Obsah fóra AS Trenčín - fórum AS Trenčín - fórum
Diskusné fórum priaznivcov trenčianskeho futbalu na stránke astrencin.sk

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

15.kolo. Podbrezová - AS 1:8
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra AS Trenčín - fórum -> "A" mužstvo
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Hamer

Založený: 24 júl 2011

Reputácia: 1270
hlasov: 4

PríspevokZaslal: 04.11.2017 22:32:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Nepaci sa mi ako niektori udajni fanusikovia ASTN bezdovodne hejtuju niektorych nasich hracov napr. teraz Igora. Jediny gol do nasej siete padol spoza sestnastky po rychlej strele s rozbehom a spoza 3 hracov. Takato strela ci uz do vinkla alebo po zemi k tyci (ako teraz) plati na kazdeho brankara aj na tych spickovych.
Pozrite si "Top 10 Distance Shooters":
https://www.youtube.com/watch?v=iwFHwo-NW-A
Vela golov spickovym brankarom je tam nielen do vinkla ale aj velmi podobnych k tyci ako dostal vcera Igor. Okrem toho ale dalsiemu zabranil a vyborne rozohraval hru.

Podbrezova zohrala naozaj nestastny zapas, lebo nam to tam takmer vsetko padalo. Neuveritelne gentlemanstvo superovho hraca bolo ked pri nahlom krci van Haarena okamzite prerusil hru i ked mohol ist na brankara - ja viem, bolo uz vtedy rozhodnute ale i tak vacsinou hraci v takychto situaciach dokoncia akciu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sammy

Založený: 03 august 2007

Reputácia: 140

PríspevokZaslal: 05.11.2017 10:25:21    Predmet: Odpovedať s citátom

nebol som tam, len cez riedke - ale videl som nieco uplne ine.. mozno mam zlu optiku, tak ma kludne opravte. najprv mal ale problem hrac podbrezovej a aj to nasimuloval, kedze spomaleny zaber ziadny zakrok na vylihovanie na travniku neodhalil. my aj ked sme mohli spravit protiutok, hned!! sme zakopli loptu. doslova o par okamihov na to si takmer vyvrtol clenok nas hrac a domaci nic. presli az tekmer pred nasu branu a az na dosledne upozornenia loptu s nechutou zakopli. toto ma dost vytocilo uz pocas prenosu. neviem, ci si mal na mysli prave toto, ale takto dzentlmenstvo nevyzera.
dalsia vec - semrinca by som vobec neriesil. u neho mam dojem ma obrana vacsiu istotu, ako u chovana, ktory ma vacsi problem s vybiehanim a rozohravkou.
co by som skor riesil je, ze po osmom gole bolo este vyse 20 minut do konca a nebola uz ziadna snaha dat dalsi. pritom si zasluzili minimalne za to surove skopnutie zozadu van haarena (z prenosu som nevidel reakciu trenera, aj ked to bolo priamo pred nim. moze niekto popisat, ci zas len stal a cumel?). tam mala byt cervena karta a nie ze ten saso vykuzlil z toho zltu na kazdu stranu. poskodzovanie od rozhodcov pokracuje a bola aj v tomto zapase snaha, kym nebol jasny vysledok. takze dedukujem, ze klub sa stale nijakym sposobom nebrani voci tomuto -
myslim, ze to uz kludne mozem nazvat - trendu.
Návrat hore
GULIVER

Založený: 11 december 2014

Reputácia: 1407
hlasov: 6

PríspevokZaslal: 05.11.2017 14:49:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Hamer ta strela bola do stredu a to priemerny brankar chyta. Je mi luto ale ani Chovan ani Semrinec nepatria k tym lepsim brankarom v lige. Momentalne su obaja velmi slabi.
Návrat hore
Róbert Matúš

