5.kolo. AS - Michalovce 1:2

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 22.08.2017 22:11:49

Double 2x2 sme si kupili. Chalani, pochopte ze na rozhodcov uz nezostali prachy.
Normalne sa za Vas hanbim ako kazdu prehru, prehraty suboj, offside a vsetko ostatne zavinili rozhodcovia. [smilie=axe.gif]

Po kazdom zapase vzdy ocakavam ake perly vytiahnete.

A ted mi to dejte vyžrat [smilie=beer.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 23.08.2017 05:35:18

Rozhodcov by som vobec nerozoberal, lebo ich priazen sme nikdy nemali. Nemam pocit, ze by nas niekto poskodil cielene. Skor ide o ich nekvalitu.

Treba verit, ze sa v Sporte nemylia: https://sport.aktuality.sk/c/291614/o-l ... ci-impulz/

Andy182
Príspevky: 400
Dátum registrácie: 27.06.2016 12:43:45

Príspevok od užívateľa Andy182 » 23.08.2017 06:31:27

ja tiež verím, že sa to otočí.

je pravda že dostávame lacné góly z málo striel ... štatistika nepustí, 8 inkasovaných pri 12 strelách na našu bránu (nie vždy vinou brankára).

Problém je v našej efektivite. Aj keď nehráme ten drtivý futbal z pred 2 rokov, stále sme viac na lopte, aktívnejší smerom dopredu, strieľame... Snaha tam proste je, aj chcenie, ale momentálne to nepadá do brány.

V poslednom zápase ma nahneval Kubo, ktorý si v 2 tutovkách nedal záležať na zakončení a ani netrafil bránu (dokonca z päťky), vidno na ňom, aký je z toho frustrovaný. To má presne z toho pičungu, ktorý počúvajú hráči zo strany divákov. Veľmi chce a verím, že onedlho z neho bude opäť ťahúň mužstva.

Dúfam, že v RK zabodujeme a po prestávke, počas ktorej si chalani oddýchnu hlavne psychicky, to rozbalia so SkuBA či ZA.

ústup z pozícii je jasný, ale snaha forsírovať náš futbal je tam stále, hráči momentálne nedosahujú takú úroveň, každopádne treba za nimi stáť, nie stále haniť, mindžovať, pískať.

Chceme aby šli vpred, aby stúpali, robt(m)e to isté, žente ich vpred.
[smilie=boxing.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 23.08.2017 06:44:12

Treba si uvedomit, ze aj v poslednej sezone, v ktorej sme ziskali titul, bol herny prejav zo zaciatku zly. Ale tam sa nam darilo vyhravat o jeden gol, aj ked sme boli horsim muzstvom.
Teraz sa dostali chalani pod psychicky tlak - jednoducho velmi chcu, ale maju v hlave, ze to nejde. Potom lopta odskakuje, prihravky su zle a podobne. Aj ked tu vela ludi nadava na hracov, tak ti su podla mna dobri. Potrebuju sa len chytit a stabilizovat. Chce to jedno vydrete vitazstvo a stabilizaciu zostavy.

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Príspevok od užívateľa filipina » 23.08.2017 07:38:55

Už prestaňte s tými rozhodcami .......... chyby robia - sú ľudia, či v iných euroligách alebo na Slovensku ! Lebo skĺznete do roviny plačkov a lá Barmoš, Galád a pod. ........
Mužstvám typu Podbrezová a Michalovce máme dať 4 kusy a bolo by po ptákoch ...... Dúfajme že v ďalších zápasoch budeme efektívnejší a cez repre prestávku trochu potrénujeme streľbu.

https://sport.aktuality.sk/c/291614/o-l ... ci-impulz/
Naposledy upravil/-a filipina v 23.08.2017 07:58:50, upravené celkom 1 krát.
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 23.08.2017 07:52:35

