12.kolo. AS - Senica 4:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

12.kolo. AS - Senica 4:1

Príspevok od užívateľa Luboš » 01.10.2017 21:25:01

so 14.10.2017 17:00 hod.
Naposledy upravil/-a Luboš v 15.10.2017 21:55:45, upravené celkom 1 krát.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 14.10.2017 21:41:48

Tak dnes 3 body potesili. Vykon priemerny. Dnes mam len 3 veci k zapasu:

Velka pochvala pre Jangu za jeho efektivitu aj ked jednu tutovku zahodil !

Hruba chyba trenerov, ktori zbytocne priskoro minuli vsetky striedania !

Hruba chyba rozhodcu za penaltu. Faul tam bol ale zacal uz par metrov pred sestnastkou a mal sa kopat priamy kop, kedze sa kope z bodu, kde faul zacal a nie kde skoncil !

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 14.10.2017 22:46:37

po dlhsom case som bol "live" na zapase. neviem, aky bol dovod prepustenia sevelu, ale ze by hrali teraz ovela lepsie, sa neda povedat. vsimol som si, ze trener nezije s timom pocas zapasu. je to skoda a malo by sa to zmenit. nas vykon bol taky pomaly bez momentu prekvapenia. na senicu to stacilo. pripajam sa ku kritike trenerov za striedania. sevela nestriedal vobec, tito striedaju skoro. aspon jedno stiredanie si mohli nechat na poslednych 10 minut. hrat 10 minut o jedneho menej so silnejsim superom by sme neustali. potesili 3 body a 4 goly, ale na sestku treba este vela zapracovat.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 15.10.2017 15:34:32

V zostave ma prekvapilo iba nepostavenie Čogyho. No Šulek zahral v ofenzíve dobre, prihrávka na gól + gól je pekné. Konkurencia na tom poste začína naberať konečne na kvalite.
Striedania mali byť, za jasného stavu treba skúšať a dať príležitosť ďalším, to tretie si možno mohli nechať na neskôr, ale zas bolo to 20 min. pred koncom za stavu 4:0 a dovtedy nulovej nebezpečnosti súpera...
Zarazilo ma, že Van Haaren nekopal aj druhý trestný z podobnej diaľky, keď prvý bol taký exportný. Od odchodu Koolwijka boli strely zo strednej vzdialenosti u nás katastrofou, Že by Ricky to konečne pretrhol?
Azango ani pri svojom druhom zápase ma nejak nepresvedčil, možno sa ešte chytí, ale zaujímalo by ma čo je s Kvocerom? Už ho odpísali?
GULIVER napísal:Hruba chyba rozhodcu za penaltu. Faul tam bol ale zacal uz par metrov pred sestnastkou a mal sa kopat priamy kop, kedze sa kope z bodu, kde faul zacal a nie kde skoncil !
faul začal pred šestnástkou, ale pokračoval a Paur ešte aj v páde Seničana pridržiava: https://i.imgur.com/GxcC0Xc.jpg Preto podľa tohto znenia v pravidlách futbalu bola penalta oprávnená: "Ak obranca začne držať útočníka mimo pokutového územia a pokračuje v jeho držaní vo vnútri pokutového územia, rozhodca musí nariadiť pokutový kop."
Glova je preslávený keket a ani včera to nebola žiadna sláva, ale vidíš, čo sa týka tej penalty sme si oproti minulu vymenili úlohy žalobca-obhajca rozhodcu, Guliver [smilie=wink.gif]

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 15.10.2017 18:40:06

Hmm neviem ci to je zmenou v systeme alebo nastaveni hracov, ale zbiehat hraca na 16stku ked nasi su pri brankovej ciera sme od Bera nerobili.
Dnes to spravil Sulek a bol z toho gol.

Stale mame kontakt s prvou 6tkou a ideme dalej, verim ze nadalej vitazne
"Boh je laska" 1Jn 4:8

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 17.10.2017 15:13:24

Teraz sa ja nebudem hadat. Myslim si, ze aj Paur si myslel, ze to bude priamy kop. Nevedel som, ze sa to posudzuje inak ako faul v poli.

Uvidime co bude v DAC, ale uz si nemozeme dovolit prehravat vonku.

Inak ten Azango zatial velke sklamanie, Moses, Kalu a aj dreveny Bala urobili na mna dojem v prvych zapasoch, Azango mi pride dost pomaly a nie moc technicky vyspely.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 19.10.2017 21:55:42

Napriek tomu ze Senica je posledna tak presvedcive vitazstvo nad nou je cenne lebo jej sa uz dlhsiu dobu tazko davaju goly a vacsinou prehrava vzdy len o gol (v zapase s TT o dva ale to udajne ovplyvnil aj rozhodca).
Nasi chalani ma nesklamali (ked nepocitam pohar v Medzeve) uz od zapasu 26.augusta ked sme remizovali v RK. Odvtedy sme prehrali len raz v nestastnom zapase v Ziline ked aj tam sme v prvom polcase zahrali vynikajuco. V lige mame 4 vyhry po sebe i ked 3 zapasy z toho boli doma, teraz nas vsak vonku caka vazny konkurent o EL, dufam ze nasa seria potrva este dlhsie.

Napísať odpoveď