Založený: 15 december 2013

Reputácia: 56

PríspevokZaslal: 05.11.2017 15:14:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Guliver, hráč Podbrezovej strieľal z osi ihriska spred šestnástkového oblúka. Lopta vletela do zadného rohu sieťky. Po zakreslení situácie zistíš, že strela išla ani nie meter od tyčky, čo vôbec nie je stred brány. Osobne som mal dojem, že Igor mal zakrytý výhľad alebo šiel do protipohybu. Také góly sú bežné. Rozhodujú detaily o ktorých spoza počítača nevieme nič.
Keby bol Igor špičkový brankár, asi by nechytal u nás! bounce
Návrat hore
baki

Založený: 30 máj 2012
Reputácia: 2670
hlasov: 3

PríspevokZaslal: 05.11.2017 23:01:56    Predmet: Odpovedať s citátom

pozeral som tabulku a dali sme najviac golov v lige. to uz strasne davno nebolo. je to tam dost natlacene. na druhe miesto stracame 4 body, ale pri jednom-dvoch slabsich zapasoch sa mozeme aj prepadnut. bude to este zamotane. rozhodovat moze aj jeden bod alebo gol.
Návrat hore
snapshot

Založený: 03 január 2008

Reputácia: 2600
hlasov: 3

PríspevokZaslal: 05.11.2017 23:37:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Mame prestavku, treba oddychnut, natrenovat a na Michalovce vybehnut opat.

Najviac golov je pekne, ved v dvoch zapasoch sme dali 15 golov. Horsie su tie remizy a prehry

Myslim, ze dnesne zapasy nam zahrali do karat podme dalej
Hamer

Založený: 24 júl 2011

Reputácia: 1270

PríspevokZaslal: 06.11.2017 08:28:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Sammy s tymi brankarmi mas pravdu a mozno ze aj s tymi faulami a rozhodcami.
Ja som ale myslel inu situaciu ked Van Haaren dostal pri behu bez cudzieho zavinenia krc a hrac Podbrezovej si to vsimol a i ked bol v tahu na nasu branu tak okamzite prerusil hru.

Robert Matus (v reakcii na Gulivera) presne tak - ta lopta isla k tyci, aj na videu podbrezovskeho klubu (z opacnej strany ihriska) je to vidiet -https://www.youtube.com/watch?v=JZ61FJ9ahxM (cca 2:33min.) tam sa zda ze aj Igor bol pri kraji ale to je opticky klam, lebo stal v strede ale v linii od kamery k pravej tyci. Inak nie je vylucene ze ta lopta mala este aj rotaciu.
Návrat hore
Juraj

Založený: 03 september 2014
Reputácia: 614

PríspevokZaslal: 06.11.2017 23:47:53    Predmet: Odpovedať s citátom

baki napísal:
pozeral som tabulku a dali sme najviac golov v lige. to uz strasne davno nebolo. je to tam dost natlacene. na druhe miesto stracame 4 body, ale pri jednom-dvoch slabsich zapasoch sa mozeme aj prepadnut. bude to este zamotane. rozhodovat moze aj jeden bod alebo gol.

Čaká nás ťažký koniec jesene:
vonku Michalovce a Slovan
doma Ružomberok a Žilina
Kľudne sa môže stať,že sa bude rozhodovať až v poslednom zápase 3.3. v Zlatých Moravciach...
Dôležité budú hlavne vzájomné zápasy s Ružomberkom,Nitrou a Zlatými Moravcami,lebo pri rovnosti bodov asi skóre nebude hlavný parameter...
Apropó skóre:v Podbrezovej sme mali 9 striel do priestoru brány a dali sme 8 gólov-nevídaná efektivita!!! bow
Zoso

Založený: 12 marec 2009
Reputácia: 155
hlasov: 1

PríspevokZaslal: 07.11.2017 05:33:26    Predmet: Odpovedať s citátom

http://www.fortunaliga.sk/clanok/298-ubbinkov-najvydarenejsi-zapas
Návrat hore
Zoso

Založený: 12 marec 2009
Reputácia: 155
hlasov: 1

PríspevokZaslal: 07.11.2017 05:43:26    Predmet: Odpovedať s citátom

http://www.fortunaliga.sk/clanok/298-ubbinkov-najvydarenejsi-zapas
Návrat hore
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra AS Trenčín - fórum -> "A" mužstvo Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
Strana 2 z 2

Prejdi na: