5.kolo. AS - Michalovce 1:2

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Príspevok od užívateľa sammy » 20.08.2017 11:29:59

snaha tam bola, takze co tomu este chyba? zial futbalova kvalita. vcera som po case zobral manzelku na futbal. jej udiv nad tym, co videla: "to oni aj trenuju to spracovanie lopty a prihravky?" uzite si tych 12 eur, ale myslim, ze ludia vam zacnu utekat na hokej, ak budu vidiet taky amaterizmus. je tam potencial, ale ked su tam aj hraci, co vam pokazia akciu zlym spracovanim, alebo prihravkou, tak to zraza cele muzstvo, pretoze vyviniete toko snahy a ani sa nedostanete k zakonceniu. a este jeden jej postreh: "ta 26-ka by mala po kazdom treningu este 2 hodiny trenovat centre." tolko sprostredkovane nazory nezainteresovaneho divaka, s ktorymi sa neda nesuhlasit.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 20.08.2017 11:30:49

Včera som nemal silu...
Neviem,či treba odvolať Ševelu, aj keď tiež mám pocit,že k nejakej zmene by malo dôjsť...Možno posilniť trénerský tým o niekoho skúsenejšieho,kto by Ševelovi poradil a"okysličil krv v kolektíve",priniesol nové myšlienky do nášho stereotypu,čo stále hráme...
Ak by mal Ševela odvahu striedať,ako tu niekto napísal,tak Kvocera včera nedohrá prvý polčas,jeho stredania prichádzajú neskoro...
Už nemáme čím súpera prekvapiť a mám pocit,že nemáme dostatočnú hráčsku kvalitu na ten systém čo chceme hrať,ako sme mali v minulosti...
Chýba mi streľba z kraja 16-tky,všetko chcú riešiť narážačkami a dostať sa až do bezprostrednej blízkosti brankára,kde to potom prekopnú,prípadne kopnú vedľa...
Nikto nevezme na seba zodpovednosť,alibistické prihrávky namiesto priamej strely,alebo dravého vniknutia do 16-stky,po ktorom musí zákonite prísť čistá šanca,alebo faul-chýba tu typ ako Bero,ktorý mal ťah na bránu...
Až teraz vidíme,aký bol dôležitý...
Paur tieto úlohy spĺňa len čiastočne,lebo sa zbytočne vybíja v súbojoch a diskusiách so súpermi a rozhodcami,ako včera zahodí dve čisté šance a ešte sa bude rozčuľovať na reakciu z tribúny po jeho dlhej prihrávke bez citu,ako majster sveta!!!
Včera vyslovene nikto nesklamal,až na Kvoceru a Šemrinca,ktorého boli obidva góly,ale vyčnieval iba El Mahdioui...
Chýba poriadny stopér a tvorivý hráč v strede poľa,ktorý dá hre myšlienku a podrží loptu!!!
Ak sa všetci v klube nezobudia,tak nám prvá 6-tka utečie a návštevy budú stále klesať...Na tú bezradnosť sa totiž nedá pozerať!!!
Alebo prečo a pre koho sa vlastne hrá futbal...?
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 20.08.2017 11:31:50

Ako pracovala obrana v tom zlozeni so Salatom?
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 20.08.2017 12:21:34

Presne tak 1x Stoper a 1x tvorivy založnik ( možno van haren ) prečo vcera nebol ani na lavičke ? Čo sa týka El mahduia je dobry a nerobi chyby ale dobredu nevymyslí nič chýba mu kreativita .
AS trencin

joseph11
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 02.08.2016 19:23:36

...

Príspevok od užívateľa joseph11 » 20.08.2017 12:24:28

GULIVER napísal:Ako hovorí vedenie klubu; futbal je spravodlivý a čo do neho das, to sa ti vráti. Teraz môžu zozat urodu za to čo siali celý rok od leta 2016 a masívneho výpredaju až po futsalistov a tretoligovych posíl.

