Stanislav Lobotka

Kto z vás by si nepodiskutoval o našich kedysi trenčianskych futbalistoch, ktorí sa presadili v Európe?

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 10.09.2017 12:13:25

Doplnil by som len, ze to bude na DIGI 3.

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Príspevok od užívateľa filipina » 11.09.2017 08:27:19

Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 11.09.2017 11:09:44

Asi takto a je to super, len tak dalej"

https://sport.aktuality.sk/c/294612/lob ... dny-suboj/
"Boh je laska" 1Jn 4:8

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 11.09.2017 15:19:49

Zas take super to nebolo ako vykresluju nase media. Z hracov Celty bol Stanko najslabší, nižšie hodnotenie dostali len striedajúci hráči...

Zápas som pozeral, par krat pekne vyviezol ale mal aj nepresne prihravky. Na 1. zápas podla mna v pohode výkon.

dôkaz

https://www.whoscored.com/Matches/12219 ... igo-Alaves
Naposledy upravil/-a GULIVER v 11.09.2017 16:42:04, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 11.09.2017 16:01:03

Ja som pozeral cely zapas a hral dobre moźno ku koncu uź ho bolo menej vidno ako keby už nevladal ..nato že prvý zápas tak slušný výkon.
AS trencin

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 11.09.2017 17:37:05

ja som velmi rad, ze stano hral. verim, ze sa trvalo presadi do zakladu a ma potencial aj na lepsi klub (atlético, sevilla...).

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 15.09.2017 09:47:29

stanov agent brano jasurek (nas byvaly hrac) dal rozvovor pre sme. a ja, ze preco spravil stano taky dobry prestup. sa rozumie, ked ked nie je jeho agent csonto.

https://sport.sme.sk/c/20648204/agent-j ... lazon.html

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 17.09.2017 16:41:56

Handel,prosím Ťa mohol by si skopírovať aj zvyšok tohoto rozhovoru:
https://sport.sme.sk/c/20648204/agent-j ... lazon.html

Veľmi pekne ďakujem!
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 17.09.2017 19:16:27

V pohode Juraj (ak to nebude vadiť adminom).

Lobotka je veľmi nízky. Nemal s tým problémy u trénerov?
„Niektorí tréneri či kluby ho nekúpia len preto, že je malý. Ale sú tréneri ako Adrián Guľa, Kasper Hjulmand z Nordsjaellandu či Juan Carlos Unzué, ktorí takýchto hráčov vyhľadávajú. Stano mal šťastie, že ho viedli. Všetci spomínaní tréneri majú rovnakú filozofiu a on sa im hodí do štýlu.
To však neplatí o tréneroch, ktorí chcú búrať a brániť. Takí skôr potrebujú hráča okolo 190 centimetrov, ktorý každého zlomí na polovicu. Lobotka však ukázal, že môže hrať fyzicky náročný mužský futbal na najvyššej úrovni. Ešte viac ma teší, že to zmenilo hru slovenského tímu. Aj hráčom ako Hamšík vyhovuje, že do tímu prišiel.“

Výšku kompenzuje tým, že je pomerne silný a svalnatý, súhlasíte?
„Robí veci, ktoré iní nerobia. Uvedomuje si svoju nevýhodu, ale je ochotný robiť veci navyše. Zosilnel. To je jeho veľká výhoda. Vždy bol veľmi technický a rýchly, ale teraz k tomu pridal aj fyzickú silu. Zrážka s ním v súboji stojí za to. To je o drine. Je fanatik do tréningu. Keď sa vyzlečie, každý vidí jeho vypestovanú postavu.“

V tomto pripomína Ronalda, nie?
„Bez preháňania. Možno jeho fotky nie sú tak pekne upravené ako Ronaldove, ale Stano je tréningový blázon. Ak by som robil to, čo on, tak zomriem.“

Lobotkova popularita je čoraz väčšia. Mnohí jeho rovesníci slávu nezvládli. Unesie ju on?
„Nerád predvídam budúcnosť. Poviem vám jeden príbeh. Počas európskeho šampionátu do 21 rokov v Poľsku po víťaznom zápase dovolil tréner Pavel Hapal chalanom pizzu. Objednával ju môj spoločník z agentúry, ktorý je Poliak. Stanov najväčší problém bol v tom, aby na pizze neboli olivy.
Nerieši nezmyslené veci, ktorými sa zaoberajú iní hráči, ktorí sa cítia slávni. Nepoznám normálnejšieho chalana ako on. Dnes však neviem, čo bude o pár rokov. Iba dúfam, že zostane taký, aký je. Potom mu nič nebráni v tom, aby hral svetový futbal. Ak by mu preplo, budem prvý, kto mu to povie.“

Mnohí mladí tiež nezvládajú hospodárenie, keď zrazu začnú zarábať veľké peniaze. Vystríhate ich, aby šetrili?
„Stankov plat rastie normálne, postupne. Zarobí síce výborne z pohľadu bežného človeka, ale na futbalovom rebríčku je niekde uprostred. Postupne si zvyká. Je našou úlohou hráčovi poradiť, aby nerobili nezmyselné veci a tiež chrániť ho pred ľuďmi, ktorí by radi ťažili z jeho príjmu.“