Trošku zmením tému, pozrel som sa na statistiky tejto sezony FL a vypichnem najpodstatnejšie veci ako sú Úspešnost súbojov a presnosť prihrávok.
Úspešnost súbojov:
1. Tomáš Šalata AS Trenčín 82,8%
2. Keston Julien AS Trenčín 66,7%
3. Martin Šulek AS Trenčín 65,7%
4. Lukáš Skovajsa AS Trenčín 63,9%
5. Achraf El Mahdioui AS Trenčín 59,5%
6. Peter Kleščík AS Trenčín 59,5%
7. Rodney Klooster AS Trenčín 55,6%
8. Jakub Paur AS Trenčín 51,1%
9. Antonio Mance AS Trenčín 50,0%
10. Ricky van Haaren AS Trenčín 50,0%
************************************
11. Hilary Gong AS Trenčín 47,7%
12. Abdul Musa Zubairu AS Trenčín 44,4%
13. Desley Ubbink AS Trenčín 42,9%
14. Rangelo Janga AS Trenčín 39,0%
15. Milan Kvocera AS Trenčín 37,8%
16. Giorgi Beridze AS Trenčín 35,3%
17. Hamza Čatakovič AS Trenčín 19,4%

Úspešnosť prihrávok ( tu treba trochu zohladnit to, že naša obrana si dosť prihráva medzi sebou).
1. Achraf El Mahdioui AS Trenčín 87,8%
2. Martin Šulek AS Trenčín 87,2%
3. Ricky van Haaren AS Trenčín 86,7%
4. Desley Ubbink AS Trenčín 85,5%
5. Peter Kleščík AS Trenčín 84,6%
6. Tomáš Šalata AS Trenčín 84,5%
7. Jakub Paur AS Trenčín 82,3%
8. Lukáš Skovajsa AS Trenčín 82,3%
9. Hamza Čatakovič AS Trenčín 81,8%
10. Abdul Musa Zubairu AS Trenčín 81,7%
11. Keston Julien AS Trenčín 81,4%
12. Giorgi Beridze AS Trenčín 79,5%
13. Antonio Mance AS Trenčín 78,9%
14. Rodney Klooster AS Trenčín 71,3%
15. Hilary Gong AS Trenčín 69,5%
16. Rangelo Janga AS Trenčín 68,5%
17. Milan Kvocera AS Trenčín 63,8%

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 23.08.2017 09:22:34

Podla mna by sme mali hrat so stabilnou obranou Skovajsa - Salata - Klescik - Sulek (pripadne Klooster). Sulek sa mi nezda dostatocne fyzicky stavany na stopera a ma aj horsie hlavickovanie. Hrajme takto stale a nemenme to kazdu chvilu, nech si na seba zvyknu.

Preco nebol van Haaren ani na lavicke? Zranenie?

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 23.08.2017 09:37:35

Zoso napísal:Podla mna by sme mali hrat so stabilnou obranou Skovajsa - Salata - Klescik - Sulek (pripadne Klooster). Sulek sa mi nezda dostatocne fyzicky stavany na stopera a ma aj horsie hlavickovanie. Hrajme takto stale a nemenme to kazdu chvilu, nech si na seba zvyknu.

Preco nebol van Haaren ani na lavicke? Zranenie?
Sulek dole, na jeho miesto Klescik a na miesto Klescika casom Lawrence inak suhlasim
"Boh je laska" 1Jn 4:8

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 23.08.2017 12:47:10

Guliver kto tu písal že všetko v tomto zápase zavinil rozhodca? Čo sa týka hráčov, ich výkony som skritizoval ešte v sobotu. Ak v neskôr zverejnenom zostrihu niekto objaví chybu rozhodcu, to sa nesmie napísať? Na diskusnom fóre? Ukáž kde v pravidlách je to zakázané? http://forum.astrencin.sk/viewtopic.php?t=56 Každý kto včera písal kriticky o rozhodcoch, písal slušne. Ja ak aj v budúcnosti uvidím chybu rozhodcu, tak ju sem zavesím, nech sa ti to páči, alebo nie. Presne tak isto, ako ukážem na obrázku napríklad chyby našich hráčov.
Ty sa hanbíš za tých čo kritizujú rozhodcov. Nie je náhodou oveľa väčšia hanba ak fanúšik pri úplne jasnej nespravodlivosti voči nášmu hráčovi nedrží stranu jemu, ale rozhodcovi??? Alebo vieš Guliver o nejakej novelizácii pravidiel, že hlavičkujúci hráč sa veselo môže rukami odrážať od pliec obrancu?

