7.kolo. AS - Slovan 2:2

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 10.09.2017 11:19:27

GULIVER napísal: Dole mal ist Paur (poslednych 20 minut nevladal a preto nas v zalohe prehrávali) a nie janga a tam mal isť Zubairu.
Ale no Paur uz dlhsie nevladze odohrat cely duel
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 10.09.2017 12:43:22

GULIVER napísal:Vyhrava budeme akurat vtedy, ked si kupime gitary [smilie=band.gif]

Vsetko dobre, až na Sevelove striedania, možno nebudete suhlasit, ale ked striedat, tak takto. Ved ku*va hrame aj na body a nie len na predvedenu hru.:
Za Gonga mal ist Mance ( a janga na kridlo)
Za Harena mal ist Salata a mal sa zasunut pred stoperov (Aschraf by isiel trocha vyssie)
Dole mal ist Paur (poslednych 20 minut nevladal a preto nas v zalohe prehrávali) a nie janga a tam mal isť Zubairu.

Je veľka skoda, ze nemame kridla, je tam Beridze+Gong a potom už len poslabší Kvocera a to je všetko. Na muzstvo ktorého hra je založená na kridelnikoch je absolutne neprijatelne....
Guliver,súhlas s tými striedaniami,Ševela tam pošle dvoch najslabších hráčov v súčasnosti: Ubinka a Kvoceru...
Súhlasím,že druhý gól bol Kvocerov a už sa mu to nedávno stalo...
Ale chyba je aj u vedenia,že poslali Udeha aj Adekunleho na hosťovanie-obaja by sa nám zišli minimálne na striedania...
Dnes sme mali na výhru,lebo sme mali viac čistých šancí-oba naše hroty sklamali v koncovke,ale pred zápasom by som ho bral,vzhľadom na kvalitu Slovana aj neistotu Chovana a nedostupovanie Šuleka...
Dnes ma potešil návrat Jamesa,pomohol istote vzadu,herný prejav aj väčšie sebavedomie našich a vytlieskanie Ibiho celou tribúnou!
Až na tú koncovku,aj keď Greif chytil dva góly...
Hra aj sebavedomie už boli lepšie,len tie góly a body chýbajú,žeby v Žiline?:-)


PS:Nepamätáte si niekto ktorého nášho bývalého hráča sme minulú sezónu vytlieskali?...lebo nebýva to pravidlom...myslím,že sa to stalo len druhý krát...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 10.09.2017 13:52:04

Skubáci z 3 striel na bránu dali 2 góly. Klasika, už sa tomu ani nečudujem.
Pri prvom góle nedočiahol Skovajsa na center, Hološko ktorého si mal držať, áno.
Pri druhom stojí zato si pozrieť snímku: https://i.imgur.com/tmKAYOK.jpg
Naľavo piati naši na troch slovanistov, napravo traja úplne voľní až tak, že Hološko si mohol loptu zastaviť a zakričať na Chovana kam ju chce. Pri zrode akcie by sa dalo Kvocerovi ísť po prihrávajúcom slovanistovi rýchlejšie a dôraznejšie, aj škoda že Chovan nedočiahol na prihrávku, zdalo sa že o kúsoček.

My sme z veľkého počtu striel gól z hry nedali žiadny, prvý bol vlastný brankárov. Gong za prvú polhodinu nedokázal ani raz prejsť, ani raz prihrať nášmu hráčovi, ale potom zacentroval z čoho padol prvý gól a potom hral o niečo lepšie. Janga bol v premieňaní šancí tradične zúfalý, tak som čakal že pôjde dolu už cez prestávku, ale potom ani Mance za tú polhodinu neukázal toho veľa. Keďže ku koncu minulej sezóny ani Čatakovič nepresvedčil - načo takéto hroty? Ale nemôžeme hrať ani na 3 krídla, keďže máme také aké máme, s formou ako na hojdačke. Už som vravel že by som vpredu skúsil Paura (s hrou od krídiel viac po zemi), aj keď ten tiež dokáže zahodiť vyložené šance, ale svojou dravosťou a schopnosťou sa spoluhráčom ukázať sa mi páči v pokutovom oveľa viac ako celý slávny Janga.

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 10.09.2017 14:01:12

Ja som spokojny s vykonom celkom az na par drobnosti a na Jangu neda gol z ničoho. Škoda nepremenených šancí . Dufajme že vykony budu gradovat.
AS trencin

uf
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 19.08.2016 10:47:00

Príspevok od užívateľa uf » 10.09.2017 14:42:32

Bolo to lepšie,oveľa lepšie ako minulé domáce zápasy,len sa musíme naučiť hrať na výsledok....ak vedieme o gól 15 minút do konca a nemáme lavičkových hráčov,ktorí by mali formu,tak aj doma treba začať hrať betón.... potrebujeme body a nie sympatickú hru.....dať vo dvoch zápasoch 5 gólov a mať z toho dva body je do plaču.... velké mužstvá majú vo dvoch zápasoch za dva góly 6 bodov...ale ide sa ďalej.....bod z Ružomberka a proti Slovanu v našej situácii nie sú strata,ale musíme vyhrávať ďalšie zápasy s papierovo slabšími súpermi [smilie=baby.gif]

Napísať odpoveď