Niektorých slovenských mladíkov zlákali veľké peniaze a uprednostnili pôsobenie v krajinách ako Katar, USA či Spojené arabské emiráty, kde úroveň líg nie je najlepšia. Nestane sa to aj Lobotkovi?
„Ak by chcel, už mohol byť v Číne a zarábal by tam veľké peniaze. Mohol byť tiež v Turecku a platilo by to isté. Keď sa ozvala Celta Vigo, Stanko jednoznačne povedal, že tam chce ísť. Vôbec sa nepýtal, koľko bude zarábať. To sme riešili ako druhoradú vec.
Momentálne to nepripadá do úvahy. Iste, jeho kariéra sa môže vyvíjať aj tak, že bude v Celte Vigo ešte päť či šesť rokov a nedostane ponuku z veľkoklubu. Keď sa blíži tridsiatka, už sa počítajú peniaze. Príkladom je Filip Hlohovský, ktorý mal 29. V tomto veku je dobré odísť do Kórey, lebo už veľa času na zarábanie nezostáva.“

V sedemnástich odišiel Lobotka na hosťovanie do Ajaxu Amsterdam. Prečo sa tam nepresadil?
„Naopak, presadil sa. Ajax ponúkol zaňho odstupné, s ktorým však Trenčín nesúhlasil. Padlo to na tom, že nebola vopred dohodnutá cena po skončení jeho hosťovania. Suma, ktorú vtedy ponúkal Ajax, bola pomerne vysoká.
Stano sa vrátil do Trenčína, čo sa ukázalo v jeho prípade ako veľmi prospešné. Aj keď je slovenská liga výrazne podceňovaná, je dobrým odrazom pre lepšie súťaže. Ukazuje sa, že je to často lepšie ako odísť do akadémie veľkých klubov."

Ale v Ajaxe pôsobil Lobotka iba v béčku a za prvý tím neodohral ani jeden zápas.
„Prišiel tam ako posledný hráč béčka a na konci sezóny sedel v prvom tíme na lavičke náhradníkov. Takýto skok v klube, kde je obrovská fluktuácia talentov, nie je bežný.“

V minulosti vraj Lobotka zaujal aj skautov slávnej Barcelony. Je to pravda?
„Sledovali ho skauti Barcelony, ale šlo iba o barcelonské béčko. To je celý príbeh.“

A čo záujem Bayernu Mníchov?
„My sme ho ponúkli Bayernu a športový riaditeľ klubu nám odpísal, že Lobotka je vynikajúci hráč, ale ešte nie pre Bayern.“

Rekordný prestup Neymara do Paríža Saint-Germain vraj spôsobil infláciu a zvýšenie cien na trhu. Stál by dnes Lobotka oveľa viac ako päť miliónov eur, ktoré zaňho zaplatila Celta?
„Myslím, že nie. Bublina neplatí pre celý trh. Prestup Neymara neovplyvnil hráčov, ktorí stáli od stotisíc do milióna eur. Týka sa skôr hráčov, ktorí prestupujú v rámci najlepších piatich líg sveta a už stáli okolo dvadsať miliónov eur. Teraz stoja raz toľko. Lobotka prestúpil z dánskej ligy do španielskej a to určuje cenu. To je základný parameter.“

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 18.09.2017 19:15:12

Vďaka Handel !!!
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 02.12.2017 15:40:00

celta remizovala na pode barcelony 2 : 2, stano odohral cely zapas. dva inkasovane goly sice nie su pre defenzivu timu, ktorej je stano sucastou dobra vizitka, ale bod so silnym superom je cenny.


https://sport.sme.sk/c/20707455/online- ... ml?ref=trz

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 02.12.2017 23:51:22

Baki ty ço davas s Barcelonou su radi ze nedostali 5 kusov
AS trencin

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 03.12.2017 01:41:05

urcite neisli do zapasu s tym, ze budu radi, ak nedostanu 5. to by dostali 10. bod je pre nich cenny, ale ak remiza, tak pre obranu je lepsie 0 : 0 ako 2 : 2

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 03.12.2017 11:06:27

Čo sa týka vykonu lobotku tak sa mu az tak nedarilo lebo to mal skutočne velmi tažke Barcelona ho presovala hned ako dostal loptu.
AS trencin

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 21.01.2018 11:28:29

zas na temu UEFAlona. pominiem fakt, ze hadzanarov neznasam a nefandil by som im, aj keby tam stano isiel. to uz radsej fakt ten real... ak by som mal stanovi vybrat klub v spanielsku ja, tak jednoznacne atletico madrid. pravidelna ucast v LM a realna sanca pre stana hrat pravidelne. mozno este villarreal. lenze to uz nie je absolutna spicka.
kazdopadne, nech sa radsej 2-3 roky vyhra v celte. este tam len prisiel, takze nech sa sustredi na celtu. nejake zapasy mu tam vysli, v inych bol slabsi. na velkoklub ma este cas.

https://sport.aktuality.sk/c/316545/to- ... ie.c.x...A.

Napísať odpoveď