Ak tu chce niekto bulikať o čestnosti rozhodovania vo fortuna lige či o bezúhonnosti figúrok v SFZ, tak nech si riadne pretrie oči a dá si kvapky proti naivite. Práve myslím minulý týždeň na Plavčanovej tlačovke toto fortuna-hnojisko spomínal aj Soták, o "mastení" rozhodcov v lige, že mu bolo odkázané aby si chystal peňaženku... Aj iní zainteresovaní rozprávali... pritom bola na trestnoprávne konanie obetovaná iba malilinká rybička zväzu s menom Wänke. Hlavné mafiánske kapre si spokojne šafária aj ďalej.

No keďže odchádzam na dovolenku, tak nejaký čas budú mať rozhodcovia - aj tí niektorí čo tu pravdepodobne diskutujú [smilie=wink.gif] odo mňa pokoj [smilie=cool2.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 23.08.2017 20:08:46

GULIVER napísal:Double 2x2 sme si kupili. Chalani, pochopte ze na rozhodcov uz nezostali prachy.
Normalne sa za Vas hanbim ako kazdu prehru, prehraty suboj, offside a vsetko ostatne zavinili rozhodcovia. [smilie=axe.gif]

Po kazdom zapase vzdy ocakavam ake perly vytiahnete.

A ted mi to dejte vyžrat [smilie=beer.gif]
Napísal som:Čo sa týka rozhodcov nechápem prečo stále pískajú proti nám-technicky hrajúcemu mužstvu(aj keď naše zlé výsledky nezavinili)
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 24.08.2017 06:22:13

Juraj napísal:
GULIVER napísal:Double 2x2 sme si kupili. Chalani, pochopte ze na rozhodcov uz nezostali prachy.
Normalne sa za Vas hanbim ako kazdu prehru, prehraty suboj, offside a vsetko ostatne zavinili rozhodcovia. [smilie=axe.gif]

Po kazdom zapase vzdy ocakavam ake perly vytiahnete.

A ted mi to dejte vyžrat [smilie=beer.gif]
Napísal som:Čo sa týka rozhodcov nechápem prečo stále pískajú proti nám-technicky hrajúcemu mužstvu(aj keď naše zlé výsledky nezavinili)
Juraj to si nevsimaj lebo ked spomenies rozhodcu tak Guliver je tu takmer ako hovorca SFZ.
Vlastne ani nie lebo ten sa snazi zachovat klud ale Guliver je vzdy pri tejto teme velmi podrazdeny, napada a ironizuje ostatnych. Ak si Guliver mysli ze aj skakanie na supera ake predviedol pri oboch goloch hrac Koscelnik proti nam su na Slovensku s "koscelnym poriadkom" a rozhodca ich spravne neodpiskal tak to sme asi jedina krajina na svete.
Uz v Cechach by to bol odpiskany faul a ani jeden gol by nebol Michalovciam uznany lebo :

"PŘESTUPKY TRESTANÉ PŘÍMÝM VOLNÝM KOPEM
...
Skákání na soupeře

Skočením na soupeře se rozumí zákrok, při němž hráč provede výskok nejen vzhůru, ale i směrem na soupeře s následným fyzickým kontaktem.
Za skočení na soupeře se rovněž považuje naskočení hráče zezadu na soupeře, i když při tom hráč upaží, aby zdůraznil, že při výskoku nepoužívá rukou, nebo skočení hráče směrem proti soupeři na míč, kterým právě soupeř hraje.
Za porušení pravidla se však nepovažuje, jestliže hráč nebo brankář vyskočí a zasáhne míč a teprve potom o soupeře zavadí nebo na něj i spadne.
..."

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 24.08.2017 06:52:32

Inak vonkoncom sa mi nepaci ani jeho ironizovanie o nasom zasluzenom 2xdouble a ze teraz uz nemame prachy na rozhodcov.
Hned Zoso velmi mierne podotkol ze "ich priazen sme nikdy nemali".
A ja doplnim ze ich priazen sme nemali ani v tej majstrovskej sezone ked sme mali najsilnejsiu ofenzivu, najvyssie drzanie lopty, najvyssi pocet utokov a suverenne najvyssi pocet 73 golov ale i tak sme nekopali ani jedinu penaltu !!! a napr. nas prenasledovatel Slovan kopal 8 penalt.