Klobuk dole ako sa dá dojebat klub za 1 rok. Cesta hore trvala 7 rokov, dole sme spadli za 1 leto 2016.]
Plne súhlasím s tým, čo napísal Guliver akurát dodám, podľa môjho názoru to takto funguje aj v živote (v každej jednej oblasti). Ak robíš niečo poriadne so srdiečkom, tak sa úspech dostaví aj v rodine aj v práci aj vo vzťahoch a v neposlednom rade aj v športe, ale keď začneš vymýšľať a robiť krátkodobé riešenia potom Ťa to všetko dobehne. A nás (trenčanov) dobehli rozhodnutia manažmentu z minulej sezóny veľmi rýchlo...

joseph11
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 02.08.2016 19:23:36

...

Príspevok od užívateľa joseph11 » 20.08.2017 12:36:12

handel napísal:Nechápem čo sa deje, neviem v čom to je a nie som si istý čo pomôže. Zmena trénera? Ja tiež nesúhlasím. Čo máme začať hrať systémom zaparkovaného autobusu aj my? Doma? Proti vyložene slabším súperom?
Čo by som v systéme hry ale zmenil je stereotyp ktorý u nás v pred-Jangovej ére nebýval - všetko drbať do vzduchu! -z čoho na 99% nikdy nič nie je. Z centrovaného rohu pokiaľ sa Skovajsa zázrakom znovu netrafí priamo do brány, tak nedáme gól 10 rokov. Lenže zas, kto prihrá v súčasnosti presne po zemi - jediný kto na jar dokázal adresne prihrať po zemi, bol Beridze, občas Kvocera. Lenže obaja sú teraz totálne z formy. A Gong síce unikne ale je jak splašený zajac, prihráva na slepo, finálnu prihrávku dokáže väčšinou iba zmršiť. Hroty potom dostávajú mizerne málo lôpt a aj to čo dostanú, poserú. Neviem vôbec kto by sa mohol z hrotov presadiť, ani Mance dnes nič nepredviedol, ani Čatakovič po príchode.
Skúsim nájsť aspoň nejaké pozitívum v tomto marazme: ušetrí mi to nervy, nebudem to tak prežívať keď vyššie pohárové méty sú túto sezónu pravdepodobne už v prdeli.
Ako môžeš napísať, že zmenou trénera začneme hrať systémom zaparkovaný autobus. To je Ševela jediný tréner, ktorý chce hrať útočný futbal...? Prepáč, ale jednu z vecí, ktorú v živote neznášam je, keď niekto sedí na pozícií za zásluhy.
Z prvých troch domácich zápasov v lige nevyhráme ani jeden...?
Okrem D. Stredy s podpriemernými mužstvami...? Michalovce do zápasu s nami nedali ani gól a k nám si prídu pre tri body? V predkole EL vypadnúť s podriemerným izraelským tímom..?
Jednoducho je potrebné priniesť nový vietor do šatne...a prvou zmenou by mal byť tréner...Už nie je na čo čakať...

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 20.08.2017 14:34:58

Styl sa s odchodom Sevelu nezmeni, lebo je ureceny klubom. Hadam si niekto nemysli, ze hrame taky styl, lebo tu boli doteraz trenermi Gula a Sevela. Ti sa ho len naucili.
Ja polozim otazku k tym odchodom inak, koho sme mali udrzat? Da sa argumentovat, ze vedenie nezohnalo adekvatne nahrady, ale treba si uvedomit v akom sme obdobi. Potrebujeme predsa financie na stadion, bez ktoreho sa nikam neposunieme. Myslim, ze skoro kazdy uz bol unaveny z toho cestovania do Ziliny. Ked bude stadion, budu aj vacsie investicie do timu.
Ako som uz predtym pisal, podla mna mame tim, ktory moze byt do tretieho miesta, ale Sevela to nedokaze z tych hracov dostat.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 20.08.2017 15:14:46

Zoso; vydavky na platy su rovnake ako po minule roky. Skauting zlyhava.

