Obsah fóra AS Trenčín - fórum AS Trenčín - fórum
Diskusné fórum priaznivcov trenčianskeho futbalu na stránke astrencin.sk

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

6.kolo. Ružomberok - AS 3:3

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra AS Trenčín - fórum -> "A" mužstvo
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Luboš
Administrátor

Založený: 03 august 2007

Reputácia: 1811
hlasov: 9

PríspevokZaslal: 25.08.2017 10:57:15    Predmet: 6.kolo. Ružomberok - AS 3:3 Odpovedať s citátom

so 26.8.2017 18:30 hod.

Naposledy upravil Luboš dňa 26.08.2017 21:33:50, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zoso

Založený: 12 marec 2009
Reputácia: 170
hlasov: 1

PríspevokZaslal: 26.08.2017 15:10:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Dnes 0:2 z pohladu domacich! boxing
Návrat hore
Lukas

Založený: 17 jún 2015

Reputácia: 4

PríspevokZaslal: 26.08.2017 17:05:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Dnes verím v 3 body boxing AS beer
Návrat hore
matt-666

Založený: 07 august 2010
Reputácia: 1085
hlasov: 2

PríspevokZaslal: 26.08.2017 20:36:54    Predmet: Odpovedať s citátom

dufam, ze prichadzajuca prestavka nam pomoze spamatat sa z tejto agonie ...
Návrat hore
baki

Založený: 30 máj 2012
Reputácia: 2711
hlasov: 3

PríspevokZaslal: 27.08.2017 10:48:25    Predmet: Odpovedať s citátom

este raz priponiem, ze si velmi zahravame. ak neskoncime na jesen do 6. miesta, je po sezone, lebo liga sa deli na dve polovice. neudrzat dvojgolove vedenie je trestuhodne.
Návrat hore
Lukas

Založený: 17 jún 2015

Reputácia: 4

PríspevokZaslal: 27.08.2017 13:39:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Keď nastúpil Klooster do druhého polčas tušil som že bude zle .... Pri každom jeho dotyku s loptou som trpol axe . A tie jeho auty ani nehovorím ... Bol pri oboch goloch čo sme dostali v druhom polčase.
Návrat hore
GULIVER

Založený: 11 december 2014

Reputácia: 1341
hlasov: 6

PríspevokZaslal: 27.08.2017 18:32:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Videl som len druhý polčas. Prečo išiel Klooster hore ? Šaláta bol zranený ? Zase Janga zadrbal nájazd, škoda toho. Hra nebola najhoršia, miestami dobré, miestami slabé.

Neviem si pomôcť ale zase Sevela zle rozhodnutie, keď tam poslal hráča ktorý zavinil 2 góly. Preco do prdele mení po každej chybe brankára? Veď chalani chytajú potom pod psychickým tlakom a vôbec si neveria a boja sa že dostanú lacný gól a nebudú už chytať.

V tejto lige, kde polovica nemá na vyplaty, bude hanba ak neskoncime v hornej 6.
Návrat hore
filipina

Založený: 07 august 2014

Reputácia: 256

PríspevokZaslal: 28.08.2017 08:47:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Každý bod zvonku poteší, aj keď teraz škoda straty dvoch ........ Šaláta je pomalý - zrejmý súvis s výškou ...... A škoda, že sme nevyužili 2 asistencie brankára Macíka .....
Úroveň ligy nastavuje zrkadlo v LM i EL ......... Prvá šestka bude na hrane (samozrejme s týmto kádrom) - aj keď by som sa rád mýlil (Skuba,TT,ZA,DS,NR asi určite) takže bude boj o posledné miesto !
GULIVER

Založený: 11 december 2014

Reputácia: 1341
hlasov: 6

PríspevokZaslal: 28.08.2017 09:31:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Poviem mi niekto prečo nepodpíšeme nejakého voľného stopéra ? Tam nemôže hrať fyzicky slabý Šulek so Salatom ktorý hral doteraz 3. ligu. Kleščo je výborný na pravej strane, Skovajsa na lavej. Lawrence je zranený a aj tak to je polovičný obranca a polovičný záložník.
Návrat hore
Luboš
Administrátor

Založený: 03 august 2007

Reputácia: 1811
hlasov: 9

PríspevokZaslal: 28.08.2017 13:21:43    Predmet: Odpovedať s citátom

GULIVER,
podľa vyjadrenia trénera, bol Šalátov výkon zlý....preto Klo....
snapshot

Založený: 03 január 2008

Reputácia: 2636
hlasov: 3

PríspevokZaslal: 28.08.2017 13:41:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Luboš napísal:
GULIVER,
podľa vyjadrenia trénera, bol Šalátov výkon zlý....preto Klo....