Nam sa sice nielen nepaci ked sa pripiskuje proti nam ale ani my sami pomoc rozhodcov nechceme a urcite ani nas majitel, v jeho rodnom Holandsku su aj v sporte na zakulisne tahy ovela menej zvyknuti ako u nas.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 24.08.2017 07:03:03

Inak vonkoncom sa mi nepaci ani jeho ironizovanie o nasom zasluzenom 2xdouble a ze teraz uz nemame prachy na rozhodcov.
Hned Zoso velmi mierne podotkol ze "ich priazen sme nikdy nemali".
A ja doplnim ze ich priazen sme nemali ani v tej majstrovskej sezone ked sme mali najsilnejsiu ofenzivu, najvyssie drzanie lopty, najvyssi pocet utokov a suverenne najvyssi pocet 73 golov ale i tak sme nekopali ani jedinu penaltu !!! a napr. nas prenasledovatel Slovan kopal 8 penalt.

Nam sa sice nielen nepaci ked sa pripiskuje proti nam ale ani my sami pomoc rozhodcov nechceme a urcite ani nas majitel, v jeho rodnom Holandsku su aj v sporte na necestne zakulisne tahy ovela menej zvyknuti ako u nas.

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 24.08.2017 07:09:48

Hamer napísal:Inak vonkoncom sa mi nepaci ani jeho ironizovanie o nasom zasluzenom 2xdouble a ze teraz uz nemame prachy na rozhodcov.
Hned Zoso velmi mierne podotkol ze "ich priazen sme nikdy nemali".
A ja doplnim ze ich priazen sme nemali ani v tej majstrovskej sezone ked sme mali najsilnejsiu ofenzivu, najvyssie drzanie lopty, najvyssi pocet utokov a suverenne najvyssi pocet 73 golov ale i tak sme nekopali ani jedinu penaltu !!! a napr. nas prenasledovatel Slovan kopal 8 penalt.

Nam sa sice nielen nepaci ked sa pripiskuje proti nam ale ani my sami pomoc rozhodcov nechceme a urcite ani nas majitel, v jeho rodnom Holandsku su aj v sporte na zakulisne tahy ovela menej zvyknuti ako u nas.
Neviem ci to bolo niekedy uvedene oficialne, ale ked k nam La Ling prisiel, jednou z prvych veci bol zakaz akejkolvek korupcie. Ak by bol len nejaky naznak, totalne by mu to znicilo reputaciu a biznis. A to nemyslim len na Slovensku. V nasej lige bolo bezne, ze sa nieco davalo rozhodcom, aby piskali aspon rovinu. To z nasej strany s La Lingom skoncilo. Nemusime sa ani bavit, ze vplyv klubov ako su Slovan, Trnava, Zilina a Dunajska Streda je zrejmy. Tam nemusi ist vzdy o peniaze, ale aj nejake nominacie rozhodcu do Europy a podobne veci. Je to vidiet aj na reprezentacnej urovni, ked Holubek bol hned nominovany, ked sa vedelo, ze ide do Ziliny. A to nemal ani dobru formu.

My jednoducho ideme poctivou cestou bez nejakych zakulisnych hier a vsetko si "vyzerieme". Je to vidiet aj pri stadione a podobne. Ale ja som za to rad a len tato cesta je ta spravna, aj ked obcas boli.

Co sa tyka chyb rozhodcov v zapase s Michalovcami, nemyslim si, ze by nieco nevideli kvoli nejakej korupcii. Skor ide o neschopnost, ktora vychadza z kvality konkretneho rozhodcu. Ale chapem, ze po nasich dlhodobych skusenostiach su uz na to nasi fanusikovia alergicki.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 24.08.2017 09:20:16

zoso napísal: My jednoducho ideme poctivou cestou bez nejakych zakulisnych hier a vsetko si "vyzerieme". Je to vidiet aj pri stadione a podobne. Ale ja som za to rad a len tato cesta je ta spravna, aj ked obcas boli.
Hammer napísal:Nam sa sice nielen nepaci ked sa pripiskuje proti nam ale ani my sami pomoc rozhodcov nechceme a urcite ani nas majitel, v jeho rodnom Holandsku su aj v sporte na zakulisne tahy ovela menej zvyknuti ako u nas.
[smilie=thumbsup.gif] [smilie=thumbsup.gif] [smilie=thumbsup.gif]

PS:učím sa dávať viaceré citácie:-)
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Napísať odpoveď