Treba trenera, ktory vie hrat utocne ale zaroven bude nasa obrana pevnejsia a bude vediet aj pocas zapasu menit rozostavenie a styl hry. Ani jedno z toho Sevela nevie.

Ako sa prosim Vas zaraba na stadion?? No predajom hracov a pokial tu budu tretotiedne polena, tak nie je koho predat a tym padom ani klub nezaraba, cize casom budu chybat prachy...

soki
Príspevky: 194
Dátum registrácie: 11.08.2010 19:56:42

Príspevok od užívateľa soki » 20.08.2017 15:19:07

18dominik18 napísal:Presne tak 1x Stoper a 1x tvorivy založnik ( možno van haren ) prečo vcera nebol ani na lavičke ? Čo sa týka El mahduia je dobry a nerobi chyby ale dobredu nevymyslí nič chýba mu kreativita .

Vcera o 16:00 aj s Lawrencom v Savanna cafe na neskory obed :D :D natlacili sa a isli sadnut do vipky :D

soki
Príspevky: 194
Dátum registrácie: 11.08.2010 19:56:42

Príspevok od užívateľa soki » 20.08.2017 15:21:42

podla mna vcera keby vyhrali 6:2 tak ste tu vsetci ticho. Sanci na to mali, boli dve zrde, dvakrat Paurova tutotvka a Janga mal sancu chrbtom k brane ked nabijal Catakovicovi. Podla mna je to viac menej len otom kedy to zlomia, teraz uz hra mala rychlost koncepciu len nebolo idealne zakoncenie.

joseph11
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 02.08.2016 19:23:36

Brankári

Príspevok od užívateľa joseph11 » 20.08.2017 19:08:02

To som sa ešte nezmienil o výkone brankárov...Chovan od začiatku potvrdzuje, že je momentálne o triedu lepší ako Šemrinec. Áno, uznávam, že v zápase s Podbrezovou mal tú štandardku chytiť, ale to nie je dôvod, aby v ďalšom zápase sedel na lavičke. Jediné čo teraz potrebuje je dôvera a teda chytať. Včera čo robil ten Šemrinec v bráne? Hádzal sa tam pri tých centroch ako ryba na suchu...A minimálne druhý gól je jeho - bez diskusie.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 20.08.2017 20:33:36

soki napísal:podla mna vcera keby vyhrali 6:2 tak ste tu vsetci ticho. Sanci na to mali, boli dve zrde, dvakrat Paurova tutotvka a Janga mal sancu chrbtom k brane ked nabijal Catakovicovi. Podla mna je to viac menej len otom kedy to zlomia, teraz uz hra mala rychlost koncepciu len nebolo idealne zakoncenie.
Hra nemala rýchlosť ani koncepciu!!!
Práveže tá hra ma serie možno viac ako tie body...
Jediné zlepšenie oproti predošlým dvom domácim zápasom vidím v zvýšenej bojovnosti a chuti to zlomiť.
Ale chýba mi väčšia priamočiarosť po stranách,presnejšie centre,pri 16-stke nerobiť zbytočné špekulovanie a narážačky,ale kľučka a strela,prípadne strely spoza 16-stky.
A naše rohy sú samostatná smutná kapitola a môžeme ich mať aj 10 v zápase...Centre idú väčšinou do blízkosti brankára,kde si to väčšina brankárov pokryje,teda s výnimkou Šemrinca a Chovana
Dnes sa mi páčila DS:ZA prienik do blízkosti brány a krížna strela,prípadne strela k tyči sú ďaleko efektívnejšie ako 1000 zbytočných prihrávok a alibizmus!!!
A kedy to podľa Teba zlomia?
V Ružomberku,proti Slovanu či v Žiline?
Ak to nezlomili proti hratelným súperom,ťažko sa to podarí proti tým nasledujúcim trom...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 22.08.2017 08:52:43

joseph11 napísal: ...Okrem D. Stredy s podpriemernými mužstvami...? Michalovce do zápasu s nami nedali ani gól a k nám si prídu pre tri body? V predkole EL vypadnúť s podriemerným izraelským tímom..?
Jednoducho je potrebné priniesť nový vietor do šatne...a prvou zmenou by mal byť tréner...Už nie je na čo čakať...
1. nesuhlasim lebo Jehuda nebola vobec taka podpriemerna, dokazala vyhrat na stadione spickoveho Zenitu Petrohrad pred 45600 divakmi, ktori trpli pri spalenej tutovke Jehudy v zavere zapasu a svojich vypiskali lebo Jehuda bola v tomto zapase lepsia, i ked skoncila kedze doma prehrala 0:2 (ale nestastny druhy gol az v nastavenom case).
http://int.soccerway.com/matches/2017/0 ... D=PL_MS_28
http://www.onlajny.com/match/index/date ... /id/212076

2. ja skor suhlasim so Sokim ze podla sanci sme zapas mohli vysoko vyhrat. A to sa nasim superom inak hra ked proti AS mozu nedovolene (zakazuju to pravidla) naskocit na nasho hraca - to ani Skovajsa (1.gol) a najma ani Sulek (2.gol) potom vo vyskoku nemaju sancu, odhliadnuc este od toho ze druhy gol nebol dosiahnuty hlavickou ale ramenom protihraca.
Juraj napísal: Včera vyslovene nikto nesklamal,až na Kvoceru a Šemrinca,ktorého boli obidva góly...?
Pri prvom gole si k nemu velmi nespravodlivy lebo ten center bol padacik do strany a nechytil by ho ziadny brankar na svete iba ak by mal rebrik. Pri druhom gole sice nezachytil center ale to sa obcas stane, vsimni si aj michalovskeho brankara v 1:54min na nasom zostrihu. Ale (aj) tento gol bol neregularny (ako som uz spominal) lebo na Suleka nedovolene naskocil protihrac.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 22.08.2017 10:25:05

Hamer napísal:...ani Sulek (2.gol) potom vo vyskoku nemaju sancu, odhliadnuc este od toho ze druhy gol nebol dosiahnuty hlavickou ale ramenom protihraca
že pomocou rúk doslova vyliezol na Šuleka to som si všimol hneď, ale že to dal ramenom, to som zistil až po tvojom príspevku - viď obr.: http://i.imgur.com/cDGSwcj.jpg
komentovať rozhodovanie v tejto krajine je zbytočné, a keď sa to deje kolo čo kolo vidno že aj hráči to už prijímajú odovzdane, rezignovane, už ani neprotestujú proti tým čiernym zločincom (v lepšom prípade slepcom)

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 22.08.2017 20:16:50

Hammer napísal:Pri prvom gole si k nemu velmi nespravodlivy lebo ten center bol padacik do strany a nechytil by ho ziadny brankar na svete iba ak by mal rebrik. Pri druhom gole sice nezachytil center ale to sa obcas stane, vsimni si aj michalovskeho brankara v 1:54min na nasom zostrihu. Ale (aj) tento gol bol neregularny (ako som uz spominal) lebo na Suleka nedovolene naskocil protihrac.

Ten prvý gól beriem späť,budem musieť svoje príspevky písať až viac dní po zápase keď vychladnem,lebo bezprostredne po zápase som jedovitý a napíšem občas aj to,čo by som neskôr nenapísal...:-)

Čo sa týka rozhodcov nechápem prečo stále pískajú proti nám-technicky hrajúcemu mužstvu(aj keď naše zlé výsledky nezavinili)veď už nie sme konkureti Slovanu druhú sezónu,žeby sa úspech malého klubu neodpúšťal a niekto sa chcel uistiť,že sa to už nikdy nezopakuje?...
alebo chcú znechutiť LL,aby odišiel a my sme nasledovali TTS...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Napísať odpoveď