasi (aj superovi) hraci to mylne pochopili ako pokyn k hre. Ked si uvedomili ze to nebolo tak, tak pokorne isli rozohrat este raz, karta bola veeelmi prisna a nespravodliva. V zapasoch sa opakovana rozohravka vyskytuje casto a bez karty. Inak a pri druhej karte ked som sa potom pozrel este v telke - dokonca ani tu to nebolo uplne jasne, Gal-Andrezly znovu ukazal ako tie svoje pady vie poriadne prifarbit, najma ked vidi ze moze byt z toho zlto-cervena. Podobnu situaciu v prvom polcase na opacnej strane rozhodca kartou nepotrestal. I ked sme nepodali dobry vykon, je smutne ako sa ovplyvnuju zapasy.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 25.11.2017 23:57:06

Naši hrali slabo,ale ten rozhodca bol poriadny chuj!!!
Pískal tendenčne proti nám,ako basketbal a na opačnú stranu nič...
Ten nájazd nášho hráča v druhom polčase mohol byť rovno na červenú,veď mohol ísť sám na brankára!
To som ešte v živote nevidel vylúčiť hráča za minútu a dať žltú za predčasné rozohratie kopu...


MARTIN,KLUB BY SA UŽ RAZ MOHOL AJ SŤAŽOVAŤ NA VÝKON ROZHODCU...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 26.11.2017 00:23:21

Juraj, mas pravdu, teraz som si uvedomil ze ten nas zmareny najazd bol az v druhom polcase. To ze nedal za to ani zltu je neuveritelne, nebol to nahodou J.Maslo ? Lebo on za surovy zakrok na Paura uz mal jednu zltu z 1.minuty, a ta sa vtedy naozaj nedala neodpiskat (Paurovi museli pomoct aj lekari).

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 26.11.2017 10:11:15

Uz Vam to dobre vyhrava v hlavach. Vylucenie Ubbinka bolo spravne a je to len jeho chyba, ze po zltej ide za minutu likvidacne po protihracovi. Vobec nejde o tendencne piskanie proti nam ( neexistuje jediny dovod preco aj ). Ked sa vyskytne chyba, je to len o nekvalite alebo rychlemu rozhodnutiu rozhodcu. V majstrovskych sezonach bolo vsetko OK a to piskali ti isti rozhodcovia. Akurat my sme mali kvalitu a nebolo potrebne sa vyhovarat.

Teraz mame mierne nadpriemerne muzstvo so slabym trenerov, ktory je uplne mimo taktickeho myslenia. Ved kurva ked mame o 1 hraca menej a vyhravame proti muzstvu, co ma najlepsich hlavickarov v lige a vyborne kridla, tak preco tam dame Zubaira a Beridzeho co maju meter a pol s tym, ze hlavickari tam boli len 3!!!(klesco, lawrence a Janga) mal tam ist salata za 1 kridlo a posunut sa do stredu na DZ. Mali sme hrat 4-4-1 a nie 4-2-3.

Opat to nezvladol trener a nie hraci!

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 26.11.2017 11:18:47

Hamer napísal:Juraj, mas pravdu, teraz som si uvedomil ze ten nas zmareny najazd bol az v druhom polcase. To ze nedal za to ani zltu je neuveritelne, nebol to nahodou J.Maslo ? Lebo on za surovy zakrok na Paura uz mal jednu zltu z 1.minuty, a ta sa vtedy naozaj nedala neodpiskat (Paurovi museli pomoct aj lekari).
Za ten nájazd bola žltá,ja len hovorím,že keď dal Ubinkovi žltú za predčasné rozohratie,tak mohol dať za ten faul rovno červenú...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 26.11.2017 11:39:34

GULIVER napísal:Uz Vam to dobre vyhrava v hlavach. Vylucenie Ubbinka bolo spravne a je to len jeho chyba, ze po zltej ide za minutu likvidacne po protihracovi. Vobec nejde o tendencne piskanie proti nam ( neexistuje jediny dovod preco aj ). Ked sa vyskytne chyba, je to len o nekvalite alebo rychlemu rozhodnutiu rozhodcu. V majstrovskych sezonach bolo vsetko OK a to piskali ti isti rozhodcovia. Akurat my sme mali kvalitu a nebolo potrebne sa vyhovarat.

Teraz mame mierne nadpriemerne muzstvo so slabym trenerov, ktory je uplne mimo taktickeho myslenia. Ved kurva ked mame o 1 hraca menej a vyhravame proti muzstvu, co ma najlepsich hlavickarov v lige a vyborne kridla, tak preco tam dame Zubaira a Beridzeho co maju meter a pol s tym, ze hlavickari tam boli len 3!!!(klesco, lawrence a Janga) mal tam ist salata za 1 kridlo a posunut sa do stredu na DZ. Mali sme hrat 4-4-1 a nie 4-2-3.

Opat to nezvladol trener a nie hraci!
Guliver,ja nespochybňujem slabší výkon našich,ani to,že kvalita nášho kádra je zľahka nadpriemerná a nedá sa porovnávať s majstrovskými sezónami o čom svedčí aj naše postavenie v tabuľke.
Súhlasím aj s tým,že tréneri urobili chybu so striedaniami a trénerské posty a taktická pripravenosť sú u nás slabinou,dokonca nespochybňujem ani druhú žltú pre Ubinka,ja len tvrdím a za tým si stojím,že za predčasné rozohratie sa karta nedáva,stačí upozornenie...
A rozhodcovia pískajú príliš často proti nám fauly na to,že sme technické mužstvo a snažíme sa tvoriť hru,nie ju kaziť...
Rozhodca by nemal byť na ihrisku ani vidieť,mal by viac prispievať k plynulosti hry a zbytočne na seba neupozorňovať-to je u mňa dobrý rozhodca.Napr.dobre píska podľa mňa rozhodca,čo nám pískal finále pohára v Trnave myslím,že je to Sedlák.
Nerád píšem o rozhodcoch,radšej sa venujem pozitívam a negatívam v hre našich...

A na záver,keď nevieme hrať takticky a udržať jednogólový výsledok,tak máme tak jazdiť a makať celý zápas v útoku,aby sme si vytvorili 10-15 šancí dať 3-4 góly a potom nemusíme brániť výsledok...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Napísať odpoveď