Salatov vykon bol zly ale Klooster isto hviezda. Otazka je, kam sa chaln pozera.

pocet reprezentantov klesa, pocet mladych z akademia ktori postupili do Acka klesa, nase umiestnenie v lige klesa, ale pocet legionarov neustale stupa.
jon77

Založený: 25 september 2015

Reputácia: 12

PríspevokZaslal: 30.08.2017 12:53:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Pozeral som záznam z tlačovej konferencie a bol som zaskočený kritikou Šalatu na poste stopera. Mne sa tá obrana v prvom polčase javila celkom dobre na krídle s Kleščíkom. Bolo veľkým rizikom postaviť na miesto stoperov Šalatu a Šuleka ale nepodali zlý výkon. V druhom polčase po stiahnutí Šalatu a zmenách v obrane to už bolo podstatne slabšie. Myslím si že stavať obranu na Kleščíkovi ako stoperovi nemá perspektívu. Už sa pri ňom vystriedalo za posledný vela hráčov a obrana je stále jeden chaos. Šalata to nemal jednoduché ale nezapríčinil stratu bodov v Ružomberku. Mal by dostať ďalšiu šancu tak ako ju dostávajú iný hráči. Smutné je že už dlhé obdobie sme neboli schopní zapracovať žiadneho odchovanca do A tímu. v tomto zaostávame za ostatnými tímami. Prejavuje sa to už aj v novej reprezentácii 21, kde je len Šulek ale on mal šťastie že odišiel Čogley a mal šancu hrať v lige.
Návrat hore
Zoso

Založený: 12 marec 2009
Reputácia: 170
hlasov: 1

PríspevokZaslal: 30.08.2017 12:54:57    Predmet: Odpovedať s citátom

snapshot napísal:
pocet mladych z akademia ktori postupili do Acka klesa, nase umiestnenie v lige klesa, ale pocet legionarov neustale stupa.

My nemame ziadnu akademiu a kvoli tomu nemame dostatok kvalitnych odchovancov. Jednoducho nemame sancu ziskavat hracov z celeho Slovenska ako napr. Zilina. Sme odkazani na nas region a jednoducho nebudeme mat z kazdeho rocnika hracov ako Bero, Lobotka a podobne.
Návrat hore
Juraj

Založený: 03 september 2014
Reputácia: 634
hlasov: 4

PríspevokZaslal: 31.08.2017 19:17:12    Predmet: Odpovedať s citátom

jon77 napísal:
Pozeral som záznam z tlačovej konferencie a bol som zaskočený kritikou Šalatu na poste stopera. Mne sa tá obrana v prvom polčase javila celkom dobre na krídle s Kleščíkom. Bolo veľkým rizikom postaviť na miesto stoperov Šalatu a Šuleka ale nepodali zlý výkon. V druhom polčase po stiahnutí Šalatu a zmenách v obrane to už bolo podstatne slabšie. Myslím si že stavať obranu na Kleščíkovi ako stoperovi nemá perspektívu. Už sa pri ňom vystriedalo za posledný vela hráčov a obrana je stále jeden chaos. Šalata to nemal jednoduché ale nezapríčinil stratu bodov v Ružomberku. Mal by dostať ďalšiu šancu tak ako ju dostávajú iný hráči. Smutné je že už dlhé obdobie sme neboli schopní zapracovať žiadneho odchovanca do A tímu. v tomto zaostávame za ostatnými tímami. Prejavuje sa to už aj v novej reprezentácii 21, kde je len Šulek ale on mal šťastie že odišiel Čogley a mal šancu hrať v lige.

Ja som to pozeral z archívu až po pár dňoch,ale mne sa to nezdalo až také zlé od Šalátu,je pravda,že pokazil zopár prihrávok smerom do stredu poľa ,ale je ešte mladý a snažil sa hrať aspoň konštruktívne nie stále iba dozadu ako je to u nás zvykom v poslednej dobe...
Kto sa o nič nepokúsi ani nič nevytvorí a hrať stále iba na istotu je strata času...
Je mladý,vysoký a odchovanec-treba mu dať čas a ďalšie šance,veď koľko ich dostali ostatní...(aj Skovajsovi,Paurovi či iným sa často nevydarí prihrávka a hrajú a to už nehovorím o Klosterovi...)
Výkon mužstva bol už lepší,ale dosť tomu pomohli chyby brankára RK...
Najlepší boli Gong a Paur,ale páčil sa mi aj Šulek,škoda,že aj Chovan a naša obrana sa nevyhli chybám...
Hamer

Založený: 24 júl 2011

Reputácia: 1177
hlasov: 5

PríspevokZaslal: 31.08.2017 20:47:25    Predmet: Odpovedať s citátom

GULIVER napísal:
...Neviem si pomôcť ale zase Sevela zle rozhodnutie, keď tam poslal hráča ktorý zavinil 2 góly. Preco do prdele mení po každej chybe brankára? Veď chalani chytajú potom pod psychickým tlakom a vôbec si neveria a boja sa že dostanú lacný gól a nebudú už chytať...

Ku Kloosterovi : nie som az taky kriticky, za v poradi druhy gol podla mna nemoze, bolo to pomerne zdialky z rohu do sibenice ked sme boli stiahnuti k brane. Pred tretim golom za tu odpiskanu standartku Klooster tiez asi nemoze, tam by nepochodil ani Sergio Ramos ked sa pri lahkom kontakte ramenom Gal-Andrezly hodil o zem a bolo to prekvapujuco (vlastne uz ani nie prekvapujuco) odpiskane.
Pripustam ze potom pri tom priamom kope Klooster na chvilku nepokryl protihraca a zameral sa na centrovanu loptu, ktoru zial nezasiahol, ale to stava vo futbale pomerne casto.

K brankarom : zda sa ze je prisny predovsetkym na Igora, toho postavil teraz v lige zatial len jediny raz (a v EL ani raz).
Návrat hore
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra AS Trenčín - fórum -> "A" mužstvo Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: